Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Dolje

Autor Tema: ZXR 750 Ninja  (Posjeta: 136344 )

merlin68

• überman
  • Spol: Muški
Odg: ZXR 750 Ninja
« Odgovori #50 : 30. Rujan 2009, 23:20:37 »

Aaaaaaaa.... provaljen si zemo.... :mrgreen:
Stvar je u tome što bi ih gejzejac fakat sve skupio, ali ako je moguće bez para. :mrgreen: A i ti isto cjepidlačiš s tim brojem vlasnika, kaj sad, dva  ili devet je skoro isto a i vidiš da je reko da skuplja samo RR. :mrgreen: :mrgreen:

Btw, da se vratimo malo na temu. Još uvijek sam "slab" na zelene sedmice pa sam prije dvije godine posudio ZX7R od frenda, pokojnog Kreše. Ne znam kaj bi reko, uz svu silnu želju da se neke emocije pojave, moram priznat da ga je vrijeme odavno pregazilo u svakom pogledu.
Mislim da ga vrijeme nije pregazilo ali to je moje subjektivno mišljenje kao i gsx 1100 r 1990. :palacgore:
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #51 : 30. Rujan 2009, 23:22:28 »

Naravno da pratimo, svatko ima svoje, meni niti jedan 916 u HR nije nepoznat. :mrgreen: :mrgreen:

Bosanca moraš shvatiti, on se još uvijek traži i ne zna kaj bi. S jedne strane bi ga prodao a opet i zadržao. Bez obzira na sve, bilo bi super kad bi svatko od nas sačuvao po jedan primjerak iz tog vremena. :mrgreen:
Jedan je upravo složen u originalu ne brini se. :wink:
Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #52 : 30. Rujan 2009, 23:31:37 »

Mislim da ga vrijeme nije pregazilo ali to je moje subjektivno mišljenje kao i gsx 1100 r 1990. :palacgore:

Naravno, i moje mišljenje je subjektivno. A ovaj Đikser mi je drugi na listi, odmah iz ZXR-a, po mogućnosti crno-sivi. :mrgreen:
Evidentirano

Tutty

• Vozi: iNeedManual.com
« Odgovori #53 : 01. Listopad 2009, 00:17:57 »

Evidentirano
BAZA KORISNIČKIH UPUTA ZA SVA VOZILA (MANUALI)
https://ineedmanual.com

gepeze

• Vozi: ZXR750RK1, ZX-7RRN1, ZX-7RR, GSX-R750K1, GSX-R750J
« Odgovori #54 : 01. Listopad 2009, 15:51:51 »

a vidi ove lipote  :mrgreen:

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert529642.html

Sjecam se tog motora kad je bio u originalnoj crveno-bijeloj kombinaciji... vrijedio je puno vise takav nego ova nakaza...
Evidentirano
Izrada naljepnica za motocikle, skutere, atv, jetski, aute... [email protected] 0915271375

MOONSHIELD

• Vozi: 0
« Odgovori #55 : 03. Listopad 2009, 13:32:11 »

ja sam svoja dva sna ispunio pred par mjeseci
doduše išao sam samo probati, ali meni i par minuta dovoljno da se nasaftam
prvo sam vozio sp1, a par tjedana kasnije i zx7r '98. godište
zx7r mi se odmah svidio, mislim da je još u oglasniku (čovjek prodaje njega i hayabusu), tj bio je jako dugo, jedini je problem kaj ga nitko nije valjda godinama održavao i to se vidlo
meni osobno jedan od najljepših motora, mate je napisao da jednom dvadesetgodišnjaku ništa ne znače takvi motori dok se stave pored ovih novih r-ova od 180-190 konja, ali eto, ja imam 23 godine i fasciniran sam sedmicama, devetstodevetnajsticama, sradovima... jednostavno su mi lijepi ti glomazni repovi, zaobljene njuške s okruglim svijetlima...ti motori imaju ono "nešto" :D
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

merlin68

• überman
« Odgovori #56 : 04. Listopad 2009, 00:23:34 »

ja sam svoja dva sna ispunio pred par mjeseci
doduše išao sam samo probati, ali meni i par minuta dovoljno da se nasaftam
prvo sam vozio sp1, a par tjedana kasnije i zx7r '98. godište
zx7r mi se odmah svidio, mislim da je još u oglasniku (čovjek prodaje njega i hayabusu), tj bio je jako dugo, jedini je problem kaj ga nitko nije valjda godinama održavao i to se vidlo
meni osobno jedan od najljepših motora, mate je napisao da jednom dvadesetgodišnjaku ništa ne znače takvi motori dok se stave pored ovih novih r-ova od 180-190 konja, ali eto, ja imam 23 godine i fasciniran sam sedmicama, devetstodevetnajsticama, sradovima... jednostavno su mi lijepi ti glomazni repovi, zaobljene njuške s okruglim svijetlima...ti motori imaju ono "nešto" :D
Hm jedno je zx7r a drugo zxr 750 89-90 god,to je drugi par čarapa,zx7r ima u oglasnicima kolko hoćeš dok zxr-a ne,jedan sa drugim nemaju baš prevelike veze ni karizme.
Evidentirano

Brico ZXR

• *
  • Vozi: Kawasaki ZXR 750
« Odgovori #57 : 09. Listopad 2009, 11:38:25 »

Evo ako ko hoče kupiti: http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert,535763,18,8.html

.............nakon razmišljanja kupt ću novoga "zeca"  :mrgreen:
Evidentirano
"Only GOD can judge me..." Made in Japan...

merlin68

• überman
« Odgovori #58 : 09. Listopad 2009, 12:49:54 »

Evo ako ko hoče kupiti: http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert,535763,18,8.html

Hm nije prošlo ni mjesec dana od kada si ga kupio pa ga sada naglo prodaješ,baš mi nije jasna tvoja odluka. :misli:
Evidentirano

Brico ZXR

• *
« Odgovori #59 : 09. Listopad 2009, 13:25:35 »

Hm nije prošlo ni mjesec dana od kada si ga kupio pa ga sada naglo prodaješ,baš mi nije jasna tvoja odluka. :misli:
Prošlo je 2 mjeseca a odluka je pala za novi motor.......ovaj me zamara i položaj mi nepaše........
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #60 : 09. Listopad 2009, 14:05:58 »

Prošlo je 2 mjeseca a odluka je pala za novi motor.......ovaj me zamara i položaj mi nepaše........
Hm ajde da je tako ali svaki r motor zamara pa tako i novi r ,položaj je na tom motoru jedan od najboljih od r motora a ovi novi još više umaraju tak da mi nije jasno baš kupovina novog nebu ništa udobniji od ovog,sve mi se čini da tu negdje leži drugi razlog. :LOL:
Evidentirano

Mayco

• **
  • Vozi: XL1200 old school
« Odgovori #61 : 09. Listopad 2009, 14:11:43 »

Hm ajde da je tako ali svaki r motor zamara pa tako i novi r ,položaj je na tom motoru jedan od najboljih od r motora a ovi novi još više umaraju tak da mi nije jasno baš kupovina novog nebu ništa udobniji od ovog,sve mi se čini da tu negdje leži drugi razlog. :LOL:
I meni se čini... možda otkrio mačka u vreći,a?
Evidentirano
PREDATORS
In road we trust

merlin68

• überman
« Odgovori #62 : 09. Listopad 2009, 14:27:00 »

I meni se čini... možda otkrio mačka u vreći,a?
NE mora biti ali kupovati r motor i prodavat ga za 2 mjeseca baš nije uobičajeno,zar ne. :misli:
Evidentirano

Brico ZXR

• *
« Odgovori #63 : 09. Listopad 2009, 23:29:08 »

Evo još jednom kolegama koji ne čitaju...........kupit ću z750 ili er6n koji imaju drukčiji položaj vozača...ne?

kaj se tiče "mačka u vreči" nije i nije mi hitno prodati motor jer me dobro služi i u ovih 4000km u 2. mjeseca nisam imao nikakvih problema sa motorom jedino sam promjenio antifriz,ulje i filter,svječice i štelanje fergazera............motor hladan pali,na radnoj temp. isto pali,ne dimi i ciklistika motora je u redu........baš kako sam napisao u oglasu:SJEDI-VOZI  :palacgore:
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #64 : 10. Listopad 2009, 12:01:14 »

Evo još jednom kolegama koji ne čitaju...........kupit ću z750 ili er6n koji imaju drukčiji položaj vozača...ne?

kaj se tiče "mačka u vreči" nije i nije mi hitno prodati motor jer me dobro služi i u ovih 4000km u 2. mjeseca nisam imao nikakvih problema sa motorom jedino sam promjenio antifriz,ulje i filter,svječice i štelanje fergazera............motor hladan pali,na radnoj temp. isto pali,ne dimi i ciklistika motora je u redu........baš kako sam napisao u oglasu:SJEDI-VOZI  :palacgore:
Pazi kod kupovine  z 750 i er6n opet nemaju jedan sa drugim nikakve veze,namjenjeni su svaki za sebe drugačijem stilu vožnje,ajde ti probaj nekolko motora od frendova jer ako buš kupovao ovak kako pišeš nebuš nikada zadovoljan,pitaj ljude na forumu kakav motor bi odprilike trebao pa će ti se javiti dosta njih sa savjetima zato i postoji forum. :palacgore:
Evidentirano

Brico ZXR

• *
« Odgovori #65 : 10. Listopad 2009, 13:57:52 »

Pazi kod kupovine  z 750 i er6n opet nemaju jedan sa drugim nikakve veze,namjenjeni su svaki za sebe drugačijem stilu vožnje,ajde ti probaj nekolko motora od frendova jer ako buš kupovao ovak kako pišeš nebuš nikada zadovoljan,pitaj ljude na forumu kakav motor bi odprilike trebao pa će ti se javiti dosta njih sa savjetima zato i postoji forum. :palacgore:
Hvala pajdo.... :palacgore:........evo malo pregledao specifikacije idt.......mislim da bude er6n....cijena bude presudila :mrgreen:
Evidentirano

Mayco

• **
  • Vozi: XL1200 old school
« Odgovori #66 : 10. Listopad 2009, 18:59:00 »

Sorry Brico... istina, nisam baš detaljno čitao i napisao sam neko svoje nagađanje, a nije mi bila namjera kuditi tvoj motor.  :palacgore:
Evidentirano
PREDATORS
In road we trust

merlin68

• überman
« Odgovori #67 : 10. Listopad 2009, 19:06:26 »

Hvala pajdo.... :palacgore:........evo malo pregledao specifikacije idt.......mislim da bude er6n....cijena bude presudila :mrgreen:
Prodaje se jedan crni er6n od mog poznanika za oko 38000 kn i znam da je dobar . :palacgore:
Evidentirano

Brico ZXR

• *
« Odgovori #68 : 10. Listopad 2009, 19:15:24 »

Sorry Brico... istina, nisam baš detaljno čitao i napisao sam neko svoje nagađanje, a nije mi bila namjera kuditi tvoj motor.  :palacgore:
Nema problema  :palacgore:
Evidentirano

Brico ZXR

• *
« Odgovori #69 : 10. Listopad 2009, 19:16:22 »

Prodaje se jedan crni er6n od mog poznanika za oko 38000 kn i znam da je dobar . :palacgore:
Nebi imao mira radije budem dao 46kila i gotovo  :palacgore:
Evidentirano

merlin68

• überman
« Odgovori #70 : 10. Listopad 2009, 19:20:13 »

Nebi imao mira radije budem dao 46kila i gotovo  :palacgore:
Motor je garantirano ko iz dučana,imaš ga na oglasu pa pogledaj,ima kofer,vizir,navlaku,oko 4000 km 2008.god.
Evidentirano

DrazenG

• **
  • Vozi: Kawasaki ZX10R 05, Tomos A35
« Odgovori #71 : 26. Siječanj 2010, 13:41:03 »

Evo da se ne otvara nova tema imam jedno pitanje u vezi ZXR-a 750 '92......zanima me koje ulje najbolje sipati u ovu masinu.....na raspolaganju su mi ova tri proizvodjaca: Silkolene, Shell i Castrol.......s tim da mi je Silkolene najpovoljniji ali nema veze recite sta je najbolje to cu i kupiti ali konkretno znaci tacno koji tip od kojeg proizvodjaca?
     HVALA
Evidentirano

SRAD

• Vozi: Supermoto
« Odgovori #72 : 27. Siječanj 2010, 19:51:52 »

Evo da se ne otvara nova tema imam jedno pitanje u vezi ZXR-a 750 '92......zanima me koje ulje najbolje sipati u ovu masinu.....na raspolaganju su mi ova tri proizvodjaca: Silkolene, Shell i Castrol.......s tim da mi je Silkolene najpovoljniji ali nema veze recite sta je najbolje to cu i kupiti ali konkretno znaci tacno koji tip od kojeg proizvodjaca?
     HVALA

Ako ti je Silkolene najpovoljniji odličan izbor je Pro4 15W50 ili malo skuplji Pro4 plus 10W50, oboje su full sintetika.
Evidentirano
SabiatoR AMD Ryzen

DrazenG

• **
  • Vozi: Kawasaki ZX10R 05, Tomos A35
« Odgovori #73 : 08. Veljača 2010, 08:52:52 »

Imam malih problema sa pumpom za gorivo na ZXR-u znaci ponekad kad se ukljuci kontakt pumpa zuji i nece da se ugasi nikako a nekad odradi 2-3 sekunde i normalno se ugasi. Da li je to uobicajeni problem kod ovog motora? Sta moze biti u pitanju....promijenio sam ona obadva mala filtera i prije i poslije pumpe.....ocistio rezervoar....promijenili crijeva.....ali opet se ponekd desi da nece da se ugasi....tj. nece da navuce benzin???? Moram napomenuti da je neko napajanje za pumpu stojio na kablove od pozicije.....kao fazon da se ne moze voziti bez svjetla.....pokusao sam spojiti na fabricki dzek ali na njemu nema napona negdje je u prekidu ali nisam mogao naci gdje.....    Sta raditi :misli:
  Hvala...............
Evidentirano

danijel mlinarević

• *
  • Vozi: gsx 550
« Odgovori #74 : 16. Svibanj 2010, 14:38:32 »

Evo ljudi i ja upravo kupio zxr 750 90 god i lijepo mi čut takve pozitivne komentare od vecine,meni je to legendarni motor
Evidentirano
fabee
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Gore

Stranica je generirana za 0.481 sekundi uz 20 upita.