Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Pegaso 650 rotax  (Posjeta: 1386 )

KresoN

• **
  • Spol: Muški
Pegaso 650 rotax
« : 24. Studeni 2009, 18:32:07 »

Pitanje u vezi bendixa;
Poznato mi je da im to hoče riknuti a popravak je dosta skup pa me zanima jel to nešto što odlazi na određenoj kilometraži i otprilike kojoj?
Znam da se nesmije pimplati pogotovo s slabijim akumulatorim ali ipak ak ima neko iskustva s tim nek kaže koju,pozzz. :)
Evidentirano

kiko

• *
  • Vozi: aprilia pegaso, FZ1 fazer
Odg: Pegaso 650 rotax
« Odgovori #1 : 30. Studeni 2009, 19:23:04 »

ja sam to mjenjao na 32000km, mogao je jos malo izdržat mozda do 40k-45k i to bi bilo normalno ali ja sam imao jedan, dva loša akumulatora i to je jako utjecalo na istrošenost, ali koliko sam ja skužio svima to ode samo je pitanje vremena. servis me je tad izasao oko 2000-2500 kn, i čekao sam pun klinac vremena, na kraju sam uzeo nekakav polovni. nadam se da sam ti sve rekao što te interesiralo.:)
Evidentirano
pa da

miki8062

• *
  • Vozi: Pegasa i Kawu GPZ 500 S
Odg: Pegaso 650 rotax
« Odgovori #2 : 12. Lipanj 2010, 19:32:05 »

ja sam to mjenjao na 32000km, mogao je jos malo izdržat mozda do 40k-45k i to bi bilo normalno ali ja sam imao jedan, dva loša akumulatora i to je jako utjecalo na istrošenost, ali koliko sam ja skužio svima to ode samo je pitanje vremena. servis me je tad izasao oko 2000-2500 kn, i čekao sam pun klinac vremena, na kraju sam uzeo nekakav polovni. nadam se da sam ti sve rekao što te interesiralo.:)

ako nije tajna, koliko si platio taj polovni?
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.622 sekundi uz 20 upita.