Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Dolje

Autor Tema: SpiderMartin u sezoni ... 2019  (Posjeta: 29376 )

strasilo

• don't give a shit
  • Spol: Muški
  • Vozi: sve...
Odg: SpiderMartin in Spain ... 2018
« Odgovori #50 : 22. Veljača 2018, 11:03:51 »

Da se Janica bavila moto sportom, danas bi imali čovjeka u "vladi" da to pogura ... ovako jebiga ..  :jesus:
Evidentirano
... isto ti je kao i kad se voziš s ekipom na motoru, džabe ti ako vas je više, a ti se utrkuješ sam sa sobom, pa misliš da si bRRži...

dovla

• Vozi: HUSKY
« Odgovori #51 : 22. Veljača 2018, 11:06:25 »

I dok nije bila u vladi smo imali hrpu predstavnika koji idu na izlet. Ona se sigurno nije zalagala za to obzirom na svoj put..
Lobiji su druga stvar, ustvari Martinov stari se mora učlaniti u hdz i postati bar načelnik općine i sve će biti u redu.. Ne znam kako to već nije napravio..

Puj jebem ti državu..
Evidentirano

strasilo

• don't give a shit
« Odgovori #52 : 22. Veljača 2018, 11:20:29 »

E o tome ti i govorim ... ;)

Nitko sretniji od mene kad bi sportski savez brinuo o svim sportovima bar podjednako ...  :?
Evidentirano
... isto ti je kao i kad se voziš s ekipom na motoru, džabe ti ako vas je više, a ti se utrkuješ sam sa sobom, pa misliš da si bRRži...

prpa

• Vozi: John Wayne prometalo
« Odgovori #53 : 22. Veljača 2018, 13:05:25 »

kaj nije Gregurek predsjednik auto moto saveza,krovne organizacije?Čini mi se korektan čoek ili  lobiji deru?
Evidentirano
niti trbuha,niti pijače, a još manje štihače

strasilo

• don't give a shit
« Odgovori #54 : 22. Veljača 2018, 21:28:08 »

Citat: Vugra
Evo da ne kažete da pre kasno pišem postove. Danas je bio ležeran dan. Poslije šampionskog doručka i kratke šetnje po stazi Ricardo Tormo u Valenciji( kratka je bila jer su nas sa staze udaljili securiti pošto je neki engleski formula ž tim imao za test privatno zakupljenu prije pomenutu stazu) pa smo im mi smetali. Uputili smo se put Calafata udaljenog nekih 250 km prema Barceloni. Imali smo pregršt vremena pa smo oprali kombi, kupili neke sitnice ( stvarno sitnice) najdražima, brali naranđe ( naravno u vočnjacima nama nepoznatih vlasnika) no brali amo po bibliji, samo koliko možemo pojesti i tak. Sve bi prošlo u najboljem redu da nam u jednom trenutku naš prijatelj Zoki Majcan nije poslao ne novi, ne noviji, nego najnoviji kalendar moto utrka prvenstva Hrvatske. Imamo dva odvojena eventa po dvije trke u Požegi, što i nije loše ako je održivo ( na stranu što ja mislim da to nije staza za brzince, ali šta je tu je, bolje išta nego ništa) u Požegi se bar ljudi trude i daju 200% od sebe da to ispadne najbolje što može. Jebi ga vojska neda rezat stupove i dok netko ozbiljno ne najebe vozit će mo tamo trke i bok. Iskreni se nadam da to nebu bil moj Martin. Možda sam malo sebičan ali bar sam iskren. Šta se tiče Križevaca sve znamo, tradicija se mora poštivati isto prekrasan event organiziran sa puno pažnje i truda. Grobnik znamo, ( nama se poklapa jedan termin i to baš onaj u kojem se održava AA i PH, sa trkim IDM-a pa nažalost na tom eventu nećemo nastupiti, kako se organizatoru dogodilo da se pokloplopi datum AA i IDM ne znam ( jer neki vozači i Martin voze oba, pa se o tome vodi računa).
No bilo kako bilo po najnovijem kalendaru Martinu će biti nemoguće obraniti titulu prvaka i tako osvojiti zlatnu kacigu ( koja u brzinskom motociklizmu još ima neku težinu), tako da vjerojatno nećemo uopće voziti PH ( jer čemu voziti slalom između željeznih stupova 4 puta i kuća 1 put ako ni u teoriji nemožeš osvojiti prvenstvo). Vjerujem da će neki biti veseli ovom našom odlukom a prvenstvo koje je i ovako jako i kvalitetno još više do iti na maso vnosti i zanimjivosti. U svakom slučaju bit će više pretendenata na mjesto prvaka u klasi 600. Teško će biti i obraniti titulu prvaka AA jer će mu i tu faliti dvije trke, ali u teoriji ima mogućnosti pa će mo se potruditi. Mi ne kalkuliramo nego si svake godine zadamo teži zadatak i nastojimo ga što bolje riješiti. To je jedina opcija(pošto mi para nemamo) ako želimo da Martin dođe u sam svjetski vrh moto sporta, gdje ja smatram, a on svakodnevno dokazuje mu je i mjesto.
Možda je malo bahato od mene ali tamo gdje te ne žele, nemoj se ni gurati. Tako da vjerujem da mi PH neće previše nedostajati. ( osim dragih ljudi s kojima smo se na trkama družili te publike koja je voljela doći pogledati Martinove vožnje i navijati za njega) Vjerujem da će mo i mi njima faliti. Falit će mi i noć prvaka i nagrade ( mada Martin tome ne pridaje previše značenja, ja pridajem i volim se pojavljivati na takum eventima i slikati i praviti važan, jebiga ja nisam drugačiji od sredine u kojoj živim,
Martin je, on to odrađuje meni za veselje da me nagradi za sav trud i zajebanciju oko svega cijele godine, jer on jedini zna šta ja u stvari radim za njega pa i za motosport u hrvata. Ne nadam se nagradi za životno djelo, jer tko će mi ju ( jednom) dati. Nit sam podoban, nit sam uvlakač, niti mi ju treba. Ja sam tu nagradu već dobio i svakodnevno ju dobivam iz očiju mojih sinova...ova druga koju savez dodjeljuje, jednom, nekom. Ta mi nije bitna. ( apropo nagrade za životno djelo, postavljam si pitanje ne treba li se laureat takve nagrade poslije primanja iste maknuti sa funkcije koju obnaša već čitavo stoljeće i duže i pojavljivati se na društvenim događanjima samo kao gost, tj. prepustiti svoju funkciju nekom mlađem koji ju je sposoban obnašati ili će bar pokazati volju. Ja se slažem u tom slučaju da se i gostu, pomenutom laureatu također isplati dnevnica za dolazak ako je to uvijet da oslobodi prostor ako ne sposobnijem onda makar mlađem kadru. Ili je ta funkcija doživotna?
Što se tiće noći prvaka vjerujem da će mo se tamo i dalje pojavljivati jer HMS ima neku čudnu kategoriju koja se zove Međunarodni prvak hrvatske i dovoljno je doći na zadnju trku prvenstva makar uopće ne voziš ostale trke i ako ti se posreći pobjediš i postaneš prvak. Ako se pojavimo na istoj ne vidim razloga da se Martinu ne posreći. I eto ti titule. I opet ja na večeri i slikam se i ja sretan...
Malo sam zastranio ali morao sam Vam prenjeti dio mojih emocija, već me neko vrijeme to mučilo, a to mi je danas prelilo čašu.
Inače u Calafat smo stigli bez problema usput smo se sreli s Janezom Prosenikom i Tomažom ( neznam kak se dečko preziva ) koji idu u Valenciju, a na Calafat su nam došli Zebre i Marko Jerman tak da se osječamo kao kod kuće. Sutra nam dolazi naš prijatelj Saša i ima da bude veselo.
Idem kuhat večeru. Lignje na žaru za mene i vratina s krumpirom na žaru za dečke. Salata i jagode sa šlagom normalno. Sve ti zalijevam lagano sa jednom, dvije pivice.
Vole Vas Ivek, Martim i Vugra!

Evidentirano

dovla

« Odgovori #55 : 22. Veljača 2018, 21:36:45 »

Bas ove sekunde citam na fejsu... hms ha ha ha.. ali dobro je rekao, netko ce bit zadovoljan kad bude prvak hr u konkurenciji 4 vozaca..
Evidentirano

dovla

« Odgovori #56 : 23. Veljača 2018, 07:46:11 »

Evidentirano

strasilo

• don't give a shit
« Odgovori #57 : 23. Veljača 2018, 09:22:28 »

katastrofa
Evidentirano

baxy

• Vozi: Honda cbr1000rr
« Odgovori #58 : 23. Veljača 2018, 09:53:51 »

Bas ove sekunde citam na fejsu... hms ha ha ha.. ali dobro je rekao, netko ce bit zadovoljan kad bude prvak hr u konkurenciji 4 vozaca..

a tko bi trebao biti taj "netko".... tu se misli na nekog iz saveza koji nije promišljao kako složiti kalendar ili netko tko će u konkurenciji 4 vozača biti prvi ?
Evidentirano
Hoće li Gardner, Pons, Bradl, Oettl, Haslam ili Rossi ikada odvoziti krugove na Grobniku brže od svojih ćaća .. ??

