Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: lakiranje kofera rt1200r  (Posjeta: 928 )

allenp

• **
lakiranje kofera rt1200r
« : 03. Prosinac 2016, 12:49:33 »

pozdrav, imao sam manju nezgodicu, ništa strašno, uglavnom, izgrebao lijevi bočni kofer do primera, a i dio neobojane "sirove" plastike, pa me sad zanima gdje bih mogao nabaviti takvu istu boju, tj da li se to može nabavit u trgovinama s autolakovima koje mješaju nijanse ili moram nešto specijalno tražit s obzirom da čitam po netu da su im boje komplicirane i sastoje se od mnogo komponenti.
mislim da lak na mom motoru nije originalni, tj mislim da je motor bio policijski (uvežen 2014. iz nj, ima dupli akumulator, neoriginalni zadnji sic i bočne šipke), pa je preuređen za civilnog.

na stranici colorrite sam našao nijansu koja mi se čini da bi mogla biti moja, ali nisam siguran, BMW 946 Dark Graphite, mislim da je to ta, moj motor:
http://tinypic.com/r/210j921/9

dakle zanima me gdje bi bilo najbolje potražiti boju a i majstora?
drugo, da li se sirovi dio plastike može kako popraviti da izgleda ok ili ću morati i njega dati lakirati, jer ako da, onda moram lakirati i drugi kofer da bude isti, iako taj nije oštećen nikako.
Evidentirano

stsoso

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: BMW k100 rs 1986 god.
Odg: lakiranje kofera rt1200r
« Odgovori #1 : 05. Prosinac 2016, 17:55:17 »

Ja sam restaurirao i piturao komplet motor BMW K100 RS  i kofere ovu god. Dobar plastičar ti to sve odradi da izgleda kao novo. Samo ja sam u Splitu sve radio, i ljudi su odradili vrhunski posal.
Evo ti par slika od kufera pa vidi kako su napravili.
Evidentirano
Bolje bit mlad,lijep,bogat i pametan nego star,ružan,glup i siromašan.

grafit

• Spol: Muški
Odg: lakiranje kofera rt1200r
« Odgovori #2 : 17. Prosinac 2016, 22:25:28 »

nije nikakav problem boja ,meni su u Ivičeka u Zadru mješali za 3 bmw boju i pogođeno 100 % inače boja ti je Glasurit serie 55 za bazu a lak koji ti stavi majstor .Gola plastika teško je idealno popraviti ,opiturani donji dio kofera nije baš nešto .Pokušaj nešto zalijepiti reflektirajuću traku ili nešto slično ako možeš .
Evidentirano
u dobru se ne uzvisu ,u zlu se ne ponizi!
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.168 sekundi uz 21 upita.