Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 101   Dolje

Autor Tema: Yamaha MT-09 Tracer 2015 - generalna tema  (Posjeta: 224675 )

Ivan_ZG

• Spol: Muški
Odg: Yamaha MT-09 Tracer 2015 - generalna tema
« Odgovori #850 : 05. Kolovoz 2016, 09:58:47 »

:LOL: prvo..kakvi kompleksi!? Nisu kompleksi ljudi koji nesto seru o motoru, nego oni koje to dira..prvo i osnovno..razmislis za sto ti motor treba, da li je to voznja na posao, putovanje, grobnik ili koji k..nakon toga vidis kolkko para imas i trazis najbolju opciju..kad kupis to sto si kupio, sigurno nije najbolji motor na svijetu, ali ako tebi sluzi i zadovoljan si, to je to..ne treba od Tracera traziti GS-a niti obrnutno..a oni koji voze motor ljeti po 500-1000km, najbolje bi bilo da uzmu R-a pa su mirni sa propovjedima..
Evidentirano

M12

• Vozi: Shiver 900
« Odgovori #851 : 05. Kolovoz 2016, 11:57:35 »

interesantno mi je kako ti svaki put promašiš cijeli fudbal jer nisi u stanju pročitat post kako treba... bravo za tebe  :palacgore:
Evidentirano
VUF! Kažu ljudi da sam se oženio... e pa nisam :P

Ivan_ZG

« Odgovori #852 : 05. Kolovoz 2016, 13:11:59 »

interesantno mi je kako ti svaki put promašiš cijeli fudbal jer nisi u stanju pročitat post kako treba... bravo za tebe  :palacgore:

Uopce se nisam referirao na tebe nego generalizirao ali ti se ulovis na sve moje ko prase na blato :palacgore:

Jedino sto sam fulao je tvoj prepisani post od nekog drugog iz druge slicne teme o usporedbi yamahe i gsa..pa sve bacio u isti kos..
Evidentirano

LALA3

• Vozi: TDM 900
« Odgovori #853 : 05. Kolovoz 2016, 14:15:22 »

i oni sta seru,i oni koje to dira..i jedni i drugi nisu imali u svom vlasnistvu doticni dvotockas..stoga,.. :mrgreen:
Evidentirano
ajme meni

DaRRth Vader

« Odgovori #854 : 06. Kolovoz 2016, 10:32:05 »

Mt 09 tracer je super motor za cijenu koju kosta i tu je tocka.  Uopce nema smisla usporedjivati ga sa ostalima, pogotovo ne sa onim skupljima, razlika u svemu je preogromna, to kazem i sa stajalista servisera i usera... Iz moga osobnog dosadasnjeg iskustva, velika vecina onih sa kojima sam imao priliku diskuturati motor, a koji su imali drugaciji slican motor nisu zadovoljni tracerom, ocekivali su vise u svakom pogledu, osim viska plastiketina okolo naokolo.. oni koji nisu imali takav motor zadovoljni su performansom..vrlo jednostavno.. Pretpostavljam i da ima i onih koji su prije imali neki slican motor pa im je tracer ipak bolji...no bilo kako bilo tracer je odlican entry level motor i kao takovog i treba gledati. Tu zadacu ispunjava u potpunosti.. No bojim se da ce tracer 09  biti potisnut sa malim novopridoslicom...
btw mene osobno tracer nicim nije pridobio, uz to mislim da se jamaha jos uvijek trazi na tom svom novom putu...no svi smo mi razliciti po pitanju prohtjeva i mogucnosti kupnje...
Osobno sam prije koji mjesec sebi kupio KTM 990 SMR  i mene taj motor cini presretnim.. Radim u Aprilia - Yamaha servisu, a vozim se na KTMu, malo cudno, ali niti jedan brend nema ono sto ja trazim, znam jer vozim sve .. Mogu odguliti 500 km za popodne da ni ne znam da sam se vozio, mogu pogulit koljena po zavojima, mogu malo i po stazi,  mogu imati suvozaca, mogu sta hocu i koliko  hocu, no da li to znaci da je SMR najbolji motor... NE naravno. Sve to moze i XR 1000 puuuno bolje i lakse, ali za koju cijenu. . Zato se uopce ne treba opterecivati koji je motor bolji.. Kupis onaj koji ti se svidja, koji ti pase, za koji imas pare i mozda najvaznije onaj za koji imas dobar servis u blizini...
Mene najvise sekira nepotrebno i nadasve neutemeljeno favoriziranje bilo cega...
Evidentirano
Moram pisat puno, i pametno i nepametno da ne zaboravim hrvaštinu...

M12

• Vozi: Shiver 900
« Odgovori #855 : 06. Kolovoz 2016, 10:53:20 »

:palacgore: cijena je sve  :mrgreen:
Evidentirano
VUF! Kažu ljudi da sam se oženio... e pa nisam :P

Spori

• Vozi: Tracer 9
« Odgovori #856 : 06. Kolovoz 2016, 11:32:25 »

Mt 09 tracer je super motor za cijenu koju kosta i tu je tocka.  Uopce nema smisla usporedjivati ga sa ostalima, pogotovo ne sa onim skupljima, razlika u svemu je preogromna, to kazem i sa stajalista servisera i usera... Iz moga osobnog dosadasnjeg iskustva, velika vecina onih sa kojima sam imao priliku diskuturati motor, a koji su imali drugaciji slican motor nisu zadovoljni tracerom, ocekivali su vise u svakom pogledu, osim viska plastiketina okolo naokolo.. oni koji nisu imali takav motor zadovoljni su performansom..vrlo jednostavno.. Pretpostavljam i da ima i onih koji su prije imali neki slican motor pa im je tracer ipak bolji...no bilo kako bilo tracer je odlican entry level motor i kao takovog i treba gledati. Tu zadacu ispunjava u potpunosti.. No bojim se da ce tracer 09  biti potisnut sa malim novopridoslicom...
btw mene osobno tracer nicim nije pridobio, uz to mislim da se jamaha jos uvijek trazi na tom svom novom putu...no svi smo mi razliciti po pitanju prohtjeva i mogucnosti kupnje...
Osobno sam prije koji mjesec sebi kupio KTM 990 SMR  i mene taj motor cini presretnim.. Radim u Aprilia - Yamaha servisu, a vozim se na KTMu, malo cudno, ali niti jedan brend nema ono sto ja trazim, znam jer vozim sve .. Mogu odguliti 500 km za popodne da ni ne znam da sam se vozio, mogu pogulit koljena po zavojima, mogu malo i po stazi,  mogu imati suvozaca, mogu sta hocu i koliko  hocu, no da li to znaci da je SMR najbolji motor... NE naravno. Sve to moze i XR 1000 puuuno bolje i lakse, ali za koju cijenu. . Zato se uopce ne treba opterecivati koji je motor bolji.. Kupis onaj koji ti se svidja, koji ti pase, za koji imas pare i mozda najvaznije onaj za koji imas dobar servis u blizini...
Mene najvise sekira nepotrebno i nadasve neutemeljeno favoriziranje bilo cega...

Sve je rečeno  :palacgore:
Evidentirano
Ne vjeruj nikome, SEBI SAMO 50%!

Z-ICO

• **
  • Vozi: Plavi grom grmi, a na Crnom se gušta
« Odgovori #857 : 06. Kolovoz 2016, 19:22:04 »

Bravo... :palacgore:
Konačno sam pročitao nešto sa smislom.
I s guštom ... :D
Evidentirano
Sreću ne možeš kupiti, al možeš kupit BIKE i onda ti ga dođe na isto.

Spori

« Odgovori #858 : 08. Kolovoz 2016, 01:39:36 »

Malo se igram i tražim bolju zaštitu od vjetra na Traceru. I našao sam donekle nešto što bi moglo biti dobro. Onda sam potražio proizvod na Youtubeu iiiiiii

Procijenite sami. :misli: :misli:
Evidentirano

Napier

• **
« Odgovori #859 : 08. Kolovoz 2016, 05:13:34 »

Malo se igram i tražim bolju zaštitu od vjetra na Traceru. I našao sam donekle nešto što bi moglo biti dobro. Onda sam potražio proizvod na Youtubeu iiiiiii

Procijenite sami. :misli: :misli:

Izgleda poprilicno veliko
Ba ne bi bilo lelujanja na vecim brzinama ?
Evidentirano

Spori

« Odgovori #860 : 08. Kolovoz 2016, 11:11:05 »

Najveći problem je što volan dodiruje vizir. Tako da to nema smisla montirat. Jedino da se skinu zaštite sa volana. :palacdolje:
Evidentirano

DADO+

« Odgovori #861 : 22. Kolovoz 2016, 10:33:26 »

Izgleda poprilicno veliko
Ba ne bi bilo lelujanja na vecim brzinama ?

leluja i ovako, već kod 180  :mrgreen: :LOL:
Evidentirano
:rock:

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #862 : 22. Kolovoz 2016, 10:38:24 »

Najveći problem je što volan dodiruje vizir. Tako da to nema smisla montirat. Jedino da se skinu zaštite sa volana. :palacdolje:

Zaštite ruku na upravljaču imaju i spoiler, dio koji je u boji i koji je u biti dio tvorničkog sustava vjetrobrana.
Ukoliko stavljaš drugi vjetrobran(tvornički viši) ti se spoileri moraju skinuti(odvojivi su od zaštita ruku).
 Ako se trebaju skidati i zaštite, to je već preveliki vjetrobran, ali sumnjam da si na njih mislio
Evidentirano

Spori

« Odgovori #863 : 23. Kolovoz 2016, 01:12:43 »

Zaštite ruku na upravljaču imaju i spoiler, dio koji je u boji i koji je u biti dio tvorničkog sustava vjetrobrana.
Ukoliko stavljaš drugi vjetrobran(tvornički viši) ti se spoileri moraju skinuti(odvojivi su od zaštita ruku).
 Ako se trebaju skidati i zaštite, to je već preveliki vjetrobran, ali sumnjam da si na njih mislio
Točno, nisam mislio na cijelu zaštitu. Samo na spojler.
Evidentirano

Spori

« Odgovori #864 : 23. Kolovoz 2016, 01:14:47 »

leluja i ovako, već kod 180  :mrgreen: :LOL:
Da da.
He he do tih brzina neću nikad stići. :mrgreen:
Evidentirano

DADO+

« Odgovori #865 : 23. Kolovoz 2016, 08:35:49 »

Da da.
He he do tih brzina neću nikad stići. :mrgreen:

:LOL: :palacgore:

baš prije neki dan bio na kavici s ljudima koji voze te velike okolopnjače,
tipa Kawa GTR, FJR, Hayabusa i pitam; koju putnu drže kad je već neka
dosada od autoceste i kažu 180 km/h, jer inače vidiš kako gorivo
rapidno pada :LOL: ako već nećeš gledati u retrovizor presretače, da se nisu
negdje ubacili iza :mrgreen: tako da spustiš na malo više od ograničenja i
to je to :mrgreen:

i kažem: da imam takav motor :misli: ja bih ga odvrnuo, pa koliko ide
( a to opet, ne bi bilo dobro :LOL: )
JBG, mogu i ja 250, na svom N, ali bez kofera i kad nije rano proljetna kilaža :LOL:

stvar je u tome, da ti ipak s tim vizirima želiš podići putnu brzinu, uz bolju
zaštitu od vjetra, ali da ne pišem o niz stvari koje me nerviraju kod Tracer-a, mogu
samo napisati da: ja trenutno kod Yamahe ne vidim ništa što bi me privuklo
za kupiti novi motor, a posredno me forsirati na FJR, a ne :no:

jedino sam mišljenja, kao i D. Vader, da bi mali T. sedmica, zbog cijene
i orijentacije kupaca, takvih motora na touring i te recimo niže, putne brzine,
mogao pokupiti dosta novih ljubitelja motora unutar iste firme ;)

BTW
sijedio prije neki dan na T. sedmici i motorić izgleda sasvim  8)
ali kakav je za voziti, u dvoje i pod teretom :neznam: :mrgreen:
Evidentirano
:rock:

