Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: sl falco  (Posjeta: 895 )

tvrtko80

• *
sl falco
« : 01. Srpanj 2010, 23:33:55 »

zna li možda netko ili je imao problema sa pražnjenjem akumulatora na sl falconu
Evidentirano

Sip

• Spol: Muški
  • Vozi: Snove
Odg: sl falco
« Odgovori #1 : 02. Srpanj 2010, 07:37:02 »

zna li možda netko ili je imao problema sa pražnjenjem akumulatora na sl falconu

Nisi bas detaljno objasnio problem, ali moze biti iz vise razloga.

Prvi je da imas smece od akumulatora.
Drugi vjerojatniji da paljkas i gaskas motor od birtije do birtije te se jednostavno aku ne stigne napuniti, a treba mu vrlo velika snaga da okrene motor.
To se jos desava u kombinaciji sa losim releom, koji na sebe povuce dobar dio jakosti i onda cujes samo ono uuuuuvv i nece.

Savjet, promjeniti relej paljenja 300 kn, malo poduplati zice reglera, da fila 14,1 V 28 kuna meni cevapi i kola, promijeniti akumulator Yuasa 650 kn (na popustu) i vise nikad nikakvi problemi :wink:
Evidentirano
ONE MAN, ONE BIKE, ONE REASON

EVERYDAY IS A RACE DAY

tvrtko80

• *
« Odgovori #2 : 17. Srpanj 2010, 15:28:37 »

sta bi moglo biti ako  netko zna na falconu ugasi se  gorivo je dobro i  novi problem vozim normalno i počme se gasit više puta kad ušaltam u drugu isto kao da ga nešto presječe senzori  od nogare su mi odpojeni neznam jel to može biti ili nekad mi  piše  diag1 na desnom satu a nekad ne a za ćevape nema zime pozdrav
Evidentirano

bmw m 5

• Najbolji forumaš 2009. HONDA HRC TEAM
  • Vozi: se VTR SP 01
« Odgovori #3 : 21. Srpanj 2010, 20:59:33 »

cim ti pise diag1 znaci da je problem u elektronici motora....neki senzor...ili slab kontakt...uglavnom u servis odi nek ga spoje na tester i nek ocitaju o kojoj se gresci radi... :wink:
Evidentirano
O&G Team

Sip

• Vozi: Snove
« Odgovori #4 : 21. Srpanj 2010, 23:05:54 »

sta bi moglo biti ako  netko zna na falconu ugasi se  gorivo je dobro i  novi problem vozim normalno i počme se gasit više puta kad ušaltam u drugu isto kao da ga nešto presječe senzori  od nogare su mi odpojeni neznam jel to može biti ili nekad mi  piše  diag1 na desnom satu a nekad ne a za ćevape nema zime pozdrav

Uf, mladicu tu ima neki veci problem :mrgreen: nista ne diraj i teraj u servis :mrgreen:

Obicno ti izbacuje upozorenje EFI ( cijela zezancija ima na tu temu ) nakon toga kad spojis dvije zicice pali ti se DIAG, nikad nisam vido da se diag upali dok se ne spoje :misli:
Nakon toga DIAG ti ispisuje i dvoznamenkaste brojeve :?
Evidentirano
ONE MAN, ONE BIKE, ONE REASON

EVERYDAY IS A RACE DAY
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.248 sekundi uz 21 upita.