Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Dolje

Autor Tema: BMW K1200 R ili K1300 R  (Posjeta: 77153 )

Rocker

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: BMW K1300R YAMAHA XV 1600 WILDSTAR
Odg: BMW K1200 R ili K1300 R
« Odgovori #50 : 25. Kolovoz 2009, 00:07:20 »

Rocker,ovaj BMW ti vrhunski zgleda,boja je savršena.. :palacgore: :palacgore:
kad narastem,kupit ću si i ja takav.. :mrgreen:
šalu na stranu,definitivno najljepši motor,točno po mom ukusu..a inače uopće nisam ljubitelj nakeda..zbog takvih pila mi je žao što sam tako kasno krenuo u život na dva kotača..kako sam sada tek na 250 kubika,dok ja skupim znanja i iskustva za voziti tako nešto,prestat će se proizvoditi.. :mrgreen:  
u svakom slučaju,motor ti je predobar.. :palacgore:
Danke schön  :palacgore:
Vec sam se zabrinuo da sam kupio pogresan motor pa sam danas provozao Wildstara  :shock:
Hehe... cudan osjecaj, nisam ga vozio skoro 2 mjeseca... 
U principu sam htio nesto zivahnije od Cruisera (Yamaha XV1600  Wildstar - 1600 ccm 2 cilindra 63 ks max. brzina oko 175 km/h)
Razmisljao sam  izmedju Fazera 1000S i Bandita 1250S , a onda sam vidio BMW K1200R i odluka je pala...
U travnju sam u BMW-u razgledao rabljene i spazio novi K1300R ... Odmah sam napravio termin za probnu voznju i poslije voznje isti dan narucio sebi jednoga...
Na dodatnoj opremi nisam stedio tako da je cijena porasla za nekih 6000 eura ali motor je stvarno fantastican tako da ne zalim ni jednog eura ulozenog u njega...
Naravno sve je stvar ukusa tako da se nekome nece svidjeti "cudni" farovi ili cudne prednje vile (ili kako li se vec zovu) ali svako bira ono sto mu se svidja ili si moze priustiti i ne vidim razloga nekoga omalovazavati ili pljuvati zbog motora koji vozi ...barem ja tako mislim. Znam npr. mnogo ljudi koji obozavaju BMW-ove boxere koji su meni ruzni, no ne kazem da nikad nebi kupio takav motor ... ko zna...donedavno sam mislio da cu uvijek voziti cruisera....   :neznam:

Evidentirano
MOTO KLUB VUKOVAR

Gvozdeni

• **
  • Vozi: Hornet 600 DPMrace, Yamaha Aerox R i KTM Team XCA2
« Odgovori #51 : 26. Kolovoz 2009, 00:46:22 »

...donedavno sam mislio da cu uvijek voziti cruisera....   :neznam:
Evoluiraš prijatelju, evoluiraš ...  :mrgreen:

BMW rules kako je netko rekao  :palacgore: iako ni Honda nije loša  :wink:
Evidentirano

Rocker

• **
  • Vozi: BMW K1300R YAMAHA XV 1600 WILDSTAR
« Odgovori #52 : 26. Kolovoz 2009, 01:05:39 »

Evoluiraš prijatelju, evoluiraš ...  :mrgreen:

BMW rules kako je netko rekao  :palacgore: iako ni Honda nije loša  :wink:
Svaba je to napravio  :palacgore: jel sad dobro :misli:
Evidentirano
MOTO KLUB VUKOVAR

marac_zg

• **
« Odgovori #53 : 30. Kolovoz 2009, 21:04:25 »

daklem.. :mrgreen:
imao sam neki dan razgovor sa frendom,iskusnim motoristom,koji je iskusniji od mene,vozi već godinama,a sad vozi mrcinu od 1300 ccm..
razgovor je skrenuo u teoretske vode,a ta teorija je u tome što bih si ja mogao kupiti kad se odlučim za godinu,dvije prijeći na jače skutere/motore..
do toga smo došli tako da sam ja u priči o motorima spomenuo ovu pilu,K 1300 R,kao meni trenutno najljepši i najatraktivniji motor i kao eventualnu kupnju za nekoliko godina,kad skupim još iskustva na ovom trenutnom skuteru i još kojem skuteru/motoru u međuvremenu..na što sam dobio odgovor "da nije stvar u konjima i kubicima,nego u glavi vozača,i da bih si ga mogao slobodno za dvije godine kupiti,ako imam moć samokontrole(i financije.. :mrgreen:  ).."  ok,imam 29 godina,više od 400 000 prijeđenih km u prometu,za dvije godine bih trebao imati barem 25 000 km na dva kotača, nisam neki agresivan vozač niti u autu niti sad na skuteru,veći mi je gušt uživati u finoj vožnji(kad je cesta prazna i otvorena vozim se max. 100-110 km/h),nego u natjeravanju od 200 glave,radije ću jače prikočiti pred nekim nepoznatim i nepreglednim zavojem,nego se zaletiti unutra,vozim u skladu sa onom "nije problem ući u zavoj sa velikom brzinom,pitanje je kako ćeš izaći iz njega.." itd,(poantu ste vjerujem shvatili.. :mrgreen: )  ,ali,svejedno moram priznati da me zaintrigirao njegov odgovor.. :misli:  
dakle,ako imate vi kakve misli o tome,bio bih zahvalan kad bih ste ih podijelili tu.. :mrgreen:
i da,bilo je već razgovora na forumu o tome,ali tu se radi o ovom konkretnom modelu,pa me zanimaju i iskustva vlasnika istog,npr sa razvijanjem snage i težinom samog motora,koji se najviše spominju kao najveći problemi za recimo to tako početnike vozače,ali i sa svime ostalim.. :palacgore:

Evidentirano

zokx

• Vozi: BMW R1250 GSA HP
« Odgovori #54 : 31. Kolovoz 2009, 07:23:31 »

Jučer sam se vozio starom karlovačkom u oba smjera do Mrežnice i natrag u društvu s frendom koji ima X8 200. On (sa suputnicom) jedva ulovi 100, a pokušava držati tempo cca 80. Pri tome tempu on je na gornjoj razini mogućnosti motora, i svako preticanje je poseban "projekt". S druge strane ja sam vozio sa nevjerovatnom lakoćom, pričao sa suputnicom, full se dosađivao takvom vožnjom. Preticanja u bilo kojoj brzini znače samo lagani pokret desnom rukom. Iz ovoga iskustva mogu izvuči tri naravoučenja; prvo, ne planiraj neki put sa društvom koje nema sličnu putnu brzinu, drugo, skuteri su daleko opasniji od motora i treće, ako se kontroliraš možeš voziti nevjerovatno sporo a doći na odredište (koje je istina blizu) u razlici od samo nekoliko minuta.  :mrgreen:

Dakle, čim prije ubodi čim jači motor (K1300) i ako se možeš kontrolirati vozit ćeš se udobnije i sigurnije  :palacgore:
Evidentirano

marac_zg

• **
« Odgovori #55 : 01. Rujan 2009, 04:08:44 »

Jučer sam se vozio starom karlovačkom u oba smjera do Mrežnice i natrag u društvu s frendom koji ima X8 200. On (sa suputnicom) jedva ulovi 100, a pokušava držati tempo cca 80. Pri tome tempu on je na gornjoj razini mogućnosti motora, i svako preticanje je poseban "projekt". S druge strane ja sam vozio sa nevjerovatnom lakoćom, pričao sa suputnicom, full se dosađivao takvom vožnjom. Preticanja u bilo kojoj brzini znače samo lagani pokret desnom rukom. Iz ovoga iskustva mogu izvuči tri naravoučenja; prvo, ne planiraj neki put sa društvom koje nema sličnu putnu brzinu, drugo, skuteri su daleko opasniji od motora i treće, ako se kontroliraš možeš voziti nevjerovatno sporo a doći na odredište (koje je istina blizu) u razlici od samo nekoliko minuta.  :mrgreen:

Dakle, čim prije ubodi čim jači motor (K1300) i ako se možeš kontrolirati vozit ćeš se udobnije i sigurnije  :palacgore:

dosad nisam imao problema sa samokontrolom..vozio sam aute od preko 200 ks dizela sasvim pristojno i kulturno,skoro po propisima.. :mrgreen:
a višak konja na prometalu uvijek dobro dođe,pogotovo u situacijama koje si spominjao,pretjecanjima..sa svojim i kad sam sam gore moram dva puta razmisliti prije pretjecanja nekog šlepera,a kad nas je dvoje i tri puta.. :mrgreen:

ne znam,mislim da će mi ove dvije godine koje mi predstoje prije kupnje nove pile biti obilježene razmišljanjem i premišljanjem.. :mrgreen:
Evidentirano

alien

• Metro Harry
  • Vozi: R 1200 R
« Odgovori #56 : 02. Rujan 2009, 21:33:17 »

Višak konja i naročito okretnog momenta je uvik dobro doša...
Ja mogu (i jesan) cili dan se vozat uredno i kontrolirano, al hebi ga kad imaš to ispod sebe, dođe onih 5-15 min...nekontroliranih...svaki dan!  :mrgreen:
Evidentirano
ONLY FAGGOTS HATE MONICA BELLUCCI!!!!!!!!!!!!!

Utvrdio alien da ne zna računati, ali zna lagati za desetoricu... što ti je školovan čovjek! A utvrdio je i da će idući BMW dobiti u pola cijene (No dobro, sa lažima u tom smjeru još nije počeo, ali samo što nije...).
21. 10. 2007. - Interlagos

vickodu

• Vozi: klokana
« Odgovori #57 : 02. Rujan 2009, 23:19:44 »

Višak konja i naročito okretnog momenta je uvik dobro doša...
Ja mogu (i jesan) cili dan se vozat uredno i kontrolirano, al hebi ga kad imaš to ispod sebe, dođe onih 5-15 min...nekontroliranih...svaki dan!  :mrgreen:

Ziv je  :shock: :shock: :shock: :shock:
Evidentirano
..BMW je ko Crocsice, pouzdan znak da je vlasnik "odustao" od sexa i života općenito

alien

• Metro Harry
« Odgovori #58 : 04. Rujan 2009, 08:12:11 »

Ziv je  :shock: :shock: :shock: :shock:

Obzirom da mi je ovo četvrti dan posla (nakon 17.7.), a od toga se već jučer mora biti u Purgerlandu, diskutabilno je jel san živi ili mentalno uništen!  :mrgreen:
Evidentirano

Utvrdio alien da ne zna računati, ali zna lagati za desetoricu... što ti je školovan čovjek! A utvrdio je i da će idući BMW dobiti u pola cijene (No dobro, sa lažima u tom smjeru još nije počeo, ali samo što nije...).

Elias

• Vozi: '02 K1200RS, '93 XTZ750ST
  • Lokacija: ..........CH=Zürich.......... Sinj-Đakovo=Bananaland
« Odgovori #59 : 07. Listopad 2009, 19:55:05 »

Kočnice su vrhunske. Imaju ABS, ali to uopće ne osjetiš na prednjoj kočnici. Zadnja je neupotrebljiv dok sam sam na motoru jer ABS stalno prekida, ali je OK kad je suvozač gore. Negdje sam čak u Motorradu našao kako kočnice R Sporta uspoređuju kao referentne u nekom testu.

Sto se mene tice moze cijeli bike biti referenca. Sto jest jest!!Ko nije vozio nezna o cemu govori.
Evidentirano
Vlast je NAJVEĆI neprijatelj naroda!!!!
htp://www.youtube.com/watch?v=rmfezDOSd2g

Futurama

• **
  • Vozi: Što dohvati
« Odgovori #60 : 31. Ožujak 2010, 21:53:56 »

Danas provozao svoju grijačicu bubrega na Banditu 1200, sišla je sa njega i rekla mi je da vratim "TO" u garažu i uzmem K1200R koji smo nedavno vozili jer je ovo kantusina naspram BMW-a. Ja kao svaki dobar papučar ću poslušati ženu, a k tome i Vicko i Joke pljuju po BMW-u onda je to sigurno dobar motor.  :mrgreen:
Evidentirano

alien

• Metro Harry
« Odgovori #61 : 12. Travanj 2010, 09:03:37 »

Danas provozao svoju grijačicu bubrega na Banditu 1200, sišla je sa njega i rekla mi je da vratim "TO" u garažu i uzmem K1200R koji smo nedavno vozili jer je ovo kantusina naspram BMW-a. Ja kao svaki dobar papučar ću poslušati ženu, a k tome i Vicko i Joke pljuju po BMW-u onda je to sigurno dobar motor.  :mrgreen:

Hebi ga, da su i oni sili na bemburu i isprobali je vjerovatno bi i oni prominili mišljenje, iako se u zadnje vrijeme sumnja da vicko pikira jednu polovnu bemburu u DU i da stalno pizdi vlasniku: "evo čitaj na forumu, vidiš šta kažu, ne valja ti to, moraš smanjit cijenu, nečeš ti to nikome prodat, al ako smanjiš još 20-25 % možda ti ja kupim, ma ne za vozit već samo onako da mi se dica u dvorištu imaju di penjat ..."  :mrgreen:
Evidentirano

vickodu

« Odgovori #62 : 12. Travanj 2010, 09:14:52 »

Hebi ga, da su i oni sili na bemburu i isprobali je vjerovatno bi i oni prominili mišljenje, iako se u zadnje vrijeme sumnja da vicko pikira jednu polovnu bemburu u DU i da stalno pizdi vlasniku: "evo čitaj na forumu, vidiš šta kažu, ne valja ti to, moraš smanjit cijenu, nečeš ti to nikome prodat, al ako smanjiš još 20-25 % možda ti ja kupim, ma ne za vozit već samo onako da mi se dica u dvorištu imaju di penjat ..."  :mrgreen:

Vozio rt gsa gs c r i sarafio po njima i nece u moje dvoriste i da ga smanji 80% :jesus: Djete vozi SM i ne pada mu napamet da  sjedne na taj njemacki poluproizvod  :mrgreen:
Evidentirano
..BMW je ko Crocsice, pouzdan znak da je vlasnik "odustao" od sexa i života općenito

alien

• Metro Harry
« Odgovori #63 : 12. Travanj 2010, 11:43:22 »

Vozio rt gsa gs c r i sarafio po njima i nece u moje dvoriste i da ga smanji 80% :jesus: Djete vozi SM i ne pada mu napamet da  sjedne na taj njemacki poluproizvod  :mrgreen:

Znači u početku češ ga držat kod susida dok se ekipa ne navikne da možda ipak vozaš bemburu? :misli:   :mrgreen:
Evidentirano

vickodu

« Odgovori #64 : 12. Travanj 2010, 12:00:46 »

Znači u početku češ ga držat kod susida dok se ekipa ne navikne da možda ipak vozaš bemburu? :misli:   :mrgreen:

Jedini koji ima malu šansu da uđe u dvorište je gsa ali se i to najvjerovatnije neće dogodit  :mrgreen:
Evidentirano

alien

• Metro Harry
« Odgovori #65 : 12. Travanj 2010, 13:00:58 »

Jedini koji ima malu šansu da uđe u dvorište je gsa ali se i to najvjerovatnije neće dogodit  :mrgreen:

Neće da spusti cijenu?  :misli:

ma reci mu da nazove mene ja ću mu objasnit kako mu ništa ne valja i da mu je bolje sad prodat tebi po tvojoj cijeni nego tražit više za njega, al onda ipak očekujem da me vodiš na neki biftek, primjerice u konobu Konavle...lip mi je pogled odande!  :D
Evidentirano

vickodu

« Odgovori #66 : 12. Travanj 2010, 13:05:26 »

Neće da spusti cijenu?  :misli:

ma reci mu da nazove mene ja ću mu objasnit kako mu ništa ne valja i da mu je bolje sad prodat tebi po tvojoj cijeni nego tražit više za njega, al onda ipak očekujem da me vodiš na neki biftek, primjerice u konobu Konavle...lip mi je pogled odande!  :D

Motor kupujem novi ali je Super tenere u kombinaciji  :wink: Za biftek smo dogovorili  :palacgore:
Evidentirano

ko samui

• **
« Odgovori #67 : 18. Ožujak 2015, 19:13:27 »

Da malo osvjezimo ovu temu.

Ima 2 dana postao sam vlasnik K1200S iz 2006 god.
Motor nema ESA ovjes sto mi je i drago u jednu ruku ako se ima sto pokvarit kakve sam srece to ce se pokvarit.
Servisna u BMW od prvog dana ,na 41000 km mjenjan je komplet kumplug s kosarom i svim lezajima kumpluga tj izgleda da je u njima problem a kazu novi nece imat problema trenutno ima 52000 km sve ostalo ko puska za sad.

Danas obavljen servis u Tomica u ST iako sam bio dosta skeptican servis je jeftin u pojmu tog motora da mnogo ne backam sva ulja i filter i ulje diferencijala sve 1000 kn ruke i materijal naravno ulje castrol 5w-40 samo ono je litra 150 kn mozda koja kuna vise inace ide 4 ltr ulja te kako mjenjam gume u to je ukljucena izmjena obe gume montaza demontaza.

