.:: SKUTERI ::. > Vožnje i druženja

GP 800 klub hrvatska

<< < (2/56) > >>

mario045:
mozda stranka, skuterase niko nemoze pregazit, a ni trgovce da daju popust...

spartacus:

--- Citat: madirr - 19. Kolovoz 2010, 23:48:43 ---A ti bi već klub osniva,a to ti je za one od 30000 km pa na dalje,ti si još gušter  :jesus:

--- Kraj citata ---

Daa, jos sam guster, ali veseli i zivahni guster i ne brini brzo cu ja do 30000 :)
Ali nadji jos nekog tko je u 3 godine napravio preko 70000km na skuterima pa onda priznajem da sam fakat guster :)

spartacus:

--- Citat: josko - 19. Kolovoz 2010, 23:03:43 ---bas mi je drago sta si ga uzea  :palacgore:

trebate Q maxovcima preuzet titulu Kralj  :mrgreen:

--- Kraj citata ---

Moj prijatelju, kada sjednes na GP800 i lagano odvrnes gas, pazi, kljucna rijec je lagano, a sve ostalo nestaje iza tebe u retrovizoru, onda se osjecas kao kralj, ma koliko mi sutjeli o tome :)
A sve ostalo palo je u zaborav i ne sjecam se nikakvih kraljeva  :LOL:

spartacus:

--- Citat: zokx - 19. Kolovoz 2010, 23:59:25 ---Spartacus čestitam. Kad vidim ovaj silni entuzijazam i euforiju dođe mi da ubodem GPa i uđem u klub.  :mrgreen: Moj frend koji je probao GPa ne prestaje pričati o tom iskustvu. On bi ga isto odmah uzeo (bez obzira na boju) ali je malo "kratak" sa lovicom. Čim malo zašpara eto ga u vaš klub.

--- Kraj citata ---

Kada nesto jako pozelis moras se samo fokusirati na to i samo ce se iskristalizirati. Postavis si cilj i gledas u njega, a moras biti jako pozitivan i vjerovati kao da si ga vec ostvario, i tada ti se sve poslozi samo od sebe. I ja sam kombinirao, jer niti ja nemam 10000eura za baciti na stol u hrpi, ali snalazim se na sve nacine. Entuzijazam je uvijek osnova za dobre stvari, pokrece na akciju.
Mnoge stvari postaju moguce kada su ljudi entuzijasti :)
A tko god sjedne na novog GP-a, nakon prvih 100km nece mu silaziti osmjeh s usana garantiram :)

spartacus:

--- Citat: Incredible - 20. Kolovoz 2010, 01:00:14 ---a kaj je to GP, neka utrka ili kaj? :mrgreen:

--- Kraj citata ---

To je kratica za GLEDA PORAZENE  u retrovizoru :LOL:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju