Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Dolje

Autor Tema: FORUMSKI TEST ADV MOTOCIKALA  (Posjeta: 50951 )

oceangoing

• Spol: Muški
  • Vozi: BMW 1200 GSA, K1600 GTL
Odg: FORUMSKI TEST ADV MOTOCIKALA
« Odgovori #475 : 24. Prosinac 2018, 15:13:50 »

Svi koje poznajem su jako zadovoljni sa Super Tenere, vrlo kvalitetan motor.

koliko takvih poznaješ?   :misli:
 Ja poznajem jednog koji je imao Super Tenere a najzadovoljniji je bio kad je prodao.   :wink:
Evidentirano
Bolje bit malo lud nego malo pametan
Ne vjeruj ženi koja laže

tomo3

• Vozi: Samo katoličke motore
« Odgovori #476 : 24. Prosinac 2018, 16:29:19 »

Ja poznajem četvoricu zadovoljnih vlasnika Super Tenere, ti jednog nezadovoljnog. Znači to su otprilike svi koji su prodani u HR. Ispada da je 80% vlasnika zadovoljno.
Evidentirano
Došlo je vrijeme da je bolje imati nego nemati....

DaRRth Vader

« Odgovori #477 : 24. Prosinac 2018, 20:25:54 »

Kad na svoju kravu stavim touring vjetrobran, totalno mi promijeni  percepiju brzine. Treba mi neko vrijeme da se naviknem i promijenim način vožnje. Uspoređivat filing brzine na nejkedu i touring motoru nema nikakvog smisla.

gsxs ima izvstan agregat, lakši je 30kg od te krave, ovjes mu sigurno nije toliko loš da je ograničavajući faktor...Zapravo, tebi vjerujem kad pišeš o japancima, otprilike koliko i Joki kad piše o Tmaxu i sporckim podnicama :D
Nije bio GSA nego GS , koji ia znacajno manji vizir..
Vrlo dobro znam i mogu osjetiti razlike izmedju motora...Namjerno nisam spomenuo da sam vozio i sinov 2012 tuono v4 poslije suzukija, dok je on testisao bembu, no eto kad bas hoces reci cu ti da je tuono space shuttle za taj suzukijev sputnjik... masina na suzukiju je ok, malo je irititantna na 150, bleji a ne ide....no ovjes drhti po australkim zapizdina cestama da bi se trebao zvati shiver, samoispravlja se jebeno kod kocenja kroz zavoje, niski nagibi postau opasni, iako su rosso III bio na motoru, izvlacenje iz zavoja i nije ono sto bi ocekivao, zastita od vjetra je ok jer je bio model F,  polozaj je ugodan, km sat laze u plus oko 10 km na 150, i tako to... btw laze i na bembi 5-6 km jebali sebe,,,

Vjerovanje u moje izjave nije obvezno, ja samo nudim drugi kut gledanja na stari... boli me kiki tko vjeruje tko ne... ja nemam motiv kao Joke.., dobro, ne volim yamahu, no kad ne bih imao RSV4 u garazi imao bih GSXR jer mi se svidja...i budem si kupio GSXR 750 za track bike kad naleti neki dzabalesku... :LOL:
Evidentirano
Moram pisat puno, i pametno i nepametno da ne zaboravim hrvaštinu...

DaRRth Vader

« Odgovori #478 : 24. Prosinac 2018, 20:38:06 »

Dva dana do starta, ti se motorima baviš.  :no:  A kako ću ja na Tasmaniju?!  :mrgreen:
Unajmi me kao i Protector i javi koju pilu koces da kupim za te ...  :LOL: :LOL: :LOL:
BTW moja redova dnevnica je 500, vikendom x2 + troskovi kao kod saborskih zastupnika.. :LOL: nadji jos nekog da podijelite troskove vodica, eto ako dovedes Makazicu, odobrit cu Vam popust.. :mrgreen:
Evidentirano

Branko-ST

« Odgovori #479 : 24. Prosinac 2018, 20:41:51 »

u sta se pretvorila ionako glupa tema  :LOL:
Evidentirano
▒▓█▀H▄A▀J▄D▀U▄▀K▄▀▄S▀▄P▀▄L▀▄I▀▄T▀█▓▒

DaRRth Vader

« Odgovori #480 : 24. Prosinac 2018, 20:53:31 »

Os rec da ju vratimo izvornim vlasnicima...  :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #481 : 24. Prosinac 2018, 20:55:40 »

BTW,
kod mene Bozicno jutro, vec je preko 25 stupnjeva iako nema ni 6 izjutra...

SRETAN BOZIC svim tosterima.. :palacgore:
Evidentirano

EnduroLab

« Odgovori #482 : 24. Prosinac 2018, 20:57:42 »

Unajmi me kao i Protector i javi koju pilu koces da kupim za te ...  :LOL: :LOL: :LOL:
BTW moja redova dnevnica je 500, vikendom x2 + troskovi kao kod saborskih zastupnika.. :LOL: nadji jos nekog da podijelite troskove vodica, eto ako dovedes Makazicu, odobrit cu Vam popust.. :mrgreen:

:shock:

Samo dodi u posjetu, samo dodi.
Evidentirano
EnduroLab

EnduroLab

« Odgovori #483 : 24. Prosinac 2018, 20:58:59 »

Evo bas sam pretrazio i imas pravo, sve koje si ti pokrenuo su puno pametnije... :jesus:
Evidentirano
EnduroLab

EnduroLab

« Odgovori #484 : 24. Prosinac 2018, 21:00:22 »

BTW,

Takoder. Puno srece i freude am fahren  :mrgreen:
Evidentirano
EnduroLab

DaRRth Vader

« Odgovori #485 : 24. Prosinac 2018, 21:02:25 »

:shock:

Samo dodi u posjetu, samo dodi.
Sta se cudis ko pura dreku... popust moze biti 9 ili 99% ... sve ovisi kak se dva dogovore..  :LOL:
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #486 : 24. Prosinac 2018, 21:04:53 »

Takoder. Puno srece i freude am fahren  :mrgreen:
A sta cu kad ne mogu do KTMa... :LOL:
Evidentirano

prpa

• Vozi: John Wayne prometalo
« Odgovori #487 : 24. Prosinac 2018, 21:07:35 »

BTW,

nisam toster :mrgreen: ali sretan Božić :palacgore:
Evidentirano
niti trbuha,niti pijače, a još manje štihače

Sredju

• Vozi: Yamaha MT07
« Odgovori #488 : 24. Prosinac 2018, 21:26:48 »

Vrlo dobro znam i mogu osjetiti razlike izmedju motora...Namjerno nisam spomenuo da sam vozio i sinov 2012 tuono v4 poslije suzukija, dok je on testisao bembu, no eto kad bas hoces reci cu ti da je tuono space shuttle za taj suzukijev sputnjik... masina na suzukiju je ok, malo je irititantna na 150, bleji a ne ide....no ovjes drhti po australkim zapizdina cestama da bi se trebao zvati shiver, samoispravlja se jebeno kod kocenja kroz zavoje, niski nagibi postau opasni, iako su rosso III bio na motoru, izvlacenje iz zavoja i nije ono sto bi ocekivao, zastita od vjetra je ok jer je bio model F,  polozaj je ugodan, km sat laze u plus oko 10 km na 150, i tako to... btw laze i na bembi 5-6 km jebali sebe,,,

Vjerovanje u moje izjave nije obvezno, ja samo nudim drugi kut gledanja na stari... boli me kiki tko vjeruje tko ne... ja nemam motiv kao Joke.., dobro, ne volim yamahu, no kad ne bih imao RSV4 u garazi imao bih GSXR jer mi se svidja...i budem si kupio GSXR 750 za track bike kad naleti neki dzabalesku... :LOL:

yebes ti sta?
Evidentirano

EnduroLab

« Odgovori #489 : 24. Prosinac 2018, 21:34:21 »

Glupane
Evidentirano
EnduroLab

lb

• Vozi: KTM 950 Adv
« Odgovori #490 : 24. Prosinac 2018, 22:29:16 »

Evidentirano
"Ja sam mojoj spendirao, po mom misljenju, najbolje ulje, motul 10w60 i opet me frka navrnut je preko 6000" -
Sredju, internet ekspert za mehaniku, jubito, ovjese i strojarstvo općenito,  komentira MT-07

clox

• Vozi: Tenere Picasso, KMX200 (XT600E, KMX125)
« Odgovori #491 : 24. Prosinac 2018, 23:12:43 »

Evidentirano
ništa ne prodajem i ništa ne tražim trenutno

limun

• **
  • Vozi: tuono
« Odgovori #492 : 24. Prosinac 2018, 23:15:12 »

BTW,

Hvala. I vama!!!
Evidentirano
limun....mali korumpirani čoek.

davor_77

• Shampoo boy
« Odgovori #493 : 25. Prosinac 2018, 08:01:33 »

Sretan Žićbo.
Evidentirano

davor_77

• Shampoo boy
« Odgovori #494 : 25. Prosinac 2018, 08:15:31 »

Važna obavijest.
Zbog novog ISSATI1945/91 standarda u tostiranju enduro motora, i propusta u primjeni starog standarda, svi tostovi se miču iz zapisnika i tostira se ponovo.
Da bi tost bio uvršten u ovu glupu temu, obavezno je tostirati kvalitetu i izdržljivost klema. U tijeku tosta preporuča se videodokumentirati pokus bacanja motora sa zgrade. Tko nema motor, može tostirati viličar, kran i sl. Bitno da ima kleme.
Evidentirano

limun

• **
  • Vozi: tuono
« Odgovori #495 : 26. Prosinac 2018, 16:53:17 »

Da li je danas ktm 1290 testiran na potezu M.Buna_V.Buna.
Bio sam biciklom na uzbrdici prema V.Buni oko 12;30....?
Evidentirano
limun....mali korumpirani čoek.

EnduroLab

« Odgovori #496 : 26. Prosinac 2018, 22:59:47 »

Je. Ali kako je tostiranje tajno svi koji bi mogli govoriti istinu morati ce biti neutralizirani.
Evidentirano
EnduroLab

gvo

• Reinkarnirani Krleza
  • Vozi: cb600f '07, Z1SX
« Odgovori #497 : 28. Prosinac 2018, 10:19:24 »

Vrlo dobro znam i mogu osjetiti razlike izmedju motora..

Složit ćemo se da valjda GS u bilo kojoj izvedbi ima daleko bolju i promišljeniju zaštitu od vjetra od tog F, što je valjda kratica za Fail, jer su oklopi/vizir ružni, i na mojih 180cm beskorisni, stvaraju iritantna šamaranja kacige, i zapravo nema nikakvog razloga za kupit F umjesto naked verzije, osim ako baš ne želiš imat najgaborskiji motor u gradu.

Namjerno nisam spomenuo da sam vozio i sinov 2012 tuono v4 poslije suzukija, dok je on testisao bembu, no eto kad bas hoces reci cu ti da je tuono space shuttle za taj suzukijev sputnjik...

Tuono je praktički R motor, F je trebao biti nekakav sport turer, suzina verzija SXa. Ne vidim kakva je to usporedba, ni po klasi, ni po cijeni.

masina na suzukiju je ok, malo je irititantna na 150, bleji a ne ide....no ovjes drhti po australkim zapizdina cestama da bi se trebao zvati shiver, samoispravlja se jebeno kod kocenja kroz zavoje, niski nagibi postau opasni, iako su rosso III bio na motoru, izvlacenje iz zavoja i nije ono sto bi ocekivao, zastita od vjetra je ok jer je bio model F,  polozaj je ugodan, km sat laze u plus oko 10 km na 150, i tako to... btw laze i na bembi 5-6 km jebali sebe

Gle, kad mi netko za motor od 210kg i skoro 150ks, kaže da "na 150, bleji a ne ide", dok mu je neki SMR sa slabijim agregatom pojam, onda ću prepostavit da je blago rečeno neiskren :mrgreen:

Tvoj motiv je "chip on the shoulder", imaš neku potrebu da svaki u post ubaciš malo pljuvanja po japancima, čak i onda kad s temom nema apsolutno nikakve veze. Što je ok, samo primjećujem, nhf. :mrgreen:

Evidentirano

Sredju

• Vozi: Yamaha MT07
« Odgovori #498 : 28. Prosinac 2018, 10:35:32 »

Nije neiskren, vec ne moze brze i do tih 5000 okretaja do kojih on uspije razvrtit mu i 1 cilindar dosta, a zrakom hladjena dva su puna kapa.
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #499 : 28. Prosinac 2018, 11:13:07 »

Složit ćemo se da valjda GS u bilo kojoj izvedbi ima daleko bolju i promišljeniju zaštitu od vjetra od tog F, što je valjda kratica za Fail, jer su oklopi/vizir ružni, i na mojih 180cm beskorisni, stvaraju iritantna šamaranja kacige, i zapravo nema nikakvog razloga za kupit F umjesto naked verzije, osim ako baš ne želiš imat najgaborskiji motor u gradu.

Tuono je praktički R motor, F je trebao biti nekakav sport turer, suzina verzija SXa. Ne vidim kakva je to usporedba, ni po klasi, ni po cijeni.

Gle, kad mi netko za motor od 210kg i skoro 150ks, kaže da "na 150, bleji a ne ide", dok mu je neki SMR sa slabijim agregatom pojam, onda ću prepostavit da je blago rečeno neiskren :mrgreen:

Tvoj motiv je "chip on the shoulder", imaš neku potrebu da svaki u post ubaciš malo pljuvanja po japancima, čak i onda kad s temom nema apsolutno nikakve veze. Što je ok, samo primjećujem, nhf. :mrgreen:
Mogao bih se sloziti s nekim dijelovima... rekoh da tuona namjerno ne spominjah jer nije ni blizu te klase, no zacudjuje koliko je razlika primjetna bez obzira na klasu kad vozis jedan poslije drugog.. Neiskren...  :misli: .Samo cu ti reci da moj SMR pumpa 129 ks na zadnji kotac i da je deeeeeebelo ispod 180 kg wet, hocu reci ready to race...nema to zracne kutije, euro normi dodatnih leptira, i full titanum akrap je na njemu..  uvijek se trudim se biti objektivan, jedino mi bajke o japancima ide na zifce pa moram lupati kontru... BTW top speed mog ljubimca je 242 po GPSu na stazi.. dovoljno da mi vecina japanskih 600tica gleda u stop svjetlo na Eastern Creeku... oni hrabriji me mogu proci na kraju ravnisa ali treci zavoj su moji opet 😂😂😂😂         
Nije adventure photo ali vuce korijene.
Evidentirano
 Str: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Gore

Stranica je generirana za 0.109 sekundi uz 21 upita.