Dodatno na to ostavili su motor na servisnoj akciji tj opozivu od tvornice i mjenjaju pumpu goriva komplet nova stiza za 48 sati, inace na motoru je na 40000 km isto tako na servisnoj akciji uz trosak tvornice mjenjan na natezacu faz lanca neki saftey pin i sami natezac te lanac pumpe ulja tako da sam sad miran.

Ako se sto imalo razletit ili se vec razletilo ili je mjenjao u opozivu.

Eto to je to sad cemo dalje vidjet kako i sta inace motor ide ko kuga nakon RSV 1000 R ovo ide a aprilia ne mrda naravno govorim o pravcu.

Inace kupio michelin pilot road 2 naprid nazad bumo videli kakve su na njemu bile metzelerke Z8 mogle mozda jos koju 1000 al nije mi se dalo mucit

Eto ako se sto uskoro razleti javim nadam se da ce bar godinu sluzit bez veceg troska

Ako ko ima koji savjet savjetujete

Evidentirano

passenger

• Vozi: GSX 1300R / GSX 750R
« Odgovori #68 : 18. Ožujak 2015, 21:22:59 »

znaci otpa dukac dosa bembe... :misli:

ajde neka,cestitam,sretno.... :palacgore:
Evidentirano
...jedan je SUZUKI,a ostalo su sve samo motori...
                         "KO TO MORE - Tučepi"

zokx

• Vozi: BMW R1250 GSA HP
« Odgovori #69 : 18. Ožujak 2015, 21:54:43 »

Da malo osvjezimo ovu temu.

Ima 2 dana postao sam vlasnik K1200S iz 2006 god.
Motor nema ESA ovjes sto mi je i drago u jednu ruku ako se ima sto pokvarit kakve sam srece to ce se pokvarit.
Servisna u BMW od prvog dana ,na 41000 km mjenjan je komplet kumplug s kosarom i svim lezajima kumpluga tj izgleda da je u njima problem a kazu novi nece imat problema trenutno ima 52000 km sve ostalo ko puska za sad.

Danas obavljen servis u Tomica u ST iako sam bio dosta skeptican servis je jeftin u pojmu tog motora da mnogo ne backam sva ulja i filter i ulje diferencijala sve 1000 kn ruke i materijal naravno ulje castrol 5w-40 samo ono je litra 150 kn mozda koja kuna vise inace ide 4 ltr ulja te kako mjenjam gume u to je ukljucena izmjena obe gume montaza demontaza.

Dodatno na to ostavili su motor na servisnoj akciji tj opozivu od tvornice i mjenjaju pumpu goriva komplet nova stiza za 48 sati, inace na motoru je na 40000 km isto tako na servisnoj akciji uz trosak tvornice mjenjan na natezacu faz lanca neki saftey pin i sami natezac te lanac pumpe ulja tako da sam sad miran.

Ako se sto imalo razletit ili se vec razletilo ili je mjenjao u opozivu.

Eto to je to sad cemo dalje vidjet kako i sta inace motor ide ko kuga nakon RSV 1000 R ovo ide a aprilia ne mrda naravno govorim o pravcu.

Inace kupio michelin pilot road 2 naprid nazad bumo videli kakve su na njemu bile metzelerke Z8 mogle mozda jos koju 1000 al nije mi se dalo mucit

Eto ako se sto uskoro razleti javim nadam se da ce bar godinu sluzit bez veceg troska

Ako ko ima koji savjet savjetujete

Čestitam. Još uvijek je to odličan motor i malo malo njih novijih generacija mu je blizu u sport touring klasi. Ako je tako dobro i redovno održavan nemaš uopće problema. Neka ti pogledaju zračnost zadnjeg diferencijala jer se na nekim godištima svih serija ugrađivala alu flanđa koja se brzo potroši.
Evidentirano

Super Jura

• Vozi: GS, XZ
« Odgovori #70 : 18. Ožujak 2015, 22:46:37 »

Čestitke :palacgore:

I tko kaže da su opozivi loši?
Malo, malo pa dobiješ nove dijelove :mrgreen:
Evidentirano

cosmic

• Vozi: Nita
« Odgovori #71 : 19. Ožujak 2015, 01:41:37 »

Čestitke! Oni to održavaju umisto vlasnika. Jesu ti minjali nosač diska zadnji? Mislim da je i to friški opoziv.
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

ko samui

• **
« Odgovori #72 : 19. Ožujak 2015, 07:46:46 »

Ne ovoj seriji se NE mijenja zadnji prihvat diska samo 2005 god tj prva serija i neki drugi modeli nisam pitao koje..

Ovoj seriji je pumpa goriva upravo je mjenjaju ,neki safety pin na zubcaniku od faz lanca i natezac faz lanca to je bilo tamo 2013 god ,al ni time nije skroz eliminiran zvuk kad se motor tek starta i kad nema full tlaka na natezacu, lanac pumpe ulja te komplet korpa i oba lezaja kumpluga (u njima je i cijeli problem i u zubima kosare kumpluga slab materijal kazu a s novon nema problema),sad s pumpom goriva ja imam sve promjenjeno tako da sam vise manje miran.

Inace preporuka i sto se predhodni vlasnik drzao a ja sad nastvaljam je izmjena ulja u straznjem diferncijalu svako 10000 km ili svaki servis ipak je to samo 1,8 dcl te full sintetika 5w-40 ,a opet po nekim drugim forumima vidim stavljaju semi synt 10w 40.

Al ide ko kuga pogotovo od 100 km/h pa na dalje zaboravi R motore ovo je brze nisam ocekivao da ovako cupa

Inace stavio sam michelin pilot road 2 imali ko iskustva s njima
Evidentirano

Sinna

• Vozi: Pirellice na V90
« Odgovori #73 : 19. Ožujak 2015, 10:48:24 »

Ne ovoj seriji se NE mijenja zadnji prihvat diska samo 2005 god tj prva serija i neki drugi modeli nisam pitao koje..

Ovoj seriji je pumpa goriva upravo je mjenjaju ,neki safety pin na zubcaniku od faz lanca i natezac faz lanca to je bilo tamo 2013 god ,al ni time nije skroz eliminiran zvuk kad se motor tek starta i kad nema full tlaka na natezacu, lanac pumpe ulja te komplet korpa i oba lezaja kumpluga (u njima je i cijeli problem i u zubima kosare kumpluga slab materijal kazu a s novon nema problema),sad s pumpom goriva ja imam sve promjenjeno tako da sam vise manje miran.

Inace preporuka i sto se predhodni vlasnik drzao a ja sad nastvaljam je izmjena ulja u straznjem diferncijalu svako 10000 km ili svaki servis ipak je to samo 1,8 dcl te full sintetika 5w-40 ,a opet po nekim drugim forumima vidim stavljaju semi synt 10w 40.

Al ide ko kuga pogotovo od 100 km/h pa na dalje zaboravi R motore ovo je brze nisam ocekivao da ovako cupa

Inace stavio sam michelin pilot road 2 imali ko iskustva s njima
Ja stvarno ne znam nikoga ko tako brzo minja mišljenja o motorima koje bi volija vozit. :misli: :? :LOL: Kad smo zadnji put pričali tija si GSa, a kupija T-MAX :shock:, pa gledaš Burgmana, pa Ducati 999 i sad kupiš BMWa. :LOL:Prijatelj mi ima istoga K1200S (ne znam godište) pa bi ti on moga objasnit neke stvari. Da si stavija PR 3 ili4 ajde ali 2 :?. On je sad stavija Metzeler 7RR i oduševljen je gumom, a vozi ludilo. 8) Javi se za đir. :palacgore:
Evidentirano
#FORZA DUCATI - #DESMOSINNA
Tuono V2- the best naked

ko samui

• **
« Odgovori #74 : 19. Ožujak 2015, 11:28:23 »

A sta da ti kazen za maxa napravija san 2 dira i svatija nije to za mene nakon svih motora,GS tija san novoga a opet toliko malo vozin da bi iskida novce, Ducati 999 tija bi ga imat za one dane u mjesecu i kako stoji uzet cu ga pa neka ga.

A K1200S slucajno cackan i kazem neka da i to proban i svidija mi se ja platio i uzeo i to ej to

Moze za dir iduci tjedan itako je motor u servisu do ponediljka.
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Gore

Stranica je generirana za 0.232 sekundi uz 20 upita.