Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: tmeperatura  (Posjeta: 912 )

dani83

• Svetac i prosvjetitelj naroda
  • Spol: Muški
  • Vozi: Fazer 8
tmeperatura
« : 07. Travanj 2006, 13:17:05 »

vozim skutera 2t gileru runner sp kolko god da vozim dodje temperatura do druge crtice, nekad ćak izmedju prve i druge, jer mu to normalna temperatura?
Evidentirano
Gustava Flauberta:
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo."

aurellie

• Vozi: vozi kozicu sad kad mu neda zena motor
Odg: tmeperatura
« Odgovori #1 : 07. Travanj 2006, 19:45:42 »

Ako duže vrijeme voziš runera i sve je ok, onda ništa ne diraj. Ne mora ni kazaljka bit točna. Najgore je ić nešto šupat što je potpuno ispravno pa zajebat sve.
Evidentirano
The machine spirit is with me!

dani83

« Odgovori #2 : 08. Travanj 2006, 15:14:48 »

zašt mi se onda vrača? to danas skonto  :misli:ode na drugu crticu i vrati se izmedju prve i druge, bliže prvoj a non stop vozim. kontam da je poludio. da ga odvedem psihajatru?
Evidentirano
Gustava Flauberta:
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo."

izzyracer_84

• Vozi: sve skupa 250 ccm
« Odgovori #3 : 09. Travanj 2006, 20:34:00 »

ma meni ta kazaljka temperature tolko pleše gore dolje da više ni ne obraćam pozornost  :misli: sad kad nisu baš neke rekordne temperature konstantno je oko prve i druge crtice, a kad ful zatopli a recimo u gradu sam u gužvi dođe do pola pa se upali ventilator pa malo padne, a onda ak ulovim kakvu šnitu da ne stajem padne još, pa stanem pa se popne....kolko ja kužim po radu motora kad je kazaljka ful dolje i on je ful hladan pa bi trebalo malo pričekat dok se zgrije, a dok je između tog prvog položaja i 1/2 sve ok....

osim toga talijan je, brzinomjer kreće od 10 km/h, a bengu pokazuje ful i onda u 10 km padne na rezervu....tolko o instrumentima....
Evidentirano
- di ste pi*ke stigo zdravko čolić !
- nisi ti zdravko čolić‡ !
- niste ni vi pi*ke !

dani83

« Odgovori #4 : 10. Travanj 2006, 09:45:58 »

da taj rezervar je dobar predjem 160km kazaljka se ni ne pomakne, onda gledam kak mi kazaljka pada, to ti je zbog izvedbe rezervara, jer ti je plovak tamo dole izmedju nogu, a rezrvar skroz do volana pa tek kad potrošiš više od pola počne padat
Evidentirano
Gustava Flauberta:
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.237 sekundi uz 20 upita.