.:: SKUTERI ::. > Vožnje i druženja

Zg ekipa:-)

<< < (2/1186) > >>

AndreyA:
pa ajmo konačno neku lokaciju,di stRRgani more s štakama i di se može normalno parkat skuteRR  :mrgreen:
petak predveće,neobavezno druženje  :misli:

AndreyA:
E da,jutros oko pol 11 raskrižje Planinska-Svetice,skuter ležal na podu nekakav 50 ccm,crveni s koferom,i bila hitna,neki auto bil pokraj,netko je nekon oduzel prednost očito  :?

Biker686:

--- Citat: AndreyA - 23. Rujan 2009, 21:24:01 ---E da,jutros oko pol 11 raskrižje Planinska-Svetice,skuter ležal na podu nekakav 50 ccm,crveni s koferom,i bila hitna,neki auto bil pokraj,netko je nekon oduzel prednost očito  :?

--- Kraj citata ---

kaj cudno.. na tom raskrsu je opci kaos! svak ide kad mu se da..

ja sam u petak mislil s frendom napravit izlet do trakoscana onak iza rucka pa sumnjam da cu stic do zg do predvecer.. al ak se recimo nekom ide s nama onak polako?!  svi su dobrodosli!   :palacgore:

AndreyA:

--- Citat: Biker686 - 24. Rujan 2009, 08:38:27 ---kaj cudno.. na tom raskrsu je opci kaos! svak ide kad mu se da..

--- Kraj citata ---
uvijek je bilo problema,al je sad kulminiralo jer je u Planinskoj smjer prema Hajnclovoj,postavljen dodatni semafor za skrenut desno na Svetice,i očito se škvadra zahebe pa kad ovaj skrene desno,ovaj iza njega ode ravno  :?

AndreyA:

--- Citat: Biker686 - 24. Rujan 2009, 08:38:27 ---

ja sam u petak mislil s frendom napravit izlet do trakoscana onak iza rucka pa sumnjam da cu stic do zg do predvecer.. al ak se recimo nekom ide s nama onak polako?!  svi su dobrodosli!   :palacgore:

--- Kraj citata ---
meni do trakošćana treba pol dana,sporo se vozim  :LOL:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju