Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 233   Dolje

Autor Tema: Kawasaki ZZR 1400  (Posjeta: 604073 )

KING RR

• Spol: Muški
  • Vozi: 没有自行车.. 没有生命..
Odg: Kawasaki ZZR 1400
« Odgovori #275 : 03. Siječanj 2010, 20:44:27 »

Onda prelazimo na Michelin....koliko joj treba da se zagrije nadam se ne predugo??? :misli:

Kao što rekoh ako netko zna zna Silvio  :wink: :palacgore:
Evidentirano
速い車の若い死ぬ

BIKERZZR1400

• Vozi: SPACE SHUTLE
« Odgovori #276 : 04. Siječanj 2010, 11:59:51 »

Ukusi su različiti i ne treba te biti briga što drugi kažu važno je da se tebi sviđa. Meni osobno motor  je prekrasan. Što se gume tiče Micheli pilot road 2 ct. S tom gumom sigurno nećeš fulat. :palacgore: :shock:
Evidentirano

BIKERZZR1400

« Odgovori #277 : 04. Siječanj 2010, 12:00:51 »

Guma se grije jako brzo motor ti je jak i težak tako da što se tiče zagrijavanja Michelin-a ne moraš brinuti.
Evidentirano

jaki

• Vozi: Kawasaki zzr 1400,
« Odgovori #278 : 04. Siječanj 2010, 14:29:33 »

Ukusi su različiti i ne treba te biti briga što drugi kažu važno je da se tebi sviđa. Meni osobno motor  je prekrasan. Što se gume tiče Micheli pilot road 2 ct. S tom gumom sigurno nećeš fulat. :palacgore: :shock:
HVALA,Probati ću sad na proljeće zadnju staviti pa ako izdrži 1000km više od bt 016 ,super :D
Evidentirano

mali_bandit

• **
  • Vozi: FJR 1300 ABS
« Odgovori #279 : 04. Siječanj 2010, 16:04:42 »

Ukusi su različiti...boja je metalik kawasaki kakvu imaju ninja 600,z 1000, i z 750  onda i na njih ide KTM umjesto Kawasaki :D

ma normalno, tvoj je i vjerovatno si ga tak picnuo jer se tebi tako sviđa  :palacgore: iskreno ako se dokopam zzr-a vjeruj mi da može biti i pinky samo da je moj  :mrgreen: a time znaš da mi je motor super  :palacgore: e sad samo da zrihtaš gume i želim ti puno dobrih km  :palacgore:
Evidentirano
putovati...

Silvio

• Vozi: GTR1400
« Odgovori #280 : 04. Siječanj 2010, 21:08:35 »

zašto izmišljati toplu vodu kad je već izmišljena  :misli:
nisam sveznalica ....a u gume se kužim površno i mogu o njima suditi tek iz nekog vlastitog iskustva..
ako netko nešto zna više o gumama onda je to u ovoj temi

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,95894.1375.html

jaki me je pitao za ZAGRIJAVANJE.... ma pitam se ja koje zagrijavanje??
touring guma je guma niske radne temperature i napravljena je da svoj optimum daje skoro čim se krene i to u svim uvjetima,kiša -suho,toplo -hladno...
touring guma bi se još mogla zvati CJELOGODIŠNJA guma i optimum je za bar 80 % ljudi ... a ispada da se na touringu vozi možda 10 ili 15%...

nekidan sam se provozao nekih 100-tinjak km i to skoro tempom kao u pola ljeta...nikakve razlike nema,zgrijavanje gume,hladan asfalt,sol i prašina po cesti???.... ma ništa...samo gas!

uvijek počinju priče,ova nedrži,ovu treba zagrijavat,ova netraje dugo....itd itd... jesam ja toliko mjerodavan i iskusan da za bilo koju gumu mogu reći da je sranje???...mislim da nisam....a takvih ljudi se uvijek nađe u ogromnom broju!!...

istu polemiku vodim i u svom društvu....a obično se na gume najviše žale oni kojima su zavoji skoro pa traumatično iskustvo....sve je nešto u grču umjesto finog i elegantnog poljegavanja motora....ne govorim o extremnoj vožnji na nož....nego o jednom kontinuiranom brzom tempu bez puno kočenja i ubrzavanja....
da se razumijemo,ne idem ni ja do ruba niti se smatram nekim opakim vozačom,ostane tu koji milimetar za nedaj bože jer tražiti granice na običnoj cesti je ravno ruskom ruletu...

ima tu ljudi u ovoj temi koji su se samnom vozili (bikerzzr,gsx 1402...) ti ljudi se krasno voze ponajprije zahvaljujući svom iskustvu i znaju o čemu pričam,... s njima bih opušten i na kraj svijeta..  ima nešto i u gumama ali 99% je u glavi!

« Zadnja izmjena: 04. Siječanj 2010, 21:38:52 Silvio »
Evidentirano
It's my life  It's now or never  I ain't gonna live forever  I just wanna live while I'm alive

jaki

« Odgovori #281 : 04. Siječanj 2010, 21:30:49 »

:mrgreen: u krivu si se crkvu onda došao pomolit,ja jos nisam upoznao NEprepotentnog čovjeka na zzr-u... za divno čudo,pa i ti imaš ZZR  :jesus:
Potentan si na krivom Mjestu nažolost :LOL:
Evidentirano

BIKERZZR1400

« Odgovori #282 : 06. Siječanj 2010, 10:21:45 »

Druže Silvio lijepo si to napisao i što je još bolje 100 % točno. Onaj koji kaže drukčije nema baš veze s vožnjom na motociklu. Iskreno niti ja to ne bih bolje napisao svaka čast. Što se tiče vođenja polemika s drugim tzv.bajkerima ne želim nikome prodavati svoju pamet nakon 22 godine provedene na motoru i proputovane cijele Europe. Neka se majstori uče sami kako smo se i mi učili ,a smatram da je najbolji način za naučiti voziti motor je voziti se za nekim koji to zna.
Evidentirano

BIKERZZR1400

« Odgovori #283 : 06. Siječanj 2010, 10:25:55 »

Što se tiče samo testiranja moto guma mislim da su to gluposti je prosječan vozač se nikada neće voziti tako ekstremno niti ima uvjete koje najčešće imaju  test vozači koji testiraju gume.
Evidentirano

GSX 1402

• Mister foruma 2009.
  • Vozi: BusaBuster
« Odgovori #284 : 06. Siječanj 2010, 10:45:08 »

Jaki, spremi se za ZZR susret pa čemo o svemu uživo  :mrgreen:

Koliko god Silviov tekst nekom tvrdo zvuči istinit je i napisan u pozitivnom smjeru  :palacgore:
Evidentirano
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌS.

jaki

« Odgovori #285 : 06. Siječanj 2010, 13:06:13 »

Jaki, spremi se za ZZR susret pa čemo o svemu uživo  :mrgreen:

Koliko god Silviov tekst nekom tvrdo zvuči istinit je i napisan u pozitivnom smjeru  :palacgore:
Može može,uživo je lakše :palacgore:
Evidentirano

Silvio

« Odgovori #286 : 06. Siječanj 2010, 18:10:37 »

jaki i ja čuli smo se na PP i sve je riješeno :palacgore:,....nisam želio nastavit s replikama u ovoj temi jer odosmo u OFF..... svaka medalja ima dva lica,u potpunosti sam razumio njegovu reakciju na moj možda pomalo provokativan ili kako kažete tvrd post.... mislim da smo na tragu jednog novog prijateljstva koje će bit okrunjeno nadam se nekom zajedničkom vožnjicom ove sezone....  :biker: :klopa: :piva:
Evidentirano
It's my life  It's now or never  I ain't gonna live forever  I just wanna live while I'm alive

Bandit

• ADMIN PIZDEK
  • Administrator
  • Vozi: Suzuki GSXR 600 L2
« Odgovori #287 : 06. Siječanj 2010, 18:23:22 »

Ovo se dešava samo kad ljudi ne znaju o čemu pričaju :mrgreen:

Nije svaka guma namijenjena za svaki motor...kad se to shvati, sve je lakše.
Tako je i za automobile, samo kaj se neki nedaju krstiti...pa pljuju po odličnim gumama, koje su na krivom vozilu.

A sada nastavite u revijalnom tonu :mrgreen:
Evidentirano
Too many assholes, not enough bullets.

Silvio

« Odgovori #288 : 06. Siječanj 2010, 18:36:13 »

smatram da je najbolji način za naučiti voziti motor je voziti se za nekim koji to zna.

ovo također potpisujem  :palacgore:
dobro je imati nekoga kome vjeruješ da te neće uvući u opasnost,...
znati voziti motor ne znači strugati koljenom,ispadati frajer pred ekipom i ulaziti u rizične situacije,za to je pista... znati voziti ovo rizično prometalo na 2 kotaća je apsolutna koncentracija i prilagođavanje brzine i načina vožnje ovisno o 1000 raznih situacija koje se izmjenjuju svakim novim metrom...nitko od nas ne može predvidjeti sve.....i da uspijemo percipirati čak 999 ostat će bar ta jedna stvar koja može biti kobna i zbog koje nikad i nigdje nismo sigurni...