Kawah

« Odgovori #59 : 23. Veljača 2018, 09:54:56 »

Ak je istina sve to kaj piše,a mislim da i nije baš sve tako,onda nije nimalo čudno da se zbiva ovo kaj se zbiva .Ne vjerujem da bi si predsjednica dozvolila da joj se dogodi ovakav skandal , a ovo s Hrtveom je lako moguće jer su uhljebistan na kvadrat ,ma ne nego na kub .  :palacdolje: :021:
Evidentirano

dovla

« Odgovori #60 : 23. Veljača 2018, 10:08:00 »

a tko bi trebao biti taj "netko".... tu se misli na nekog iz saveza koji nije promišljao kako složiti kalendar ili netko tko će u konkurenciji 4 vozača biti prvi ?

Ne bi ulazio u dubinu jer bi to bile polemike samo takve ali tice se odredjenih vozaca. Opcenito u motosportu u nas ne samo u klasi koju spominjemo..

:palacgore:
Evidentirano

Shepa

• Sarkazam se u Dalmaciji još uvijek smatra dijelom crne magije
  • Vozi: smireno i staloženo
« Odgovori #61 : 23. Veljača 2018, 10:59:25 »

Ak je istina sve to kaj piše,a mislim da i nije baš sve tako,onda nije nimalo čudno da se zbiva ovo kaj se zbiva .Ne vjerujem da bi si predsjednica dozvolila da joj se dogodi ovakav skandal , a ovo s Hrtveom je lako moguće jer su uhljebistan na kvadrat ,ma ne nego na kub .  :palacdolje: :021:
Ma da, od inauguracijskog partya, privatnih izleta u ameriku, čokoladica, ekskurzije ureda Lijepom Našom, 4 tone lososa, i ostalih gluposti kojima se blamira već tri godine, sigurno prije spavanja razmišlja o sponzoriranju sportaša.
Žena je jednostavno rečeno ili intelektualno potkapacitirana, ili samo marioneta koja radi isključivo ono što joj stvarne gazde kažu.
U oba slučaja, za kurac/niškoristi šta se tiče bilo čega iole normalnog u državi, pa tako i sponzoriranja stvarnih, perspektivnih talenata kao što je mali Vugrinec.
Evidentirano
Tapeciram siceve i popravljam oštećenu moto-odjeću.

Kawah

« Odgovori #62 : 23. Veljača 2018, 11:10:05 »

To stoji kaj veliš . Samo sam povukao paralelu između sponzorstva mladom Pupeku,ipak mu je otac poznat u auto branši ,pa stoga nekako zaključujem i blizak vlasti iz koje predsjednica potiće .Pitam se ,treba li mladom Martinu takav vid pomoći ? Izgleda da puno bolje prolaze oni koji se eksponiraju na prljav način,što se iz ovog vidi ,a i sam Martinov otac veli da financijskih sredstava nemaju .Očito nisu podobni .  :palacgore: :021:
Evidentirano

prpa

• Vozi: John Wayne prometalo
« Odgovori #63 : 23. Veljača 2018, 12:46:48 »

Ma da, od inauguracijskog partya, privatnih izleta u ameriku, čokoladica, ekskurzije ureda Lijepom Našom, 4 tone lososa, i ostalih gluposti kojima se blamira već tri godine, sigurno prije spavanja razmišlja o sponzoriranju sportaša.
Žena je jednostavno rečeno ili intelektualno potkapacitirana, ili samo marioneta koja radi isključivo ono što joj stvarne gazde kažu.
U oba slučaja, za kurac/niškoristi šta se tiče bilo čega iole normalnog u državi, pa tako i sponzoriranja stvarnih, perspektivnih talenata kao što je mali Vugrinec.

toljaga  :mrgreen: :palacgore:
Evidentirano
niti trbuha,niti pijače, a još manje štihače

Kawah

« Odgovori #64 : 23. Veljača 2018, 12:51:26 »

A kaj drugo nego toljaga kad iz pećine još nismo zišli van .  :palacgore: :LOL: :021:
Evidentirano

strasilo

• don't give a shit
« Odgovori #65 : 24. Veljača 2018, 08:35:12 »

Citat: Vugra
Prvi dan Calafata je iza nas. Da nije bilo pada u zadnjim krugovima zadnjeg izlaza sve bi bilo savršeno. ( Na sreću pad je prošao gotovo bez posljedica, a Martinu nije ništa).
Idemo iz početka. Ujutro je svanuo prekrasan sunčan dan ali hladan 5 celzijusa i vjetrovit što je hladnoči davalo još više izražaja. Gume nismo mogli zagrijati na pravu temperaturu ni pomoću grijača. Unatoč tome već u drugom izlazu Martin je odvozao svoje najbrže vrijeme od prošle godine. Iako još uvijek hladno bliže podnevu temperatura se digla na nekih 12 stupnjeva i stao je vjetar. Društvo na stazi bilo je doista zanimljivo. Prijatelji zebre iz slovenije, Marko Jerman, naš Saša Varga, neki njemac iz talijanskog prvenstva, neki nabildani španjolski tim sa kamionom i dvije ganc nove fest napucane r6. ( da Martin ima dva tako pripremljena nova motocikla, bez obzira na proizvođača, mogao bi bez srama aplicirati na svjetskom prvenstvu) no rezultati na stazi nisu im bili u skladu sa opremom. No bio je tu i naš stari znanac Remi Gardner sa ocem Weynom no ovaj puta sa cbr600rr- a ne sa moto2 pa smo se imali sa kime ogledati.
Rezultate isčitajte sa fotografije, a u živo je to izgledalo ukratko ovako: prva dva treninga Remi napravi za sekundu bolje vrijeme, pa ga martin stigne, pa ovaj opet popravi pa Martin stigne i sve se vrti oko neke 2, 3 desete Remi nekako uvijek brži. To su vremena koja su dečki radili samostalnim vožnjama po stazi, i onda u jednom izlazu krene Martin prvi. I izveze sekundu i pol brže od Gardnerovog vremena, a ivaj za njim 10 tak metara i jurnjava, nemože ga proći četiri kruga pa sustižu sporije vozače prilikom pretjecanja Remy je bio uspješniji od Martina i izlazi na ciljnu ravninu s razlikom od nekih 15tak metara, nakon ciljne gube se u slijedećem lijevom zavoju i na sljedećoj točci gdje ih se opet moglo vidjeti Martin dolazi prvi ponovo 15 metara ispred Gardnera i ubrzava te na polovici staze ima prednost od 30 tak metara. U tom krugu Martin odvozi najbrže vrijeme dana do tada 2 desete brže od Gardnera.
Završava trening. Ostaje još jedan izlaz. Gardneri montiraju nove gume, većina prisutnih gleda u monitor u boksu gdje se mjeri vrijeme. Izlaze na stazu odvojeno ne zajedno i nakon desetak krugova Remi uspije napraviti bolje vrijeme za neke 2 stote od Martina, ja mahnem Martinu da izađe da ga obavjestim, on izlazi, veli ok ali zašto si me vadio sad sam izgubio ritam. Ne idem više... ok ode u box skine kacigu a ja magarac mu velim pa to je samo dvije stote idi ga skini. I on ode i gume ohlađene i rabljene sa 50 setak kruvova i pusti prva i zatvori volan i on padne meni pred očima. Muda bi si magareća pojeo od vlastite gluposti. Na sreću ništa se nije dogodilo. Do šao je van lagano ljut na mene no ne nervozan i rekao mi kad kažem da neidem više onda neidem. Ne ljutim se ali za ovo si ti kriv. Nisu to kvalifikacije pa da moramo popravljat vrijeme, a i gume su se ohladile.
Na kraju sve smo mi to odradili dobro osim što se u takvum slučajevima montiraju nove zagrijane spremne gume i rezultat je neizbježan, a ne ovako sa izvoženim poluzagrijanim gumama ići prvocirati pad.
Bilo kako bilo stvarno sam Vam želio na kraju dana napisati da je u sličnim uvjetima naš Martin brži od aktivnog moto2motoGP vozača i sina od svjetskog prvaka Weyna Gardnera, no nažalost nemogu.Martin je danas od njega bio sporiji čitavih 0, 033 sekunde!
Na kraju smo u ugodnom društvu spremili gala večeru, smrzli se prilikom pripremanja iste, jer čim sunce zađe temperature rapidno padaju, te su nam Martin i Ivek ispekli šampionske palačinke.
Sutra je novi dan i mi mu se veselimo...

Evidentirano

angelo.ma

• profesor lakat
  • Vozi: R6
« Odgovori #66 : 24. Veljača 2018, 09:01:36 »

zbog takvih gluposti bi Starog ponekad udavio. nabija presing, a i sam je svijestan da se rekordi ne rade sa potrošenim gumama i pod pritiskom.
sreća da je dobro završilo.  :palacgore:
Evidentirano

Kawah

« Odgovori #67 : 24. Veljača 2018, 09:36:28 »

Stojedinica, kaj veliš jel' Martin vozi pod pritiskom (presingom) bolje ili opreznije ? Potrošene gume s temperaturom kamena i alpari fluidnija vožnja od mladog Gardnera ! Kako god ,stari Vugra mora delati lagani pritisak jer je to jedan od načina da se Martin eksponira na najvišem nivou . :palacgore: :021
Evidentirano

lunjo

• Babe
  • Spol: Ženski
  • Vozi: bolje da neznaš
« Odgovori #68 : 24. Veljača 2018, 09:54:27 »

ne , Martin ima karakter pobjednika , prije je još manje razmišljao i teško ga je uopće bilo zaustavit kad bi zagrizo , da je kalkulirao uopće nebi izašao, koliko je vremena proveo na stazi i sa svojim iskustvom on je dobro znao da može past, al to je to, oš da ga skinem , ok  :mrgreen:

al da bude se sad čulo , bude  :LOL:
Evidentirano
Ključ besmrtnosti je živjeti život vrijedan sjećanja  8)

Face_Off

• Vozi: U pRRocesu nabave...
« Odgovori #69 : 24. Veljača 2018, 10:08:39 »

ne , Martin ima karakter pobjednika , prije je još manje razmišljao i teško ga je uopće bilo zaustavit kad bi zagrizo , da je kalkulirao uopće nebi izašao, koliko je vremena proveo na stazi i sa svojim iskustvom on je dobro znao da može past, al to je to, oš da ga skinem , ok  :mrgreen:

al da bude se sad čulo , bude  :LOL:
E da ce to pomoc sta....
Evidentirano
Mika Hakkinen, Spa 2000: "...and it was great, great overtaking...
I loved it! I'm not sure if the Michael did.."

stojedan

• glavonja
  • Vozi: u jebote ...
« Odgovori #70 : 24. Veljača 2018, 10:21:05 »

Stojedinica, kaj veliš jel' Martin vozi pod pritiskom (presingom) bolje ili opreznije ? Potrošene gume s temperaturom kamena i alpari fluidnija vožnja od mladog Gardnera ! Kako god ,stari Vugra mora delati lagani pritisak jer je to jedan od načina da se Martin eksponira na najvišem nivou . :palacgore: :021

Nevjerojatno je kolko je taj dečko jak u glavi , a kolko ja to pratim , jedino koji presing ga muči , je kad stari veli daj smanji malo ... a on nemre  :mrgreen: :wink:
Evidentirano

stojedan

• glavonja
  • Vozi: u jebote ...
« Odgovori #71 : 24. Veljača 2018, 10:23:05 »

Zaljepili ste se na Gradnera zbog imena ... učitelja koji ga guraju ,,,,   ali Matrin je brži trenutno od Marka Jermana , čovjeka koji juri grobnikom 1,28 ....      to je prava referenca njegove brzine  :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

lunjo

• Babe
  • Spol: Ženski
  • Vozi: bolje da neznaš
« Odgovori #72 : 24. Veljača 2018, 10:25:43 »

meni je fora kaj je ovaj napisal da treba nove gume s razlogom  :LOL:
Evidentirano
Ključ besmrtnosti je živjeti život vrijedan sjećanja  8)

tarapana

• **
  • Vozi: gsx 1400
« Odgovori #73 : 24. Veljača 2018, 13:13:55 »

:palacgore:
Zaljepili ste se na Gradnera zbog imena ... učitelja koji ga guraju ,,,,   ali Matrin je brži trenutno od Marka Jermana , čovjeka koji juri grobnikom 1,28 ....      to je prava referenca njegove brzine  :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

Kawah

« Odgovori #74 : 24. Veljača 2018, 13:32:39 »

Prava referenca s ovim rezultatima sada bude kad bude Martin imao jednake ili barem približne materijalne  i financijske mogućnosti kao i Jerman ili Gardner . Da je bolji od obojice to je evidentno ,unatoč mizernim mogućnostima u odnosu na njih .  :palacgore: 8) :021:
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Gore

Stranica je generirana za 0.308 sekundi uz 20 upita.