Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 674   Dolje

Autor Tema: Dobre prilike u oglasima  (Posjeta: 1545905 )

elektricar86

• Spol: Muški
  • Vozi: strašni Zelenko
Odg: Dobre prilike u oglasima
« Odgovori #14850 : 08. Studeni 2018, 11:12:42 »

strujko kućo stara šta voziš ti uopće ovih dana :mrgreen:
Oj Tibore!  :mrgreen:
Nista naravno,vidis da kupujem motor,pa moram kenjati po prodavacima na njuski,previsokim cjenama i svemu sta ide uz to,a kad budem opet prodavao,jbga, onda cu pricati da je trziste takvo kakvo je,i ko se hoce voziti neka pljune lovu.  :LOL:
Evidentirano

MOONSHIELD

• Vozi: 0
« Odgovori #14851 : 08. Studeni 2018, 11:40:28 »

tko god je kupovao ili prodavao motor u zadnjih par godina zna da je trenutno puno lakše prodati nego kupiti uredan motor, a cijene su takve kakve su, nema ni vani neke pretjerane računice osim ako tražiš baš specifičan model :palacgore:
što se tiče poštenja, odgoja i pismenosti, mislim da je tu situacija identična i kod nas i u njemačkoj i u sloveniji i bilo gdje u svemiru..čak bi rekao iz iskustva da su slovenci i gori od naših, možda je to samo alergija na hrvate :mrgreen:
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

dudo42

• *
  • Vozi: baotian
« Odgovori #14852 : 08. Studeni 2018, 11:46:16 »

tko god je kupovao ili prodavao motor u zadnjih par godina zna da je trenutno puno lakše prodati nego kupiti uredan motor, a cijene su takve kakve su, nema ni vani neke pretjerane računice osim ako tražiš baš specifičan model :palacgore:
što se tiče poštenja, odgoja i pismenosti, mislim da je tu situacija identična i kod nas i u njemačkoj i u sloveniji i bilo gdje u svemiru..čak bi rekao iz iskustva da su slovenci i gori od naših, možda je to samo alergija na hrvate :mrgreen:
Znaci zabavno ce mi bit nac nesto sto valja za ok cijenu

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Evidentirano

PC40

• *
  • Vozi: CBR600RR
« Odgovori #14853 : 08. Studeni 2018, 11:50:07 »

Nažalost, nije lako ni prodati uredan motor. Prošle zime sam prodavao Horneta 600 u super urednom stanju i većina ljudi su bili takvi muljatori i snizivači cijena da sam na kraju prodao motor jednom dečku koji pojma nije imao o motorima (i dobio je popust). Dan danas se čujemo i tip je prezadovoljan što mu mogu bilo što reći o motoru i pomoći jer mu nisam uvaljao neku skrivenu manu. Veliki je problem u tome što ljudi napucavaju cijene u iber i onda svatko tko prodaje motor ne želi biti najeftniji na njuškalu. Onda ispadaš kao da ga vrijeđaš ako mu ponudiš 1000 eura manju cijenu od navedene ( a realna je još i niža). Tako da, ima svega...  :misli:
Evidentirano

BM0021

• Vozi: MTS
« Odgovori #14854 : 08. Studeni 2018, 11:57:46 »

Ja nisam vidio niti najmanji problem u kupnji urednog motora  :LOL: a prodaja urednog nije baš bila laka
Evidentirano

dudo42

• *
  • Vozi: baotian
« Odgovori #14855 : 08. Studeni 2018, 11:58:45 »

Nažalost, nije lako ni prodati uredan motor. Prošle zime sam prodavao Horneta 600 u super urednom stanju i većina ljudi su bili takvi muljatori i snizivači cijena da sam na kraju prodao motor jednom dečku koji pojma nije imao o motorima (i dobio je popust). Dan danas se čujemo i tip je prezadovoljan što mu mogu bilo što reći o motoru i pomoći jer mu nisam uvaljao neku skrivenu manu. Veliki je problem u tome što ljudi napucavaju cijene u iber i onda svatko tko prodaje motor ne želi biti najeftniji na njuškalu. Onda ispadaš kao da ga vrijeđaš ako mu ponudiš 1000 eura manju cijenu od navedene ( a realna je još i niža). Tako da, ima svega...  :misli:
Ja sam do sad skupio 40ak motora koji su mi ili zanimljivi i cjenovno mi se cine ok il me zanima kak ce se prodat

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Evidentirano

tibor

• Oil sucker
  • Vozi: divlje i razuzdano
« Odgovori #14856 : 08. Studeni 2018, 11:59:18 »

Oj Tibore!  :mrgreen:
Nista naravno,vidis da kupujem motor,pa moram kenjati po prodavacima na njuski,previsokim cjenama i svemu sta ide uz to,a kad budem opet prodavao,jbga, onda cu pricati da je trziste takvo kakvo je,i ko se hoce voziti neka pljune lovu.  :LOL:

klasika znači :LOL: bitno da si se onog V2 fijata riješio :mrgreen:

ajde uzmi nešto što može 299 pa idemo do Žminja :0648:
Evidentirano
bolje biciklom u kupleraj nego mercedesom na posao

ROMANISTA

• Vozi: S10 & Vespa Super Sport 300
« Odgovori #14857 : 08. Studeni 2018, 12:22:23 »

Bas radi ove teme sam malo njuska po njuskalu. Pa zar stvarno ljudi ikad prodaju te motore.

Svidija mi se dukac, 2000 km, 2017, to sta je stavija manje zmigavce i neke dide mide, i sad on to cijeni 5000 kn manje nego sta dode novi u ducanu. I jos tvrdi da se ne vozi, neme vrimena, a cijenu spustit, nemoj ga ni zvat. Itd itd. Kupija bi mu motor odma da stavi realnu cijenu. E i jos mi u tu veliki cijenu ubacuje jaketu i kacigu. Koji k ce mi to i tko zna koji broj. Al zato je cijena visa.

Ako si se zajeba kupit motor iz xy razloga, daj stavi normalnu cijenu i dolazim kupit, al brate sta ke stavija par pizdarija, cijena u nebo. Jaketa i kaciga pod mus, o jeben te boze. Ma ni to nije lose, da lik to nije uracuna u cijenu
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

Mario T

• Vozi: Fazer 600 S2
« Odgovori #14858 : 08. Studeni 2018, 12:38:01 »

Bas radi ove teme sam malo njuska po njuskalu. Pa zar stvarno ljudi ikad prodaju te motore.

Svidija mi se dukac, 2000 km, 2017, to sta je stavija manje zmigavce i neke dide mide, i sad on to cijeni 5000 kn manje nego sta dode novi u ducanu. I jos tvrdi da se ne vozi, neme vrimena, a cijenu spustit, nemoj ga ni zvat. Itd itd. Kupija bi mu motor odma da stavi realnu cijenu. E i jos mi u tu veliki cijenu ubacuje jaketu i kacigu. Koji k ce mi to i tko zna koji broj. Al zato je cijena visa.

Ako si se zajeba kupit motor iz xy razloga, daj stavi normalnu cijenu i dolazim kupit, al brate sta ke stavija par pizdarija, cijena u nebo. Jaketa i kaciga pod mus, o jeben te boze. Ma ni to nije lose, da lik to nije uracuna u cijenu
Ti si mi idol

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk

Evidentirano
Šaltung majka

PC40

• *
  • Vozi: CBR600RR
« Odgovori #14859 : 08. Studeni 2018, 12:40:34 »

Dodatna oprema je poznato bačen novac. Nitko nije kupio motor radi dodatne opreme nego radi stanja motora. Što više uložiš, nažalost više i izgubiš pri prodaji. Najbolje je sve vratiti na serijalu i prodat dijelove posebno (ako ima smisla).   :?
Evidentirano

elektricar86

• Vozi: strašni Zelenko
« Odgovori #14860 : 08. Studeni 2018, 13:11:24 »

klasika znači :LOL: bitno da si se onog V2 fijata riješio :mrgreen:

ajde uzmi nešto što može 299 pa idemo do Žminja :0648:
O hebo vas Zminj!  :LOL:
Ma to da,bitno da je fijat oso,napit cu se svake godine na taj dan.  :mrgreen:
Gledam neki bmw,k13r mi je bas  :0648:  ,ali tu kod nas imaju "dobre" cjene,u IT se da nesto nac po normalnom cjenama,ali treba uvoziti,itd....  pa cu jos malo viditi.  :mrgreen:
Evidentirano

ROMANISTA

« Odgovori #14861 : 08. Studeni 2018, 14:25:59 »

Dodatna oprema je poznato bačen novac. Nitko nije kupio motor radi dodatne opreme nego radi stanja motora. Što više uložiš, nažalost više i izgubiš pri prodaji. Najbolje je sve vratiti na serijalu i prodat dijelove posebno (ako ima smisla).   :?
Ma nema sanse. Garantiram da bi cijena bila kojih 500€ nize, ako bi to sve odbija. A onda ko ima tu lovu ode u ducan i kupi novi. Al ovdi je poanta da MORAS UZET JAKETU I KACIGU :LOL:

Da se rqzumimo stvarno bi kupija motor da  covik cijeni to bar 20% nize od novog.
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

ROMANISTA

« Odgovori #14862 : 08. Studeni 2018, 14:27:06 »

Ti si mi idol

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk

Ma bas bi ga uzea za zajebqnciju. Monsteric

Ako ucine vrime za vikend. Javim ti se za voznju
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

Ninja

• Vozi: RR
« Odgovori #14863 : 08. Studeni 2018, 14:58:11 »

Zbilja nikada nisam vidio na nijednom motoru da su naljepnice na plastici lakirane

Tak su meni jednom došli 8 stručnjaka gledat motor,
kad su skuzili da naljenice nisu lakirane bezbojnim rekli da je sa motora padano
na to sam ih pitao jesu li ikada vidjeli novi motor sa kojeg nije nikad padano u životu

aalaa jedva sam živu glavu izvuko :))))
Evidentirano
CHAMPIONS are built when no one is watching

zrakoplovac

• **
« Odgovori #14864 : 08. Studeni 2018, 15:01:13 »

Ma bas bi ga uzea za zajebqnciju. Monsteric

Ako ucine vrime za vikend. Javim ti se za voznju
Cek, da nisi ti kupil onog monstera iz ičića il sam kaj krivo skužil?
Znam da si se raspitival u temi za monstere.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Evidentirano

ROMANISTA

« Odgovori #14865 : 08. Studeni 2018, 15:09:03 »

Cek, da nisi ti kupil onog monstera iz ičića il sam kaj krivo skužil?
Znam da si se raspitival u temi za monstere.

Nisam kupio nista jos. Prvo jer ljudi nisu normalni sa cijenam polovnih. Novi su preskupi za vrijednost u odnosu na druge marke.  Ima ovih par dvi g starih. Al ljudi traze nenormalne novce. Ne zelim ih uopce ni zvat , ni probat spustat na normalnu cijenu

A vrlo rado bih udomio monsterica 797 ili 821, al kad ljudi nisu normalnim

797 nisam htio uopce ni gledat. Al kao drugi ili treci bajk bi bija super. Al cijene su nenormalne i nezelim se zajebavt

Odem u ducan i kupim novog za niti 700€ ili 1000€.  Koji je k tim ljudima. Sve sta san prodava, zelija san prodat i stavis realnu cijenu i ode. A ove dide mide, lipo kutiju sa originalnim dida midama, dam kupcu. Ma zato i kupujen uvik novo. Mah
« Zadnja izmjena: 08. Studeni 2018, 15:15:56 ROMANISTA »
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

darko_b

• Vozi: ..trese mi se Lada.. {SS}
« Odgovori #14866 : 08. Studeni 2018, 15:14:21 »

Zbilja nikada nisam vidio na nijednom motoru da su naljepnice na plastici lakirane
meni se čini da morate i ti i Sip posjetiti oftamologa... a on je posebno u k otkad si ga napustio  :LOL:
Evidentirano
NE SKUPLJAM BABE PO CESTI
NITI PIJANE KRETENE

zrakoplovac

• **
« Odgovori #14867 : 08. Studeni 2018, 15:21:16 »

Nisam kupio nista jos. Prvo jer ljudi nisu normalni sa cijenam polovnih. Novi su preskupi za vrijednost u odnosu na druge marke.  Ima ovih par dvi g starih. Al ljudi traze nenormalne novce. Ne zelim ih uopce ni zvat , ni probat spustat na normalnu cijenu
Pošto si pratio monstere 821, sigurno znaš onog jednog s njuškala “sa svom mogućom opremom jer monster bez tog nije monster” , al ga nema zadnjih dana na njuški...
Ugl., ja sam ga isel pogledat i zbilja je sve top s motorom, ali nije ga dal ispod 9700€ niti centa...
Reko poskidaj ti tu svoju opremu i spusti mi samo za pola vrijednosti te tvoje vrijedne opreme i ne, njemu se to neda, nek si ja sam prodajem , ok
Znači za 2 god star motor koji mu već više od pol god stoji na oglasu frajer traži katalošku vrijednost od prošle god jer su mu tak kao rekli u ducatiju, i još mu govorim da na to imam prepis za platit, a njemu moram platit svu lovu u kešu i drugi sam vlasnik... sve skupa s tom cijenom dođe me skoro ko novi koji financiram kak oću i prvi prdnem u sic s oproštenjem...
I najgore od svega, lik to ne kuži il neće skužit
A bil sam usput dolje pa reko idem videt, mozda se kaj da dogovorit, kad kuki haha

Evidentirano

ROMANISTA

« Odgovori #14868 : 08. Studeni 2018, 15:24:45 »

Pošto si pratio monstere 821, sigurno znaš onog jednog s njuškala “sa svom mogućom opremom jer monster bez tog nije monster” , al ga nema zadnjih dana na njuški...
Ugl., ja sam ga isel pogledat i zbilja je sve top s motorom, ali nije ga dal ispod 9700€ niti centa...
Reko poskidaj ti tu svoju opremu i spusti mi samo za pola vrijednosti te tvoje vrijedne opreme i ne, njemu se to neda, nek si ja sam prodajem , ok
Znači za 2 god star motor koji mu već više od pol god stoji na oglasu frajer traži katalošku vrijednost od prošle god jer su mu tak kao rekli u ducatiju, i još mu govorim da na to imam prepis za platit, a njemu moram platit svu lovu u kešu i drugi sam vlasnik... sve skupa s tom cijenom dođe me skoro ko novi koji financiram kak oću i prvi prdnem u sic s oproštenjem...
I najgore od svega, lik to ne kuži il neće skužit
A bil sam usput dolje pa reko idem videt, mozda se kaj da dogovorit, kad kuki haha

O cemu ja pisem cilo vrime. Kojih jebe. Kad udu 2019 bit ce g stariji i 1000€ skuplji. Hahhah.

Ps: cijena li la sa novim. Kupis ga na xy nacin, ne mora bit kes. I prvi vlasnik. Pa cim ga izvuces iz ducana je 20% nize. Nek im stoje u garazi
« Zadnja izmjena: 08. Studeni 2018, 15:28:10 ROMANISTA »
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

Ninja

• Vozi: RR
« Odgovori #14869 : 08. Studeni 2018, 15:26:14 »

U tom slucaju nabolje je kupit novi.
Tesko se odluciti kupiti novi motor kad mozes kupit par godina rabljeni za 50% vrijednosti novog,ali kad su rabljeni jako blizu cjene novog onda to nije nikakav problem,
naravno ako imas novac i volju kupiti motor:
Evidentirano
CHAMPIONS are built when no one is watching

zrakoplovac

• **
« Odgovori #14870 : 08. Studeni 2018, 15:33:13 »

U tom slucaju nabolje je kupit novi.
Tesko se odluciti kupiti novi motor kad mozes kupit par godina rabljeni za 50% vrijednosti novog,ali kad su rabljeni jako blizu cjene novog onda to nije nikakav problem,
naravno ako imas novac i volju kupiti motor:
Istina, i kakva je sad situacija s rabljenima, bojim se da to bude jedino rjesenje za mene...
Al vani ima svega zanimljivog pa ni to nije isključeno, duga je zima još...

Evidentirano

ROMANISTA

« Odgovori #14871 : 08. Studeni 2018, 15:36:56 »

Istina, i kakva je sad situacija s rabljenima, bojim se da to bude jedino rjesenje za mene...
Al vani ima svega zanimljivog pa ni to nije isključeno, duga je zima još...

Osobno nikad nebi isa vani kupit. Razlika je premala da bi se zajebava. Inace uvik novo, al mogu dat sansu lipom primjerku do 2 g i ok kilometrazi.  Na njuski ima dva tri ok primjerka, i odma bi kupija, al lakse u ducan otic onda, jer je cijena skoro pa ko novog

Ps: ovo pricam jer imam s10 i vespu 300, da nemam nista. Odem u ducan i kupim. Ovako im zelim ucinit uslugu, al nisam za zenidbu :LOL:
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

BM0021

• Vozi: MTS
« Odgovori #14872 : 08. Studeni 2018, 15:41:52 »

Pazi ovo, znači svi osim prvoga su novi u dućanu:

E a taj prvi sa 13.000km je 1.000€ (+taksa na prijenos) skuplji od novih, valjda jer ima akrapoviča i kofere  :LOL:
Evidentirano

ROMANISTA

« Odgovori #14873 : 08. Studeni 2018, 15:49:03 »

To sve debili. Sta drugo napisat. Al kazem kako bih ja ovi cas kupio odmah jednog od ova 3-4 primjerka i svi zadovoljni. Ne ide mi u glavu. ne ide nikako. Ne znam sta im je u glavi.
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

mario #8

« Odgovori #14874 : 08. Studeni 2018, 16:15:00 »

Ne znam sta im je u glavi.

Jalova sperma... Ukiseljena.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Evidentirano
 Str: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 674   Gore

Stranica je generirana za 0.358 sekundi uz 21 upita.