.:: VIRTUAL RUNWAY ::. > Info Pult

Osiguranje i bonus

(1/27) > >>

jolly the roger:
dakle, svake 3 godine treba obnoviti policu jer se u protivnom gubi stečeni bonus.
Prilikom kupnje većeg motora, iskoristio sam bonus sa skutera. Sad bih trebao obnoviti policu da ne popušim bonus, mogu li ponovo iskoristiti bonus na osiguranje skutera, il moram osigurat motor?
Nakon uplate osiguranja motora (ako ovo sa skuterom ne šljaka), ako potražim povrat police, hoće li se to brojati kao da zapravo nisam ni registrirao motor pa spušim bonus?

bocojaki:
Bilo šta na dva kotača s motornim pogonom možeš koristiti za očuvanje bonusa.

mario #8:

--- Citat: bocojaki - 12. Ožujak 2013, 12:34:49 ---Bilo šta na dva kotača s motornim pogonom možeš koristiti za očuvanje bonusa.

--- Kraj citata ---
:palacgore:

A onaj drugi dio vezan za povrat i odjavu mislim da se ne računa i da dolaziš na isto.
Potvrdit će netko ali mislim da je tako.

bocojaki:
Kaže mi čovijek iz osiguanja za čuvanje bonusa potrebno je registrirati motor a to što ti odjaviš isti nakon dva dana nema veze...

P.S. to se odnosi na čuvanje bonusa, druga je stvar da se u takvom slučaju nemože ostvariti bonus.
Znači ako imaš 50% boli te patka ali da bi povećao bonus sa recimo 35 na 40% vozilo mora biti registrirano cijelu godinu.

vladof:
Imam isti problem i ove godine cu regati tomos 14 na policu od kavca 650 samo da ne propadne bonus. Moze i obrnuto, barem u eurohercu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju