.:: SKUTERI ::. > Vožnje i druženja

Skutopis-aprilia scarabeo 200

(1/7) > >>

skarabejo ŠB:
Uz srdačne pozdrave pratiteljima, postavljam svoju (u realnom svijetu dvjestotu :D) prvu vožnju na ovom forumu. Budući da sam nekada vozio hondu transalp 650, malo se teže priviknuti. Rekli bi: "sa konja, na magarca". Odnosno, na zebru. Doslovno. :D Uglavnom, 240 kilometara čistog užitka. Đir je krenuo iz Širokog Brijega, te preko Gruda i Imotskog kroz tunel do prelijepe Promajne, a odatle preko Omiša do Sumpetra (Krila Jesenice). Temperatura izvrsna, promet rijedak, prizori su predivni, scarabeo se kotrlja, i sto covjeku vise treba. Povratak se odvio preko Šestanovca i Zadvarja te Posušja.

skarabejo ŠB:
Još malo slika...

skarabejo ŠB:
Budući da sam prošle godine skuterom prevalio 8000 km, u njima je sadržan 231 km prelijepe vožnje do špilje "Vjetrenica" u blizini Ravno. Loše sam prostudirao opciju dolaska, te sam se preko Mostara i Stoca (odatle počinje lutanje-bilo je čak i makadama) jedva domogao Popovog polja i Ravnog, te u konačnici i Vjetrenice. Špilja je prirodni dragulj, te ga najiskrenije preporučujem za posjetiti. Opciju povratka sam odabrao preko Ljubinja, Stoca, Čapljine i Mostara, što se pokazalo u potpunosti ispravnim. Čitav taj dio, meni osobno je prelijep i odiše nekom enigmatičnošću.

skarabejo ŠB:
...

skarabejo ŠB:
...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju