Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 665 666 [667] 668   Dolje

Autor Tema: Plominka!!!  (Posjeta: 1347140 )

Butko

• *
  • Spol: Muški
  • Vozi: Mt10
Odg: Plominka!!!
« Odgovori #16650 : 04. Prosinac 2019, 18:39:41 »

Jucer navecer igramo monopoly žena, mala i ja, a meni se po glavi mota prodaja motora...

Uf

Zapita se covjek nakon onog  "posljednji pozdrav "
Evidentirano

M12

• Vozi: Shiver 900
« Odgovori #16651 : 04. Prosinac 2019, 18:52:55 »

na ova zadnja 2 komentara...
Čemu onda živit život ako ga živiš sklanjajući od sebe sve što ti pruža zadovoljstvo , gušt, anti stres terapiju, društvo i ljude koji žive s istim razmišljanjem...

Ja imam starog sad ima 62.g... u životu ga nisam vidio sretnijeg nego kad sam mu dovezo doma Moto Guzzia Nevadu 750...iako od svojih mladih dana jedino što mu je na pameti je MG California... čovjek koji je sa svojih 56.g išao polagat za motor... čovjek koji svaki mjesec u zadnjih 30.g jednom spomene Caloforniu.... i može ga ić kupit sutra... al uvijek ga nešto koči taj razum, taj strah taj neki kurac...

I ja ga pitam dobro proživio si... imaš još neko vrijeme pred sobom... zašto nakon cijelog života što si pružao meni i mojoj mami, davao, radio, jeo govna na poslu... zašto si ne priuštiš nešto što te veseli pa makar za otić na kavu i nazad?

Nema odgovora jer zna da sam u pravu... svi mi koji sjednemo na motor morali bi biti svjesni šta to sve nosi sa sobom... ali u mom životu... bez motora za mene nije život... nego praznina i depresija... ja prihvaćam činjenicu da mi svaki izlazak na cestu može bit zadnji... al bar neka bude na motoru... a ne od neke boleštine ili budalaštine

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

Evidentirano
VUF! Kažu ljudi da sam se oženio... e pa nisam :P

liberty

• Vozi: budem piaggio
« Odgovori #16652 : 04. Prosinac 2019, 19:06:59 »

ne sudim, ali dvije male curice su ostale siročad...
radi tatine igračke?  cesta nije pista

strast prije razuma :?
teško reći...ne treba suditi, ali da, imaš pravo, nesretna situacija potiče razmišljanje
i one koji nemaju veze sa situacijom ili konkretnom osobom

razmišljanje ne mijenja situaciju, ali ne može ni štetiti
osim što se neki mogu naći uvrijeđeni jer se uopće razmišlja

ti isti osuđuju razmišljanje jer misle da razmišljanje osuđuje nesretnu osobu
a to najčešće nije istina
češće je istina da one koji osuđuju razmišljanje, situacija, izgubljeni život ili ostanak djece bez oca ne zanima za već 7 dana od nesretnog događaja i iz nesretnog događaja neće izvući nikakvu pouku

ali...ali...kad nekoga više nema, onda zaslužuje da se ne komentira i da se poštuje mir kuće i obitelji koja je izgubila najmilijeg, njima jedinog i neprežaljenog....iskrena sućut obitelji, iako čovjeka ne poznajem i mene je pogodio njihov gubitak :( ništa osim tog gubitka nije važno ni vrijedno spomena u ovom trenutku

...čuvajte se...

« Zadnja izmjena: 04. Prosinac 2019, 19:41:49 liberty »
Evidentirano

Dene

• Vozi: Gsx-r 1000
« Odgovori #16653 : 04. Prosinac 2019, 19:31:14 »

Bravo,neka si mu rekao,nije bitno što je čovjek mrtav i što je sad kasno za sve osim za izraziti sučut,ali nema veze,samo mu ti reci,možda te čuje   :palacgore:
Evidentirano

LemmyZD

• Vozi: Butelju
« Odgovori #16654 : 04. Prosinac 2019, 19:33:24 »

Malo malo pa se pokrene ovakva rasprava na forumu...totalno besmisleno. Mislim da svi shvaćaju rizik i svi uživaju u istom guštu. Puno toga je u životu opasno, puno hobija, sportova, razonode je opasno. Na kraju krajeva možeš u životu uživati u nećem totalno bezopasnom pa da te strefi neki kurac, sudbina je kurva i to jednostavno treba prihvatiti. Ovo cesta nije pista je najgluplji kliše ikad. Kao na pisti se ne gine, i motoristi koji voze kao da je cesta cesta ne ginu...Tko nije svjestan da je potrošna roba i da danas jesi sutra nisi ne triba voziti auto, ni prelaziti cestu di nema semafora a pogotovo sjedati na motor...a i triba bi pripazit na meteore, čujem da su zajebana stvar kad ih ne očekuješ
Evidentirano

ČIPA

• *
« Odgovori #16655 : 04. Prosinac 2019, 19:35:36 »

Čemu onda živit život ako ga živiš sklanjajući od sebe sve što ti pruža zadovoljstvo , gušt, anti stres terapiju, društvo i ljude koji žive s istim razmišljanjem...

Ja imam starog sad ima 62.g... u životu ga nisam vidio sretnijeg nego kad sam mu dovezo doma Moto Guzzia Nevadu 750...iako od svojih mladih dana jedino što mu je na pameti je MG California... čovjek koji je sa svojih 56.g išao polagat za motor... čovjek koji svaki mjesec u zadnjih 30.g jednom spomene Caloforniu.... i može ga ić kupit sutra... al uvijek ga nešto koči taj razum, taj strah taj neki kurac...

I ja ga pitam dobro proživio si... imaš još neko vrijeme pred sobom... zašto nakon cijelog života što si pružao meni i mojoj mami, davao, radio, jeo govna na poslu... zašto si ne priuštiš nešto što te veseli pa makar za otić na kavu i nazad?

Nema odgovora jer zna da sam u pravu... svi mi koji sjednemo na motor morali bi biti svjesni šta to sve nosi sa sobom... ali u mom životu... bez motora za mene nije život... nego praznina i depresija... ja prihvaćam činjenicu da mi svaki izlazak na cestu može bit zadnji... al bar neka bude na motoru... a ne od neke boleštine ili budalaštine

Bravo...to je to..živa istina  :palacgore:
Evidentirano

Dene

« Odgovori #16656 : 04. Prosinac 2019, 19:38:37 »

Na grobniku je godišnji prosjek dvoje mrtvih.
Ali meni nije jasno kako se nekom da pravit pametan i lupati glupe komentare ispod teksta o nečijoj smrti?
Ima vrijeme i mjesto za to ali to sigurno nije ispod osmrtnice.
Evidentirano

ČIPA

• *
« Odgovori #16657 : 04. Prosinac 2019, 19:52:17 »

Savjetovao bi onima koji bi prodavali motor svaki puta kad netko pogine neka ga i prodaju!Ne mislim zlonamjerno niti ikoga uvrijediti ali oni koji ne mogu prihvatiti da svaki izlazak na cestu povlači rizik i može biti zadnji bolje da na cestu ni ne izlaze!Svi mi koji vozimo motore hodamo po žici ali živimo sa tim jer bez motora se ne može.Nije motor prijevozno sredstvo pa ćemo ga prodati,motor je naš život!Ja osobno ne bi se mogao ni zamisliti bez motora i na šta bi to sve sličilo!Tako da živjeti bez motora ni pod koju cijenu!
Evidentirano

SpoRRi

• Vozi: Akobogda FZ1
« Odgovori #16658 : 04. Prosinac 2019, 20:03:09 »

Uz duzno postovanje ne pametuj. Svakom se moze dogodit. Frend mi je bio u komi 3 dana nakon sto se prevrnio sa skutera koji je bio parkiran i imao je kacigu. Svi pametuju drugima a radimo iste stvari jer svi misle to se njemu nece dogodit.

Pocivao u miru Vlado. :(
Evidentirano
Citat: Sredju
Njemacke gume i japanske kondome ne kupujem.
:LOL:

biker4life

• moderator
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #16659 : 04. Prosinac 2019, 20:22:38 »

...
teško reći...ne treba suditi, ali da, imaš pravo, nesretna situacija potiče razmišljanje

češće je istina da one koji osuđuju razmišljanje, situacija, izgubljeni život ili ostanak djece bez oca ne zanima za već 7 dana od nesretnog događaja i iz nesretnog događaja neće izvući nikakvu pouku

ali...ali...kad nekoga više nema, onda zaslužuje da se ne komentira i da se poštuje mir kuće i obitelji koja je izgubila najmilijeg, njima jedinog i neprežaljenog....iskrena sućut obitelji, iako čovjeka ne poznajem i mene je pogodio njihov gubitak :( ništa osim tog gubitka nije važno ni vrijedno spomena u ovom trenutku

...čuvajte se...

:palacgore:

stipe_zxr

• **
« Odgovori #16660 : 04. Prosinac 2019, 20:46:07 »

Što reći na  gomilu tog ovdje napisanog..? Nekom budalaštine a drugom ne.... svatko drzi svoju sudbinu u rukama... živili mi
Evidentirano
Black Ninja

Hrvoje

• Najbolji forumaš 2008. Offtopic master 2006.&2007.
  • Vozi: CBR 1000RR SP
« Odgovori #16661 : 04. Prosinac 2019, 20:52:36 »

Svaki ovdje izrečen stav i mišljenje može biti glup, pametan ili najpametniji. :paper:
Ali nekako mi nije baš ovo mjesto, u baš ovo vrijeme primjereno za bilo kakvu raspravu. :misli:

Neka Vlado počiva u miru.

« Zadnja izmjena: 04. Prosinac 2019, 20:58:38 Hrvoje »
Evidentirano
SMRT RIŠPEKTU, SLOBODA NARODU! Live free or diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiie

črnomerec

• Ponosni vlasnik kade i weceja sa tekućom vodom
  • Vozi: Onda ne ronda
« Odgovori #16662 : 04. Prosinac 2019, 20:59:23 »

RIP :(
Evidentirano
zbog anice i bokala vina...for a home ready!

Ljubo_051

• Vozi: GSXR750 '87. (u srcu), a na cesti..??.Kawa,Beverly
« Odgovori #16663 : 04. Prosinac 2019, 21:07:31 »

“ne sudim, ali...”... kaže jedna stara poslovica da je sve ispred “ali” laž .

...pa se ja pitam, a nije da sudim, ali, da nisi ti u krivoj temi??? Krivom forumu???  :misli:
Evidentirano

prpa

• Vozi: John Wayne prometalo
« Odgovori #16664 : 04. Prosinac 2019, 21:18:20 »

Savjetovao bi onima koji bi prodavali motor svaki puta kad netko pogine neka ga i prodaju!Ne mislim zlonamjerno niti ikoga uvrijediti ali oni koji ne mogu prihvatiti da svaki izlazak na cestu povlači rizik i može biti zadnji bolje da na cestu ni ne izlaze!Svi mi koji vozimo motore hodamo po žici ali živimo sa tim jer bez motora se ne može.Nije motor prijevozno sredstvo pa ćemo ga prodati,motor je naš život!Ja osobno ne bi se mogao ni zamisliti bez motora i na šta bi to sve sličilo!Tako da živjeti bez motora ni pod koju cijenu!

točno tako :palacgore:
Evidentirano
niti trbuha,niti pijače, a još manje štihače

Dene

« Odgovori #16665 : 04. Prosinac 2019, 21:28:39 »

Svaki ovdje izrečen stav i mišljenje može biti glup, pametan ili najpametniji. :paper:
Ali nekako mi nije baš ovo mjesto, u baš ovo vrijeme primjereno za bilo kakvu raspravu. :misli:

Neka Vlado počiva u miru.
Baš to  :palacgore:
,svi mi imamo svoje mišljenje i pravo na svoje mišljenje,ali ova tema u ovo vrijeme,nakon nečije tragedije sigurno nije ni mjesto ni vrijeme za iznošenje mišljenja. Sada treba barem toliko biti čovjek i izraziti sućut i suzdržati se od komentara
Evidentirano

limun

• **
  • Vozi: tuono
« Odgovori #16666 : 05. Prosinac 2019, 07:14:18 »

strast prije razuma :?

...čuvajte se...

Ne smatram da je joya nesto zlonamjerno rekao. Tvoja poruka to objasnjava.

Ostatak...naravno da se bez motora može. Ne budite smijesni.

Rip flato

Ovo ljeto sam ljetovao na rabu, prosao kraj njegovog objekta par puta, zao mi je sto to nisam tada znao.....
Evidentirano
limun....mali korumpirani čoek.

MOONSHIELD

• Vozi: 0
« Odgovori #16667 : 05. Prosinac 2019, 08:09:19 »

tebi svaka čast ako možeš, ja sam probao par puta otkako sam se navukao pred 15 godina, izdržao par dana..

flato počivaj u miru, za razliku od nas velike većine, čovjek je i na forumu bio normalan :palacgore:

i samo da se nadovežem na ono nije mjesto, ni vrijeme, ovome definitivno nije vrijeme ni dan nakon tragičnog događaja, tako se samo dodatno unosi razdor između "nas" i "civila" kojima ionako idemo na živce..
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2136862
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

sharky969

• **
  • Vozi: Kaj vlovi, samo da je gasa :)
« Odgovori #16668 : 05. Prosinac 2019, 11:47:03 »

Ovo potpisujem, tak i treba živeti i toga se držim, kad bi se bojali svega nebi ni iz kuće zišli, a ak samo štediš i ne živiš ono kaj te privlači ta brojka na računu ništ ne znači, nit imaš kakve uspomene niti više moreš iskoristiti te pare dok si star. Bez motora biti kad te to vleče je teško, osjećaš se ko bez noge i kolko god te potrese svaka ovakva situacija i dalje te vleče. Bil sam bez svojeg motora godinu dana, u tih godinu vozil se na burazovovom i motorima frendova, imam još par malih nekih mopeda, ali to nije to i nabavil sam motora makar se ne stignem voziti tak puno kak bi htel. Prošlu subotu došel doma lud od cijelog tjedna, živčan, nemiran, čim sam došel vužgal motora i napravil krug, lagano, nakon toga drugi čovjek, al to nemre skužit neko ko to ne voli kolko ti znači. Istina da naše ceste, hrvatski mentalitet i nebriga za druge nama na 2 kotača nejdu u prilog, ali zato nas potiče da pazimo više, predviđamo i da se s ceste sve više ili skroz maknemo na stazu jer je ipak zbog određenih stvari malo drukčije tam leteti nego po cesti (daleko od toga da i ja ne volim sjest na motor i otiti nekam po cestama, ali previše sam se toga nagledal nekak). Kak je mene oduvijek vlekla staza i brzina, ove god sam uspel nabaviti i full trkaći motor i to točno onaj koji me je isto vlekel otkad su ga napravili. Najbolja teorija o odabiru motora koju sam čul je od pajdaša, svaki motor ima svoje prednosti i mane, najbolje je tu ne generalizirati u smislu ova marka ne valja, ova je super, zemeš ono na kaj te srce vleče, kaj ti se sviđa i onda je srce na mestu i tak treba jer to se jedino more nazvati život sve ostalo je čekanje, ustručavanje i traženje izgovora, godine idu, a ne znamo kad bu nam zadnja sekunda. Žal mi je za Flatu makar ga nisam poznaval, samo iz postova, ali želim svima što više lijepih vožnji, bilo na stazi ili na cesti i isto tak druženja, zajebancije i guštanja :021:
Evidentirano
X3M

ktm08

• Vozi: KTM SD 1290 R
« Odgovori #16669 : 05. Prosinac 2019, 12:17:41 »

Może se, naročito ako je u garażi.
Evidentirano
Bitno je trajati!

baxy

• Vozi: Honda cbr1000rr
« Odgovori #16670 : 05. Prosinac 2019, 13:13:38 »

gle...pozdravi staroga i reci mu da uopće nije star  :wink:
a ti ne budi cicija nego mu daj jedan đir na ravnom s Nevadom  :palacgore:
Evidentirano
Hoće li Gardner, Pons, Bradl, Oettl, Haslam ili Rossi ikada odvoziti krugove na Grobniku brže od svojih ćaća .. ??

M12

• Vozi: Shiver 900
« Odgovori #16671 : 05. Prosinac 2019, 13:18:08 »

gle...pozdravi staroga i reci mu da uopće nije star  :wink:
a ti ne budi cicija nego mu daj jedan đir na ravnom s Nevadom  :palacgore:
njemu sam kupio nevadu... imao ju je  godinu dana pa prodao jer je htio nešto novije... i sam se sjebao

Evidentirano
VUF! Kažu ljudi da sam se oženio... e pa nisam :P

Mario T

• Vozi: Fazer 600 S2
« Odgovori #16672 : 05. Prosinac 2019, 16:50:40 »

Jos cemo mi ispratit frendova s foruma jbg to je neizbjezno,i ja krenem vecinom puta ma lagano cu pa prolecem okuke po 180.....
Volit motore je križ svakog motoriste i samo je pitanje oces ga nosit ili ne.....

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Evidentirano
Šaltung majka

poštar

• Vozi: apn6
« Odgovori #16673 : 05. Prosinac 2019, 18:13:28 »

Jos cemo mi ispratit frendova s foruma jbg to je neizbjezno,i ja krenem vecinom puta ma lagano cu pa prolecem okuke po 180.....
Volit motore je križ svakog motoriste i samo je pitanje oces ga nosit ili ne.....

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
Ne volim govorit uopće o temi brzine zato jer sam sam roditelj dvoje djece a na cesti se ponašam kao mulac.
Neke osobe su ovisne o adrenalinu i ja sam među njima.
Ali adrenalin se može ispucat i na drugim stvarima.
Npr prije sam jedva čekao da obucem odijelo čizme provjerim tlak u gumama i gassss po magistrali...sada motor stoji garaži a ja jedva čekam vikend i gasss u planine.
Ne volim pametovat ali i ja sam izgubio na cesti dobrih prijatelja i opet sam nastavio divljat  tako da će se i o pokojnom pričati tjedan dva i sve opet po starom.
Evidentirano
više ne zvonim dva puta

Butko

• *
  • Vozi: Mt10
« Odgovori #16674 : 05. Prosinac 2019, 18:55:07 »

Znaci u subotu se vidimo na zidicu ?

(nadam se da ce me zena pustit  :021:)
Evidentirano
 Str: 1 ... 665 666 [667] 668   Gore

Stranica je generirana za 0.204 sekundi uz 21 upita.