Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37   Dolje

Autor Tema: Gume MITAS SPORT FORCE PLUS  (Posjeta: 62367 )

MOONSHIELD

• Spol: Muški
  • Vozi: 0
Odg: Gume MITAS SPORT FORCE PLUS
« Odgovori #225 : 12. Listopad 2018, 12:16:58 »

Jebemu Mitas jeftiniji u HR nek u SLO.
Mene dođe set 120/70 i 190/50  17" 1134.80kn u SLO😅
konačno da je nešto jeftinije u HR nego u SLO :mrgreen:
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

Kawah

« Odgovori #226 : 12. Listopad 2018, 12:43:23 »

Ponovno . Koliko me sjećanje služi do nedavno su se mnogi kleli samo u Micheline , Pirellije ,Metzelere i ekipu  .Kaj je sad i Dacia postala odjednom dobra ?Ili i JEFTINBA ide na eRRa ?  :LOL: :LOL: :021:
Evidentirano

Nero

• Vozi: Češće guram
« Odgovori #227 : 12. Listopad 2018, 12:53:28 »

Ponovno . Koliko me sjećanje služi do nedavno su se mnogi kleli samo u Micheline , Pirellije ,Metzelere i ekipu  .Kaj je sad i Dacia postala odjednom dobra ?Ili i JEFTINBA ide na eRRa ?  :LOL: :LOL: :021:

Kad probas, pljuj.

Meni je K3 losiji. GP Racer osjetno bolji (ali 2x skuplji), Supercorsa SC2 bolja neznatno. Najbitnije, guma je konstantna i lijepa oblika. Prednja guma je dosta visoka i neces je tek tako navuc na rub pa sam jos i sigurniji. E da, Diablo Rosso 3, Diablo Rosso 2, Michelin Power RS, Metzeler M7RR su gume koje losije drze od Mitasa (i na svima sam vozio svoje motore). Sve osim Michelina su i trajnije, al to me ne zanima.

E da, imas li jos neki topic za prozvati sve cigane koji stavljaju Savu na eReR ili su ti dva dosta  :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano

e39

• **
« Odgovori #228 : 12. Listopad 2018, 13:16:11 »

Nero ne sekiraj se..
Ko nezna vozit po suhom i vručem asvaltu eReR sa mitas taj i nike za eReRa nikako..nek kupi GS😅
Evidentirano

roby5

• **
« Odgovori #229 : 13. Listopad 2018, 18:58:57 »

Kad probas, pljuj.

Meni je K3 losiji. GP Racer osjetno bolji (ali 2x skuplji), Supercorsa SC2 bolja neznatno. Najbitnije, guma je konstantna i lijepa oblika. Prednja guma je dosta visoka i neces je tek tako navuc na rub pa sam jos i sigurniji. E da, Diablo Rosso 3, Diablo Rosso 2, Michelin Power RS, Metzeler M7RR su gume koje losije drze od Mitasa (i na svima sam vozio svoje motore). Sve osim Michelina su i trajnije, al to me ne zanima.

E da, imas li jos neki topic za prozvati sve cigane koji stavljaju Savu na eReR ili su ti dva dosta  :LOL: :LOL: :LOL:
Zanima me brzina grijanja i održavanje radne temp. Mitasa u odnosu na ostale cestovne gume (dr2, dr3 ,m7rr itd) ako si voljan napiši neki poredak od najbržeg grijanja prema dolje..hvala
Evidentirano

kronik

• Vozi: BMW S1000R
« Odgovori #230 : 13. Listopad 2018, 19:09:12 »

Zanima me brzina grijanja i održavanje radne temp. Mitasa u odnosu na ostale cestovne gume (dr2, dr3 ,m7rr itd) ako si voljan napiši neki poredak od najbržeg grijanja prema dolje..hvala

brzina grijanja - iz garaze se vec vozi kako treba.
odrzavanje radne temperature ( koja je definicija radne temperature guma?! )  zavisi od tvog stila voznje.
a poredak - nemam pojma vise.....zadnja M7RR je bila davno a dr3 jos davnije. 

a pogledaj slike . prva je napravljena 09.03. druga dan kasnije ako se ne varam.
temperatura zraka kod oba snimka nije presla 10-12°C
Oba motocikla na Mitasu!
Evidentirano
S autom transportiram tijelo,sa motorom dusu!
Band of Brothers

Kawah

« Odgovori #231 : 13. Listopad 2018, 19:34:46 »

Kad probas, pljuj.

Da ti odgovorim,nisam imao vremena prije .Nebitno u kojem kontekstu ,ne pljujem nikoga samo velim da su se mnogi dugo ,predugo kleli baš ovdje na ovom forumu u određenu marku.,kako proizvođača motora tako i guma . A shodno tome i pljuvali po određenima.Odjednom se stvar mijenja ,počelo se bježati od predrasuda pa sam samo kao primjer dao određenog proizvođača automobila za kojeg su mnogi stavljali glavu na panj da ga nikad neće probati ,a kamoli voziti. A sad voze ,sad je dobar . Isto kao i Mitas ,da je u cjenovnom rangu sa Pirellijem alias Metzelerom sigurno bi im se pronašlo x mana jer to je ipak no name proizvod (za neke) . I za mene je prije trideset godina Mich hisport bio čudo dok nisam probao tadašnji Bridgeston,nebitno .  8) :palacgore:

Inače,oni koji su se osjetili prozvanima sami su se prozvali već prije .A za prozivanje ima još topića ,kako da ne . :LOL: :LOL: :021:
« Zadnja izmjena: 13. Listopad 2018, 19:38:26 Kawah »
Evidentirano

JosoGT46

• **
  • Vozi: Suzuki GSR600
« Odgovori #232 : 13. Listopad 2018, 19:42:34 »

U petak stigle Mitasice montirane kod klupskog kolege za promo cjenu, al sam odradia pola posla :mrgreen: Set nikad povoljniji s montazom 1109kn :jesus:
Evidentirano
Potampel MK OKIT Vodice

JosoGT46

• **
  • Vozi: Suzuki GSR600
« Odgovori #233 : 13. Listopad 2018, 20:04:41 »

Nisan ima kad probat nego danas odma iza posla istrazivanje Guma po jadranskoj magistrali, krenili smo lagano iz Vodica put obliznjih sela put Benkovaca, stanem da vidim tlak(nije se minja s 2.5/2.9 al mi se cinija pinku tvrdi motor, te spustim na 2.04/2.8 ) i odlucim se popet na A1  da vidim kako se trose po A1 naspram prethodnih DR2 koje su se zderale, izlazim na posedarju, uvid na istu rutu mitas se nije operuta po sridi naspram dr2 tu dajem + Mitasu.

Kad sam vec na maslenici nema sta nego put karlobaga, postupno dizen tempomo ispipavam ponasanje. U carlitosa stajem bacam oko na gume lipo se ocistila od novog masnog sloja. Naza san jos diza tempo da bi se nakraju poganja lipo sa Slovencima na RR 2bmw,rsv4 s1000r mt09.

E sad nakon danasnjih prvih 350km onako laicki dojam gume, brzo vata radnu temperauru( utvrdeno cak i metodom pogleda i dlana :mrgreen:) super pada u zavoj,jos bolja na pribacivanjima dosta brza,na naglim odvrcanjem gasa na izlazu iz zavoja nije nigdi pustila ni malo, na kocenju mirna i precizna, bile crte nisam testira :azn: Onako na usporedbu dosta bolja nego DR2 u svim segmentima, mozda jedino izgubi u prijedenim km to cemo jos vidit. Toliko o mom prvom doticaju sa mitasom na GSR
Evidentirano
Potampel MK OKIT Vodice

SpoRRi

• Vozi: Yamaha R1
« Odgovori #234 : 14. Listopad 2018, 17:00:51 »

Ma guma je top nema tu rasprave. Jedan covjek u gradu koji vozi kao rossi u najboljim danima pojeo bi vecinu forumskih gasera jer je zaista vozacina i ima kohones, pa covjek vozi na touring gumama. Realno, ljudi placaju premium cijenu za sportske gume a vecina nas niti ne zna iskoristit maksimalni potencijal gume za sto je napravljena. Pogotovo danasnje sport touring gume i sport gume su jako slicne po drzanju, grijanju, znaci ja prvi uzmem sportivu misleci da mi trebaju. Trebaju mi kurac. Treba mi kec da me nauci vozit.

I da, siguran sam da ovdje ima dobrih vozaca koji znaju iskoristit motor maximalno ali koliko ih ima takvih.
Evidentirano
Citat: Sredju
Njemacke gume i japanske kondome ne kupujem.
:LOL:

SpoRRi

• Vozi: Yamaha R1
« Odgovori #235 : 14. Listopad 2018, 17:05:35 »

I da.. Ne sport touring guma nego frajer vozi touring gumu.
Evidentirano
Citat: Sredju
Njemacke gume i japanske kondome ne kupujem.
:LOL:

Mario T

• Vozi: Fazer 600 S2
« Odgovori #236 : 14. Listopad 2018, 18:30:20 »

I da.. Ne sport touring guma nego frajer vozi touring gumu.
Ma bravo brate i jednog dana u crnu kroniku

