Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Pomoc oko kupnje  (Posjeta: 1140 )

Legionar88

• *
Pomoc oko kupnje
« : 22. Veljača 2018, 15:17:42 »

Pozdrav svima, odlucio sam se na kupnju prvog motora, za oko mi je zapeo er6f , makar mi neke stvari nisu jasne nikako taman kad sam mislio da jesu :D

koja je razlika između ova dva motora: http://www.kaptolcargo.hr/proizvod/Kawasaki/Supersport/230/Ninja%20650/ http://www.kaptolcargo.hr/proizvod/Kawasaki/Sportler/10/ER-6f/

Sviđa mi se ovaj motor jer mi se cini idealan za moje potrebe, i sumnjam da ce mi ikada postat preslab pa cu morat prodavat ga i uzimat nesto jace

Evo ljudi ako mozete pomoc oko ovog pitanja i napisat dal je ovo ok motor za pocetnika koji nema previse iskustva sa motorima

Evidentirano

DD750

• **
  • Spol: Muški
Odg: Pomoc oko kupnje
« Odgovori #1 : 22. Veljača 2018, 15:44:20 »

Uvijek ista pitanja,razlika u ova dva motora je više nego očita u namjeni.Ako imaš viška novaca kupi novi,sigurno će biti nejak za 2g ili 10000 km a onda bi jače i jače.Vrstu motora kupuješ prvo po tome gdje se misliš voziti,pa po vlastitim gabaritima visini,težini,pa i godinama tj iskustvu.Sjedni obavezno na motor i žicaj đir (ako treba uz kaparu) onda ćeš puno bolje vidjeti da li ti paše a slike  i izlog zanemari. :021:
Evidentirano

Legionar88

• *
« Odgovori #2 : 22. Veljača 2018, 17:04:55 »

Hvala na odgovoru, pa za mene je er6f i ninja 650 isti motor, ne vidim uopce razlike, gdje god potrazim da nađem razliku izbacuje mi sve kao da je to isti motor, zato sam napravio temu posto ne mogu shvatit koja je razlika.. :misli:

Evidentirano

piljun

• Vozi: ヤマハFZ6n / gsxr 600
« Odgovori #3 : 22. Veljača 2018, 17:53:20 »

Er 6 je smeće. Nit ide niti staje.
Užas.
Evidentirano

geronimo43

• Vozi: suzuki gsx 1250
« Odgovori #4 : 22. Veljača 2018, 18:16:49 »

Hvala na odgovoru, pa za mene je er6f i ninja 650 isti motor, ne vidim uopce razlike, gdje god potrazim da nađem razliku izbacuje mi sve kao da je to isti motor, zato sam napravio temu posto ne mogu shvatit koja je razlika.. :misli:
pa neke razlike i nema...od 2017 er6f ne postoji nego se zove ninja 650.Malo šminke, nešto manje konja ali uglađeniji motor, euro norma 4,nešto lakši, manje vibracija, ostalo manje više isto. Ja sam imao er6 f 2007 godište i za taj motor imam samo riječi hvale. Kvaliteta,atraktivan izgled, bar za mene ,lak za upravljanje,dobro poteže iz niskih đira (za razliku od fz6,kad sam nakon er6 sjeo na njega mislio sam da nešto nije u redu sa motorem i  da  kvačilo proklizava do 6000 đira  :LOL: :LOL:) potrošnja oko 5 litara. Na maraton testu na 50 000km motorevije solidno 16 mjesto svih vremena, isto daleko ispred fz6...
« Zadnja izmjena: 22. Veljača 2018, 18:33:48 geronimo43 »
Evidentirano
Za domovinu treba dati sve, čak i život drugih

cadjo

« Odgovori #5 : 25. Veljača 2018, 12:25:37 »

Zar er-6n nije zaminija Z650??? Ninja 650 koristi identičan pogon, vjerovatno i ostale komponente s tom razlikom šta je kao nekakav r ili st motor i zamjena je za er-f Z650 i er-6n su čisti nakedi ;)
Uglavnom danas za 50-60 tisuća kuna dobiješ govno od motora uzevši u obzir šta si za te pare dobija prije 10g :(

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk

Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 1.457 sekundi uz 20 upita.