Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Dolje

Autor Tema: Honda XX- susret i druženje!  (Posjeta: 87738 )

gfd

• *
  • Spol: Muški
  • Vozi: Honda 1100 XX
Odg: Honda XX- susret i druženje!
« Odgovori #50 : 01. Travanj 2014, 20:08:05 »

Ja sam Franjo, a Tomislav nije na forumu, ali ideja o okupljanju mu se dopada i odmah je pristao da nam se priključi, i ako sve bude ok vidimo se
Evidentirano

Pinta 001 JA

« Odgovori #51 : 01. Travanj 2014, 22:07:10 »

....jebe lud zbunjenog..... :LOL:

:mrgreen:

:palacgore: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Ja sam Franjo, a Tomislav nije na forumu, ali ideja o okupljanju mu se dopada i odmah je pristao da nam se priključi, i ako sve bude ok vidimo se

Ma normalno samo nek dođe! I mi ćemo zvati ptičare koje znamo, a nisu na forumu. Pozdrav obojci :palacgore:
Evidentirano
Speed is just a question of money. How fast can you go?

transalpic

• *
  • Vozi: cbr 1100 xx
« Odgovori #52 : 07. Travanj 2014, 20:44:53 »

:palacgore: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Ma normalno samo nek dođe! I mi ćemo zvati ptičare koje znamo, a nisu na forumu. Pozdrav obojci :palacgore:
jos 2 xx zg dubrava subota sigurno za sad a za spavanje cemo jos vidjet javimo na vrijeme
Evidentirano
honda forever,il si prošo ili nisi

cherokee

• Poglavica bez perjanice
  • Vozi: CBR1100XX AKRAPOVIĆ EDITION
« Odgovori #53 : 08. Travanj 2014, 12:03:38 »

Update:
1. Cherokee-stižem na jedan dan tj. navečer vjerojatno palim nazad.(Osim u iznimnom slučaju)
2. Max79-stizem na jedan dan tj. navečer palim nazad. ( Nema iznimnog slučaja! ) +1
3. Pinta 001 JA-stižem u Subotu oko podneva i prespavati pa u Nedjelju malo do mora (malo se oprati u slanoj vodi :mrgreen:) i onda prema
    doma.
4. xx-SB- stižem u Subotu oko 12.00 i isti dan produžiti do Like...sutradan natrag  :021: I, da...planiram doći sa zakonitom, ako nema nitko ništa
    protiv  :wink: +1
5. Wumy - sa dragom supatnicom. Datum odgovara i subotu smo tamo, a oko nocenja u satoru to ovisi o XX stvari (znat cu ziher tjedan dana prije)
    :mrgreen: Vidimo se  :palacgore: +1
6. Sinob - stižemo u subotu, a za spavanje još ne znamo (zavisi od X faktora) +1
7. borisp - potvrđujem ali bez spavanja, povratak isti dan popodne
8. Klara - možda s ženom, al sigurno s motorom , subota popodne +1
9. Petar Crni-dolazim u Subotu, vraćam se navečer
10. Nebojša-nije na forumu ali je zainteresiran za druženje +1
11. Zoki - također nije na forumu, najvjerojatnije samo Subota
12. ossian- dolazi u Subotu, +1
13. Franjo - N.Gradiška, dolazi u subotu, moguće noćenje
14. Tomislav - N.Gradiška, dolazi u subotu
15. transalpic 1- dolazi u Subotu, spavanje upitno
16. transalpic 2 - dolazi u Subotu, spavanje upitno
Evidentirano
"Riječi koje nisu praćene djelima beznačajne su"...Che

cherokee

« Odgovori #54 : 08. Travanj 2014, 12:54:45 »

Danas razgovarao s nekim u Autokampu Borje.
Možemo doći, jesti ,spavati što god hoćemo.
U attachmentu je cjenik pa prosudite sami.
Nisam radio nikakav pritisak ali, ako nas bude više, trebalo bi možda pokušati.
Evidentirano

Pinta 001 JA

« Odgovori #55 : 08. Travanj 2014, 23:19:24 »

Kako vidim za spavanac i nema nekog interesa. Ali početkom svibnja kad bumo raspolagali konkretnijim brojem možemo probati pregovarati oko cijene klope :palacgore:
Evidentirano

cherokee

Evidentirano

Phobocaster

• P.S. Pečem kolačiće i torte
  • Vozi: ホンダ CBR600RR & Batinu
« Odgovori #57 : 09. Travanj 2014, 10:27:49 »

jel primate uljeze? :mrgreen:
Evidentirano
I kill people for money... but you are my friend, I'll kill you for nothing! - extra discount for EU citizens!
18:24:45 Printam manuale za motore sa uvezom i šaljem poštom - upit na pp

Pinta 001 JA

« Odgovori #58 : 09. Travanj 2014, 12:18:53 »

Za klopu:
http://www.np-plitvicka-jezera.hr/hr/planirajte-svoj-posjet/ugostiteljstvo/restoran-borje,36.html

Ko klinac sam obožavao taj restoran i svaki puta kad sam tuda prolazio sa starcima morali smo stati na klopu. Dok nije bilo Macole bio je jedini "samoposlužni sa trakom" , a klopa je uvijek bila super. Kad su ga nešto krenuli preuređivat uplašio sam se da je gotovo s njim, no ispalo je da opet radi i da je i dalje O.K. Prema tome ja sretan i zadovoljan :palacgore:

jel primate uljeze? :mrgreen:

Iako je povod druženje vlasnika ptičica, sve je izloženo u javnosti i dogovori nam nisu sakriveni. Osim tebe imali smo još 2-3 upita i svima odgovorili da nemamo niš protiv da navrate i ljudi na drugim motorima. Prema tome ako imaš volju dojuri i ti. Samo se prijavi da znamo koliko će biti ljudi radi organiziranja oko klope i eventualnog spavanja za one koji to žele (iako je za sad takvih jako malo). Ovo za prijavit se vrijedi i za ostale koji žele navratiti, a ne voze Xeve.

Sljedeće što mi je palo na pamet je neko vrijeme kad bi se otprilike svi mogli okupiti da znamo rezervirati stolove. Da li bi odgovaralo 14:00 sati kao neko krajnje vrijeme da posjedamo oko stolova. To bi trebalo biti dovoljno vremena za sve da stignu na odredište, predpostavljam. Normalno da će neki doći ranije (ak bu sve po planu ja mislim biti tamo već u 12 sati, no to je meni za gušt).
Evidentirano

Phobocaster

« Odgovori #59 : 09. Travanj 2014, 12:23:24 »

čisto da znam, hvala na infu...javim  :palacgore:
Evidentirano
I kill people for money... but you are my friend, I'll kill you for nothing! - extra discount for EU citizens!

cherokee

« Odgovori #60 : 09. Travanj 2014, 12:42:27 »

Pinta, ja čak planiram da bi se, mi PuRRgeRRi  :jesus: , skupili oko 9 negdje u Zagrebu pa čoporativno krenuli prema dolje.
Nema naganjanja, nego jednostavno laganini vožnja. Kome ne odgovara, po plinu i neka nas čeka u Borju.
Evidentirano

Pinta 001 JA

« Odgovori #61 : 09. Travanj 2014, 14:13:13 »

Ma sve štima, pa i to. Nego oko kretanja imam problem jer do par dana prije neću znati kad ću moči startat iz ZG. Naime žena ima neku konferenciju u Sarajevu koja počinje u četvrtak i najvjerovatnije je gotova u petak, a voljela bi doći. E sad neznam da li će imati let iz Sarajeva u ZG več petak poslje podne, u subotu ujutro ili će možda morati ostati do nedjelje. Zato mi je upitno i spavanje u Borju i da li dolazimo oboje. Ja sam dolazim 100% samo mi je ona visuljak, no čim saznam prijavim i nju ak stiže. Ak je sve O.K. nemam niš protiv da startamo skupa.
Evidentirano

Phobocaster

« Odgovori #62 : 09. Travanj 2014, 14:25:34 »

Bilježim se za đir sa ptičicama  :palacgore:

Pinta, ja čak planiram da bi se, mi PuRRgeRRi  :jesus: , skupili oko 9 negdje u Zagrebu pa čoporativno krenuli prema dolje.
Nema naganjanja, nego jednostavno laganini vožnja. Kome ne odgovara, po plinu i neka nas čeka u Borju.
Javite kad se dogovorite i gdje pa se spojimo :palacgore:
Evidentirano

wumy

• **
  • Vozi: CBR 1100 XX
« Odgovori #63 : 09. Travanj 2014, 18:54:16 »

Bilježim se za đir sa ptičicama  :palacgore:
Javite kad se dogovorite i gdje pa se spojimo :palacgore:

Pa Fobo crni ptiču jesi li ti to kupio motor konačno ??  :mrgreen:
Svaka čast i sretno  :palacgore: btw. za Uskrs smo ti u susjedstvu pa ti se javimo za kofi da se vidimo  :palacgore:

Ja računam da mi koji možemo da krenemo čoporativno prema mjestu druženja  :palacgore:
Bilo bi se dobro dogovoriti da li bi tamo klopali njihove delicije ili bi si sami radili roštilj? Ma ja bi najradije tamo na lice mjesta kod njih u kamp malo porazgovarat i da vidimo gdje i kako i zašto i da izvršimo strašni pritisak da vidimo kaj bi nam mogli ponuditi za veću grupu  :mrgreen:
Malo da reguliraju cijenu kampa i cijenu klope  :palacgore: Ak ide ide onda super, a ak nejde onda opet super  :mrgreen:
Negdje poslije Uskrsa neki lijepi dan bi se mogli zaletit tamo u izvidnicu  :palacgore:
Evidentirano

Phobocaster

« Odgovori #64 : 09. Travanj 2014, 21:27:02 »

može naleti, čuvam ti 2 jaja :mrgreen:
Evidentirano

wumy

• **
« Odgovori #65 : 11. Travanj 2014, 15:29:07 »

Samo da prijavim (izdam) da će nas par ptica (minimalno 3) odletit malo do Hollistera sutra (subota) pa ako nekoga nanese put tamo se onda vidimo  :palacgore:
Mi imamo u planu malo razraditi tematiku oko našeg druženja na Plitvicama u 5. mjesecu  :0648:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,240061.0.html
Evidentirano

sinob

• **
  • Vozi: Honda CBR 1100 XX
« Odgovori #66 : 11. Travanj 2014, 21:44:50 »

samo da malo ispravim Wumiya,mislio je na susret u Kloštar Ivaniću  :palacgore:
Evidentirano

sinob

• **
  • Vozi: Honda CBR 1100 XX
« Odgovori #67 : 11. Travanj 2014, 21:46:58 »

sory Wumy,sad sam vidio da si stavio link od susreta u K.Ivaniću
Evidentirano

wumy

• **
« Odgovori #68 : 14. Travanj 2014, 11:34:03 »

Eeee sinobe sinobe .... nemoj bunit ljude da nebi opet bilo "lud zbunjenog"  :LOL:
Btw. Mi kako smo i rekli, bili smo na djiru i bilo je super ..... i voznja i druzenje ... malo nas vodja puta Pinta sitnom manevarskom greskom skrenuo sa zacrtanog plana puta .... ali takve neplanske rute budu slatke  :0648:
Bila jos 2 Xa se pojavila i Pinta revno zahaltao vlasnike i ljubazno im napomenuo namjeru naseg druzenja pticurina  :palacgore:

Slike su dokaz  :mrgreen:
Evidentirano

Pinta 001 JA

« Odgovori #69 : 14. Travanj 2014, 14:06:44 »

Jap! Iako sam vikend proveo u HR, đir do Hollistera nisam mogao planirati kao ni bilo što drugo jer sam imao obaveza za koje nisam znao kada će završiti, pa zato nisam ni preveč oglašavao da stižem (naime obečal sam cugu vlasnicima Xeva koje znam, a nisam znao da li ću vremenski to moći odraditi upravo radi tih obaveza s kojima sam završio iza 15:00, a onda je malo kasno nazivati sve i poloviti ih jer ko zna di su, tako da je to prebačeno za drugi put). Osim toga kako Wumy kaže obavjestio sam dvojcu koji su stigli na Xevima o našim namjerama i obojca su zainteresirani (jedan iz VŽ, drugi KR, barem po tablicama) pa smo razmjenili brojeve i uputio sam ih u teme na forumu u kojim se družimo. No nije to sve. Zvao sam još i ljude u Istru i Dalmaciju koje znam, a i druge iz ZG i okolice koji nisu na forumu. Ako se ne prijave preko foruma kontaktirat ću ih par dana prije da ih stavimo na listu. Vjerujem da će biti i nekih iznenađenja (jer i sam sam se iznenadil kad sam doznao što sada znam), ali to vam ipak neću priopćiti jer onda ne bi bilo iznenađenje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pa eto da zaključim, vjest se širi, dan susreta primiče. Jedva čekam!
Nego, možda (ne možda nego sigurno) bi bilo dobro da se neko zaleti do Borja. Wumy je reko da bi to napravil drage volje. Naime, več neko vrijeme razmišljam, a neko mi je ovih dana i postavio to pitanje, o tome da li da se npr. Wumy zaleti tamo i pita šefa možemo li dobiti popust na količinu i ako da, da li da cifru barem što se tiće klope platimo iz neke kotizacije (koju bi mogli dogovoriti kad saznamo cijene obroka po osobi) ili na drugi način? Za cugu nije toliko važno. Mislio sam da se ispregovara da svaki naš obrok + jedna cuga uz taj obrok bude po istoj cijeni (jer oni imaju menije na liniju koliko znam) pa da svi klopaju kaj im paše sa linije ( znači juha, glavno jelo, salata, desert i cuga i normalno da si svaki stavi porciju kakva mu paše), a poslje kaj bumo pili plaćamo kak naručujemo. Na taj bi način pri dolasku svaki prijavljeni sudionik platio ( 20,50,75,100 kunića ili koliko več bude cifra, lupam cifre bez veze) i dobio bi blok za klopu i jednu cugu. Ili će nam oni možda moći izići u susret i složiti meni samo za nas (kakav janko ili odojak, roštilj) pa da znamo kolika će biti cifra za klopu, podjelimo na to koliko nas ima na prijavi i rješimo račun za klopu. Velim cuga nije problem ko kak naruči ili zove rundu odma plati i to je to. Zato bi predložio ili kotizaciju ili da kad saznamo koliko nas bude javimo u Borje da vidimo kaj nam nude i koliko bi to koštali te podjelimo cifru. Oni koji nisu na popisu nek plate klopu posebno po redovnoj cijeni ako budu jeli.

Toliko.

Ima li još netko kakav prijedlog u svezi, a glede gore napisanog?

Cherokee kak ste vi to zadnji puta rješili?
Evidentirano

cherokee

« Odgovori #70 : 14. Travanj 2014, 18:21:16 »

......

Cherokee kak ste vi to zadnji puta rješili?

Nas je bilo manje pa smo, jednostavno, troškove podijelili kad je stigao račun.
Trebalo bi što prije znati broj ljudi koji stižu, pa na osnovu toga razgovarati s nekime iz restauranta.
Može se i otići do njih, a može se i telefonski probati dogovoriti barem osnovno.
Kotizacija je super rješenje, samo treba vidjeti koliko i kome se treba uplatiti.
Evidentirano

wumy

• **
« Odgovori #71 : 15. Travanj 2014, 21:04:00 »

Vjerujem da će biti i nekih iznenađenja (jer i sam sam se iznenadil kad sam doznao što sada znam), ali to vam ipak neću priopćiti jer onda ne bi bilo iznenađenje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pa eto da zaključim, vjest se širi, dan susreta primiče. Jedva čekam!

Crna71 kupila XX i dolazi????  :shock:
Evidentirano

MAX79

• **
« Odgovori #72 : 15. Travanj 2014, 21:23:43 »

:LOL: :LOL: :mrgreen: :mrgreen: :cheer:
Evidentirano

Pinta 001 JA

« Odgovori #73 : 16. Travanj 2014, 00:01:47 »

01.04. je prošo!!!!! Kaj sereš ili . . . . . .??????? :shock: :shock: :shock:
Evidentirano

Klara

• **
  • Vozi: HONDA CBR 1100 XX
« Odgovori #74 : 17. Travanj 2014, 16:02:16 »

Kaj smo opet na  ...  lud zbunjenog :LOL:
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 36   Gore

Stranica je generirana za 0.29 sekundi uz 20 upita.