Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Dolje

Autor Tema: I da sad čujem mišljenja...  (Posjeta: 60723 )

oracle

• Agent Provocateur
  • Spol: Ženski
  • Vozi: bemvejca
Odg: I da sad čujem mišljenja...
« Odgovori #50 : 11. Prosinac 2009, 14:02:13 »

E pa onda ne vidim problema u snalazenju i ovdje, jer je koncepcija IDENTIČNA.
šalu na stranu...nemam skuter, ali zavirim svako toliko ovdje....
podforum je sasvim ok :wink:
pregledan i jasan....
a sad...koliko ljudi toliko ćudi :wink:
samo naprijed :palacgore:
Evidentirano
O&G Team
maledetta gelosia :prsti:

biker4life

• moderator
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #51 : 11. Prosinac 2009, 14:05:59 »

šalu na stranu...nemam skuter, ali zavirim svako toliko ovdje....
podforum je sasvim ok :wink:
pregledan i jasan....
a sad...koliko ljudi toliko ćudi :wink:
samo naprijed :palacgore:

Hvala. :palacgore:

-----

Jedni zele sve natrpano u jedan (1!) podforum, drugima je i sada premalo podforuma. Valjda je jasno da svi ne mogu biti zadovoljni.
Prije nego sto ovo uredili ovako, svi su tvrdili da vise NE mozemo samo sa jednim podforumom.
Tako da imam osjecaj da neki podjebava** malo, nevalja ovako, nevalja onako, mislim cujte, to su vasa misljenja, i ja ih uvazavam, ali jednu opciju moramo izabrati, a uvijek ce biti nekih koji tu opciju nece podrzavati. Pa i mene osobno neke stvari smetaju, ali nisam ni ja svemoguc, prilagođavam se vecini i to je to. :palacgore:

Cilj je naravno koncepcijom i sadrzajem svidjeti se vecini - jednostavno je.

BaDly

• Vozi: SW600
« Odgovori #52 : 11. Prosinac 2009, 14:17:55 »

5. Nemoj misliti da te napadam, samo konstruktivno raspravljamo, uvijek rado citam tvoje postove, samo eto, ovdje nam se misljenja malo razilaze, ali nema veze. :palacgore: :palacgore:

Ma kaj bi se ljutio....pa ovaj topic mi je odličan onako školski primjer onoga što bi forum trebao biti !!

Slazem se s tobom, ali ajde ti to objasni vecini clanova koji u najmanju ruku ne vole skutere. :wink:
Pa bilo je vec takvih tema u generalnom podforumu o motorima, vecina ih je zavrsila kolektivnim banovima zbog međusobnog vrijeđanja.
Neznam dali pratis ostale podforume, vjerovatno ne, jer da da, to nebis pitao. :palacgore:
Kazem jos jedamput, slazem se s tobom, ali to ti je borba sa vjetrenjacama... :wink:

TO što netko ne voli skutere je njegov problem i njegovo osobno mišljenje koje naravno javno može izjaviti, ali ne smije vrijeđati druge, a još manje one koji voze skutere. Ako su rasprave tako i završavale, po meni bi se svi sudionici TAKVIH rasprava hladili barem 10tak dana.
Pratim većinu foruma koji me zanimaju, ne kažem da pratim sve, ali sigurno cca 70-80% !

1. Opet ponavljam svoj post, samo procitaj pravila tih podforuma, pa razmisli. I jos nesto, kako da "Sam svoj majstor" bude sticky tema, kada taj podforum ima 15ak tema, i svaka je vrlo vrlo usko specijalizirana, a Malaguti je sate proveo sve rastavljajuci na te male teme, slikajuci dok je radio i opisujuci sve. Ipak, i njegovo vrijeme trebamo postovati. Ja mu skidam kapu na tome. Pa ne radi se ni o satima, nego o tjednima. Ovim putem pozivam svih u taj podforum, neka navrate i samo prolistaju, pa neka pogledaju sta je decko slozio!
Evo i direktan link: http://www.motori.hr/forum/index.php?board=64.0
Konkretno, 'sam svoj majstor' ne mora biti sticky tema, može biti podforum s  obzirom na tematiku i količinu topica unutar istog. Takođe, poštujem malagutija i smatram ga majstorom za skutere i definitvno sam za da njegovi 'radovi 'budu negdje, bez obzira gdje. Nadam se da ne misliš da bi ja to pobrisao !?  :shock:

2. Imas tri review-a na podforumu. Liberty 50, VXR i X9 250. Svi osim Libertyja 50ccm imaju svoje vise ili manje aktivne generalne topice. Tamo mozes pitati sve, a review smatramo kako neki tip "maraton testa". Znaci, samo dojmovi "test" vozaca, u ovom slucaju Libertyja.
Super je što su to njegovi dojmovi koje definitvno cijenim, ali moja želja je da dotični topici budu otvoreni kako bi budući korisnici/vlasnici mogli tamo postavljati pitanja vezana za te skutere.

4. Podforum "MOTORI" nema Birtiju, vec je ona u "VIRTUAL RUNWAY". Ali ima voznje i druzenja, kao i pdf "SKUTERI" koji to isto ima, a Birc nema. Pogledaj malo strukturu cijelog foruma. :palacgore:

Sorka, kriva metodologija....mislio sam na općenito na motori.hr, a ne samo dio foruma koji se zove 'motori' ! Mea culpa

malaguti

• Gost
« Odgovori #53 : 11. Prosinac 2009, 16:16:05 »

Takođe, poštujem malagutija i smatram ga majstorom za skutere i definitvno sam za da njegovi 'radovi 'budu negdje, bez obzira gdje.

drago mi je da bar netko to postuje,jer gle,nisam ja nikakav mehanicar,ja sam prvi put u zivotu otvarao i slozio 4t masinu,koja je vjeruj mi jako zahtjevna i ima brdo sitnica sa kojima se moze sve unistiti i sve sam radio sam i pritom slikao svaki detalj sa prljavim rukama i u strahu da bi mogao nesto zaboravit slozit ili krivo napravit dok slikam da bi pomagao nekom tko ce isto kao ja po prvi put slagati takvo nesto,samo ce sad moci vidjeti po slikama sta i kako,a ja sam krenuo bez tako rec ikakvog znanja u to pa sta bude bude,ali eto malo je onih koji to postuju  :wink:
Evidentirano

gorank

• Vozi: Kawasaki
« Odgovori #54 : 11. Prosinac 2009, 22:06:23 »

Od kada smo uredili ovaj dio foruma prošlo je x mjeseci.
Kako vam se to sada čini, imate li nekih prijedloga?
Primjedbe?

A? :mrgreen:
Da čujem, ajmo mišljenja na sunce  :mrgreen:
Ima malo previse podjela, ali sve u svemu dobro je!!!
Evidentirano

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #55 : 11. Prosinac 2009, 22:18:17 »

1. Ma kaj bi se ljutio....pa ovaj topic mi je odličan onako školski primjer onoga što bi forum trebao biti !!

2. TO što netko ne voli skutere je njegov problem i njegovo osobno mišljenje koje naravno javno može izjaviti, ali ne smije vrijeđati druge, a još manje one koji voze skutere. Ako su rasprave tako i završavale, po meni bi se svi sudionici TAKVIH rasprava hladili barem 10tak dana.
Pratim većinu foruma koji me zanimaju, ne kažem da pratim sve, ali sigurno cca 70-80% !

3. Konkretno, 'sam svoj majstor' ne mora biti sticky tema, može biti podforum s  obzirom na tematiku i količinu topica unutar istog. Takođe, poštujem malagutija i smatram ga majstorom za skutere i definitvno sam za da njegovi 'radovi 'budu negdje, bez obzira gdje. Nadam se da ne misliš da bi ja to pobrisao !?  :shock:

4. Super je što su to njegovi dojmovi koje definitvno cijenim, ali moja želja je da dotični topici budu otvoreni kako bi budući korisnici/vlasnici mogli tamo postavljati pitanja vezana za te skutere.

5. Sorka, kriva metodologija....mislio sam na općenito na motori.hr, a ne samo dio foruma koji se zove 'motori' ! Mea culpa

1. :palacgore:

2. Pa hladili se i jesu, ali misljenje promjenili nisu. :mrgreen: A u vecini su, nazalost, ako izuzmemo skuteraše. :? S time da odmah napomenem, necemo o tome "jeli skuter motor", u ovoj temi.

3. Ne mislim. :palacgore:

4. Runner, kao i X9, ima svoju generalnu temu u kojoj se moze prodiskutirati o svemu vezanome za skuter. Liberty je tako i tako prilicno aktivan u njoj.

5.  :palacgore:

Ima malo previse podjela, ali sve u svemu dobro je!!!

Kad se malo prouci ovaj moj post, mozda se i promjeni misljenje. :) :palacgore: (mozda i ne, ali na meni je da ukazem na to, u slucaju da netko nije sve pratio od pocetka :palacgore: )
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,164338.msg2533058.html#msg2533058 :palacgore:

---

Vezano za broj ventila i mehanicarsko znanje - drago mi je da je vase znanje tako bogato :palacgore: ali drzimo se teme. :wink: :palacgore:

artsi

• *
  • Vozi: Piaggio x8 400 ie
« Odgovori #56 : 12. Prosinac 2009, 14:42:30 »

Pozdrav moderatorima i forumašima
   vidljiv je trud i napredak oko sređivanja foruma i pohvale na tomu; međutim, moje je mišljenje da ima previše podforuma (po modelima) tako da sada osobno ne nalazim interes da bih neke ni otvarao, a vidim i po komentarima drugih forumaša slična razmišljanja. Kao što je u gornjem postu zapisao malaguti: "moramo se prilagoditi", vjerujem da će se vremenom forum moderirati tako da zadovolji što više korisnika. Dečki, uspješan rad Vam želim :)
Evidentirano
...pametno i daleko...

fjaka

• Vozi: piaggio x8 400, vespa gts
« Odgovori #57 : 12. Prosinac 2009, 15:38:30 »

tu smo,reci svoje misljenje,prijedloge... :wink:

objektivno je ovo recimo bolje,
ali prije bi samo kliknio skuter i na jednom ekranu bi se pojavilo sve ...
a ja fjaka pa mi se ne klikce milion puta da vidim što ima novih postova pod skuterima... i zato i ne posjecujem bas, samo ako ima "Novi odgovori na vaše postove"

fjaka

• Vozi: piaggio x8 400, vespa gts
« Odgovori #58 : 12. Prosinac 2009, 16:24:32 »

moze se i ovo što sam ja rekoa jednostavno napraviti...

kao na nekim forumima što ima opcije da se za svaki pod forum moze prikazati nepročitani postovi...

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #59 : 12. Prosinac 2009, 16:36:41 »

Pozdrav moderatorima i forumašima
   vidljiv je trud i napredak oko sređivanja foruma i pohvale na tomu; međutim, moje je mišljenje da ima previše podforuma (po modelima) tako da sada osobno ne nalazim interes da bih neke ni otvarao, a vidim i po komentarima drugih forumaša slična razmišljanja. Kao što je u gornjem postu zapisao malaguti: "moramo se prilagoditi", vjerujem da će se vremenom forum moderirati tako da zadovolji što više korisnika. Dečki, uspješan rad Vam želim :)

Hvala! :palacgore:

1. objektivno je ovo recimo bolje,
2. ali prije bi samo kliknio skuter i na jednom ekranu bi se pojavilo sve ...
a ja fjaka pa mi se ne klikce milion puta da vidim što ima novih postova pod skuterima... i zato i ne posjecujem bas, samo ako ima "Novi odgovori na vaše postove"

1. :palacgore:
2. Je, ali mislim da (zvucim kao papagaj :mrgreen: ) ipak ne mogu "na istom" ekranu biti teme tehnickog tipa, one generalne, te voznje i minibike.
Jer u glavnom podforumu imamo teme tipa "Sta se vozi u Japanu", "Dekica za zimu", "Obavijest o Gilera web siteu na hrv jeziku", obavijesti o krađama itd, u tehn pitanjima su teme vezane za kvarove, itd. i sada zamisli sve to izmiksano, sa sadasnjim brojem clanova i aktivnih tema. I onda jos u sred' toga, jedan generalni topic i oglasnik za minibike. :? :mrgreen:

lijepo za promjenu procitati ovako nesto :palacgore: :palacgore:
bit ce promjena tako da bude svima ok,sad je ovo velika promjena svima i treba se priviknuti,neke nedostatke cemo sredit :wink:

istina,prije bi otvorili forum i sve je bilo na jednom mjestu,jednostavno bilo je preglednije i lakse, ALI evo recimo teh. pitanja bila je jedna tema i sve u njoj tako da nije bilo pregledno i malo tko je tu sta pitao nego bi otvarao novu temu,tako da bi bilo nekih bezveze tema tipa "koje rolice" i te teme su bile skupa sa velikim temama kao sto su gilera gp i tmax isto tako tema za voznje,bila je jedna tema i to je to, a sad imamo podforume za tehnicka pitanja i voznje u kojima se mogu otvarati teme,poslje svake voznje se otvori tema,stave se slike.....i podforum u sklopu teh. pitanja je sam svoj majstor,sad je svaki rad podijeljen u temu za sebe i to je puuuuno bolje,malo tko je ista gledao kad je bilo sve u jednoj temi :wink:

Dobro receno. :palacgore:

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #60 : 13. Prosinac 2009, 23:46:48 »

Evo jedna novost, obzirom da su sticky teme odlijepljene, mislim da je ovo dobar nacin da se te teme ne "izgube", tj. da ih se uvijek lako i bez muke nađe (za one koji nisu vjesti sa trazilicom), a opet - zbog ove jedne sticky teme nije se narusila preglednost, naravno. :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,164791.msg2535865.html#msg2535865

Vaši dojmovi? :misli:

Također, kako tamo i pise, ako sam sto previdio/zaboravio/pomijesao, javite ovdje ili na PP, ispraviti cu! :) :palacgore:

seki22

• Pjađo me vodio kroz djetinjstvo i pomogao da postanem muško, tako mi Tmaxa
  • Vozi: ملك عجلتين
« Odgovori #61 : 14. Prosinac 2009, 11:28:23 »

Super !!  :palacgore: :palacgore: :peace: :naklon:

samo još pitanje, zašto su teme 'Gume za maxi skuter', 'Najbolji scooter za daleka putovanja' i 'Sto kupiti od vecih skutera?' sticky ?
Slazen se da temu "Gume za maxi skuter triba "odstikat"(u topicu o svakom pojedinom maxiu ima pitanja i odgovora koja guma doticnom najbolje pase).Isto tako i sa temom "najbolji skuter za daleka putovanja"(doslo se do zakljucka da je to burgman 650.Ko nije nikad ni nece)
Sta se tice teme "Sto kupiti od vecih skutera"neka ostane sticky(mozda prominit ime u "sto kupit od maxi skutera" ili "naj ovo,naj ono maxi skuter")Naime tema je idealna za uspoređivanje maxia(znan da to cesto vodi u "svađe" al tako se najbolje iskristaliziraju mane i prednosti pojedinih maxia,a i ne bi bilo puno off-a jer bi usporedbe bile cilj)
Evidentirano
Kralj Majka

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #62 : 14. Prosinac 2009, 20:21:30 »

To sa gumama trebamo vidjeti sto cemo. :misli:

Jer u podforumu "Skuteri preko 50ccm" imamo temu "Gume za maxiskuter", a u tehnickim pitanjima opcenitu temu "Gume za skutere".

Neznam dali bih ih spajao, tj. vise ne nego da, jer SMF forumi slazu postove po datumu, pa se bojim da bi se sve izmjesalo, te da bi onda ta jedna duga tema postala potpuno beskorisna. Kao primjerice, ona za auspuhe. Znaci, ovo nikako ne!

Osobno, temu gume za maxiskuter bih definitivno ostavio, obzirom da je tema konstruktivna, i ima dosta korisnih informacija. U njoj se uglavnom govori o skuterima velikih kotaca, a i kubikazom vecih, pa je nebih zamjesao sa onom drugom temom.

E sad, u temi "Gume za skutere" se uglavnom govori o gumama manjih dimenzija, ali ne nuzno za skutere od 50ccm. Istina, s vremena na vrijeme pokoji korisnik zaluta te u njoj trazi gume vecih dimenzija, tj. dojmove i savjete. Zanimaju me vasa misljenja, tj. misljenje vecine. Mozda da ovu temu preimenujemo u "Gume za skutere manjih/malih kotaca" ili nesto tog tipa, te ju ostavimo tamo gdje i jest. Ili da ju premjestimo negdje? Sta kazete?
 :misli:

-------

Tema - "Sto kupiti od vecih skutera" - mozemo ju ostaviti sticky, neka sluzi za usporedbe skutera poput T-Maxa, GP-a, Burgmana, SW-a, itd, ali molio bih vas da budete kulturni i argumentirate svoje stavove, a ne se prepucavate poput djece.

-------

Svoje misljenje o temi "Najbolji skuter za daleko putovanja" - o tome cu se izjasniti malo kasnije, moram je malo procitati, da vidim o cemu je rijec, a trenutno ne stignem. Tako i tako u međuvremenu imate o cemu diskutirati!

:palacgore:

Clanovi, a i kolege moderatori iz ovog podforuma - slusam vasa misljenja! :palacgore: :mrgreen:

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #63 : 14. Prosinac 2009, 20:43:51 »

Nebih mjenjao anketu, jer ne vidim zasto. Nisam mislio na to. Clanovi su glasali i svoje misljenje argumentirali u temi, vise ili manje uspjesno. To koliko je clanova probalo sve navedene skutere, pa mogu dati realan sud i objektivan glas u anketi, a koliko ih je glasalo na temelju "cini mi se da izgleda udobno na slici", u to necu ulaziti, jer to ovdje nije ni bitno. Cak mislim da je tema u jednu ruku i zanimljiva (mada je trebam malo bolje prouciti), kao i tema "Sto kupiti od vecih skutera".

Ovo za gume me zanima - jer tema o gumama za maxiskutere - mozda nije 100% u adekvatnom podforumu, ali korisna je i nadomak "maxiskuteraša", pa bih im je ja i pustio tamo gdje i jest.

Istina, s druge strane, u svakoj se generalnoj temi diskutira o gumama za odgovarajuci skuter, pa nisam na cisto sto uciniti. :misli:

Ali najvise me zanima sto cemo sa ovom drugom temom o gumama. :misli:
Mozda najbolje samo korigirati naslov, kako bi se clanovima dalo do znanja o cemu se radi (skuteri malih kotaca). :misli:

Tmax

• Vozi: AT&SH150&Z350i
« Odgovori #64 : 14. Prosinac 2009, 21:06:38 »

.......................................
Osobno, temu gume za maxiskuter bih definitivno ostavio, obzirom da je tema konstruktivna, i ima dosta korisnih informacija. U njoj se uglavnom govori o skuterima velikih kotaca, a i kubikazom vecih, pa je nebih zamjesao sa onom drugom temom.
.................................................
Tema - "Sto kupiti od vecih skutera" - mozemo ju ostaviti sticky, neka sluzi za usporedbe skutera poput T-Maxa, GP-a, Burgmana, SW-a, itd, ali molio bih vas da budete kulturni i argumentirate svoje stavove, a ne se prepucavate poput djece.
...................................
Svoje misljenje o temi "Najbolji skuter za daleko putovanja" - o tome cu se izjasniti malo kasnije, moram je malo procitati, da vidim o cemu je rijec, a trenutno ne stignem. Tako i tako u međuvremenu imate o cemu diskutirati!
............................................

1. Temu o gumama za maxiskuter ja bih ostavio (po mome mišlenju).
2. "Što kupiti od večih skutera" po meni se čini ipak dosta zanimljivo za one koji razmišljaju o večem skuteru.
3. "Najbolji skuter za daleka putovanja"  :misli:, pa tema se otvorila "zbog" ankete ali mislim da nema neke "svrhe". Sve svoje stavove smo mogli iznjet u temi "Što kupit ..."
A ono o usporedbama Burgman vs Tmax vs GP vs SW600, tome nečemo nikad izači na kraj (meni nije teško priznat da je GP800 najsnažniji i najbrži skuter :mrgreen:), zato imamo Vas MODERATORE koji trebate napravit reda i mira ako zatreba  :LOL:
Evidentirano

seki22

• Pjađo me vodio kroz djetinjstvo i pomogao da postanem muško, tako mi Tmaxa
  • Vozi: ملك عجلتين
« Odgovori #65 : 14. Prosinac 2009, 21:52:08 »

Mozda me niste najbolje razumili u vezi 3 sticky teme.Nisan da se nijedna ukine ili spoji sa kojom drugom.dapace.Neka ostanu samo ne stickane pa ako imaju "prođu" bit ce na vrhu,a ako nemaju nece.
Samo bi ostavia sticky na "sto kupit od vecih skutera" ili kako da se vec nazove.
Evidentirano
Kralj Majka

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #66 : 14. Prosinac 2009, 22:26:21 »

Tako nesto i ja razmisljam.
Ovo "Sta kupit" bih pustio sticky, a ovo "Skuter za putovanja" bih odstickao, pa kako bilo bilo.

Jos nisam na cisto za gume, jer:
> u generalnim temama po modelima se dosta pise o njima;
> ali opet, generalna tema o gumama dobro dođe kada su u pitanju generalne informacije i savjeti.

:misli:

marki

• **
  • Vozi: Suzuki burgman 650
« Odgovori #67 : 15. Prosinac 2009, 08:52:21 »

evo opet na svaki post odgovaram........usi umjesto rolica :lolcry: :lolcry:

evo necu vise :skriven:

a daj malaguti ne moras se na svaku banditovu salu nasmijat  :wink:  :palacdolje:
evo jutros sam uhvatio vremena da malo procitam ovih 8 strana,moje misljenje je da je trud moderatora stvarno velik
i to treba poštivat  :palacgore:

e sad druga je stvar da mi se cini da je prije nekako bilo zivlje,posjecenjije i preglednije,opet stvar je navike i
subjektivnog dojma.

Mislim da je malaga najveci spammer na forumu sa preko 10 000 postova  :LOL: iako postujem njegovo znanje,htijenje i entuzijazam.  :palacgore:

sve u svemu moderatori ne trebate bit prestrogi,pustite malo i offa da bi teme bile posjecenjije jer nije cilj imat prazan a gestapovski uredjeni forum
nego aktivan,konstruktivan,zajebantski forum  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 15. Prosinac 2009, 11:40:41 marki »
Evidentirano

biker4life

• moderator
  • Moderator
« Odgovori #68 : 15. Prosinac 2009, 12:14:07 »

iako je moja tema mislim da je u njoj sve receno,odrzana je anketa sa velikim brojem ucesnika,
mislim da se u njoj vise nema sta pametno za rec tako sta se mene tice slobodno je odstickajte  :palacgore:

:palacgore:

EDIT: Posto je nekako falilo inicijative zadnjih dana, ucinio sam sljedece: odstickao sam temu "Najbolji skuter za daleka putovanja", ostale tri teme (generalna tema za maxiskutere, linkovi na generalne teme, i temu o gumama za skutere velikih kotaca) sam ostavio sitcky. Temu "Gume za skutere" u tehnickim pitanjima sam preimenovao i ostavio ju takvom kakva i jest. Link na prvospomenutu temu uvrstio sam ovdje: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,164791.msg2535865.html#msg2535865

Ako ima jos kakvih komentara, ako vam sta nije po volji, ili imate kakav prijedlog, slobodno ga iznesite. LP. :palacgore:
« Zadnja izmjena: 15. Prosinac 2009, 12:23:46 biker4life »
Evidentirano

Bandit

• ADMIN PIZDEK
  • Administrator
  • Vozi: Suzuki GSXR 600 L2

Ostavio sam ono najvažnije, s tim da sam međusobna prepucavanja izbacio.
Topic bu otključan, pa ako netko ima nešto za napisat vezano uz naslov, slobodno
Evidentirano
Too many assholes, not enough bullets.

Robi_PU

• **
  • Vozi: Gileru Runner SP180
« Odgovori #70 : 19. Prosinac 2009, 20:16:21 »

Meni je ovako super, sve što mi treba lako pronađem i pregledno je. Samo tako dalje  :palacgore:  8)
Evidentirano

malaguti

• Gost
« Odgovori #71 : 06. Veljača 2010, 16:25:22 »

nesto ste tihi :mrgreen: sve vam odgovara?

ovo malo promjena sto se tice oglasnika pa bacite oko http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,165050.0.html
Evidentirano

johnny the boy

• Gost
« Odgovori #72 : 07. Veljača 2010, 17:39:15 »

ma ovo je mila majka  :palacgore: kakvi su drugi forumi iste ili slične tematike (domaći)
Ako netko misli da nije tako neka se rega na neki moto/skuter forum pa će vidit o čemu pričam ....
Evidentirano

malaguti

• Gost
« Odgovori #73 : 07. Veljača 2010, 19:23:06 »

ma ovo je mila majka  :palacgore: kakvi su drugi forumi iste ili slične tematike (domaći)
Ako netko misli da nije tako neka se rega na neki moto/skuter forum pa će vidit o čemu pričam ....
upravo tako :palacgore:

« Zadnja izmjena: 07. Veljača 2010, 20:09:11 malaguti »
Evidentirano

davor_77

• Shampoo boy
« Odgovori #74 : 07. Veljača 2010, 23:23:48 »

Po meni je, u usporedbi s drugim forumima, forum odličan, veoma koristan i aktivan. Ali da vlada totalni nered, s tim se slažem. Toliko filozofirate oko koncepcije (rubrike, podrubrike, spajanje tema, prebacivanje, pregrupiranje...) što je manje bitno. Uspostavite neku osnovnu strukturu, i svatko će uz malo truda pronaći ono što ga zanima. Ali tu je onda sranje. Većina postova nema veze s naslovima. Redovnim posjetiocima to valjda ne smeta, snalaze se u svemu, ali je obeshrabrujuće za nove članove. Previše vremena treba izgubiti da se dođe do podataka.
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Gore

Stranica je generirana za 0.381 sekundi uz 20 upita.