Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 91 92 [93]   Dolje

Autor Tema: Stari rsv  (Posjeta: 272079 )

DaRRth Vader

Odg: Stari rsv
« Odgovori #2300 : 12. Listopad 2019, 13:17:52 »

Kažu da se "Moto Banda" kuži u Aprilie, koliko sam ja skužio iz priča radio je nekad kod Čmelara, ali ne znam iz prve ruke. Neke stvari koje je napravil prijatelju mi se ne dopadaju (tipa umjesto konektora stavio luster kleme), ali ako treba neki zahvat na mašini navodno zna nešto za razliku od drugih servisera kojima je plafon izmjena ulja i lancanika.
Drugi je "RS Moto", kao lik mogu reć da je korektan, nakon kupovine tuona išao sam kod njega da mi provjeri da li imam uključenu mapu 2 i ako ne da mi to uključi i naštela vakume i CO (ima neki uređaj za mjerenje i štelanje CO). Da je šupak, mogao je reć ostavi motor, napravit ću ti i to naplatit, a kad sam mu rekao prošlog vlasnika, koji je isto bio kod njega mi je pokazao da je sve to već napravio i na koliko km je radio servis izmjene ulja, kad je mjenjao lančanik, svjećice, štelao CO i vakkume itd. i poslao me doma, a mogao se pravit blesav i sve naplatit još jednom, dakle korektan je :).
😂😂😂 to sto je Banda nekada kratko radio kod mene ne znaci da zna, postuje i primjenjune ono sto sam ga ucio.
😉
Evidentirano
Moram pisat puno, i pametno i nepametno da ne zaboravim hrvaštinu...
 Str: 1 ... 91 92 [93]   Gore

Stranica je generirana za 0.308 sekundi uz 21 upita.