.:: VIRTUAL RUNWAY ::. > Info Pult

Prometna nesreća, kaj sad?

<< < (2/4) > >>

noky200:
Uzmi odma odvjetnika, napravi sve potrebne pretrage i terapije...ak ces sam postavljat odstetni zahtjev za ozljede dobit ces nis.

zlogi:
Bojim se da ću za ozljede dobiti kiflu jer ništa nismo polomili, samo smo jebeno natučeni  :?

Maestral:

--- Citat: zlogi - 02. Studeni 2017, 16:26:51 ---Bojim se da ću za ozljede dobiti kiflu jer ništa nismo polomili, samo smo jebeno natučeni  :?

--- Kraj citata ---

Ajd lijepo razmisli o tome sto si napisao pa zapali svijecu na kamenitim sto je tako a nemoj biti u bedu kaj neces dobiti lovu...

Ja se ne sjecam clanka u novinama u zadnjih XY godina u kojem je nastradao motorist a da nije poginuo ili je u najmanju ruku tesko ozlijedjen...

A sto se motora tice, i ja bih porazgovarao sa odvjetnikom.

noky200:
Trzajnu ozljedu vrata moras imat, ruka ili koljeno stopalo mora bolit, trnci itd.
Nemoj bit blesav jer s stavom kakvog imas ni neces nis dobit.
Kolega maestral ti je lijepo napisao, frende rijetki su koji prezive ozbiljniju saobracajku bez vecih posljedica...bit zahvalan kaj je tak kak je... :palacgore:

črnomerec:

--- Citat: zlogi - 02. Studeni 2017, 16:26:51 ---Bojim se da ću za ozljede dobiti kiflu jer ništa nismo polomili, samo smo jebeno natučeni  :?

--- Kraj citata ---
prijavite da vas bole vratovi,i ja i zena kada smo imali saobracajku uzeli osam milja kuna,na zenine bolove u vratu,poslije mi je bilo zao kaj i ja nisam kuko,pogotovo zato kaj su placali smradovi iz jadranskog

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju