Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: KZ,GPZ 550-pukao ventil.popravak  (Posjeta: 1450 )

ronny

• Spol: Muški
  • Vozi: vozaju me
KZ,GPZ 550-pukao ventil.popravak
« : 30. Prosinac 2013, 19:33:05 »

evo ovako na motoru je pukao ispušni ventil,probio klip,odlomio komad cilindra i otišao u karter.motor je rastavljen i očiščen al me zanima jel netko zna majstora u okolici sesveta ili zg da mu odnesem glavu jer treba uredit dosjede ventila na trečem cilindru.usput me zanima još i to jel je netko imao slučaj i zašto se to dogodilo da su klipovi dobili lufta na bolcnama gdje se vežu na klipnjaču i to jako puno tak da su neupotrebljivi.znači dosjed bolcne i klipa.dosjed između bolcne i klipnjače je ok.
Evidentirano
kad brod tone dubina je nebitna...

gepeze

• Vozi: ZXR750RK1, ZX-7RRN1, ZX-7RR, GSX-R750K1, GSX-R750J
Odg: KZ,GPZ 550-pukao ventil.popravak
« Odgovori #1 : 30. Prosinac 2013, 22:50:23 »

evo ovako na motoru je pukao ispušni ventil,probio klip,odlomio komad cilindra i otišao u karter.motor je rastavljen i očiščen al me zanima jel netko zna majstora u okolici sesveta ili zg da mu odnesem glavu jer treba uredit dosjede ventila na trečem cilindru.usput me zanima još i to jel je netko imao slučaj i zašto se to dogodilo da su klipovi dobili lufta na bolcnama gdje se vežu na klipnjaču i to jako puno tak da su neupotrebljivi.znači dosjed bolcne i klipa.dosjed između bolcne i klipnjače je ok.

Probaj u svome selu, zovu se Moto Remont, Soblinec, 098 703 200, a taj tvoj KZ ili GPz je napravljen početkom 80-tih godina, izredala se cijela četa na njemu, svi su ga naravno mazili, pazili i uredno servisirali...i to je to!  :mrgreen:
Evidentirano
Izrada naljepnica za motocikle, skutere, atv, jetski, aute... [email protected] 0915271375

gastajbarter

• Vozi: dvogrbu kamilu i SC 57
« Odgovori #2 : 30. Prosinac 2013, 22:59:59 »

godina proizvodnje, kilometraza, blokade na leru,pucanje, neredovno servisiranje ,lose ulje...sad izaberi jedno ili par od toga i dobices odgovor
Evidentirano

v3kac

• **
  • Vozi: kako kada
« Odgovori #3 : 31. Prosinac 2013, 00:08:05 »

imam ti ja komplet motor u voznom stanju i više od toga za 4000 kuna sa papirima svim potrošnim kao novim plus još set svega rezerve i to tu u vrbovcu novo tapeciran sic (dva materijala) i oslikan crno zeleni
Evidentirano

ronny

« Odgovori #4 : 31. Prosinac 2013, 10:29:32 »

Probaj u svome selu, zovu se Moto Remont, Soblinec, 098 703 200, a taj tvoj KZ ili GPz je napravljen početkom 80-tih godina, izredala se cijela četa na njemu, svi su ga naravno mazili, pazili i uredno servisirali...i to je to!  :mrgreen:
sve što si napisao je u redu i stoji ali nisam imao još takav slučaj.motor je stara raga i još je palio na 3 cil i radio bolje nego neki na 4.servisa nije vidio nikad a ja sam ga uzeo da bi od njega radio caffe racera.sad kad skupim mašinu u hrpu budem krenuo dalje u posao oko motora ali nebude baš tak brzo kak mi se čini.
Evidentirano

strasilo

• don't give a shit
  • Vozi: pocketa i egzotičnu Suzu gura po dvorištu
« Odgovori #5 : 31. Prosinac 2013, 11:30:03 »

sve što si napisao je u redu i stoji ali nisam imao još takav slučaj.motor je stara raga i još je palio na 3 cil i radio bolje nego neki na 4.servisa nije vidio nikad a ja sam ga uzeo da bi od njega radio caffe racera.sad kad skupim mašinu u hrpu budem krenuo dalje u posao oko motora ali nebude baš tak brzo kak mi se čini.

još jedan über na forumu ...  :LOL: :LOL:
Evidentirano
... isto ti je kao i kad se voziš s ekipom na motoru, džabe ti ako vas je više, a ti se utrkuješ sam sa sobom, pa misliš da si bRRži...

ronny

« Odgovori #6 : 31. Prosinac 2013, 12:00:05 »

haha nije uber nego krama-saki.da znaš čega sam sve našao u karteru,majko mila  :LOL: :LOL:čak i komad šrafcigera. :mrgreen:
Evidentirano

ronny

« Odgovori #7 : 04. Siječanj 2014, 23:46:11 »

niš ne popravljam,ide gore druga mašinka. :palacgore:
Evidentirano

v3kac

• **
« Odgovori #8 : 04. Siječanj 2014, 23:56:20 »

kakvi su frgazeri ?
Evidentirano

ronny

« Odgovori #9 : 05. Siječanj 2014, 01:12:48 »

radili su,nisam ih otvarao tak da neznam. :misli:
Evidentirano

v3kac

• **
« Odgovori #10 : 05. Siječanj 2014, 17:28:42 »

Lako se to isproba, ako bi bili jako ispravni o koliko novaca govorimo ? MOžeš i na pm
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.181 sekundi uz 20 upita.