Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Dolje

Autor Tema: tko voli bobbere?  (Posjeta: 122770 )

54

• Spol: Muški
  • Vozi: Skuter
Odg: tko voli bobbere?
« Odgovori #50 : 03. Svibanj 2012, 19:17:55 »

Lipa kombinacija
Evidentirano
Guzica poila dusu....

josko

« Odgovori #51 : 13. Svibanj 2012, 20:42:39 »

Evidentirano

poco loco

• cajka rulz
  • Vozi: MG 1100 California
« Odgovori #52 : 14. Svibanj 2012, 09:12:58 »

pratim, guzzi  :palacgore:, pa još bobber  8)
Evidentirano

M900

• Vozi: sreća
« Odgovori #53 : 14. Svibanj 2012, 16:41:00 »

- jedna slika i pitanje: da li je novi V-max bobber?  :misli:

ovaj je napisao za preradu starog da je, a da li je :neznam:

- ne pratim baš, pa evo da i ja nešto naučim u ovoj temi  8)

Nije bobber, ali ima nešto zajedničko, jer završava na -ber (seljobber)  :LOL:

P.S. sorry james što ti zagađujem temu  :embarrassed:
Evidentirano
God must have been an engineer....who else would put a waste disposal unit next to a Reproduction Plant???

i.k.b

• **
« Odgovori #54 : 14. Svibanj 2012, 21:10:44 »

jako volim bobbere, ovaj tvoj mi se već sad sviđa  8)  ... pratim temu, vjerujem da ću pokupit puno dobrih ideja i savjeta jer brat i ja planiramo sličan projekt  :palacgore:
Evidentirano

dust_

• **
  • Vozi: ne
« Odgovori #55 : 15. Svibanj 2012, 20:10:20 »

ja sam ljubitelj prerađenih cruiser motora,
ne znam točno šta spada pod bobbere a šta ne, jedino što mi se kod njih baš ne sviđa je ona uska zadnja guma.. neznam jel to mora bit, il motor sa širokom gumom nije bobber  :misli:
Evidentirano

chopperman

• Gost
« Odgovori #56 : 15. Svibanj 2012, 22:37:27 »

ja sam ljubitelj prerađenih cruiser motora,
ne znam točno šta spada pod bobbere a šta ne, jedino što mi se kod njih baš ne sviđa je ona uska zadnja guma.. neznam jel to mora bit, il motor sa širokom gumom nije bobber  :misli:

Koliko sam ja shvatio bobber se zasniva na minimalizmu pa u to spadaju i uske gume
Evidentirano

James1100

• Vozi: rolling Stone
« Odgovori #57 : 20. Svibanj 2012, 01:02:06 »

Koliko sam ja shvatio bobber se zasniva na minimalizmu pa u to spadaju i uske gume
¸

uska guma je retro, ovisi kako tko voli. iako je to prva vrsta prerada od kad je motora, rade se i od novijih strojeva. pisao sam članak o preradama Ducatia od kojih  se mogu složiti jako lijepi bobberi, a Monstera, koliko god je prerada, teško mogu zamisliti sa uskom gumom...

jako volim bobbere, ovaj tvoj mi se već sad sviđa  8)  ... pratim temu, vjerujem da ću pokupit puno dobrih ideja i savjeta jer brat i ja planiramo sličan projekt  :palacgore:

puno puta sam na forumu napisao što su bobberi, i u ovoj temi isto. stavio i slike starih bobbera. doduše, danas je to malo širi pojam jer su sada bobberi samo stil izgledom, ima tu i umiješanih chopperskih detalja itd

bio sam na putu, čitao sam postove, ali mi je lijeno tipkati po mobitelu odgovore,
da se vratim na početak teme: nakon što sam iskompletirao kotače i skrojio neke dijelove, sve sam stavio na hrpu da dobijem sliku dali sam dobio što sam htio, pa sam stavio i ovdje da vidim kakse vama na forumu čini. mislio sam kasnije prekinuti s ovom temom, ali vidim da vam je simpatična vrsta motora pa pratim, možda mi dođe kakva ideja

Guzzi je rastavljen natrag u dijelove, ovo je bio samo koncept. slijedi obrada dijelova, razna brušenja, farbanja, pripasivanja i slično. neće biti brzo gotov jer sam malo doma, a i lova baš ne curi kao kiša  :mrgreen: tako da, ispričavam se onima koji su se upisali da prate temu, ali pokazat ću motor kad bude gotov. radovi idu dosta sporo  :?

taj sam motor kupio novi 2004. napravio do sada 26 tisuća km i dobro znam što me smeta kod njega. tako da je prvi uvjet u poslu da si ga podesim kako mi paše jer ga mislim imati za stalno. to znači ugodniji položaj volana koji je i podignut 9 cm na riserima i pomaknuti fuzići naprijed (17 cm). postavljeni su šire 5 cm, da cilindri ne smetaju, ali to ima i dodatnu funkciju da preuzme dio udarca kod pada.
kotačima sam promijenio dimenzije jer  volim visoki profil, ali i izbor guma je bolji, Guzzieve su bile malo problematične za nabavu, tj. nije se baš nudio neki izbor. od tehnikalija idu još stražnji amortizeri koji će biti praktičniji za štelanje, na stupnjevanu napetost opruge i mogućnost podešavanja propusnosti u vožnji (IKON). dosadašnje podešavanje na navoj je nezgodno, a i nepotrebno, ipak to nije R motor. sjedalo će biti na federima jer mi je sve više stalo do udobnosti, a sve maje do oštre vožnje. već je nabavljeno, aftermarket za stare HD Sportster modele. sve ostale izmjene će biti samo zbog izgleda je volim taj stil. ramu neću dirati jer se možda predomislim kasnije, pa ostaje mogućnost postavljanja suvozačkog sica ili paktregera. svi ugrađeni dijelovi će biti homologirani da nemam sranja na tehničkom. baš zato što ga mislim dugo voziti. tako da će biti malo izmišljanja, ali većina dijelova će biti na neki način dorađena ili uređena. uz sve to naravno ide i generalno uređenje, farbanje, servis, ležajevi, semerinzi, sve potrošno. iako ima malo kilometara, prilika je kad je sve u dijelovima. samo se ne rastavlja agregat, tako da na njemu ostaju serijske boje, bar na neko vrijeme. eto, toliko...

planiram da je gotov do kraja godine, kasnije ide prostor u uređenje pa ga moram izbaciti van. nakon toga mislim nabaviti još kakav motor koji bi radio "od nule", i za koji neće biti važno koliko je upotrebljiv, samo moje fix ideje  :mrgreen:
Evidentirano

grgaSH

• Vozi: vril
« Odgovori #58 : 20. Svibanj 2012, 21:52:28 »

:mrgreen: tako da, ispričavam se onima koji su se upisali da prate temu, ali pokazat ću motor kad bude gotov.

slobodno prikačiš koju fotku u toku radova, ima i nas kojima je put draži od cilja :mrgreen:

...kad se već stavljaju razne fotke u temu evo još jedne...a ni bajk nije loš :D

James1100

« Odgovori #59 : 20. Svibanj 2012, 23:07:28 »

slobodno prikačiš koju fotku u toku radova, ima i nas kojima je put draži od cilja :mrgreen:

...kad se već stavljaju razne fotke u temu evo još jedne...a ni bajk nije loš :D

:palacgore:
točno stil motora koji volim. s tom razlikom da mi se sviđa istaknutija guma i zbog toga kratak stražnji blatobran
ovaj na slici ima jako kratke amortizere, nisam tako planirao zbog udobnosti u vožnji, ali dobijam volju  malo se žrtvovati. neće ni biti toliko teško s federima na sicu
Evidentirano

Merla

• **
  • Vozi: warrior, valkyrie inerstate
« Odgovori #60 : 21. Svibanj 2012, 00:23:46 »

točno stil motora koji volim. s tom razlikom da mi se sviđa istaknutija guma i zbog toga kratak stražnji blatobran
ovaj na slici ima jako kratke amortizere, nisam tako planirao zbog udobnosti u vožnji, ali dobijam volju  malo se žrtvovati. neće ni biti toliko teško s federima na sicu

a šta sam ti ja rekao kad smo pričali u garaži  :mrgreen:

Evidentirano
growing old is mandatory, growing up is optional
www.mkfireriders.com

Sip

• Vozi: Snove
« Odgovori #61 : 24. Svibanj 2012, 21:23:24 »

ak neznaš bolje da izađeš iz teme ,ima tema o r motorima ,znaš ono japanke ,ćelavi tipovi ,majca bez rukava ,tam buš se bolje uklopil ,ovo su ozbiljne teme

Merline nabavil sam si bober 8) 8) 8) 8)
Evidentirano
ONE MAN, ONE BIKE, ONE REASON

EVERYDAY IS A RACE DAY

ŽUĆO

• **
  • Vozi: Intruder M1600
« Odgovori #62 : 24. Svibanj 2012, 22:03:18 »

:paper: pratim zanimljivu temu
Evidentirano

mario #8

« Odgovori #63 : 06. Lipanj 2012, 23:32:47 »

James, kaj veliš na ovo?

