Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2]  Sve   Dolje

Autor Tema: Električni skuteri/bicikli  (Posjeta: 13971 )

jozo0110

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Zongshen GY-2, MZ 150 ETZ, Yamaha fz6n
Odg: Električni skuteri/bicikli
« Odgovori #25 : 02. Prosinac 2016, 11:20:35 »

elektrificiro sam bicikl,hub motor 1000W, 30ampera kontroler, 48v baterija, ide 45km/h, drži baterija oko 50 kilometara, ima regen kočenje i limitator na 25 km/h. jebena stvar za zaletit se do dućana ili u birtiju samo je skupa stavka bila sredit kočnice jer ipak ove na biciklu nisu za tu brzinu.
"skuter" sam vozio par dana i mogu reć da je praktičniji puno al policija te odma kara dok te vidi ak ide preko 25 a opet to ić regat i plaćat davanja nije neka priča
Evidentirano

MISTER moto

• **
« Odgovori #26 : 02. Prosinac 2016, 11:52:21 »

S obzirom da je unutra bio elektromotor od samo 250 W na 24V, nije imao šanse ići preko 25 km/h.
Sad sam kupio ovo u kitu. Plastike mu neću niti stavljati. Ima motor 48V,  1.200 W. Još mi fali kontroler od kakvih 35 do 40 A, a i to sad tragam po ebayu. 
« Zadnja izmjena: 02. Prosinac 2016, 22:20:59 MISTER moto »
Evidentirano

prpa

• Vozi: John Wayne prometalo
« Odgovori #27 : 02. Prosinac 2016, 12:41:50 »

S obzirom da je unutra bio elektromotor od samo 250 W, nije imao šanse ići preko 25 km/h.
Sad sam kupio ovo u kitu. Plastike mu neću niti stavljati. Ima motor 48V,  1200 W. Još mi fali kontroler od kakvih 35 do 40 A, a i to sad tragam po ebayu.

gdje si to kupil? Ak može link :palacgore:
Evidentirano
niti trbuha,niti pijače, a još manje štihače

MISTER moto

• **
« Odgovori #28 : 02. Prosinac 2016, 15:39:59 »

Evidentirano

prpa

• Vozi: John Wayne prometalo
« Odgovori #29 : 02. Prosinac 2016, 17:23:12 »

http://www.trialstore.at/

Ne vidim da ima kitova :misli: samo komplet bicevi,s finim :mrgreen: cijenama
Evidentirano
niti trbuha,niti pijače, a još manje štihače

MISTER moto

• **
« Odgovori #30 : 02. Prosinac 2016, 22:10:09 »

Klikaj crvena polja, pa ćeš vidjeti da ima. Jedino trenutno nemaju ramu sa zadnjom vilicom, jer sam ja uzeo zadnju. 

http://www.trialstore.at/index.php?k=293

Evidentirano

MISTER moto

• **
« Odgovori #31 : 02. Prosinac 2016, 22:27:14 »

Evo još koja fotka kak to izgleda.

Evidentirano

636Njega89

• **
  • Vozi: Miško..
« Odgovori #32 : 29. Srpanj 2019, 09:30:20 »

Da ne otvaram novu temu... :misli:

Zainteresiran sam za kupovinu el skuter/romobil za vikendicu.

Konkretno ovo:

https://www.njuskalo.hr/mopedi/city-coco-elektro-skuter-homologiran-registraciju-akcija-oglas-29064480

Vidim da ide malu tablicu..

Ima li ko iskustva (predosti/mane)?
Evidentirano
....

NIKOLA-MEX

• **
  • Vozi: Hondu Transalp
« Odgovori #33 : 10. Kolovoz 2019, 19:04:49 »

tija sam prije o tome pisat al ono razvodni se..Iskreno ja nisam ljubitelj skutera,al ove gužve oko parkinga plus  tempo koji život nameće nije ioše imati skuter...Naravno ne dvotakni ,četverotaktni, nego skuter na struju..Ja već treću godinu vozim vrhunski skuter na struju.Proizvođač je DOK ING..Naša tvrtka koja radi u Zagrebu.Skuter je kralj skutera.Snaga mu je 4,1KW.Poteže ki metak ...Za par sekundi si već u 65 km...Moj Transalp se dobro naspava zahvaljujući tom skuteru..Već sam u 25000 km,i to bez ikakvog kvara ili nekog štucanja..Jedini u Hrvatskoj sam kupija taj skuter jer sve se vani prodavalo..Jedno punjenje doseže oko 70 do 75 km vrhunske vožnje..Baš ćovik uživa..Ispoćetka me to posjećalo na vožnju u tranvaju..Za tren ubrzava i nije mu bitno dal je uzbrdo il nizbrdo..Ima priča i drugu stranu medalje..Ipak živimo u Hrvatskoj.Skuter je Španjolska licenca koja je potpisala ugovor sa Dok Ingom..Bilo je narudžba iz Francuske, Meksika,i drugi zemalja...Nismo ispoštivali ugovore i naravno ukinuli su nam licencu..Ništa čudno...Ja bi se pripa da je drugačije...Nažalost za elektrićni skuter koji je nekad proizvodio Dok Ing sada triba narudžba u Španjolsku..Priča sam sa ljudima koji voze ove kineze na struju,Ništa specijalno kažu mi mal domet a fali i snage..Ovaj šta sam kupija u Dok Inga je savršen ..Nikakvi problema,nikakve mane
Evidentirano

exfreerider

• Vozi: GsxR 1000 K8
« Odgovori #34 : 10. Kolovoz 2019, 22:00:10 »

tija sam prije o tome pisat al ono razvodni se..Iskreno ja nisam ljubitelj skutera,al ove gužve oko parkinga plus  tempo koji život nameće nije ioše imati skuter...Naravno ne dvotakni ,četverotaktni, nego skuter na struju..Ja već treću godinu vozim vrhunski skuter na struju.Proizvođač je DOK ING..Naša tvrtka koja radi u Zagrebu.Skuter je kralj skutera.Snaga mu je 4,1KW.Poteže ki metak ...Za par sekundi si već u 65 km...Moj Transalp se dobro naspava zahvaljujući tom skuteru..Već sam u 25000 km,i to bez ikakvog kvara ili nekog štucanja..Jedini u Hrvatskoj sam kupija taj skuter jer sve se vani prodavalo..Jedno punjenje doseže oko 70 do 75 km vrhunske vožnje..Baš ćovik uživa..Ispoćetka me to posjećalo na vožnju u tranvaju..Za tren ubrzava i nije mu bitno dal je uzbrdo il nizbrdo..Ima priča i drugu stranu medalje..Ipak živimo u Hrvatskoj.Skuter je Španjolska licenca koja je potpisala ugovor sa Dok Ingom..Bilo je narudžba iz Francuske, Meksika,i drugi zemalja...Nismo ispoštivali ugovore i naravno ukinuli su nam licencu..Ništa čudno...Ja bi se pripa da je drugačije...Nažalost za elektrićni skuter koji je nekad proizvodio Dok Ing sada triba narudžba u Španjolsku..Priča sam sa ljudima koji voze ove kineze na struju,Ništa specijalno kažu mi mal domet a fali i snage..Ovaj šta sam kupija u Dok Inga je savršen ..Nikakvi problema,nikakve mane
Daj više info i koju sliku
di ga nabaviti
Evidentirano
gas do daske i polako...

markotornic

• **
  • Vozi: samo ja znam
« Odgovori #35 : 11. Kolovoz 2019, 08:58:01 »

Ima i ovdje nesto izbora. Pa tko voli
https://scootera.uk

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Evidentirano
brmmm brmmm

NIKOLA-MEX

• **
  • Vozi: Hondu Transalp
« Odgovori #36 : 11. Kolovoz 2019, 11:50:39 »

Exsfreerider ...Dok Ing je izgubija licencu i više ga nema kod nas...Proguglaj Dok Ing el skuteri ima slika kolko oš..Cili je napravljen bez komadića plastike osim blatobrana i retrovizora...Vrhunski skuter...Dobar domet...Dobra snaga...Registriran na malu tablicu,ove benzince sa malom tablicom prilazi u trenu.
Evidentirano

exfreerider

• Vozi: GsxR 1000 K8
« Odgovori #37 : 11. Kolovoz 2019, 16:41:02 »

Exsfreerider ...Dok Ing je izgubija licencu i više ga nema kod nas...Proguglaj Dok Ing el skuteri ima slika kolko oš..Cili je napravljen bez komadića plastike osim blatobrana i retrovizora...Vrhunski skuter...Dobar domet...Dobra snaga...Registriran na malu tablicu,ove benzince sa malom tablicom prilazi u trenu.
http://www.thecorebike.com/hr/
Poslao sam im upit gdje se može kupiti
Evidentirano
gas do daske i polako...
 Str: 1 [2]  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.248 sekundi uz 21 upita.