Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 38   Dolje

Autor Tema: Odabir GPS Navigacije  (Posjeta: 202126 )

Lurker

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: KLE 650 VersUs
Evidentirano
Judgement comes from experience, and experience comes from bad judgement. - Simon Bolivar

francuz

• *
  • Vozi: Shiver 750
Odg: Odabir GPS Navigacije
« Odgovori #51 : 03. Studeni 2009, 10:15:42 »

Becker nije na našem tržištu previše rasprostranjen. Otporan je na vodu (to treba uzeti sa zadrškom, jer se ne smije polijevati vodom), koristi iGO karte. Pretpostavljam da se može napraviti upload preko USB kabla. Koristi Sirf 3 prijemnik, kao i sve druge jeftinije navigacije.  S cijenom od 2000-2500kn mislim da nije dobra kupnja, jer se za te novce može kupiti jeftinija navigacija + vodonepropusna torba s kućištem za navigaciju. i još ostane cca 1000kn u džepu.
Evidentirano

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #52 : 03. Studeni 2009, 15:43:00 »

radim u IQ centru...

IQ Centru Zagria?

Bijah već podosta puta tamo na Žitnjaku (pa i jučer, kupio kućište za stariji disk iz laptopa), i zanima me taj GoClever 4335 (rekao čovjek da će mi poslati neke materijale na mail, i poslao je...), no problem mi je za planiranje što mi je i prije više od jednog mjeseca rekao da za "mjesec dana" dolaze novi modeli, a jučer da do novih modela treba još barem mjesec i pol... nema pojma koji će to modeli, biti, kako će se zvati, koje će im biti mogućnosti i cijene... problem sa GoCleverom je što su na internetu iznimno slabo zastupljeni kao tvrtka, maltene nemaju svojih operativnih stranica sa prezentacijom game proizvoda, tako da i tehničke podatke imaju samo dućani koji ih prodaju i koje su prepisali iz uputstva i knjižice uz proizvod, ne i stranice proizvođača...

Naspram otprije mjesec dana, vidjeh i da su i police u Zagriji podosta prazne, kao i vitrine (da i Zagria ne propada?). No pri pogledu i prezentaciji nekih modela (5055) vidjeh da su te navigacije odlični i precizni uređaji, Cardinale 3.0 Black Edition je vrhunska karta, te sam odlučio da ću ići na model bez bluetootha, koji mi u ova krizna vremena nije najneophodniji, ionako bih navigaciju 95% vremena koristio u autu...

BTW, Sirf III (Star) prijemnik koriste najskuplje navigacije (Zumo serija), ne baš najjeftinije, koliko sam vidio... Navigon i jeftiniji modeli koriste Atlase i još poneki manje poznati procesorski prijemnik...
Evidentirano

francuz

• *
« Odgovori #53 : 03. Studeni 2009, 16:36:53 »

hehe, naravno da Zagria ne propada, firma je stara 20 godina, takvi se ne gase preko noći... stanje moraš pratiti na WEBu, ne na policama, jer je ono na WEBu jednako u komad onom na skladištu koje zauzima cijeli stražnji dio zgrade... Što se tiče modela koji dolaze, moraš znati kako mnogi kupci (maloprodajni i veleprodajni) robu rezerviraju i uplate danima/tjednima unaprijed, pa kada stigne na skladište, prvo se isporučuje njima. Ako te zanima neki specifičan model slobodno pitaj... trenutno su raspoloživi 3535 Cro+BiH - 555kn s PDVom, 4330 Europa 990kn s PDVom, 4335 Cro+BiH - 690kn s PDVom (samo za članove motori.hr). Ostatak asortimana stiže do kraja tjedna, a ono što ostane - pušta se u prodaju vjerovatno od ponedjeljka. Mnogi kupuju jeftiniji Cro+BiH radi toga što sami stave karte (Garmin, Adria Route i sl.). Ne podržavam/podržavamo takve radnje jer su ilegalne, ali da stvar radi - radi.
« Zadnja izmjena: 03. Studeni 2009, 21:34:26 francuz »
Evidentirano

darkovsky

• Vozi: G650X
« Odgovori #54 : 03. Studeni 2009, 16:50:03 »

Baš malo gledam te cijene, nisam do sad to pratio pa nisam ni znao da ima tak jeftinih modela.. Sledge, a zakaj ne uzmeš najjači model, ima veći ekran, brži procesor, a razlika je cca 200kn?  francuz, koja vam je cijena s popustom za 5066?
Evidentirano

MadKec

• **
  • Vozi: Fazer 600 '02
« Odgovori #55 : 03. Studeni 2009, 17:38:41 »

Meni je zapao za oko ovaj GoClever GPS 5066, 5.0", Full Europe+ ali.... moram li kupiti posebno i kartu HR ili je to ovaj "+" :misli:

btw imate li mozda mogucnost nabave nosaca za motor i kojih jer mi se cini da Ram nema nis u ponudi za GoClever

tnx :palacgore:
Evidentirano

francuz

• *
« Odgovori #56 : 03. Studeni 2009, 17:49:30 »

5066 za članove foruma oko 990-1050kn s PDVom, moram  pričekati da službeno sjedne na lager, pa ću znati točno u lipu.
Nosača za motocikle nema, u paketu je USB kabel, nosač za automobilsko staklo i 12V punjač koji se priključi u auto punjač.
Ovaj model "+" ima kompletnu Europu + CRO, a puno više detaljaću znati kada ga primim u ruke :)
Evidentirano

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #57 : 03. Studeni 2009, 20:20:15 »

stanje moraš pratiti na WEBu ne na policama, jer je ono na WEBu jednako u komad onom na skladištu koje zauzima cijeli zadnji dio zgrade...

Sorry, ali ovo NIJE istina, a govorim iz osobnog iskustva... do IQ centra sam došao preko nabava.neta, otkuda sam onda išao na vaše stranice... i dok je i na stranicama bilo svega i svačega, moj entuzijazam i veselje dolaska sa lovom i odlaska sa biranim modelom splasnulo je kada sam vidio da su informacije na netu dijametralno suprotne od činjeničnog stanja. Prvobitno me interesirao 5010 FM BT, koji je bio super lijepi veliki model sa bluetoothom, da bi dolaskom u dućan bio dočekan čuđenjem trgovca tipa da di ja živim, jer oni taj model nemaju već mjesecima, to je stari model, neće ga više ni dobivati, bla bla,.. BTW, nisu imali već dugo ni jedan model sa bluetoothom, a ni sada ne znaju kada će ih dobiti...  :x :x :x

O tome da ni prodavač nije znao koji model ima bluetooth nebih sada, no ja sam kupio i platio jedan za kojega me životom uvjeravao da ima BT, iako nigdje na kutiji nije pisalo da ima taj prevažni dodatak. Da bi na kraju on meni vratio novac, još u dućanu nakon desetak minuta, jer sam ga uvjerio da ono što on meni prodaje (bio je jedan model o kojemu nisam imao informacija) nije točno, a ja sam posumnjao zbog niske cijene (cca 900 kuna).

BTW, ako bude 5066 Europe za cca 1000 kuna, rezerviraj odmah meni jedan...
Evidentirano

francuz

• *
« Odgovori #58 : 03. Studeni 2009, 20:38:23 »

...moraš znati da ovo što si napisao je dezinformacija... naime, nabava.net objavljuje cjenike firmi radi usporedbe cijena, a ne njihov lager... dakle, kada nađeš ono što ti odgovara cijenom - nazoveš tu firmu ili u našem slučaju provjeriš stanje na WEB shopu koje je uvijek točno u komad. Mislim da to piše na njihovim stranicama u FAQ-u.

Npr. ovo je stanje danas u 20:35 - ako rezerviram 1 komad za tebe, automatski će se umanjiti za 1. Također, ako dođeš do mene s pivicom i ćevapima, možemo prebrojati, pa ćeš vidjeti da 4335 zaista ima 81 komada  :mrgreen:

Što se tiče rezervacije - nema problema  :palacgore:
Evidentirano

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #59 : 03. Studeni 2009, 21:18:16 »

...moraš znati da ovo što si napisao je dezinformacija... naime, nabava.net objavljuje cjenike firmi radi usporedbe cijena, a ne njihov lager...

Stanj3e sam gledao na vašim stranicama, ne nabava.net.

BTW,zašto su u ponudi modeli kojih nemate i nećete ih više ni imati? Kao npš. kad sam tražio 5010 BT FM?
Evidentirano

francuz

• *
« Odgovori #60 : 03. Studeni 2009, 21:31:05 »

Svakako moraš obratiti pozornost na trenutno dostupnu količinu; baza koju kupci vide, ista je poput one u dućanu: nazivi, količine, cijene - sve je jednako. Što se tiče držanja na cjeniku onoga čega trenutno nema - to je isto kao kada uđeš u pekaru, a na pladnju stoji cijena za lisnato s višnjom, a nema ga. Zašto ga nema? Pojelo se. Tako je i s navigacijama, stoji na cjeniku premda je prodano, jer očekujemo da će doći isti takav model. Ako model sa cjenika ima naslijednika, naravno da ćemo naručiti novi model, a ne stari.

p.s. jedina razlika je što lisnato s višnjom radi pekar iza vrata, a navigacije dolaze avionom s dalekog istoka :)
Evidentirano

alpine

• Vozi: kalabreza sa levantinskin bafama
« Odgovori #61 : 03. Studeni 2009, 21:37:49 »

Sledge , kaj će ti GPS , to više Ameri ne održavaju , uskoro bu ti pisalo da si npr. u Zadru a ti buš se u stvari nalazio u Čavoglavama  :mrgreen:

jedna od vecih gluposti u zadnje vrime  :mrgreen:
Evidentirano
Cili život jema san svoj kumpir, svoga špara i svoju bevandu... a sad ništo verdure, zubaca iz leda i botilju vina, kupi san u dućan.

mali_bandit

• **
  • Vozi: FJR 1300 ABS
« Odgovori #62 : 03. Studeni 2009, 22:48:59 »

jos sam bio uvjeren kako navigacije drže daleko višu cijenu, trebalo bi razmisliti šta uzeti jer smatram da je navigacija nezamjenjiva u velikim gradovima, pratim temu u dolasku novih modela  :palacgore:
Evidentirano
putovati...

darkovsky

• Vozi: G650X
« Odgovori #63 : 03. Studeni 2009, 23:03:33 »

thnx francuz za info, kada dođu javi pa ćemo organizirati forumski group-buy :) a cijena za najjači model je skroz ok!
Evidentirano

francuz

• *
« Odgovori #64 : 04. Studeni 2009, 11:19:10 »

OK dečki, rezervirao sam 10 komada za forumaše.
Čim dođu, poslat ću opis i par slikica!
Evidentirano

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #65 : 04. Studeni 2009, 12:06:13 »

Svakako moraš obratiti pozornost na trenutno dostupnu količinu; baza koju kupci vide, ista je poput one u dućanu: nazivi, količine, cijene - sve je jednako. Što se tiče držanja na cjeniku onoga čega trenutno nema - to je isto kao kada uđeš u pekaru, a na pladnju stoji cijena za lisnato s višnjom, a nema ga. Zašto ga nema? Pojelo se. Tako je i s navigacijama, stoji na cjeniku premda je prodano, jer očekujemo da će doći isti takav model. Ako model sa cjenika ima naslijednika, naravno da ćemo naručiti novi model, a ne stari.

Sve štima, no tog lisnatog će biti opet, a tog modela nikada više (na žalost, baš mi je 5010 po volji, ima apsolutno sve potrebno).
Evidentirano

MadKec

• **
  • Vozi: Fazer 600 '02
« Odgovori #66 : 04. Studeni 2009, 17:05:41 »

OK dečki, rezervirao sam 10 komada za forumaše.
Čim dođu, poslat ću opis i par slikica!

Svaka ti dala.... :wink: :palacgore:
Nekak si kontam da bum se pocastil za ovu novu :mrgreen:

btw nadam se da mislis na 10 kom 5066 +
Evidentirano

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #67 : 04. Studeni 2009, 21:41:59 »

Da, da, daj nam 5066 Europe - and I'm your man!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano

balegar

• **
  • Vozi: BMW 1150GS HONDA XRV 750 BMW 1200 GS ADV
« Odgovori #68 : 04. Studeni 2009, 22:38:00 »

thnx francuz za info, kada dođu javi pa ćemo organizirati forumski group-buy :) a cijena za najjači model je skroz ok!
Piši i mene za isti :palacgore:
Evidentirano
SCARABEI-Balegari ne vjeruju sreći

xxsugar

• **
  • Vozi: Dorado 22
« Odgovori #69 : 05. Studeni 2009, 01:34:00 »

@francuz

jel znaš da li na goClever ide iGO navigacija??
Odnosno može li hodati usporedno sa Garminom??

Mislim da nebi to išlo ali za svaki slučaj pitam ako imaš kakav info iz prve ruke.....

TNX!
Evidentirano

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #70 : 05. Studeni 2009, 10:08:58 »

jel znaš da li na goClever ide iGO navigacija??

Pa što će ti iGo navigacija kada GoClever ima Cardinale, koji je najbolji sustav sa najboljim kartama (to je glavna vrijednost GoClevera), pogotovo debelo najpreciznijima za Hrvatsku i zemlje ex-Yu (jer je to domaći program, naši dečki sa http://www.mireo.hr/ )??
Evidentirano

francuz

• *
« Odgovori #71 : 05. Studeni 2009, 14:01:49 »

Da, vidio sam da naši kupci znaju staviti i Garmin / XT karte na nju...
Evidentirano

francuz

• *
« Odgovori #72 : 11. Studeni 2009, 10:48:42 »

Stigle su 5066 :)
Evo, na brzaka sam uslikao jednu s mobitelom, takozvana "špijunska fotografija" :)
Navigacija je vrlo tanka i elegantna.
U paketu dolazi nekakva zaštita od tkanine, nosač za šajbu, USB kabel, MicroSD 2GB, 12V punjač preko auto-punjača...
Ako nekoga zanima fotka krupnog plana nekog grada u nekoj državi - javite.
Izbornik je hrvatski. Testirao bih je malo više, ali prazna je baterija.

Evidentirano

balegar

• **
  • Vozi: BMW 1150GS HONDA XRV 750 BMW 1200 GS ADV
« Odgovori #73 : 11. Studeni 2009, 11:37:27 »

Javi malo o njegovim karakteristikama... :palacgore:
Ako je ona cijena cca 1000 kn potvrđujem rezervaciju... :palacgore:
Evidentirano
SCARABEI-Balegari ne vjeruju sreći

francuz

• *
« Odgovori #74 : 11. Studeni 2009, 12:12:40 »

1000kn keš - da.
Reci što te zanima? Ima Bluetooth i FM transmitter.
Kažu dečki iz dućana da je bio jedan kupac iz Karlovca koji je došao kao gost na forum.
Nadamo se da će biti zadovoljan :)
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 38   Gore

Stranica je generirana za 0.22 sekundi uz 20 upita.