LALA3

« Odgovori #866 : 23. Kolovoz 2016, 18:44:42 »

budi pametan i uzmi si FJR-a..
Evidentirano
ajme meni

DaRRth Vader

« Odgovori #867 : 23. Kolovoz 2016, 23:43:58 »

budi pametan i uzmi si FJR-a..
:palacgore:  :palacgore: :palacgore:

stari model naravno, do 2015 su superizdrzljivi I ne kvare se nista posebno uz redovno odrzavanje ( mi odrzavamo Western Sydney policijsku flotu  I za 4 godine kiliko sam tu, vidio sam svega tri ili cetiri prolupale masine  I cetiri ili pet shebanih mjenjaca.. to nije puno za flotu od preko 100 komada koji svaki dnevno tuku od 200-700 km. Inace motore voze do 100.000 I onda ih prodaju, cak prije prodaje odrade I veliki servis)

Novi su pak zivi uzas po pitanju elektronike, ko da I'm je neki talijanski prebjeg slagao struju.. Zute lampice se stalno pale, a system javlja UNKNOWN problem  :LOL: :LOL: :LOL:  Nekidan bili I japanezi, pa sam im pokazao screen shotove.. otisli kuci rjesavat problem.... I prednja vilica sa elektronskim ovjesom je zivi uzas isto, klepece kao da su lezajevi u glavi upravljaca popusteni...  I svaki drugi novi trese na nekoj brzini. sto se osjeti ako se vozi sa jednom rukom, sto policjotima treba... iz pocetka smo mijenjali kotace u garanciji  :shock: 
fukushima sindrom rekao bih
Evidentirano

Spori

« Odgovori #868 : 23. Kolovoz 2016, 23:58:40 »

Imam T9 i napravio sam cca 1500km. Motor vozim koliko moje mogucnosti dopustaju. To je vise manje touring voznja. vozim se cijelo vrijeme u STD modu, jer zaboravim da ima mapu. Tako i kad me ulovi kisa ne stavljam u B. ZABORAV. Da li pomaze? Mozda, ako se naucis na odaziv gasa ne treba uopce. A mode nisam ni necu provat (jos).

Brzina i volan, ima malih podrhtavanja iznad 140 km/h, a mozda je to i cesta,...

Vizir po mome najbolje u najnizem polozaju (moja visina malcice ispood180). ako je visi vise buke i smeta mi za Gopro (na volanu).

Sic dobar za 2 sata, nakon toga trne guzica. Stavio sam Confort, moze do 4 sata, ili sam se navikao, prije sam sjedio u autu i fotelji.

Vozne osobine, ne pitajte nista prije nisam vozio da bih mogao usporediti. :embarrassed:
Za promjenu smjera bicikla, gdje pogledas tamo ide zato ne gledajte naokolo ako vozite T9. Ko vlak po sinama. :mrgreen: :mrgreen:

Kocnice, jos nisam imao potrebe za upotrebom ABS. Ako ti auto oduzima prednost bez zmigavca, uspio sam proci bez posljedica.

Potrosnja prava sitnica nece preko 5.5 l/100km. Jos se pojavi i ECO na zaslonu ako vozis primjereno brzini u kojoj vozis. Onda ide ispod 5l/100km.

Jedina zamjerka od moje strane ide zavrsnoj obradi pasticnih dijelova (nekih, manjih) i rukohvata za suvozaca. TO JE IZ KRAGUJEVCA.

Po meni: jaca, veca, bolja, prednja vilica.

Ako se vozis normalno, za dvoje odlican.

Evidentirano

cosmic

• Vozi: Nita
« Odgovori #869 : 24. Kolovoz 2016, 09:42:13 »

:palacgore:  :palacgore: :palacgore:

stari model naravno, do 2015 su superizdrzljivi I ne kvare se nista posebno uz redovno odrzavanje ( mi odrzavamo Western Sydney policijsku flotu  I za 4 godine kiliko sam tu, vidio sam svega tri ili cetiri prolupale masine  I cetiri ili pet shebanih mjenjaca.. to nije puno za flotu od preko 100 komada koji svaki dnevno tuku od 200-700 km. Inace motore voze do 100.000 I onda ih prodaju, cak prije prodaje odrade I veliki servis)

Novi su pak zivi uzas po pitanju elektronike, ko da I'm je neki talijanski prebjeg slagao struju.. Zute lampice se stalno pale, a system javlja UNKNOWN problem  :LOL: :LOL: :LOL:  Nekidan bili I japanezi, pa sam im pokazao screen shotove.. otisli kuci rjesavat problem.... I prednja vilica sa elektronskim ovjesom je zivi uzas isto, klepece kao da su lezajevi u glavi upravljaca popusteni...  I svaki drugi novi trese na nekoj brzini. sto se osjeti ako se vozi sa jednom rukom, sto policjotima treba... iz pocetka smo mijenjali kotace u garanciji  :shock: 
fukushima sindrom rekao bih
Postoji li ijedna Đamaha a da valja doli ispod?
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

joke

« Odgovori #870 : 24. Kolovoz 2016, 09:46:15 »

Ima bit da nije do motora  :mrgreen:
Evidentirano

LALA3

« Odgovori #871 : 24. Kolovoz 2016, 10:58:39 »

down under nevole đapance.. :mrgreen:
Evidentirano
ajme meni

joke

« Odgovori #872 : 24. Kolovoz 2016, 11:13:29 »

Ideja o prijevozu kriminalaca i političkih nepoželjnika pojavila se gotovo odmah pošto je Britanija stekla zemlju u koju ih je mogla poslati. Pobunjeni jakobinci, irski nezadovoljnici i kradljivci ovaca bili su među prvim britanskim prekomorskim naseljenicima. Britanija bi tako istodobno mogla riješiti svoj problem napučenih zatvora ako ondje pošalje robijaše. Ta je ideja bila privlačna iz još jednoga razloga: borovi i lan s toga područja mogli bi se koristiti za izradu jarbola i jedara za brodove koji trguju na Tihom oceanu. Tako je 1786 Britanija prisvojila zaljev Botany kao prvu australsku robijašku koloniju. Prva je flota od 8 brodova s robijašima stigla u zaljev Botany 18. siječnja 1788. Sve ih je, poput guvernera, kapetana Arthura Phillipa, vodio zapis kapetana Cooka o mjestu na kojemu treba očekivati lijepu luku okruženu plodnim pašnjacima. No umjesto toga oni su ugledali samo šikaru prošaranu eukaliptusom koji se pružao prema obzoru. Prvih godina žetve nisu bile rodne i bilo je malo hrane. Godine 1790. stiglo je još robijaša, od kojih je polovica bila previše bolesna da bi radila. Kako bi ublažio sve veću potištenost osuđenika, Phillip je njihovo dobro vladanje počeo nagrađivati zemljom. Godine 1791. jedan je farmer objavio da je samodostatan i Phillip mu je dao još zemlje. Potkraj 1792. stanovništvo se povećalo na oko 3500. Iste je godine 62 ljudi dobilo zemlju od Phillipa, pa je nakon toga bito 700 obrađenih hektara. Činilo se da će mlada kolonija poživjeti
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #873 : 24. Kolovoz 2016, 11:37:57 »

Postoji li ijedna Đamaha a da valja doli ispod?
Sve one valjaju vise manje  :palacgore:.. Ja vidim problem jedino u nepriznavanju da i oni drugi koji proizvode motore valjaju i u nekim segmentima nadmasuju djamahu... Nema samokriticnosti... Previse narcisoidnosti....
BTW jamaha sa uvjerljivo najmanje problema je XVS650.... :wink:
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #874 : 24. Kolovoz 2016, 11:42:17 »

down under nevole đapance.. :mrgreen:
Vole, vole, no homdu ponajvise..

I ja volim jamahu mada se to tako mozda ne cini...hrani me i osigurava mi dobar zivotni standard ;) kao brend volim ju vise od aprilije jer mi je laksa i jednostavnija za raditi i priznaju sve u garanciji. ;)
Evidentirano
 Str: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 101   Gore

Stranica je generirana za 0.164 sekundi uz 21 upita.