Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 35 36 [37]   Dolje

Autor Tema: Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.  (Posjeta: 109993 )

Nero

• Spol: Muški
  • Vozi: Češće guram
Odg: Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.
« Odgovori #900 : 24. Prosinac 2019, 13:18:35 »

Cijelu zimu perforirano odijelo i neko pododijelo iz lidla. Jedino mi rukama zna biti hladno ako je vožnja duža od par sati.
Evidentirano

stipe_zxr

• **
« Odgovori #901 : 24. Prosinac 2019, 15:50:02 »

Ti nisi zimogrozan.... iako je kod tebe skoro stalno toplije cca2 c od npr Zadra.
Evidentirano
Black Ninja

kawahrva

• **
« Odgovori #902 : 24. Prosinac 2019, 17:22:43 »

Cijelu zimu perforirano odijelo i neko pododijelo iz lidla. Jedino mi rukama zna biti hladno ako je vožnja duža od par sati.
Svaka cast,ja nemogu,imam osjecaj kao da mi neko brokve zabija u prsi kroz one rupice na odjelu hahaha
Evidentirano
što jedna budala može napravit,nemože sto pametnih ispravit!

MaRi0_St

• **
  • Vozi: Z 750
« Odgovori #903 : 27. Prosinac 2019, 07:56:32 »

ja dobia ovo za Božić

https://www.motocard.com/en/jackets/bering-onyx_evo_noir.aspx

na ove temperature ispod jedino kratki rukav mogu nosit
Evidentirano
"Kawasaki voze oni ljudi koji si nisu mogli priuštit Suzuki, pa su uzeli zeleno smeće, stavili neki auspuh i glume da imaju GSXR-a..."

rebbit

• *
  • Vozi: FZ6N S2
« Odgovori #904 : 09. Siječanj 2020, 10:42:18 »

Razmisljam o ovome Acerbis walky tenisice
https://www.eurobikes.uk/acerbis-waterproof-walky-boots-black-2212

Ima li ko kakav savjet u vezi tenki i ovog ducana?

LP
Evidentirano

92Cuky

• *
  • Vozi: YZF-R3
« Odgovori #905 : 14. Siječanj 2020, 12:43:46 »

Dakle, stigle mi jučer "Dainese" rukavice sa Aliexpressa. Na prvu se čine kao real deal. Bacio sam pakovanje automatski prije nego sam se sjetio da bi bilo dobro fotkati, ali dođu uredno u Dainese brendiranoj vrećici sa svim mogućim etiketama i slično. Čovjek bi rekao stvarno prava stvar. No tu prestaje taj dojam, pogotovo ako imaš praktički identične rukavice već doma i imaš sa čime usporediti.

Za početak, uopće nemaju mirisa po koži. Moje koje imam već više od godine dana i dan danas imaju miris po koži. Druga stvar je da su puno puno tanjeg materijala. Moje kupljene u Novema Nova su općenito deblje, ali na dlanu posebno. I deblje i puno grublje pod prstima nego što su ove iz Kine. A da ne kažem da su Dainese logo manji nego na pravoj, narančasti detalji su totalno različite nijanse (kao da su izbijelili) te imaju krivi logo na rukavici ("Carbon" umjesto "Composite" kako je na originalu). Probao sam ih u kratkoj vožnji. Držeći volan osjećaj je prilično sličan, uz razliku da su originalne puno kruće i već same po sebi zakrivljene u prstima, dok kod ovih toga nema. No najveća je razlika u tome što nema praktički nikakve ventilacije kod ovih kineskih. Sa svojima kad je hladno uvijek me potakne na razmišljanje o zimskim rukavicama, pa makar nekim jeftinijim Modeka ili slično. Kod ovih ne osjetiš baš nikakvu hladnoću, praktički kao da si doma na kauču. Ne želim ni pomišljat kako se u njima usaftaju ruke kroz ljeto.

Za kraj evo nekoliko fotki za usporedbu (ove kratke su kineske):

Original:

Kina:
Evidentirano
Revs Your Heart

Nino777

• *
« Odgovori #906 : 14. Siječanj 2020, 13:20:51 »

Ja za početak vidim da uspoređuješ dva različita modela rukavica, bilo bi fer usporediti identični model, ovima je jedina poveznica da imaju na sebi nešto narančaste boje i da piše Dainese na oba para. Očito nisu za istu namjenu već time što su jedne kratke a druge dugačke, pa ni materijali nisu identični.
Evidentirano

92Cuky

• *
« Odgovori #907 : 14. Siječanj 2020, 20:46:16 »

Rukavice su i jedne i druge "D1 Carbon", u short i long varijanti. To što obje imaju "nešto narančaste boje" nije slučajnost. Uzeo sam istu boju koju ja imam da mogu bolje usporediti.

Po Daineseovim specifikacijama i jedne i druge koriste iste materijale, uz razliku na samom kraju gdje long varijanta ima kožni dio koji ide preko zapešća, dok je na short verziji taj rubni dio gdje se rukavica kopča od neoprena. I jedna i druga koriste ovčju kožu ojačanu sa brušenom kožom na dlanu i kozjom kožom između prstiju i dlana. Također, po specifikacijama se na unutrašnjoj strani prstiju nalazi perforacija za ventilaciju - toga na ovim kratkim koje sam na Aliexpressu kupio nema.

Ove kratke niti mirišu po koži niti imaju isti osjećaj pod prstima kao ove dugačke koje sam kupio kod nas u trgovini.
Evidentirano
Revs Your Heart

Dragon Racing

• **
  • Vozi: Fazer 600
« Odgovori #908 : 14. Siječanj 2020, 21:15:10 »

Jel moze jos i cijena orginal i kopije??
Evidentirano

92Cuky

• *
« Odgovori #909 : 14. Siječanj 2020, 22:25:05 »

ove long sam krajem 2018. kupio za 900kn na zimskom sniženju. Trenutno su u Novema Nova po 1200kn. Short verzije trenutno ne vidim u ponudi, našao sam na FC-Moto gdje su po 703kn (to je sniženo 31%, inače su, piše, 1016kn).

Kopiju sam na Aliexpress sa dostavom platio 30,15 USD, po googleu trenutno je to 202kn
Evidentirano
Revs Your Heart

Nino777

• *
« Odgovori #910 : 15. Siječanj 2020, 05:31:48 »

Hvala na pojašnjenju, nije se baš sve dalo izčitati iz prvog posta. Na kraju obično ispadne koliko para toliko muzike, s obzirom na razliku u cijeni čak je i dosta dobra muzika.
Evidentirano

go-go

• Vozi: 10-ku
« Odgovori #911 : 15. Siječanj 2020, 08:06:43 »

jesi prijavio institucijama..
Evidentirano
Sam' po gaasu

geronimo43

• Vozi: suzuki gsx 1250
« Odgovori #912 : 15. Siječanj 2020, 21:05:37 »

Hvala na pojašnjenju, nije se baš sve dalo izčitati iz prvog posta. Na kraju obično ispadne koliko para toliko muzike, s obzirom na razliku u cijeni čak je i dosta dobra muzika.
:palacgore:
Evidentirano
Za domovinu treba dati sve, čak i život drugih
 Str: 1 ... 35 36 [37]   Gore

Stranica je generirana za 0.206 sekundi uz 22 upita.