Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Dolje

Autor Tema: Atestirao spuh na motoru :)  (Posjeta: 45934 )

BM0021

• Spol: Muški
  • Vozi: KR13
Odg: Atestirao spuh na motoru :)
« Odgovori #475 : 31. Svibanj 2019, 16:38:58 »

Ne. Ali zašto bi to što je sa strane igralo ulogu? Na traceru je original ispod mašine pa ima xy homologiranih modela koji idu klasično uz zadnju vilicu.
Evidentirano

e39

• **
« Odgovori #476 : 31. Svibanj 2019, 22:04:08 »

Meni isto sad nije jasno kaj se komplicira sa strane ili ispod repa?
Ako je to atestiran auspuh za taj motor odnosno ak tak piše na certifikatu koji ti priložiš uz auspuh  onda valjda tak mora bit ..kaj ona budala na tehničkom zna..
I koji je on kurac da to utvrđuje?
On samo sakupljenu dokumentaciju pregleda i ako su svi dokumenti ispravni, upisuje u homologaciju.
Nemojte se bojat tih kretena i tam se trest pred njima.
Meni se dogodilo, kod upisa felgi na autu..da sam pederčini doslovno iščupal sve svoje papire iz ruku..kvalitetno ga poslal u tri p.... materine i otišel na drugu stanicu9
Evidentirano

go-go

• Vozi: 10-ku
« Odgovori #477 : 01. Lipanj 2019, 07:39:07 »

meni nije jasno na koju foru on na tehničkom zna šta je na nekom motoru, iz ne znam koje godine, original žmigavac, auspuh, retrovizor, ili ne znam šta..
šta je kao mali dječak kupovao sve brojeve moto pulsa, ili ima neki album sa sličicama, kako, kako.... :misli:
Evidentirano
Sam' po gaasu

maRRin 06

• Vozi: 🎮
« Odgovori #478 : 01. Lipanj 2019, 07:47:55 »

meni nije jasno na koju foru on na tehničkom zna šta je na nekom motoru, iz ne znam koje godine, original žmigavac, auspuh, retrovizor, ili ne znam šta..
šta je kao mali dječak kupovao sve brojeve moto pulsa, ili ima neki album sa sličicama, kako, kako.... :misli:
Mozda ima pristup google-u :misli:
Evidentirano
🎌

kacigae30

• **
« Odgovori #479 : 01. Lipanj 2019, 07:52:55 »

Nezna ali trazi E oznake,nista drugo.
Evidentirano

go-go

« Odgovori #480 : 01. Lipanj 2019, 07:55:05 »

Nezna ali trazi E oznake,nista drugo.

pa svaki auspuh ima e oznaku, čak i kineski žmigavci imaju..
Evidentirano
Sam' po gaasu

kacigae30

• **
« Odgovori #481 : 01. Lipanj 2019, 08:23:31 »

Nene ja pisem za zmigavce i te stvari
Evidentirano

salej600

• **
« Odgovori #482 : 01. Lipanj 2019, 08:24:42 »

Kod nas majstor ako mu je bilo što kao sumnjivo donese lap top i pregledava slike motora
Evidentirano

geronimo43

• Vozi: suzuki gsx 1250
« Odgovori #483 : 01. Lipanj 2019, 08:45:03 »

pa i nema baš svaki, na kucelju,deaku, serdareviću i ostalim   auspusima kućne izrade nema E oznake, nema homologacije, nema atesta, nema prolaza na tehničkom :angry: :angry:. Ja krenuo na tehnički sa papirom od homologacije, kažu to ti je samo uvijet da možeš atestirati auspuh i upisati u prometnu plus 500 kuna činimi se. Nije mi se dalo zahebavat, vratio original dok prođem. na većini kineskih žmigavaca isto ništa...ja sam se potrudio i našao neke sa e oznakom, treba li i njih upisivati u prometnu nemam pojma, nisu mi ništa rekli za njih
https://www.aliexpress.com/item/32666480789.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.600d4c4dOUROOH
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj 2019, 09:09:06 geronimo43 »
Evidentirano
Za domovinu treba dati sve, čak i život drugih

go-go

« Odgovori #484 : 01. Lipanj 2019, 08:55:08 »

Kod nas majstor ako mu je bilo što kao sumnjivo donese lap top i pregledava slike motora

zaakon, jel' ima službeni ili svoj privatni..'ko mu plaća internet.. :LOL:
Evidentirano
Sam' po gaasu

antkes

• **
  • Vozi: CBR 600 F
« Odgovori #485 : 01. Lipanj 2019, 09:15:25 »

Splitska tehnicka stanica po novom zahtijeva original auspuh. Ne neki atestirani sa homologacijom nego original, da im je uvedeno to pravilo nedavno

Ja dosao sa shacalom naravno ko i prosle godine, navlacio se po ure, govorin da je motor punoljetan i da bi bila nemoguca misija za pronac original auspuh za njega te da san prosao tehnicki uredno i prosle godine pogotovo jer mi je cili ostatak motora u originalu ( nosac, zmigavci itd )

Otiso covik do sefa, sef govori, ja slika taj motor prosle godine i pustio ga i pustilo me uz upozorenje da sljedece godine nece i nabavin original  :LOL:
Evidentirano
Per aspera, ad astra

kacigae30

• **
« Odgovori #486 : 01. Lipanj 2019, 09:17:53 »

Iskreno nisam nikad vidio nista kinesko za motor s E oznakom

Evidentirano

fawlty82

• I`am Buttman
  • Vozi: jaše na tvrdim leđima
« Odgovori #487 : 01. Lipanj 2019, 09:29:00 »

Splitska tehnicka stanica po novom zahtijeva original auspuh. Ne neki atestirani sa homologacijom nego original, da im je uvedeno to pravilo nedavno

Ja dosao sa shacalom naravno ko i prosle godine, navlacio se po ure, govorin da je motor punoljetan i da bi bila nemoguca misija za pronac original auspuh za njega te da san prosao tehnicki uredno i prosle godine pogotovo jer mi je cili ostatak motora u originalu ( nosac, zmigavci itd )

Otiso covik do sefa, sef govori, ja slika taj motor prosle godine i pustio ga i pustilo me uz upozorenje da sljedece godine nece i nabavin original 
Evidentirano
Vikend natezač kožice!

geronimo43

« Odgovori #488 : 01. Lipanj 2019, 11:18:54 »

Otiso covik do sefa, sef govori, ja slika taj motor prosle godine i pustio ga i pustilo me uz upozorenje da sljedece godine nece i nabavin original  :LOL:
ovo baca novo svjetlo na cijelu priču :mrgreen: :mrgreen:.znači adio akrapovič i svi oni fini auspusi.Nekako mi se čini da su ovi na splitskoj stp pobrkali lončiće, primjetio sam da na dotičnoj i nisu oličje inteligencije i kulture što je i bio razlog zašto nisam radio atest nego sam vratio original za registraciju, nije imalo smisla objašnjavati neke stvari :D
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj 2019, 11:25:31 geronimo43 »
Evidentirano

Švabo

• **
« Odgovori #489 : 01. Lipanj 2019, 12:19:38 »

Imaju ali E oznaka nije ista neznam za stop svijetlo ko za zmigavac. Ja sam imao integrirano stop svijetlo s zmigavcima i E oznaka na njemu kontam sve 5 i nece da me pusti jer je E oznaka bubam ne sjećam se više za zmigavac a ne stop svjetlo

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Evidentirano

maRRin 06

• Vozi: 🎮
« Odgovori #490 : 01. Lipanj 2019, 12:35:44 »

Koja splitska STP, ima ih više?
Evidentirano
🎌

antkes

• **
« Odgovori #491 : 01. Lipanj 2019, 12:36:31 »

ovo baca novo svjetlo na cijelu priču :mrgreen: :mrgreen:.znači adio akrapovič i svi oni fini auspusi.Nekako mi se čini da su ovi na splitskoj stp pobrkali lončiće, primjetio sam da na dotičnoj i nisu oličje inteligencije i kulture što je i bio razlog zašto nisam radio atest nego sam vratio original za registraciju, nije imalo smisla objašnjavati neke stvari :D

Tocno tako, nista od toga nece da pustaju vise, sto je po meni isto debilana ako ima atest homologaciju, upisano u premtnu bla bla pa cak iz tvornice dolaze motori sa opcijom akrapovica
Ma da imam original i ja bi vratio, vozin s cepicima za usi, kad ga vrtin u crveno do makarske bubnji mi sve u glavi, pogtovo jkad san radio par nocnih prije
Evidentirano
Per aspera, ad astra

antkes

• **
« Odgovori #492 : 01. Lipanj 2019, 12:36:56 »

Koja splitska STP, ima ih više?

Kod salona mall
Evidentirano
Per aspera, ad astra

kacigae30

• **
« Odgovori #493 : 01. Lipanj 2019, 12:56:26 »

Ma to su vecim djelom ljudi s psiholoskim poremecajem manje vrijednosti ,premalo jebu ili ih se jebe doma ili negdje.
Igrom slucaja su se zaposlili u Stp i kakti sad im se svi ulizuju pa si misle da su netko i nesto a zapravo su ljudi bez lica ,karaktera,osobnosti a najvise muda.
Jer papir sve trpi pa on se izzivljava na drugima provodeci neke izmisljene zakone i neku svoju toriju u time nadoknaduju manjak osobne vrijednosti u glavi.
Ali nakon njegovih 8 ili koliko vec sati rada on je i dalje jadna picka nevrijedna spomena i nista drugo nema nego samo razmisljanje koga ce i kako i tko mu je vise danas uvalio  dep da ga pusti preko veze..a nakraju se moze samo najesti od toga i njegov zeludac i ego..
Jebes takav zivot..
I ne , nemislim da ih vecina nije takva..
1-2% ih nije tako
I nitko me nemoze u to uvjeriti..

Jer bas na svakom tehnickom sam vidio takve budale..ima postenih,ima dobrih a ostali su kako im puhne dan..sta mislis majketi on ne prizna sta pisu euronorme nego mora on frajer dati dozvolu da bi to bilo vazece..
Mislim na ovakve kao sto se pise za te iz Splita..
Fuj
Evidentirano

geronimo43

« Odgovori #494 : 01. Lipanj 2019, 13:24:06 »

Kod salona mall
to je Solin :mrgreen: :mrgreen:, mene su odatle uputili na Kopilicu jer navodno samo oni rade ateste, e ti su vrh vrhova :palacdolje: :palacdolje:. A i ti si našao gdje ćeš na tehnički, za takve stvari se ide na druga mjesta, ovi nisu niti malo kooperativni :wink:.Ako si naletio na lika za kojeg predpostavljam da si naletio čudo je da ti nije tražio tvorničke gume, prvu ugradnju :mrgreen: jer ovo sa samo tvorničkim auspuhom i nema veze sa zdravim razumom. Zamisli da jednom akrapoviču ili yoshimuri zabrani cestovni program gdje im i je u biti najveća dobit
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj 2019, 13:43:21 geronimo43 »
Evidentirano

Ivanos46

• **
  • Vozi: zx10r
« Odgovori #495 : 01. Lipanj 2019, 16:16:54 »

ja pretrazio cijeli net i samo ovaj mivv auspuh,najvise slici mome,

https://www.mivv.com/en/products/k-026-ldg-kawasaki-zx-10-r-2011-2015-2/

ali to je za zx10r 2011-2015,a moj je 2007god.

moje pitanje je,jel oni u cvh,gledaju na netu slike od tog mivv auspuha sa njiove stranice i dali provjeravaju papire itd..

ako to nerade onda ja mogu na ebayu kupiti alu naljepnicu od mivv auspuha,plocicu napravim i fiksiram na spuh,a brojeve koje bih dao ugravirati bi mi se slagali sa papirima,koje bih nasao za modele 2011-2015,pa prepravio ih da pise da je to auspuh homologiran za zx10r 2007?

plus jos bih uzeo sa ebaya db killer da ga utisam,jer se nenormalno cuje,valjda bih to onda bilo ok,ako nepropvjeravaju ovo sto sam naveo,i jos bih pokusaoi otici u servis da mi isprintaju racun,u kojem bi pisalo da su mi izvrsili ugradnju tog auspuha na moj motor,znaci bila bi full papirologija,hehehe. :LOL:

kao sto sam rekao mislim registrirati motor sa orginal auspuhom,cim ga regam vracam te male kratke,pa ako se to moze tak napraviti,eto ja bih pokusao,ako prode prode,ak ne jbg,sta da radim,pun kurac njih se voze sa otvorenim aftermarket spuhovima,pa nikom nista..

Evidentirano

kacigae30

• **
« Odgovori #496 : 01. Lipanj 2019, 17:30:10 »

Ti bas volis te bocne topove koji su gore?  :wink:

Sta nisu malo prekratki za ventile u masini?
Evidentirano

Ivanos46

• **
  • Vozi: zx10r
« Odgovori #497 : 01. Lipanj 2019, 18:24:30 »

ma meni su super. :mrgreen:

sve je podeseno prema tom spuhu,
race softver,mapirano kod doktora iz vinkovaca.
Evidentirano

kacigae30

• **
« Odgovori #498 : 02. Lipanj 2019, 08:41:27 »

Jel ti ovo od pomoci?

« Zadnja izmjena: 02. Lipanj 2019, 09:20:14 kacigae30 »
Evidentirano

go-go

« Odgovori #499 : 02. Lipanj 2019, 08:55:43 »

uzmite si sobu.. :LOL:
Evidentirano
Sam' po gaasu
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24   Gore

Stranica je generirana za 0.266 sekundi uz 20 upita.