Poslano sa mog kancelara u češkoj koristeći Tapatalk

Evidentirano
Šaltung majka

Sredju

• Vozi: Yamaha MT07
« Odgovori #237 : 14. Listopad 2018, 20:31:08 »

Nove sport touring gume kostaju puno, novi Road Attack je 300 eura set.
Evidentirano

zoki-op

• Vozi: Kle 500, Zx10r
« Odgovori #238 : 14. Listopad 2018, 21:04:17 »

Ima jako dobrih ST guma i za 200
Evidentirano

suspenzija

• **
  • Vozi: RSV
« Odgovori #239 : 14. Listopad 2018, 21:05:07 »

Ja isto dajem prednost mitasu naspram roso 3, m7rr i bt016...sad kad se da motor vozit kako treba baš jebeno drže gume...sta je najbitnije osjecaj je jako dobar...imas povratnu informaciju sta se događa...jedanput mi je nekidan katapult napravila zadnja al jedini razlog je sta vjerovatno nije bila baš ugrijana za takav gas...al to je do mene, ne do gume...race gume jesu bolje al nevolim grijat gume puno...osjecaj na njima je bolji...dosta ekipe nemoze vjerovat kako mi se motor vozi na mitasu...bas budu odusevljeni i svak kaze da ce sljedeci put mitas uzet

Poslano sa mog Redmi 5A koristeći Tapatalk
« Zadnja izmjena: 14. Listopad 2018, 21:09:27 suspenzija »
Evidentirano

Bullet1275

• **
  • Vozi: Ducati Monster
« Odgovori #240 : 14. Listopad 2018, 21:42:26 »

Ovako izgledaju Mitasice nakon 5500 km na Monsteru, uglavnom grad, 10ak kilometara zavojite ceste do posla i koji vikend đir do 150-200 kilometara.

Prednja...
« Zadnja izmjena: 14. Listopad 2018, 21:47:18 Bullet1275 »
Evidentirano

MOONSHIELD

« Odgovori #241 : 14. Listopad 2018, 21:56:47 »

Nove sport touring gume kostaju puno, novi Road Attack je 300 eura set.
po običaju, laprdaš gluposti
najbolja sport touring guma je najjeftinija
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

Sredju

« Odgovori #242 : 15. Listopad 2018, 04:19:54 »

po običaju, laprdaš gluposti
najbolja sport touring guma je najjeftinija

Debilko, skini mi se s kriza.
Evidentirano

MOONSHIELD

« Odgovori #243 : 15. Listopad 2018, 07:10:11 »

Debilko, skini mi se s kriza.
nisam ni očekivao argumentirani odgovor od jugošvabe koji vozi lupa 1.0 i staru hondinu kramu od par konja, ali je zato na jubitou i forumima popio svu pamet svijeta o svemu, uključujući i gumama :LOL:
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

kubik

• Vozi: GSR
« Odgovori #244 : 15. Listopad 2018, 09:13:47 »

brzina grijanja - iz garaze se vec vozi kako treba.
odrzavanje radne temperature ( koja je definicija radne temperature guma?! )  zavisi od tvog stila voznje.
a poredak - nemam pojma vise.....zadnja M7RR je bila davno a dr3 jos davnije. 

a pogledaj slike . prva je napravljena 09.03. druga dan kasnije ako se ne varam.
temperatura zraka kod oba snimka nije presla 10-12°C
Oba motocikla na Mitasu!

Anegdota od neki dan... Došao buraz iz Njemačke, uzeo gsr-a, lagano se vozio po gradu...kad je malo "nadošao" uletio hrabrije u zavoj pa proklizao preko obadva točka na Mitasicama. Čovjek problijedio  :D. I tako me stalno sprda što vozim na Mitasu (samo Continental se vozi).
Lako je reći da se gume griju "iz garaže" kada imaš u Austriji šmirgl-asfalt, kao i buraz u Bavarskoj. Ugrij ih u nekakim prčijama gdje je asfalt glađi nego unutrašnjost "pizde" što je često svakodnevica na cestama u HR, i BiH po mojim iskustvima.

Ja sam još na mitasicama primjetio da se u gradskoj vožnji zapune prašinom, jedan izlet po brdu ih fino pročisti pa i po gradu opet dobro drže. I kako ide hladnije vrijeme, sve više imam popuštanja što prednje, što zadnje gume. U zavoju pusti...pa odmah uhvati, dovoljno da malo podigne razinu adrenalina hehe.
Inače već 2 god sam na Mitasicama i za te pare se guma pokazala odlična za moje potrebe.
Evidentirano
"Onaj tko se zadnji smije je spor, onaj tko se prvi smije ima najprljavije misli"  :mrgreen:
"And God promised Men that good and obedient wives would be found in all corners of the world, next he made Earth round and laughed, and laughed....."