Evidentirano

jaki

« Odgovori #289 : 06. Siječanj 2010, 20:35:43 »

jaki i ja čuli smo se na PP i sve je riješeno :palacgore:,....nisam želio nastavit s replikama u ovoj temi jer odosmo u OFF..... svaka medalja ima dva lica,u potpunosti sam razumio njegovu reakciju na moj možda pomalo provokativan ili kako kažete tvrd post.... mislim da smo na tragu jednog novog prijateljstva koje će bit okrunjeno nadam se nekom zajedničkom vožnjicom ove sezone....  :biker: :klopa: :piva:
Definitivno,u Rijeci uvijek me možeš potražiti! :palacgore:
Evidentirano

GSX 1402

• Mister foruma 2009.
  • Vozi: BusaBuster
« Odgovori #290 : 06. Siječanj 2010, 20:52:42 »

već vidim da bude puno konja na susretu  :mrgreen:
Evidentirano
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌS.

BIKERZZR1400

« Odgovori #291 : 07. Siječanj 2010, 10:19:04 »

Jedva čekam  samo da ovaj ogavni snijeg prestane padati i da proljeća niti ne bude pa da odmah puknu temperature 25-30. Sudeći po ovome sada moglo bi biti dugo toplo ljeto i puno više druženja za razliku od prošle godine.
Evidentirano

goc

• Vozi: FZ1S
« Odgovori #292 : 28. Veljača 2010, 22:19:00 »

po nekim stranim forumima sam naišao na info da ove godine izlazi novi model ZZR1400 ali ne znam je li taj podatak ima kakve veze sa istinom ili ne?!?!
...sigurno svi vi koji ste već vlasnici tog modela zasigurno imate neku konkretniju informaciju vezanu za predstavljanje novog zzr-a!
Evidentirano
daj ljudi pijte koktele a ne samo gemište i pivu!
...ne radim dobro ali zato radim jako polako!

Silvio

« Odgovori #293 : 01. Ožujak 2010, 09:34:30 »

po nekim stranim forumima sam naišao na info da ove godine izlazi novi model ZZR1400 ali ne znam je li taj podatak ima kakve veze sa istinom ili ne?!?!
...sigurno svi vi koji ste već vlasnici tog modela zasigurno imate neku konkretniju informaciju vezanu za predstavljanje novog zzr-a!

ove godine sigurno ne,predstavljene su samo nove boje za ovu godinu....vjerojatnije da 2011 izlazi novi model ali mislim da je i to još pod upitnikom

šuška se o turbo motoru s 260 ks u seriji,koliko ima istine živi bili pa vidjeli!,zasad netom kruže ovakve ili slične sličice!
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak 2010, 09:45:35 Silvio »
Evidentirano

BIKERZZR1400

« Odgovori #294 : 01. Ožujak 2010, 12:42:33 »

Iskreno rečeno je impresivno izgleda. Što se snage tiče pa ovaj moj s elektronikom se ne da voziti šta je tek s 60 konja više mislim da to doista nema smisla. Usputno rečeno jučer pala i prva službena vožnjica te kak ti otvorenje sezone došlo nas je samo 2-je s ZZR-ima nadam se drugi put većem odazivu.
Evidentirano

jaki

« Odgovori #295 : 01. Ožujak 2010, 13:19:23 »

Sezona u Rijeci otvorena u subotu ali nigdje zzr....malo nas je u Rijeci mislim negdje 2 ili 3..
Evidentirano

blackbird24

• **
  • Vozi: uvijek nešto
« Odgovori #296 : 01. Ožujak 2010, 13:50:57 »

u Rijeci znam da ima tri vlasnika sigurno zzr1400 :palacgore:
Evidentirano
live for ride,ride for life

BIKERZZR1400

« Odgovori #297 : 01. Ožujak 2010, 14:01:01 »

Morat ćemo se naći negdje između S. Broda-Zagreba- Siska- Rijeke-Zadra i Splita malo teže izvedivo,ali ipak izvedivo.
Evidentirano

goc

• Vozi: FZ1S
« Odgovori #298 : 01. Ožujak 2010, 14:26:45 »

Sezona u Rijeci otvorena u subotu ali nigdje zzr....malo nas je u Rijeci mislim negdje 2 ili 3..
jaki,vidim tvoj je u oglasniku,znači prelaziš na nešto drugo ili...?!?
Evidentirano
daj ljudi pijte koktele a ne samo gemište i pivu!
...ne radim dobro ali zato radim jako polako!

jaki

« Odgovori #299 : 01. Ožujak 2010, 21:16:25 »

u Rijeci znam da ima tri vlasnika sigurno zzr1400 :palacgore:
Ima Enes plavog......
Srebrni i moj naranđasti.....ima li još koji?
Evidentirano
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 233   Gore

Stranica je generirana za 0.475 sekundi uz 21 upita.