Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: što kupit  (Posjeta: 1683 )

sham69

• *
što kupit
« : 05. Travanj 2006, 22:01:26 »

Imam namjeru kupiti skuter, pošto nemam položenu A kategoriju te nisam imao nikakva iskustva s skuterima, zanima me koji biste skuter mi predložili, nemam svoju garažu da bih ga mogao spremati tokom zime( premda bih mogao naći),živim u zgradi gdje žive ljuborni kreteni pa je standard da svako novo auto ili skuter bude izgreban ili udren, ili iskidana sjedalica,sviđa mi se beverly 250 ali za to nemam vožzačku te bih morao polagati,a upao mi je u oko Zip 50dt jel mu je cijena prihvatljiva, sad što vi mislite da li da uzmem neki do 50 kubika ili poviše 50 kubika
Evidentirano

Nike

• NIXON
  • Spol: Muški
  • Vozi: YAMAHA
Odg: što kupit
« Odgovori #1 : 05. Travanj 2006, 22:10:02 »

ako nemaš iskustva u vožnji kupi za početak 50 kubika
Evidentirano
KACIGE: ARAI, AGV, SHARK, SUOMY, KYT, UNIK, NAU, BHR, NENKI ; MOTO ODJEĆA: REV'IT!, BERING, UNIK ; ČIZME: REV'IT!, TCX ; AKUMULATORI: BS, FULBAT; PUNJAČI: BS ; DISK PLOČICE: GOLDFREN ; CERADE: SPINELLI ; RUKAVICE: REVIT, ORINA ; TORBE I SJEDALA: BAGSTER: MAJICE VR46
http://shop.yamaha-split.hr/

Pugsley Adams

• **
« Odgovori #2 : 05. Travanj 2006, 22:10:37 »

Po zakonu ne smijes nista jace od 50ccm. Ako trebas cisto prijevozno sredstvo za zujat od tocke A do B, bilo koji skuter od 50ccm ti je dovoljan, znaci vidi svoje financije i preference. Ako zelis malo brzu voznju gledaj sve preko 125ccm. Primjerice beverly, scarabeo  :mrgreen: kymco bet&win i slicno. Izbor je velik.
Evidentirano

sham69

• *
« Odgovori #3 : 05. Travanj 2006, 22:15:25 »

triba mi samo neki skuter da izvuće dvoje ljudi,skuter mi triba uglavnom za otic kad je lipo vrime na kavu ili do grada a ne da s autom tražim misto za parkirat po pola ure,a zanima me vaše mišljenje o Zipu 50, i jel ima kupiti Zip 2t a ne samo 4t,
Unaprijed Zahvaljujem
Evidentirano

Nike

• NIXON
« Odgovori #4 : 05. Travanj 2006, 22:19:08 »

triba mi samo neki skuter da izvuće dvoje ljudi,skuter mi triba uglavnom za otic kad je lipo vrime na kavu ili do grada a ne da s autom tražim misto za parkirat po pola ure,a zanima me vaše mišljenje o Zipu 50, i jel ima kupiti Zip 2t a ne samo 4t,
Unaprijed Zahvaljujem
4t ti nije baš za dvoje. 2t je bolje. Zip 2t se nema više za nabavit. Preporučam ti FLY, Liberty ili NRG
Evidentirano
KACIGE: ARAI, AGV, SHARK, SUOMY, KYT, UNIK, NAU, BHR, NENKI ; MOTO ODJEĆA: REV'IT!, BERING, UNIK ; ČIZME: REV'IT!, TCX ; AKUMULATORI: BS, FULBAT; PUNJAČI: BS ; DISK PLOČICE: GOLDFREN ; CERADE: SPINELLI ; RUKAVICE: REVIT, ORINA ; TORBE I SJEDALA: BAGSTER: MAJICE VR46

GuardianAngel

• *
  • Vozi: Kawasaki KLE 500
« Odgovori #5 : 05. Travanj 2006, 22:20:56 »

Po zakonu ne smijes nista jace od 50ccm. Ako trebas cisto prijevozno sredstvo za zujat od tocke A do B, bilo koji skuter od 50ccm ti je dovoljan, znaci vidi svoje financije i preference. Ako zelis malo brzu voznju gledaj sve preko 125ccm. Primjerice beverly, scarabeo  :mrgreen: kymco bet&win i slicno. Izbor je velik.

Kako znaš koliko godina ima?  Jer ako je preko 18, može voziti bilo kakav motocikl do dvadeset i nešto kw, nisam siguran točno... oko trideset i dva konja.  I to prve dvije godine, a onda... samo je nebo granica :hura:

Friška informacija iz auto-škole.
Evidentirano
Don't drive faster than your GuardianAngel can fly!

sham69

• *
« Odgovori #6 : 05. Travanj 2006, 22:26:23 »

4t ti nije baš za dvoje. 2t je bolje. Zip 2t se nema više za nabavit. Preporučam ti FLY, Liberty ili NRG

dobro sad sam gledao cijene malo mi je previše davat za novi skuter 15000 kn, pošto znam kakvi su mi susjedi u zgradi da če mi nešto razbit na skuteru,samo još jedno pitanje da li se može na tom Zipu 4t 50 pojačat motor na 70 cc i koliko bi to došlo i da li se time gubi garancija
« Zadnja izmjena: 05. Travanj 2006, 22:26:54 Nike »
Evidentirano

Nike

• NIXON
« Odgovori #7 : 05. Travanj 2006, 22:28:02 »

dobro sad sam gledao cijene malo mi je previše davat za novi skuter 15000 kn, pošto znam kakvi su mi susjedi u zgradi da če mi nešto razbit na skuteru,samo još jedno pitanje da li se može na tom Zipu 4t 50 pojačat motor na 70 cc i koliko bi to došlo i da li se time gubi garancija
Može se ugradit Kit 70cc, variomat i bregasta. Garancija to ostaje na sve osim na te tunirane dijelove
Evidentirano

sham69

• *
« Odgovori #8 : 05. Travanj 2006, 22:38:24 »

i koja je cijena toga i jel se to isplati, jel ako se to otkrije na tehničkom moglo bi bit sranja
Evidentirano

Nike

• NIXON
« Odgovori #9 : 05. Travanj 2006, 22:45:35 »

Naravno da se isplati ako imaš spori 4t 50

Cijene pogledaj na
http://www.skutermoto.hr/forum/viewtopic.php?t=113
Evidentirano

FilipST

• ex st_driver
  • **
  • Vozi: Fz6 Fazer 06', Narodno auto Golf 5
« Odgovori #10 : 05. Travanj 2006, 22:50:00 »

bolje položi pa uzmi nešto barem malo jače. Još ako je dvoje ljudi
Evidentirano
Hm....

www.zabavnjak.com - Portal smijeha i nelagode

Pugsley Adams

• **
« Odgovori #11 : 05. Travanj 2006, 22:56:43 »

Kako znaš koliko godina ima?  Jer ako je preko 18, može voziti bilo kakav motocikl do dvadeset i nešto kw, nisam siguran točno... oko trideset i dva konja.  I to prve dvije godine, a onda... samo je nebo granica :hura:

Friška informacija iz auto-škole.

Gore pise da nema A kategoriju  :mrgreen:
Evidentirano

sham69

• *
« Odgovori #12 : 05. Travanj 2006, 23:23:30 »

je st driver uzea bi ja beverlya 250 za 30000 kn, ali živim u zgradi od 15 katovai nemam vlastitu garažu i imam bolesne suside koji su ljubomorni kad neko kupi nešto novo pa razbiju ili iskidaju sic ili isčupaju žmigavac ili bacaju skutere
Evidentirano

sasha19_81

• **
  • Vozi: Gs 700 Es
« Odgovori #13 : 07. Travanj 2006, 11:48:16 »

ima  ti ja Malog Malagutija 50ccm 2t- 2005godina sa 1700km za 9000kn.

Nigdje ogreban.. Ako ti je 15tk previse mozda 9tk nije :) 
Evidentirano
MK KOMPA

Za uspomenu na Darka..
POZDRAV SVIM BIKERIMA - BEZ OBZIRA KOJI I KAKAV (ili nikakav) MOTOR VOZILI I KAKVU GOD NOSILI KAHLICU NA GLAVI

M12

• Vozi: Shiver 900
« Odgovori #14 : 09. Travanj 2006, 18:33:38 »

Imam ja Betu Eikon 50 2T za samo 4000kn
Evidentirano
VUF! Kažu ljudi da sam se oženio... e pa nisam :P
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.203 sekundi uz 20 upita.