MOONSHIELD

« Odgovori #245 : 15. Listopad 2018, 10:23:19 »

možeš i ti buraza sprdati za njegov conti, slučajno baš imam doma jednog kliznutog gsr-a, a gore conti, pošaljem ti i slike ak treba :mrgreen:

također, istovremeno tamo pred 4-5 godina je bio opoziv prve serije mitasa sportforce i contija raceattack, znam jer sam imao obje u to vrijeme :palacgore:
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

kronik

• Vozi: BMW S1000R
« Odgovori #246 : 15. Listopad 2018, 11:18:02 »

Anegdota od neki dan... Došao buraz iz Njemačke, uzeo gsr-a, lagano se vozio po gradu...kad je malo "nadošao" uletio hrabrije u zavoj pa proklizao preko obadva točka na Mitasicama. Čovjek problijedio  :D. I tako me stalno sprda što vozim na Mitasu (samo Continental se vozi).
Lako je reći da se gume griju "iz garaže" kada imaš u Austriji šmirgl-asfalt, kao i buraz u Bavarskoj. Ugrij ih u nekakim prčijama gdje je asfalt glađi nego unutrašnjost "pizde" što je često svakodnevica na cestama u HR, i BiH po mojim iskustvima.

Ja sam još na mitasicama primjetio da se u gradskoj vožnji zapune prašinom, jedan izlet po brdu ih fino pročisti pa i po gradu opet dobro drže. I kako ide hladnije vrijeme, sve više imam popuštanja što prednje, što zadnje gume. U zavoju pusti...pa odmah uhvati, dovoljno da malo podigne razinu adrenalina hehe.
Inače već 2 god sam na Mitasicama i za te pare se guma pokazala odlična za moje potrebe.

Kao prvo ja ne vozim samo po Austriji. Ima me i u RH! I u Slo! I u Njemackoj. I u Italiji. I u Ceskoj.....

A kao drugo to sto ti je buraz proklizao sa Mitasom proklizao bi i sa ostalim gumama.
Bijele crte/zebre itd. Ne voli niti jedna guma. Iskusni Pilot bi to morao znati.
A tvrditi da je guma dobra ili losa u voznji po gradu govori o iskustvu i znanju pojedinaca!

Evidentirano
S autom transportiram tijelo,sa motorom dusu!
Band of Brothers

Sredju

« Odgovori #247 : 15. Listopad 2018, 11:19:49 »

Mitas je prekinuo prizvodit sport force, gume o kojima mi pisemo su sport force + (plus).
Pogledaj cijene, moonshild, prije li nekoga napadas.
Lupa je zamjenio lexi is 300h.
« Zadnja izmjena: 15. Listopad 2018, 11:34:45 Sredju »
Evidentirano

MOONSHIELD

« Odgovori #248 : 15. Listopad 2018, 13:23:44 »

Mitas je prekinuo prizvodit sport force, gume o kojima mi pisemo su sport force + (plus).
Pogledaj cijene, moonshild, prije li nekoga napadas.
Lupa je zamjenio lexi is 300h.
e sad ćeš ti meni objasniti razliku, a usput ćeš me malo podučiti pravopisu i gramatici, budaletino nepismena jugošvapska :LOL:

vozim na mitasu otkad je izašao, i to na ne na dreku iz kamenog doba od 35 konja (imao sam je na xx-u, tuonu, shiveru, gsxr750 i rsv-u), tako da sam barem donekle mjerodavan za razliku od tebe
ti si spomenuo sport touring gume i conti, za tvoj info, diablo strada u setu 120/180 kod nas košta 1000 kn i bolje je guma od tog tvog usranog road attacka koji košta 300 eura

razlika između onoga prvog sportforcea i ovog koji je po tebi potpuno novi model (jer naravno onaj prije nisi isprobao pa mlatiš praznu slamu), iako su mu samo nadodali plus je nezamjetna, vjerojatno je bilo sitnih promjena i poboljšanja, ali po pitanju gripa na ravnom, u nagibu, trošenja, po meni je guma identična, ali nemoguće je to glupanu objasniti
« Zadnja izmjena: 15. Listopad 2018, 13:27:30 MOONSHIELD »
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU

Sredju

« Odgovori #249 : 16. Listopad 2018, 04:01:53 »

Malo si neoturpijan.
Lexi je u F Sport opremi.
:)
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37   Gore

Stranica je generirana za 0.192 sekundi uz 21 upita.