Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 [2]  Sve   Dolje

Autor Tema: BMW  (Posjeta: 4332 )

Super Jura

• Spol: Muški
  • Vozi: GS, XZ
Odg: BMW
« Odgovori #25 : 24. Srpanj 2014, 15:42:05 »

RAPEX  :wink:, samo nemoj puno čačkati jer bi mogao naići i na neke druge marke drloga i  ne samo njih.   :mrgreen:

http://ec.europa.eu/consumers/safety/rapex/alerts/main/index.cfm?event=main.weeklyOverview&web_report_id=902

Pod brojem 18 su bemwejci.

Između kineskih igračaka i kineskih punjača :mrgreen:

... i tko se vidio voziti po kiši :shock: :chuckel:
Evidentirano

Lolo

• Vozi: BMW F650 GS Dakar
« Odgovori #26 : 24. Srpanj 2014, 16:13:09 »

Evo ja, prvo vidio malo vode i umro (bemwejac), onda ga se dohvatio Vicko i valjda ga bacio sa zidina nakon čega je odvozio 300injak kilometra općeg potopa. Pa ti budi pametan i kupi bemwejca  :LOL:
Evidentirano

shonyo

• no brain, no pain
  • Vozi: iPunto je poginuo, a BMW stagnira.
« Odgovori #27 : 24. Srpanj 2014, 16:23:09 »

Eto, sad mi bio čovjek s nekakvim GS-om i traži lager.
Garant je za getribu, vidim da se crveni :mrgreen:
Evidentirano
:blink:
Malo me nema, pa me onda ipak ima. Pa nema...

makazica

• Gost
« Odgovori #28 : 24. Srpanj 2014, 21:22:05 »

Jeli u BMW-u Motorrad ma pomolu novi skandal? Na supertestu došlo do raspada mjenjača pri većoj brzini što je vrlo opasna situacija.Radi se o novom bokseru-vodenjaku.BMW povlači sitnu brojčicu od 17000kom vodenjaka na tvornički popravak.

A gdje ima ta informacija da se povlači 17000 kom novih vodenjaka i koliko je od toga GS/GSA?

RAPEX  :wink:, samo nemoj puno čačkati jer bi mogao naići i na neke druge marke drloga i  ne samo njih.   :mrgreen:

http://ec.europa.eu/consumers/safety/rapex/alerts/main/index.cfm?event=main.weeklyOverview&web_report_id=902

Pod brojem 18 su bemwejci.

A i ovo bih komentirao ako smijem... ovaj rapex se odnosi na senzor bočne nogare čija brtva je loše kvalitete pa postoji mogućnost ulaska vode i kratkog spoja koji gasi motor u vožnji, što je, jelte, kažu oni, opasno. Senzor bočne nogare počeo se ugrađivati kao sigurnosna mjera protiv padova uzrokovanih zaboravljanjem podizanja bočne nogare, a vrlo često se događa, i ne samo na BMW motorima da ti senzori šlusaju i gase motor u vožnji. Pogotovo kod off road vožnje gdje je pitanje vremena kad će neki kamenčić kresnut po senzoru i oštetiti ili senzor ili žicu. Od ekipe s kojom se vozim, svi osim člana foruma, gospodina Zeca, imaju taj senzor skinut ili prebrikan....i paze da dignu nogaru kad kreću. Gospodin Zec mi nije dao da mu prebrikam senzor i pogodite kaj ga jebe.....gasi mu se motor u vožnji....  :LOL:

Dakle, zbog glupih vozača koji zaborave dignut nogicu, a zaborave je dignut jer sjedaju na motor dok je isti na nogici mi normalni smo dobili još jedan u nizu faličnih senzora koji samo jebu. Onaj tko je jednom pao zato kaj je zaboravio dignut nogaru je naučio lekciju, čemu usrani senzor? Zašto onda ne stave senzor i na centralnu nogaru...pa kad smo idijoti nek smo idijoti do kraja i sa stilom. Jebo ih senzor.

I još jedan detalj, mod rubrikom "measures" imate "voluntary measures" što podrazumijeva tvornički opoziv o trošku proivođača. Postoji i "compulsory measures" gdje EU komisija naređuje neku mjeru kada je ugroženo zdravlje ljudi....zanima me što će biti u slučaju getribice.....  :mrgreen:
Evidentirano

shonyo

• no brain, no pain
« Odgovori #29 : 24. Srpanj 2014, 22:55:18 »

...zanima me što će biti u slučaju getribice.....  :mrgreen:
dok ja prodajem lezajeve, samo nek getribice crkavaju.
Imam na lageru odlicne Koyo lezajeve, koje BMW serijski ugradjuje na svoje aute :mrgreen:
Evidentirano

velecasni1

• **
  • Vozi: Moto guzzi Breva 750ie
« Odgovori #30 : 24. Srpanj 2014, 23:25:33 »

A gdje ima ta informacija da se povlači 17000 kom novih vodenjaka i koliko je od toga GS/GSA?

A i ovo bih komentirao ako smijem... ovaj rapex se odnosi na senzor bočne nogare čija brtva je loše kvalitete pa postoji mogućnost ulaska vode i kratkog spoja koji gasi motor u vožnji, što je, jelte, kažu oni, opasno. Senzor bočne nogare počeo se ugrađivati kao sigurnosna mjera protiv padova uzrokovanih zaboravljanjem podizanja bočne nogare, a vrlo često se događa, i ne samo na BMW motorima da ti senzori šlusaju i gase motor u vožnji. Pogotovo kod off road vožnje gdje je pitanje vremena kad će neki kamenčić kresnut po senzoru i oštetiti ili senzor ili žicu. Od ekipe s kojom se vozim, svi osim člana foruma, gospodina Zeca, imaju taj senzor skinut ili prebrikan....i paze da dignu nogaru kad kreću. Gospodin Zec mi nije dao da mu prebrikam senzor i pogodite kaj ga jebe.....gasi mu se motor u vožnji....  :LOL:

Dakle, zbog glupih vozača koji zaborave dignut nogicu, a zaborave je dignut jer sjedaju na motor dok je isti na nogici mi normalni smo dobili još jedan u nizu faličnih senzora koji samo jebu. Onaj tko je jednom pao zato kaj je zaboravio dignut nogaru je naučio lekciju, čemu usrani senzor? Zašto onda ne stave senzor i na centralnu nogaru...pa kad smo idijoti nek smo idijoti do kraja i sa stilom. Jebo ih senzor.

I još jedan detalj, mod rubrikom "measures" imate "voluntary measures" što podrazumijeva tvornički opoziv o trošku proivođača. Postoji i "compulsory measures" gdje EU komisija naređuje neku mjeru kada je ugroženo zdravlje ljudi....zanima me što će biti u slučaju getribice.....  :mrgreen:
Informacija o opozivu 17 000kom BMW-a je iznesena u istom članku u kojem se opisao navedeni katastrofalni kvar (kompletno drobljenje mjenjača). Na navalu upita novinara po navedenom   kvaru Uprava BMW- šuti a zaobilazno zamuckuju kako oni problema sa kvalitetom-nemaju jel'te...
Evidentirano
----------
Koji je najkraci put do Vrapca ?? Skrenes !!

Lolo

« Odgovori #31 : 25. Srpanj 2014, 00:02:26 »

Daklem, da te izvjestim da je na bemvejcu gotovo nemoguće da  šlusa nogica (možda se koji i nađe  :LOL:) u vožnji nego samo u slučaju puknuća nogice (jelte događa se bemwejac je to) ali i sa tako puknutom nogicom on pali i vozi (švabo  je to, barem djelomično) do trenutka dok se majstor u albanskim bespućima ne dohvati švas aparata nakon čega sve teorije padaju u vodu, a onda nazoveš kvisko Vicka i probljem se riješi tehnikom cvikaj, guli, reži, zamataj, pali i vozi. Istina dogodi se katkada  kvar par centimetara dalje, a onda ni kvisko ne pomaže nego mora osobno doći.  :0648:

Evidentirano

Vez

• Vozi: biciklo
« Odgovori #32 : 25. Srpanj 2014, 00:05:57 »

mislim da bi u neke njemačke tvornice trebalo uvesti strože kontrole kvalitete i efikasnosti....

Evidentirano

cosmic

• Vozi: Nita
« Odgovori #33 : 25. Srpanj 2014, 00:06:33 »

:LOL:

Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

crni konjanik

• Vozi: Bertu
« Odgovori #34 : 25. Srpanj 2014, 09:47:15 »

mislim da bi u neke njemačke tvornice trebalo uvesti strože kontrole kvalitete i efikasnosti....

Kvaliteta nekada nije bila upitna, stara Njemačka poslovica kaže ; Vertrauen ist gut, Kontolle ist besser !  Ili ti po našem "  povjerenje je dobro, kontrola je bolja".
Evidentirano
Prvo bljesak, zatim oluja i grmljavina !

markotornic

• **
  • Vozi: samo ja znam
« Odgovori #35 : 25. Srpanj 2014, 09:57:15 »

Nevjerujem da vodi brigu o vozilima koja nisu kod njega kupljena ali bi morao znati po broju šasije jel vozilo obuhvaćeno opozivom ili ne.
Probaj zvrcnut

U pravu si.
Evidentirano
brmmm brmmm

vickodu

• Vozi: klokana
« Odgovori #36 : 25. Srpanj 2014, 20:24:15 »

Daklem, da te izvjestim da je na bemvejcu gotovo nemoguće da  šlusa nogica (možda se koji i nađe  :LOL:) u vožnji nego samo u slučaju puknuća nogice (jelte događa se bemwejac je to) ali i sa tako puknutom nogicom on pali i vozi (švabo  je to, barem djelomično) do trenutka dok se majstor u albanskim bespućima ne dohvati švas aparata nakon čega sve teorije padaju u vodu, a onda nazoveš kvisko Vicka i probljem se riješi tehnikom cvikaj, guli, reži, zamataj, pali i vozi. Istina dogodi se katkada  kvar par centimetara dalje, a onda ni kvisko ne pomaže nego mora osobno doći.  :0648:

Nije bio red da prodete i ne javite se a i lijepo sam.ti reko da ne ides u Albaniju bez mene.Da nije bilo Toncia mogli smo ga samo gurat
Evidentirano
..BMW je ko Crocsice, pouzdan znak da je vlasnik "odustao" od sexa i života općenito

Lolo

« Odgovori #37 : 25. Srpanj 2014, 21:10:35 »

Jedan putnik, poznanik, prijatelj, motorist čak štaviše član ovog foruma mi je u našim noćnim besjedama rekao da je glavno da se tebi ništa ne dogodi, a ostalo će se već nekako riješiti. Rekoh da budemo navratili i navratili smo, u Albaniju idem opet bez obzira što od tri puta niti jednom nije prošlo kao po loju, tebi i Tončiju hvala na pomoći.  :palacgore:
Evidentirano

shonyo

• no brain, no pain
« Odgovori #38 : 25. Srpanj 2014, 22:44:39 »

Jedan putnik, poznanik, prijatelj, motorist čak štaviše član ovog foruma mi je u našim noćnim besjedama rekao da je glavno da se tebi ništa ne dogodi, a ostalo će se već nekako riješiti. Rekoh da budemo navratili i navratili smo, u Albaniju idem opet bez obzira što od tri puta niti jednom nije prošlo kao po loju, tebi i Tončiju hvala na pomoći.  :palacgore:
Kad s BMW-om spadnes na Vicka, e to se zove PEGULSA! :mrgreen:
Evidentirano

vickodu

• Vozi: klokana
« Odgovori #39 : 26. Srpanj 2014, 10:25:05 »

Nemas se na cemu zahvaljivat ,najbitnije je da se rijesilo  :wink:
Kad s BMW-om spadnes na Vicka, e to se zove PEGULSA! :mrgreen:
Ma nesto me zvao radi obilaska zidina  :mrgreen:
Evidentirano
..BMW je ko Crocsice, pouzdan znak da je vlasnik "odustao" od sexa i života općenito
 Str: 1 [2]  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.167 sekundi uz 22 upita.