Imam rođaka u Zurichu. Vozio je Forty-Eighta, ove godine je kupio Fatboya i Bonnevillea. Uglavnom, tak on ide na neka Harleyeva događanja i sa jednog mi pošalje slika. I vidim ovaj motor. Ne znam, imam dvojako mišljenje. Ne mogu reći da ne izgleda dobro, ali mi nekako ne paše to mješanje stilova iz različitih doba. A opet, kao spoj stvarno izgleda dobro, barem meni.
Evidentirano

mario #8

« Odgovori #64 : 06. Lipanj 2012, 23:36:13 »

.
Evidentirano

mario #8

« Odgovori #65 : 06. Lipanj 2012, 23:37:48 »

.
Evidentirano

OldBoy

• RIP 20.06.2016.
« Odgovori #66 : 09. Lipanj 2012, 23:06:17 »

...danas na moto susretu kod Old Ridersa i uhvatio ovog:

bio je on i na Custom Showu u Areni prije tri tjedna, ali ga je tamo s obzirom na uvjete bilo nemoguće uslikati...

Evidentirano

VooDoo

• Vozi: sve preko 30 godina :)
« Odgovori #67 : 09. Lipanj 2012, 23:14:17 »

check!  :0648:
Evidentirano

mr.mee

• Vozi: kawasaki z650 i z750
« Odgovori #68 : 10. Lipanj 2012, 00:43:50 »

pravo fino motorče  :palacgore:

merlin68

• überman
« Odgovori #69 : 10. Lipanj 2012, 06:28:42 »

vlasnica visoka crnka koja non stop stoji pokraj njega , ma vidi ga kak je lijep :LOL:
Evidentirano

i.k.b

• **
« Odgovori #70 : 10. Lipanj 2012, 11:20:50 »

taj general lee je iz karlovca. viđam ih često, pre dobar zvuk i izgled. svaki puta kad prođe pored mene ja ostanem ovako  :slinavac:  hh  :mrgreen:
Evidentirano

kosta

• Vozi: svašta-nešta
« Odgovori #71 : 10. Lipanj 2012, 12:07:04 »

Uzeo je prvo mjeso na Velesajmu, a koliko sam skužil ženska ga je sama predelala :palacgore:
Evidentirano
Ako se vozimo u skupini, i ja ne mogu pratiti brzinom ostale, svi me napuštaju, a mene mogu pojesti medvjedi u Gorskom kotaru, i još ću bit sam kriv jer ne mogu voziti brže?

merlin68

• überman
« Odgovori #72 : 10. Lipanj 2012, 13:11:44 »

Uzeo je prvo mjeso na Velesajmu, a koliko sam skužil ženska ga je sama predelala :palacgore:
1 mjesto , :misli: svaka njoj čast ali tam je bilo takvih prerada da boli glava
Evidentirano

James1100

« Odgovori #73 : 10. Lipanj 2012, 13:46:39 »

ako su moje informacije točne, njezine su slike

1 mjesto , :misli: svaka njoj čast ali tam je bilo takvih prerada da boli glava

ti valjda misliš na Arenu, tamo je bilo boljih radova, i to puno boljih

motor je zanimljiv zbog slika i ništa više. mislim, lijep je i čestitam joj na lijepom motoru, ali ništa specijalno. takvih Hondi sam se nagledao brdo, i kod nas je bilo zanimljivijih Shadowa
Evidentirano

OldBoy

• RIP 20.06.2016.
« Odgovori #74 : 10. Lipanj 2012, 14:51:47 »

...motore iz Arene ne bi komentirao jer je i moj bio tamo, ali reći ću da o nekom izboru najboljega nemam pojma. Ali da je bilo i boljih (dojmljivijih) uradaka, bilo je. Ne govorim o svome, naravno...
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Gore

Stranica je generirana za 0.225 sekundi uz 20 upita.