.:: SKUTERI ::. > Vožnje i druženja

prvo okupljanje MAXI Scooter Cluba-Žabalj 19.06.2011.

<< < (2/3) > >>

kewlnick:

--- Citat: Kromax - 21. Lipanj 2011, 23:13:50 --- :palacgore: super slije ,super ekipa  -  hajdemo svi skupa u Sloveniju u 9 - mjesecu :021:

--- Kraj citata ---

ne znam oćemo stat svi, ako nas toliko krene ima da se kolona rastegne od hrvatske do austrije  :mrgreen: 

Incredible:
super vam je miting, al kog vraga ste pustili ove na "motorima" nutra :mrgreen:

malaguti:

--- Citat: Incredible - 22. Lipanj 2011, 01:29:44 ---super vam je miting, al kog vraga ste pustili ove na "motorima" nutra :mrgreen:

--- Kraj citata ---
istina,motor nije skuter,ma koliko god bajkerima to smetalo :hehehe:

Tmax:

--- Citat: alexanto - 21. Lipanj 2011, 22:50:24 ---Iz tvojih usta (tastature) u Božije uši! :naklon:
Daće Bog da dočekam i taj dan! :palacgore:

--- Kraj citata ---

Pa zašto da čekaš na Boga   :misli: , prvo okupljanje ti je dobro uspelo  :palacgore: . Stavi neki okviran datum i vjeruj mi da če se nas "dosta" okupit. Doči ču i ja ako čete još primat motore  :LOL:
Možda na PP pitaš i @Os-nexusa kada i kako, on če javiti nam pa čemo sredit nešto pametno (ili se okreneš i na "nas").

alexanto:
Bićemo u kontaktu. Ima nekih predloga od kolega iz BG-a da oni organizuju sledeće okupljanje a i ja planiram nešto na Fruškoj Gori. Kad budemo imali datum čujemo se obavezno. To bi bio pravi filing da se svi okupimo. :palacgore:

MAXI pozdrav!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju