.:: VIRTUAL RUNWAY ::. > Info Pult

Prometna nesreća, kaj sad?

(1/4) > >>

zlogi:
Evo da znate o ćemu se radi:
https://www.varazdinske-vijesti.hr/crna-kronika/mozdenec-vozac-79-skrivio-nesrecu-s-dvoje-ozlijedenih-19933/
Što mi je slijedeće činiti:
1. čekam policijski zapisnik kroz 3 tjedna (tako su mi rekli policajci)
2. tražim odvjetnika??
3. odjavljujem motor jer nije prošlo pola godine osiguranja vraćam lovu od osiguranja.
4. prikupljamo papire od liječenja ja i žena
5. dolazi procijenitelj iz njegovog osiguranja proglašava motor totalnom šteto, procjenjuje i oštećenu moto opremu
6..?

črnomerec:
ti si ovaj kaj ima 17?

dannyghost:

Advokata uzmes da to sve ide jednostavnije (najvise vezano za zdravstvenu stetu a ak zatreba i za totalku na motoru)
6.rjesavas zahtjev za stetu na motociklu i opremi (vasa odjevna i dodatna na motoru)
7. dalje prikupljate papire od lijecenja i cekate kad bude gotovo pa trazite naknadu za stetu.

Certina:

--- Citat: črnomerec - 02. Studeni 2017, 11:56:31 ---ti si ovaj kaj ima 17?

--- Kraj citata ---

ako procitas s razumijevanjem njegov tekst i novinski zakljuciti ces da je on 27leta i ljepsa polovica 28 :kiss:

sto se tice ostalog koraci su ok, odvjetnik ti i ne treba nego mozda kasnije ako osiguranje bude zajebavalo

Shepa:
1. PZ možeš zatražiti (40-ak kn takse), ali nema potribe jer ga osiguranje ionako službeno traži od MUP-a.
3. Da, zatraži povrat neiskorištene premije, nije bogznašto, ali bolje popit nego da ode u vitar.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju