.:: SKUTERI ::. > Vožnje i druženja

GP 800 klub hrvatska

(1/56) > >>

spartacus:
Ajmo curice, ajmo djecaci :)
Eto kao sto rekoh to i ostvarih - kupio GP lijepi bijeli jubilarni i sada zelim pokrenuti GP klub hrvatska za sve prijatelje, simpatizere, navijace i vlasnike GP-a da se organiziramo i pokusamo napraviti neki klub i dogovoriti susrete i voznje i tako udruzeni ramjenjujemo iskustva i pomognemo jedni drugima izboriti se za bolje uvjete kod servisa, novih kupovina i sl.
Tko je za neka se javi ovdje pa da vidimo hocemo li nadmasiti Tmax-ovce, makar snagom ako ne brojnoscu :)

josko:
bas mi je drago sta si ga uzea  :palacgore:

trebate Q maxovcima preuzet titulu Kralj  :mrgreen:

madirr:

--- Citat: spartacus - 19. Kolovoz 2010, 22:32:35 ---Ajmo curice, ajmo djecaci :)
Eto kao sto rekoh to i ostvarih - kupio GP lijepi bijeli jubilarni i sada zelim pokrenuti GP klub hrvatska za sve prijatelje, simpatizere, navijace i vlasnike GP-a da se organiziramo i pokusamo napraviti neki klub i dogovoriti susrete i voznje i tako udruzeni ramjenjujemo iskustva i pomognemo jedni drugima izboriti se za bolje uvjete kod servisa, novih kupovina i sl.
Tko je za neka se javi ovdje pa da vidimo hocemo li nadmasiti Tmax-ovce, makar snagom ako ne brojnoscu :)

--- Kraj citata ---
A ti bi već klub osniva,a to ti je za one od 30000 km pa na dalje,ti si još gušter  :jesus:

zokx:
Spartacus čestitam. Kad vidim ovaj silni entuzijazam i euforiju dođe mi da ubodem GPa i uđem u klub.  :mrgreen: Moj frend koji je probao GPa ne prestaje pričati o tom iskustvu. On bi ga isto odmah uzeo (bez obzira na boju) ali je malo "kratak" sa lovicom. Čim malo zašpara eto ga u vaš klub.

Incredible:
a kaj je to GP, neka utrka ili kaj? :mrgreen:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju