.:: VIRTUAL RUNWAY ::. > Info Pult

Registracija motora u drugoj županiji

<< < (2/5) > >>

Rajić:

--- Citat: maki_dj - 18. Studeni 2011, 17:46:33 ---Porez sam platio (tj. poslao sam papire prijatelju koji je u Đakovu platio porez).Znači teoretski je moguće otići u stanicu za tehnički, napraviti sve što treba (bez da mi naprave prometnu i knjižicu) te poslati sve papire u Đakovo.Prijatelj bi mogao sa svim papirima izvaditi registracijske pločice i poslati mi ih nazad u Šibenik?
E da,motor nije registriran,odjavljen je,ali imam policu od prošlog vlasnika ako ti to šta znači.Stp je stanica za tehnički?
Hrvoje hvala puno,i daj reci jesam li dobro prokužio što si napisao :D

--- Kraj citata ---

Sjedi 5  :palacgore:

Hrvoje:

--- Citat: maki_dj - 18. Studeni 2011, 17:46:33 ---Porez sam platio (tj. poslao sam papire prijatelju koji je u Đakovu platio porez).Znači teoretski je moguće otići u stanicu za tehnički, napraviti sve što treba (bez da mi naprave prometnu i knjižicu) te poslati sve papire u Đakovo.Prijatelj bi mogao sa svim papirima izvaditi registracijske pločice i poslati mi ih nazad u Šibenik?
E da,motor nije registriran,odjavljen je,ali imam policu od prošlog vlasnika ako ti to šta znači.Stp je stanica za tehnički?
Hrvoje hvala puno,i daj reci jesam li dobro prokužio što si napisao :D

--- Kraj citata ---
Upravo tako!
Samo obavezno ti prijatelj triba imati i tvoju osobnu. Znam da u Zadru i u Zagrebu ne rade problema oko toga registriranja za nekoga (znači dovoljna je osobna ne triba punomoć), nazovi PP Đakovo pa ih pitaj da ne bi bilo nismo znali.
E, ako imaš policu od starog vlasnika onda trebaš znati da će ti u prometnoj kao datum isteka registracije pisati datum isteka police.  :wink:

warriorCRO:
evo da potvrdim da može bilo tko registrirat ako ima tvoju osobnu bez problema. ja sam tako burazov motor registrirao u STP u Puli, a motor je ''rodom'' iz Slatine  :palacgore:

maki_dj:
Puno hvala na odgovorima,nadam se da ce topic pomoći ljudima koji se nađu u sličnoj situaciji ;)
Javit cu se jos kada sve obavim

Pozdrav

maki_dj:
Obavljeno tocno onako kako je napisano ovdje.Hvala svima i nadam se da ce ovaj tekst pomoci i drugima.Pozdrav  :021:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju