Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Dolje

Autor Tema: Caponord 1200 - 2013.  (Posjeta: 61342 )

tomo3

• Spol: Muški
  • Vozi: Samo katoličke motore
Odg: Caponord 1200 - 2013.
« Odgovori #100 : 25. Lipanj 2013, 21:19:32 »

Evidentirano
Došlo je vrijeme da je bolje imati nego nemati....

DiAbLeRo

• Vozi: A, e...
Re: Caponord 1200 - 2013.
« Odgovori #101 : 25. Lipanj 2013, 21:24:11 »

Jep, to je taj.

Senf from my Hot Dog X
Evidentirano
Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

biker4life

• moderator
  • Vozi: yamaha
« Odgovori #102 : 26. Lipanj 2013, 01:59:13 »

Vidio danas tog našeg pulskog testnog uživo, po prvi put (bio je parkiran pored mene), moram priznati da lijepo izgleda. Djeluje mi upotrebljivo, ali istovremeno agresivno. Sviđa mi se. Ipak, sada nisam u toj nekoj fazi takvog tipa motora, ali da je zanimljiv, jest.

:palacgore:

Zapru

• rob tuđe ljubavi....
  • Vozi: Suzuki GSX-S1000F
« Odgovori #103 : 26. Lipanj 2013, 09:52:10 »

Vidio danas tog našeg pulskog testnog uživo, po prvi put (bio je parkiran pored mene), moram priznati da lijepo izgleda. Djeluje mi upotrebljivo, ali istovremeno agresivno. Sviđa mi se. Ipak, sada nisam u toj nekoj fazi takvog tipa motora, ali da je zanimljiv, jest.

:palacgore:
taj tip motora me u zadnje vrijeme sve vise privlaci ...

... zbog sve cescih potreba voznje "zakonitih" suvozaca :mrgreen:
Evidentirano

PacicLittle

• Vozi: Kolica
« Odgovori #104 : 26. Lipanj 2013, 14:09:14 »

taj tip motora me u zadnje vrijeme sve vise privlaci ...

... zbog sve cescih potreba voznje "zakonitih" suvozaca :mrgreen:

Staris, jelte  :jesus:
Evidentirano
Tits or gtfo.
Prvi posjet Grobniku - 1h 43min 27 sec

Sinna

• Vozi: Pirellice na V90
« Odgovori #105 : 28. Lipanj 2013, 13:28:48 »

Tacno kako sto kazes cijena je bila "prava sitnica"... Uvoznik za Piaggio grupu je od skora firma sa Cetinja kao i ja... :D
Za motor koji ja vozim je zvanicna cijena u CG 13.500 eura u mom slucaju nesto manje jer je prva  kod nas...
Čestitke za pravi motor! :palacgore: A ta cijena od 13500 eura, je li to obični ili travel pack (full oprema)?  :misli:
Evidentirano
#FORZA DUCATI

Sinna

« Odgovori #106 : 28. Lipanj 2013, 13:33:11 »

sve mi se cini da su talijani napokon poceli pravit motore kako spada

Capo :palacgore:
Rade oni dobre motore odavna, ali budale ih redovno ne servisiraju (kao ono skupo im naročito Ducati) pa onda dolazi do odr. problema. :wink:
Evidentirano
#FORZA DUCATI

SPM

• **
  • Vozi: Caponord 1200
« Odgovori #107 : 05. Srpanj 2013, 20:55:02 »

Čestitke za pravi motor! :palacgore: A ta cijena od 13500 eura, je li to obični ili travel pack (full oprema)?  :misli:
Za "obicni", travel pack je mislim 15.500... Hm nisam imao strpljenja tako da sacekam travel pack... U ponedjeljak stizu i bocni koferi tako da ce "liciti" na skupljeg brata... :)
Ja sam potpuno "ibezumljen" sa njim, ide kao lud upravljanje kao po sinam...Tracnicama...:)
Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #108 : 07. Srpanj 2013, 21:12:10 »

Evo odrađeno i mojih prvih 1000 raznolikih hrvatskih kilometara na Capu a i dalje stojim iza svih superlativa koje sam prije udijelio. :mrgreen: Bilo je i kiše, i mislim da se nikad toliko brzo i sigurno na kiši nisam vozio. Jedino što moram dodati da je bio i frend sa Multistradom, PikesPeak 2013, pa smo se mjenjali i s kratkim odmakom između vožnji mogu reći da ta dva motora zapravo uopće nisu međusobno konkurentni. Multistrada je više kao veliki supermoto a Capo kao pravi putnik glomazniji, udobniji, niži. Uživanac na oba. :jesus:
Evidentirano

PacicLittle

• Vozi: Kolica
« Odgovori #109 : 08. Srpanj 2013, 21:13:57 »

Zavidim ti  :palacgore:

:mrgreen:
Evidentirano
Tits or gtfo.
Prvi posjet Grobniku - 1h 43min 27 sec

rus

• Vozi: Capo di tutti capi-Caponord
« Odgovori #110 : 08. Srpanj 2013, 21:51:27 »

hm. :misli: a ne otaje drugo nego staro za novo :LOL:
Evidentirano
mk-malari-trogir-hajduk split-aprilija

Zapru

• rob tuđe ljubavi....
« Odgovori #111 : 08. Srpanj 2013, 23:12:36 »

hm. :misli: a ne otaje drugo nego staro za novo :LOL:
kljuc za kljuc  :mrgreen:
Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #112 : 08. Srpanj 2013, 23:26:39 »

kljuc za kljuc  :mrgreen:

Bar uštediš porez. :mrgreen:
Evidentirano

blagi

• Vozi: Tuono R
« Odgovori #113 : 09. Srpanj 2013, 06:31:46 »

Bio jucer u motomondu i malo razgledao..... Vrlo dobro slozen motor, jedan od najbolje naprevljenih undertail-a u zadnje vrijeme uopce. Jednostavno trazi da se sa zadnjeg kotaca makne ono sranje od zastite od spricanja i da se makne nosac tablice i nesto drugo smisli. Tu treba jos rijesit drugi top i to je to.
Odlicno sirok volan, sjedalo taman i moram rec da puno vise skriva svoju veliku masu nego sto je to slucaj kod adventure-a.  Capo odaje dojam da je mase ko adventure, a po specifikaciji je sigurno 20-ak kg tezi.
Jos jedna zamjerka ide na snop kablova s desne strane uz masinu koji je trebalo stavit u neki burzir ili nesto sl., a ne samo povezat...... no da se i to rijesit.
Ostala izrada i preciznost je ravna i adventure- u i gs-u.

Odlicnih -5 za dojam iz trgovine....... Boja, naravno; mora biti crvena.....
Evidentirano
Bolje bit zatvoren po prirodi nego po zakonu!

mate

• Administrator
« Odgovori #114 : 09. Srpanj 2013, 07:56:18 »

S većinom napisanog se ne slažem ali te shvaćam. :mrgreen: Vizualna razlika između bijelog i crvenog je ogromna, dijelom i zbog kofera. Meni osobno, a i svima koji su bili prisutni kad smo ih stavili skupa, bijela izgleda barem deset puta bolje i sportskije od crvene. Kad to što si napisao o promjenama stražnjeg kraja primjeniš na bijelom onda ima bi to možda imalo smisla, na crvenom nikakvog, jer ipak se radi o velikom toureru. Čudno, ali strašno koliko ih boja i koferi promjene.
Za bužir se slažem, s tim da Adventure koliko se sjećam nema nikakvu zaštitu za kilere što bi ih sa off road kotačima satralo u vrlo kratkom roku. Nema ju ni Capo ali on niti deklarativno nije namjenjen offroadu.
Evidentirano

cosmic

• Vozi: Nita
« Odgovori #115 : 09. Srpanj 2013, 09:42:31 »

Bio jucer u motomondu i malo razgledao..... Vrlo dobro slozen motor, jedan od najbolje naprevljenih undertail-a u zadnje vrijeme uopce. Jednostavno trazi da se sa zadnjeg kotaca makne ono sranje od zastite od spricanja i da se makne nosac tablice i nesto drugo smisli. Tu treba jos rijesit drugi top i to je to.
Odlicno sirok volan, sjedalo taman i moram rec da puno vise skriva svoju veliku masu nego sto je to slucaj kod adventure-a.  Capo odaje dojam da je mase ko adventure, a po specifikaciji je sigurno 20-ak kg tezi.
Jos jedna zamjerka ide na snop kablova s desne strane uz masinu koji je trebalo stavit u neki burzir ili nesto sl., a ne samo povezat...... no da se i to rijesit.
Ostala izrada i preciznost je ravna gs-u.

Odlicnih -5 za dojam iz trgovine....... Boja, naravno; mora biti crvena.....
GS-u?? Da je ikakva preciznost u pitanju onda bi revolucionarna spojka sa višestrukim lamelama prošla bez opoziva.  :mrgreen: Viva italia... Švabo fusher!!
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

blagi

• Vozi: Tuono R
« Odgovori #116 : 09. Srpanj 2013, 10:51:22 »

GS-u?? Da je ikakva preciznost u pitanju onda bi revolucionarna spojka sa višestrukim lamelama prošla bez opoziva.  :mrgreen: Viva italia... Švabo fusher!!

Gle ovak...... da sad ne ulazimo u opozive, lomljave kardane i sl...... Ja svakako nisam jedan od onih koji zbog jedne loše pred serije ili serije pljuju kompletnu generaciju nekog modela bilo koje marke jer to sigurno nebi bilo ispravno i točno. Greške se događaju svima i ovisi o sreći na kakav konkretan primjerak nekog modela ili marke ćemo naletit pa ta sva prepucavanja na forumima talijani vs japan vs ostala eu nema smisla i to je eto samo da se nešto piše.

Capa sam stvarno pregledo i plastike su vrlo dobro pospojene, zazori između plastika su svugdje jednaki, nema škripnjave i sve je tu apsolutno u redu.... vrlo slično u redu kao što je u redu i na GS-u i to se da i pokazati kod parkirana oba motora.

Nisam reko da je bolji od GS-a (nit u to ulazim, nit me to zanima)....... Samo sam reko da je vrlo dobro složen motor i to je to....... Neki razvikaniji modeli koji su skuplji 15-ak i više tisuća kuna za cestovni touring ne vrijede toliko više kad bi se taj segment touringa išao uspoređivat i kod toga ostajem.....

Nedavno sam bio sa svojim tuonom na Transfagarašanu i Transalpini i gle čuda...... otišao i vratio se bez ikakvih i najmanjih problema........ Uredno održavan motor, motor s kojim je vlasnik dobro upoznat bilo koje marke će sigurno napraviti takve ture bez ikakvih problema...... čak i kinezi....

Ja sam za razliku od drugih fanatika za marke, fanatik isključivo za jedan model motora i to je tuono.... svejedno bi mi bilo da ga je napravila honda, suzuki ili bmw..... igrom slučaja ga je napravila aprilia, meni se svidio i ja ga vozim i ne libim se otić bilo gdje s njim jer ga znam, jer znam kako ga održavam i sve ostalo u vezi njega.

U svakom slučaju da ne duljimo........ Capo je vrlo dobro složen motor za cestovni touring do življu cestovnu vožnju i to je činjenica i cijena mu je odlična i to je to...... nema dalje i ne treba dalje lamentirat kome se šta raspalo ili nije, ko je prešo 100000 km, a ko milijun jer je to sve individualno i nema smisla.
Evidentirano
Bolje bit zatvoren po prirodi nego po zakonu!

infinity

« Odgovori #117 : 09. Srpanj 2013, 19:51:44 »

lipo izgleda odzada...a ni od naprid nije los,nije ni cijena neka astronomska.
Evidentirano

SPM

• **
  • Vozi: Caponord 1200
« Odgovori #118 : 02. Kolovoz 2013, 23:22:51 »

Pregazio sam nesto vise od 4.500 km... Odvozio jednu malo duzu rutu od Podgorice do Plitvica i jos jednu sa suvozacem od Podgorice do Orebica...
Samo rijeci hvale, pratila nas kisa do Plitvica tacnije do Knina, al' "kisni" rezim radi fantasticno a tek kada se prebaci u "sport" :) Tako se lijepo i tecno vozi da ne mogu jos ni jednu zamjeruku da mu nadjem...skoro... Jedino za sada sto sam primjerio je pokazivac goriva koji nije bas proporcijalan.
« Zadnja izmjena: 03. Kolovoz 2013, 07:55:32 SPM »
Evidentirano

velecasni1

• **
  • Vozi: Moto guzzi Breva 750ie
« Odgovori #119 : 04. Kolovoz 2013, 10:37:22 »

Je li vozio tko capota ovih dana?
Da čujemo dojmove!  Evo,vozio sam ja ovog iz Pule.Savršenstvo uz dobru cijenu.
Evidentirano
----------
Koji je najkraci put do Vrapca ?? Skrenes !!

Sinna

« Odgovori #120 : 04. Kolovoz 2013, 18:11:13 »

Puno si napisa! Moga si manje. :LOL: :misli: :jesus:
Evidentirano
#FORZA DUCATI

velecasni1

• **
  • Vozi: Moto guzzi Breva 750ie
« Odgovori #121 : 04. Kolovoz 2013, 22:53:33 »

Puno si napisa! Moga si manje. :LOL: :misli: :jesus:
  Stari moj! Moš' ti pisat cili dan a da ništa ne rečeš.Kapiš? Moraš sisti sam na to i provat,i doći ćeš na jednu besidu:-savršenstvo.
Evidentirano
----------
Koji je najkraci put do Vrapca ?? Skrenes !!

Zapru

• rob tuđe ljubavi....
« Odgovori #122 : 05. Kolovoz 2013, 09:03:21 »

Pregazio sam nesto vise od 4.500 km... Odvozio jednu malo duzu rutu od Podgorice do Plitvica i jos jednu sa suvozacem od Podgorice do Orebica...
Samo rijeci hvale, pratila nas kisa do Plitvica tacnije do Knina, al' "kisni" rezim radi fantasticno a tek kada se prebaci u "sport" :) Tako se lijepo i tecno vozi da ne mogu jos ni jednu zamjeruku da mu nadjem...skoro... Jedino za sada sto sam primjerio je pokazivac goriva koji nije bas proporcijalan.
znaci, nis novog  :LOL: :mrgreen:
Evidentirano

kober

• Vozi: štake
« Odgovori #123 : 05. Kolovoz 2013, 10:01:41 »

Jel ima di u Zagrebu probna voznja novog Capa?
Evidentirano

k5

• **
  • Vozi: X
« Odgovori #124 : 23. Kolovoz 2013, 15:08:44 »

Pojavila se jedna i u Dubrovniku :palacgore:
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Gore

Stranica je generirana za 0.22 sekundi uz 20 upita.