Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 43 44 [45]   Dolje

Autor Tema: Kawasaki Z1000SX  (Posjeta: 126097 )

A.A.B.K.

• *
  • Spol: Muški
Odg: Kawasaki Z1000SX
« Odgovori #1100 : 18. Lipanj 2019, 08:40:21 »

Pretpostavljam da je uvoz u pitanju? Ako da jel od privatne osobe ili od dealera, koliko si ga platio?

Sry zbog 100 pitanja al ak mozes koji jos detalj napisat, vec neko vrijeme gledam sx-a, pa mi svaki info dosta znaci.

Ja sam ga uzeo u HR od privatnog vlasnika, a on ga je dovezao iz Njemačke. Imao je 15000 km kad sam ga uzeo i sva tri kofera. Cijena je uvijek stvar dogovora, tako da sam i s tim bio na kraju zadovoljan. Vidim da ih nema puno Hrvatskoj, ali ovih par što sam gledao tu kod nas kad sam kupovao, bili su odlični. Održavani, njegovani i puni hvale od vlasnika, ali to se onda jako odrazi i na cijenu. Ako je netko u mogućnosti uzeti vani mislim da su realnije cijene čak i kad se dodaju sva davanja.
Evidentirano

Rusty Chain

• **
  • Vozi: neće snaša ER6n-aša
« Odgovori #1101 : 19. Lipanj 2019, 22:57:43 »

Hvala ekipa!

Planiram jednog dana uvesti iz Njemačke najvjerojatnije. Talijani su nekak na losem glasu zbog neodrzavanja. Samo treba naci dobar primjerak, a takvi brzo i odu. Npr. jedan kojeg sam ozbiljno zagledao u Garmischu je otisao za tjedan dana. Jbg. valjda ce se naci pravi kad dodje vrijeme.
Evidentirano

igorC

• *
  • Vozi: Z1000SX
« Odgovori #1102 : 08. Srpanj 2019, 09:30:01 »

Bok,

Ima li netko iskustva s Metzeler Sportec M3 na Z1000SX.

Sogi123

• *
« Odgovori #1103 : 30. Srpanj 2019, 00:38:10 »

Pozz
Kakav je z1000sx sto se tice duzih voznji sa 2 putnika htio bih ga uzet za sebe ali posto mi i otac i majka koriste trenutacni pa me zanima kakav je(malo su korpulrntnije građe 108kg i 90 kg)
Hvala
Evidentirano
Kao mali volio kolače, sada volim motore malo jače.

gdjole

• **
  • Vozi: 3/4L crni zečić
« Odgovori #1104 : 30. Srpanj 2019, 13:11:02 »

Škvadro, koje godište je najbolje uzeti SX-a? Postoji li neko godište posebno da se razmotri ili nudi nešto drugačije u odnosu na druga godišta?

Imam u ponudi eventualnu trampu Z750 non-ABS 2010. i doplata za SX-a ABS 2011. godište, pa se razmišljam o tome. Pratim temu odavno, ali sada nekako nemam dovoljno informacija. I ako može neko ko je napravio ovakav "upgrade" da kaže koju riječ. Hvala svima.
Evidentirano
It's the ride that matters, not the bike...

3alfa3

• Vozi: Z750 '12
« Odgovori #1105 : 30. Srpanj 2019, 13:17:59 »

Pozz
Kakav je z1000sx sto se tice duzih voznji sa 2 putnika htio bih ga uzet za sebe ali posto mi i otac i majka koriste trenutacni pa me zanima kakav je(malo su korpulrntnije građe 108kg i 90 kg)
Hvala
Saznaj koja je uopce nosivost, ne zaboravi i  opremu putnika kao i prtljage pa vidi

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Evidentirano
A weekend wasted isn't a wasted weekend

gvo

• Reinkarnirani Krleza
  • Vozi: cb600f '07, Z1SX
« Odgovori #1106 : 30. Srpanj 2019, 16:28:54 »

Pozz
Hvala

Imho, SX je više solo sport tourer, nego 2up. A i tu više naginje sportu nego touringu.
- Kufer ne ide u kombinaciji s bočnima (ukoliko se pridržavaš tvorničkih uputa, što bi trebao)
- Bočni kuferi smanjuju prostor za stopala putnika
- Motor je kompaktan i kratak
- Sjedalo suvozača je prilično kratko
- Sjedalo vozača je muka nakon 3h (da se riješit airhawkom ili zamjenskim)
- Koga god sam vozio iza dulje od sat vremena, žalio se na neudobnost

Ja sam 180/80 i vjerujem da bi mi bio premal da sam malo veći, i ovako me zna sjebano koljeno jebat na duljim turama.

Škvadro, koje godište je najbolje uzeti SX-a? Postoji li neko godište posebno da se razmotri ili nudi nešto drugačije u odnosu na druga godišta?

Imam u ponudi eventualnu trampu Z750 non-ABS 2010. i doplata za SX-a ABS 2011. godište, pa se razmišljam o tome. Pratim temu odavno, ali sada nekako nemam dovoljno informacija. I ako može neko ko je napravio ovakav "upgrade" da kaže koju riječ. Hvala svima.

Ja bi gledo '14+. Ima traction control, jednostavnije podešavanje preloada i opciju za tvornički integrirane bočne kufere, koja je izvrsna.

Evidentirano

Sogi123

• *
« Odgovori #1107 : 30. Srpanj 2019, 16:51:20 »

Eee super hvala na objasnjenju hahah isto sam malo tuzan ali mislim da cu ga izbrisat sa popisa

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk

Evidentirano
Kao mali volio kolače, sada volim motore malo jače.

gdjole

• **
  • Vozi: 3/4L crni zečić
« Odgovori #1108 : 31. Srpanj 2019, 08:23:40 »

@gvo
Danke.
Evidentirano
It's the ride that matters, not the bike...

Igor28

• **
« Odgovori #1109 : 31. Srpanj 2019, 10:12:30 »

Ako se ne varam, negdje sam pročitao da je max nosivost z1000sx oko 195kg, a takva je i na većini standardnih motora (R, naked, sport touring), tako da ako se voze tvoji roditelji (108+90), već sa njima je motor na limitu, bez da se stavlja dodatna prtljaga itd.
Kad već gledaš motor da paše i njima, i ako se misle vozit na duže staze, mislim da ti ostaju jedino putni motori u igri, nikakvi sport touring.
Ne znam koji vulcan voziš, ali mislim da je i on na limitu sa njima.
Što se tiče udobnosti, mislim da je to sve relativno, ja vozim tuona 2008 i sad opet ja i cura idemo na ljetovanje s njim, ja na njemu nemam problema vozit relacije tipa Grobnik-Zadar i natrag, tako da nisam bas najkompetentniji za pričat o udobnosti, ali mislim da z1000sx može bit samo udobniji. Po meni, ako ne radiš često ture duže od 500+km, i nisi penzioner kojeg bole leđa, koljena itd., udobnost je najmanji problem, najbitnije je da imaš gušt vozit motor koji imaš.
Evidentirano

gvo

• Reinkarnirani Krleza
  • Vozi: cb600f '07, Z1SX
« Odgovori #1110 : 31. Srpanj 2019, 12:54:15 »

Ako se ne varam, negdje sam pročitao da je max nosivost z1000sx oko 195kg, a takva je i na većini standardnih motora (R, naked, sport touring), tako da ako se voze tvoji roditelji (108+90), već sa njima je motor na limitu, bez da se stavlja dodatna prtljaga itd.
Kad već gledaš motor da paše i njima, i ako se misle vozit na duže staze, mislim da ti ostaju jedino putni motori u igri, nikakvi sport touring.
Ne znam koji vulcan voziš, ali mislim da je i on na limitu sa njima.
Što se tiče udobnosti, mislim da je to sve relativno, ja vozim tuona 2008 i sad opet ja i cura idemo na ljetovanje s njim, ja na njemu nemam problema vozit relacije tipa Grobnik-Zadar i natrag, tako da nisam bas najkompetentniji za pričat o udobnosti, ali mislim da z1000sx može bit samo udobniji. Po meni, ako ne radiš često ture duže od 500+km, i nisi penzioner kojeg bole leđa, koljena itd., udobnost je najmanji problem, najbitnije je da imaš gušt vozit motor koji imaš.

"Cura" je ključna riječ ovdje. Kad ti bude žena, pitam te onda hoće li se htjeti na toj dasci vozit okolo  :LOL:
Evidentirano

Igor28

• **
« Odgovori #1111 : 31. Srpanj 2019, 13:11:56 »

"Cura" je ključna riječ ovdje. Kad ti bude žena, pitam te onda hoće li se htjeti na toj dasci vozit okolo  :LOL:
Zato se ja i trudim da ostane cura  :D
A pošto imam košćatije dupe, teže je meni nego njoj  :LOL:
Evidentirano
 Str: 1 ... 43 44 [45]   Gore

Stranica je generirana za 0.267 sekundi uz 20 upita.