Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 3 [Sve]   Dolje

Autor Tema: Ljudi moji da li je ovo moguce...  (Posjeta: 6197 )

DaRRth Vader

Ljudi moji da li je ovo moguce...
« : 16. Kolovoz 2018, 06:29:43 »

:shock:
Nakon 30 godina sarafanja cini mi se da sam ugledao svjetlo.
Cijeli zivot sam fan KTMa i Aprilije uz izrazenu odbojnost prema japancima, no ovo je nesto sto nisam nikada CUO NITI VIDIO a sad radim...
Dakle BMW GS iz 2008 sa skoro 230000 km dobiva u garanciji novu pumpu goriva, novu ABS jedinicu i novu celicnu flandju zadnjeg kotaca... sve skupa malo preko 6000 dolara vrijednosti dijelova..

Jedini uvjet za to OVDJE je servisiranje ISKLJUCIVO KOD OVLASTENOS SERVISERA..

I sad zasto se GSovi prodaku ko kokice ....

Mislim, meni se vise svidja osjecaj voznje na KTM ali ovo je nepobjedivo... :shock: i odrzavanje je smijesno jeftino za tu klasu vozila.. :palacgore:
Evidentirano
Moram pisat puno, i pametno i nepametno da ne zaboravim hrvaštinu...

markotornic

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: samo ja znam
Odg: Ljudi moji da li je ovo moguce...
« Odgovori #1 : 16. Kolovoz 2018, 06:32:25 »

Hehe kod nas se natezes da ti i u garanciji srede kaj treba.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Evidentirano
brmmm brmmm

drazen 39

• **
  • Vozi: V-Strom 1000
« Odgovori #2 : 16. Kolovoz 2018, 08:20:21 »

Ne bih htio bit pametan, ali mislim da je to lijepo sve već plaćeno ako su svi servisi odrađeni kod ovlaštenog...svejedno, hvale vrijedan potez! :palacgore:
Evidentirano

fawlty82

• I`am Buttman
  • Vozi: jaše na tvrdim leđima
« Odgovori #3 : 16. Kolovoz 2018, 08:51:22 »

A zašto je to odrađeno u garanciji nakon 10 godina i toliko km? Samo zbog odanosti kupca i odrađivanja svih servisa u ovlaštenom servisu ili su ti modeli iz 2008. imali problema s tim, pa to vlasnik nije nikad mijenjao jer nije do sada imao potrebe za tim, pa mu je BMW izašao u susret zbog prvo navedenog razloga?
Evidentirano
Vikend natezač kožice!

drazen 39

• **
  • Vozi: V-Strom 1000
« Odgovori #4 : 16. Kolovoz 2018, 10:28:29 »

Ja sam imal situaciju s autom, Honda Accord, pukla mi ispušna grana na auto starom 6 ili 7 godina, zvao sam u Ruting da pitam kolko košta, a oni me pozvali da mi to besplatno promijene, kao neka servisna akcija za to bila, iako NIKAD nisam bio u ovlaštenom servisu! Grana je onda koštala cca 4000 kn+ruke...hvale vrijedan potez.. :palacgore:
Evidentirano

predator9

• **
  • Vozi: cipel zug
« Odgovori #5 : 16. Kolovoz 2018, 10:43:20 »

Rakela ima preko 300.000km sa GS-om, osim redovnih servisa, jedino kaj je riknulo svakih 100.000km je pumpa goriva :LOL:
Evidentirano
Go Johnny go go.... Bike still on the road...
ex bikes: aprilia rs125----aprilia rsv1000r----bmw r1200s----aprilia rsv4 factory

Lolo

• Vozi: BMW F650 GS Dakar
« Odgovori #6 : 16. Kolovoz 2018, 10:47:17 »

I onda je svizac zamotao čokoladu i završio priču u dječjem vrtiću  :LOL: Komentar je na zadnji post.  :wink:
Evidentirano

predator9

• **
« Odgovori #7 : 16. Kolovoz 2018, 10:55:57 »

I onda je svizac zamotao čokoladu i završio priču u dječjem vrtiću  :LOL: Komentar je na zadnji post.  :wink:

Covjeka znam osobno, toliko o tvojim kunama i lasicama :palacgore:
Evidentirano
ex bikes: aprilia rs125----aprilia rsv1000r----bmw r1200s----aprilia rsv4 factory

DaRRth Vader

« Odgovori #8 : 16. Kolovoz 2018, 11:11:04 »

Ne bih htio bit pametan, ali mislim da je to lijepo sve već plaćeno ako su svi servisi odrađeni kod ovlaštenog...svejedno, hvale vrijedan potez! :palacgore:
Mogu samo govoriti kako je ovdje jer u Hr nisam imo iskustva sa BMW ali servisiranje BMWa ovdje je kao i recimo R1 ili zx10 ili bilo kojega japanca... prvi servis 380, servis na 10000 km isto, servis na 20000 je izmedju 720 i 900 dolara.. tako da ovo ne stoji...

A zašto je to odrađeno u garanciji nakon 10 godina i toliko km? Samo zbog odanosti kupca i odrađivanja svih servisa u ovlaštenom servisu ili su ti modeli iz 2008. imali problema s tim, pa to vlasnik nije nikad mijenjao jer nije do sada imao potrebe za tim, pa mu je BMW izašao u susret zbog prvo navedenog razloga?

Motor ima novog vlasnika, koji nikad prije nije imao BMWa niti bio u BMW servisu, a niti kod nas  ( suzuki vlasnik ) Slucaj je da je motor stajao zadnjih par godina i novi vlasnik se pojavio u servisu da mu odradimo godisnji servis za 380 dolara.... kratko ukucavanje broja sasije kod zaprimanja u servis dalo je tu informaciju, poziv u BMW je potvrdio ispravnost... jos sam svjez pa ne znam kako sve funkcionira ali vidio sam da je zasnji servis bio prije pet godina i manje od 10000 km...

Evidentirano

sorac

• **
« Odgovori #9 : 16. Kolovoz 2018, 14:17:01 »

Isto tako je kod nas, barem ja imam takvo iskustvo.
Znači motor je bio star 10 godina, i ja sam bio 3 vlasnik.
Motor kod prijašnjih vlasnika nije bio servisiran u ovlaštenom servisu, ali kad sam ja došao po broju šasije su vidjeli da na tom motoru nisu bile napravljene servisne akcije i isto tako sam dobio besplatno novu pumpu goriva, novu flandju zadnjeg kotača i novu bravu.   :palacgore: :palacgore:
Evidentirano

Lolo

• Vozi: BMW F650 GS Dakar
« Odgovori #10 : 16. Kolovoz 2018, 14:35:55 »

Covjeka znam osobno, toliko o tvojim kunama i lasicama :palacgore:

Znam i ja, ne nešto posebno ali puno bolje znam servisere i znam lovačke priče oko svega toga. Nije RH nešto posebno velika da se neke stvari ne mogu saznati pogotovo ak' se medijski eksponiraš.  :wink:
Evidentirano

predator9

• **
« Odgovori #11 : 16. Kolovoz 2018, 14:42:33 »

Onda lazem ja, jer je ocito lagao Rakela... Kada si tako dobro upucen onda reci sta se sve pokvarilo na tom motoru
Evidentirano

grafit

« Odgovori #12 : 16. Kolovoz 2018, 15:49:12 »

Onda lazem ja, jer je ocito lagao Rakela... Kada si tako dobro upucen onda reci sta se sve pokvarilo na tom motoru
mjenjače i kardane si zaboravio ,mislim da Rakela to nije rekao Čak ima i podataka o kvarovima,ali po koji cestama i uvjetima je vožen to nije ništa!
Evidentirano
u dobru se ne uzvisu ,u zlu se ne ponizi!

DaRRth Vader

« Odgovori #13 : 16. Kolovoz 2018, 19:58:06 »

Isto tako je kod nas, barem ja imam takvo iskustvo.
Znači motor je bio star 10 godina, i ja sam bio 3 vlasnik.
Motor kod prijašnjih vlasnika nije bio servisiran u ovlaštenom servisu, ali kad sam ja došao po broju šasije su vidjeli da na tom motoru nisu bile napravljene servisne akcije i isto tako sam dobio besplatno novu pumpu goriva, novu flandju zadnjeg kotača i novu bravu.   :palacgore: :palacgore:
:palacgore: :palacgore: :palacgore:
Znaci sistem radi isto..
Evidentirano

zokx

• Vozi: BMW R1250 GSA HP
« Odgovori #14 : 16. Kolovoz 2018, 20:28:02 »

:palacgore: :palacgore: :palacgore:
Znaci sistem radi isto..

Isto. Servisne akcije se redovito provode, a ako ih prijašnji vlasnik nije odradio naprave to bez troška. Priznaju i tzv. Kulanz (vidim da je na engleskom prijevod nešto kao fair poslovanje), i ako servisiraš u ovlaštenom servisu dio koji rikne nakon isteka garancije ti priznaju u određenom postotku ovisno o vremenu koje je prošlo od isteka garancije.
Gledajući thread ovdje o cijenama servisa, rekao bi i da je BMW (Tomić) u sredini sa cijenama, ako ne i u donjem dijelu nekakve ljestvice, a da uopće ne spominjem kako u HR ostali servisi izgledaju, kakva je dobavljivost dijelova i općenito kakva je poslije prodajna podrška.

O BMW-ima i BMW servisima, kvaliteti, cijenama, kvarovima, poslovnoj politici i općenito sve što te zanima će ti ovdje na forumu najtočnije reći oni koji nisu nikad imali BMW motor pa slijedom toga nikad nisu bili ni u BMW servisu.
U HR je, slijedom nepoznatih razloga, u forumskim krugovima BMW motocikl na lošu glasu. To je zajeb onih koji su ga kupili, jer je vozno neuporabljiv i debelo preplaćen, a forum je tu da ih stalno upozorava na tu pogrešku.
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #15 : 16. Kolovoz 2018, 23:29:37 »

Isto. Servisne akcije se redovito provode, a ako ih prijašnji vlasnik nije odradio naprave to bez troška. Priznaju i tzv. Kulanz (vidim da je na engleskom prijevod nešto kao fair poslovanje), i ako servisiraš u ovlaštenom servisu dio koji rikne nakon isteka garancije ti priznaju u određenom postotku ovisno o vremenu koje je prošlo od isteka garancije.
Gledajući thread ovdje o cijenama servisa, rekao bi i da je BMW (Tomić) u sredini sa cijenama, ako ne i u donjem dijelu nekakve ljestvice, a da uopće ne spominjem kako u HR ostali servisi izgledaju, kakva je dobavljivost dijelova i općenito kakva je poslije prodajna podrška.

O BMW-ima i BMW servisima, kvaliteti, cijenama, kvarovima, poslovnoj politici i općenito sve što te zanima će ti ovdje na forumu najtočnije reći oni koji nisu nikad imali BMW motor pa slijedom toga nikad nisu bili ni u BMW servisu.
U HR je, slijedom nepoznatih razloga, u forumskim krugovima BMW motocikl na lošu glasu. To je zajeb onih koji su ga kupili, jer je vozno neuporabljiv i debelo preplaćen, a forum je tu da ih stalno upozorava na tu pogrešku.
Da li cinjenica da je  Tomic u sredini ili u donjem dijelu znaci da su ostali servisi dostigli NASA-inu razinu opremljenosti i kvalitete koji opravdava visu cijenu ili je to posljedica svehrvatskog poremecaja ?  Koliko se sjecam mojih zadnjih dana rada u Hr, tamo oko 2011, Tomic je imao skoro duplu satnicu od mene sto se meni cinilo normalno....
Ili kolege serviseri nedostatak musterija nadomiruju povecanjem cijene radnog sata...

Evidentirano

Dene

• Vozi: Gsx-r 1000
« Odgovori #16 : 17. Kolovoz 2018, 00:25:59 »

:shock:
Nakon 30 godina sarafanja cini mi se da sam ugledao svjetlo.
Cijeli zivot sam fan KTMa i Aprilije uz izrazenu odbojnost prema japancima, no ovo je nesto sto nisam nikada CUO NITI VIDIO a sad radim...
Dakle BMW GS iz 2008 sa skoro 230000 km dobiva u garanciji novu pumpu goriva, novu ABS jedinicu i novu celicnu flandju zadnjeg kotaca... sve skupa malo preko 6000 dolara vrijednosti dijelova..

Jedini uvjet za to OVDJE je servisiranje ISKLJUCIVO KOD OVLASTENOS SERVISERA..

I sad zasto se GSovi prodaku ko kokice ....

Mislim, meni se vise svidja osjecaj voznje na KTM ali ovo je nepobjedivo... :shock: i odrzavanje je smijesno jeftino za tu klasu vozila.. :palacgore:
Dal sam dobro skužio,taj motor je imao opoziv na te dijelove i ti su dijelovi promjenjeni besplatno nakon isteka garancije ?
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #17 : 17. Kolovoz 2018, 03:53:40 »

Dal sam dobro skužio,taj motor je imao opoziv na te dijelove i ti su dijelovi promjenjeni besplatno nakon isteka garancije ?
Opoziv  je postojao... no ono sto me najvise cudi je da se to radi na toj kilometrazi kad ugradjeni dijelovi dvostruko premasuju vrijednost vozila...

To nije bas uobicajeno u moto industriji....sjetimo se recimo Honde CBR kojima se zakrecu radilice ako se malo zesce tjera... Ako to reklamiras Hondi zamijenit ce ti radilicu, a ako ne reklamiras, ko te sisa..
Nadalje i sam sam iskusio neke recalle koji vrijede za prvog vlasnika i ako se prijave u odredjenom roku. Npr, moj rabljeni Lexus RX 350...neki klinac ponekad tupo lupi u reduktoru i u servisu su mi rekli da je bio recall na to ali nitko nije prijavio na tom vozilu i ako hocu rado ce oni zamijeniti neki djelic za nekih 6000 dolara sto bi bilo malo manje od pola vrijednost auta...
Bilo kako bilo ovaj potez BMWa me protresao pozitivno..
Evidentirano

Sredju

• Vozi: Yamaha MT07
« Odgovori #18 : 17. Kolovoz 2018, 04:43:01 »

Sto je ovo
Unterwanderung
Evidentirano

piljun

• Vozi: ヤマハFZ6n / gsxr 600
« Odgovori #19 : 17. Kolovoz 2018, 05:53:34 »

Nevjerojatno koja je to servisna podrška

Kad bi sad reka da su.mi na mom prijašnjem 10 godina starom bezjačkom đikseru besplatno.zamjenili pumpu kočnice iako nije ovlaštenog servisa ni vidio prije ne znam jel bi mi.to.iko vjerovao.
I to u rvackoj daaaaaa.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #20 : 17. Kolovoz 2018, 07:41:59 »

Opoziv  je postojao... no ono sto me najvise cudi je da se to radi na toj kilometrazi kad ugradjeni dijelovi dvostruko premasuju vrijednost vozila...

Malo previse emotivno primas stvari.... opoziv je postojao i znaju da su duzni besplatno ugraditi dio bez obzira na vrijednost i kilometrazu. Da, pozitivno je ali ne vidim razlog za klanjanje. :jesus: :mrgreen:
Osim toga, nabrojani dijelovi ih kostaju valjda 100 dolara i par radnih sati.
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #21 : 17. Kolovoz 2018, 07:47:26 »

Nevjerojatno koja je to servisna podrška

Kad bi sad reka da su.mi na mom prijašnjem 10 godina starom bezjačkom đikseru besplatno.zamjenili pumpu kočnice iako nije ovlaštenog servisa ni vidio prije ne znam jel bi mi.to.iko vjerovao.
I to u rvackoj daaaaaa.

21 godinu sam imao firmu i radio motore u hr i znam kako to ide, tako da nema mjesta ironiji...
Ne radimo Suzuki ali i ja sam tu promijenio desetke master cilindara.. ne vidim kako usporediti te dvije stvari...posao od maximalno 10 minuta ukljucujuci promjenu kocionog ulja.. sve skupa maximalno 300 eura dijelova ... cak niti gearbox recall kojih sam zgotovio 57 na famoznim R1 i trenutni gerabox recalls na zx10 ne mogu s porediti ...
Ja govorim o motoru koji ima 227000 km, vrijedi 3500 dolara a ja sam utrpao 6000 dolara dijelova i 6 sati rada u njega... BMW bi bilo jeftinije da su otkupili motor i bacili ga u smece...
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #22 : 17. Kolovoz 2018, 07:50:17 »

Malo previse emotivno primas stvari.... opoziv je postojao i znaju da su duzni besplatno ugraditi dio bez obzira na vrijednost i kilometrazu. Da, pozitivno je ali ne vidim razlog za klanjanje. :jesus: :mrgreen:
Osim toga, nabrojani dijelovi ih kostaju valjda 100 dolara i par radnih sati.
Pa dopusti mi da primim to emotivno... :jesus:
Radnih sati 6... a ABS pumpa, pumpa goriva i flandja za 100 dolara bi bio jeeeebeno dobar deal... toliko mozda kostaju papiri oko toga...  :LOL:
Evidentirano

balky1

• **
  • Vozi: Yamaha FJ 1100
« Odgovori #23 : 17. Kolovoz 2018, 08:14:10 »

Jebeš motor za koji šačica dijelova košta 6000$.
Evidentirano

tiki

• Vozi: KTM Adventure 640
« Odgovori #24 : 17. Kolovoz 2018, 08:42:58 »

U velikom sustavu se dio iznimki zanemaruje, tako da "poslovni proces" bude jeftiniji za provedbu.
Ako netko postavi pravilo "svaki koji....", onda je to jasno. Ako napiše "svaki koji, ali ne vrijedi ako ...., na pola vrijedi ako ...", zakomplicira se i zato je skuplje nego da par ljudi dobije nešto i nakon n godina.

Isto tako, ekipa koja crta poslovne procese u raznim alatima nije sklona grananju u svojim crtežima.  :wink:

(Ovo sam jako pametno napisao da se pretplatim na temu, dragi prijatelju u tuđini!)
Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #25 : 17. Kolovoz 2018, 10:39:57 »

Radnih sati 6... a ABS pumpa, pumpa goriva i flandja za 100 dolara bi bio jeeeebeno dobar deal... toliko mozda kostaju papiri oko toga...  :LOL:

Mislio sam na USD, AUD duplo manje.  :mrgreen: U svakom slucaju kikiriki od troska a samo desetak ovakvih kao ti to razglasi kao najbolju reklamu. Win win situacija...
Evidentirano

Dene

« Odgovori #26 : 17. Kolovoz 2018, 10:56:32 »

21 godinu sam imao firmu i radio motore u hr i znam kako to ide, tako da nema mjesta ironiji...
Ne radimo Suzuki ali i ja sam tu promijenio desetke master cilindara.. ne vidim kako usporediti te dvije stvari...posao od maximalno 10 minuta ukljucujuci promjenu kocionog ulja.. sve skupa maximalno 300 eura dijelova ... cak niti gearbox recall kojih sam zgotovio 57 na famoznim R1 i trenutni gerabox recalls na zx10 ne mogu s porediti ...
Ja govorim o motoru koji ima 227000 km, vrijedi 3500 dolara a ja sam utrpao 6000 dolara dijelova i 6 sati rada u njega... BMW bi bilo jeftinije da su otkupili motor i bacili ga u smece...
Pa kao što ti je piljun napisao i ja sam imao gsx-r staroga 10g. koji nikada nije bio u ovlaštenom servisu i kojem radi toga nije napravljen opoziv. Kad su u ovlaštenom servisu provjerili po broju šasije da nije napravljen opoziv tj. Dva opoziva,odmah su me naručili i na mom motoru su odrađeni dva opoziva(kočnice i kompjuter)potpuno besplatno iako je motor star 10g i nikada nije bio u ovlaštenom servisu.
Evidentirano

deco

• dRRečo
  • Vozi: smrdljivog martina
« Odgovori #27 : 17. Kolovoz 2018, 11:00:58 »

A kad je kum imo Bosansko Motorno Wozilo bio je budala
Evidentirano
Ko dobije gubitak gubi zgoditak

mate

• Administrator
« Odgovori #28 : 17. Kolovoz 2018, 12:23:01 »

Ma kum bi bio budala cak i sa Aprilijom.  :LOL: :jesus:
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #29 : 17. Kolovoz 2018, 13:07:52 »

Pa kao što ti je piljun napisao i ja sam imao gsx-r staroga 10g. koji nikada nije bio u ovlaštenom servisu i kojem radi toga nije napravljen opoziv. Kad su u ovlaštenom servisu provjerili po broju šasije da nije napravljen opoziv tj. Dva opoziva,odmah su me naručili i na mom motoru su odrađeni dva opoziva(kočnice i kompjuter)potpuno besplatno iako je motor star 10g i nikada nije bio u ovlaštenom servisu.
Ponavljam..
I ja sam promijenio desetke kocionih cilindara na GSXRovima, a ne radim u suzukiju... kako to objasnjavs, nismo ovlasteni suzuki a mijenjamo cilindre... od kuda nam kocioni cilindri... opet kazem dijelovi vrijede dva puta kao motor u koji su ugradjeni...
Nije usporedivo.... i to nije bio suzuki nego nissin... mijenjalo se i na nekim Triumphima...
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #30 : 17. Kolovoz 2018, 13:12:16 »

A kad je kum imo Bosansko Motorno Wozilo bio je budala
Kad mene vidis na BMWu to znaci da sam ga dobio ili testiram ili sto vec, a ne kupio.. meni neke stvari ne leze na njima i zato necu dati pare za njih... no to ne znaci da ne cijenim brend,  vise da sam ja malo uvrnut...
Ma kum bi bio budala cak i sa Aprilijom.  :LOL: :jesus:
Ne diraj mi kuma, njegov je motor oduvijek najbolji, bez obzira koji brand bio..  pa cak i ako ga je od tebe kupio :LOL:
Evidentirano

deco

• dRRečo
  • Vozi: smrdljivog martina
« Odgovori #31 : 17. Kolovoz 2018, 13:27:49 »

Ma bravo
Evidentirano
Ko dobije gubitak gubi zgoditak

Dene

« Odgovori #32 : 17. Kolovoz 2018, 20:19:46 »

Ponavljam..
I ja sam promijenio desetke kocionih cilindara na GSXRovima, a ne radim u suzukiju... kako to objasnjavs, nismo ovlasteni suzuki a mijenjamo cilindre... od kuda nam kocioni cilindri... opet kazem dijelovi vrijede dva puta kao motor u koji su ugradjeni...
Nije usporedivo.... i to nije bio suzuki nego nissin... mijenjalo se i na nekim Triumphima...
Koliko kod vas vrijedi gsxr 05 sa 200000km?
Evidentirano

boRRis929

• PIC-PIC majstor
« Odgovori #33 : 17. Kolovoz 2018, 20:55:45 »

Ja iskreno ne znam cemu ti motori sluze i cime su privukli toliko kupaca (ne samo gs, vec opcenito taj tip motora). Motor tezak ko indos vilicar, vecina ljudi ne dohvati pod, za okrenuti se uglavnom trebaju pomoc suvozaca.... Prosvjetlite me  :mrgreen:
Evidentirano
Brži od kuma  😁
A meni je palia !!!

piljun

• Vozi: ヤマハFZ6n / gsxr 600
« Odgovori #34 : 17. Kolovoz 2018, 21:13:32 »

Auuu
Sad si najeba

Evidentirano

prpa

• Vozi: John Wayne prometalo
« Odgovori #35 : 17. Kolovoz 2018, 21:22:31 »

imperija propelerka priprema udarac :LOL:
Evidentirano
bolje trbuh od pijače, nego grba od štihaće

Sredju

« Odgovori #36 : 17. Kolovoz 2018, 21:42:07 »

Ja iskreno ne znam cemu ti motori sluze i cime su privukli toliko kupaca (ne samo gs, vec opcenito taj tip motora). Motor tezak ko indos vilicar, vecina ljudi ne dohvati pod, za okrenuti se uglavnom trebaju pomoc suvozaca.... Prosvjetlite me  :mrgreen:

pa kako zasto, za adventure, pise na motoru ili u reklami. Vidis da je i dart promjenio firmu.
:)
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #37 : 18. Kolovoz 2018, 00:17:03 »

Ma bravo
Sto sam skrivio sada 😉
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #38 : 18. Kolovoz 2018, 00:18:01 »

Koliko kod vas vrijedi gsxr 05 sa 200000km?
$ 100 u najbolju ruku... :wink:
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #39 : 18. Kolovoz 2018, 00:23:00 »

:LOL: 
Evidentirano

Kiki_Rotten

• Vozi: GSX 1400 K3
« Odgovori #40 : 18. Kolovoz 2018, 01:05:36 »

Pa kaj je down under kila željeza tak malo plaćena? :mrgreen:
Evidentirano
A motorcycle is the bare minimum number of parts required for an engine to reach lethal velocities. Also, motorcycle is basically a conversion kit for turning an insecure asshole into an extremely unguided missile.

DaRRth Vader

« Odgovori #41 : 18. Kolovoz 2018, 03:23:25 »

Pa kaj je down under kila željeza tak malo plaćena? :mrgreen:
Toliko ostane da MORAS platiti odvoz smeca kad se sve sracuna 😂😂😂
Evidentirano

Dene

« Odgovori #42 : 18. Kolovoz 2018, 08:50:38 »

Evo vidiš,i da imaš takav i da dođeš s njim u ovlašteni suzuki servis i da na njemu nije napravljen opoziv isto bi ti na njemu napravili besplatni opoziv premda bi djelovi bili duplo skuplji od vrijednosti motora (i onda bi više vrijedio kad bi ga bacao u baju  :mrgreen:) Uglavnom nije samo bmw da radi opoziv na starim kramama nego i suzuki
Evidentirano

Sredju

« Odgovori #43 : 18. Kolovoz 2018, 09:04:38 »

S tim da ti MW uracunao opozive vec u prodajnu cijenu
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #44 : 18. Kolovoz 2018, 09:25:52 »

S tim da ti MW uracunao opozive vec u prodajnu cijenu

😂👍
Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #45 : 18. Kolovoz 2018, 09:35:13 »

Jebes motore s opozivom.  :jesus:
Evidentirano

jessy

• Vozi: FJR 1300
« Odgovori #46 : 18. Kolovoz 2018, 17:08:05 »

:palacgore:
Hranitelj ega
Evidentirano
Rokovnici, planeri, kalendari iz vlastite proizvodnje, veliki izbor promotivnih proizvoda npr: majice, jakne, kape i flis sa dotiskom ili štikom, olovke, kožna galanterija, veleprodaja uredske opreme i potrošnog materijala
www.vega-dubravka.hr

DaRRth Vader

« Odgovori #47 : 19. Kolovoz 2018, 11:39:24 »

Evo bas se vratio sa dvodnevne vikend voznje od 1500 km i sa prosvjetljenjem da su ti veliki putni enduro motori ustvari idealni za bezmude PICKICE koje nisu u stanju voziti R motor ili supernaked 800  km u danu na temperaturama od minus pet do plus pet po losim cestama australske ili neke druge pripizdine, po kisi i mjestimicnom snijegu...I poslije toga provedu vece u pubu...
Dva prava muskaraca Suzuki Mike i Kawasaki Dave ( pravi nadimci) su nama pokazali kako voze prave muskarcine i drzali su se vrlo cvrsto.... za motore kad smo ih lopatama lupali po rukama i nogama da se otkrave kako bismo ih, mi pickice na putnim endurkama, mogli skinuti sa njihovih pravih svrsishodnih japanskih masina od iljadu kubika i bacili ih u tople kade da nadodju...
Srecom danas na putu kuci temperstura nije padala ispod nule pa ce valjda zene vozaca svrsishodnih motora imati manje problema kad se te dve muskarcine pojave u dvoristima... :wink:

Evidentirano

Dene

« Odgovori #48 : 19. Kolovoz 2018, 12:25:37 »

Koji je smisao vožnje s motorom na -5 stupnjeva?
Evidentirano

boRRis929

• PIC-PIC majstor
« Odgovori #49 : 19. Kolovoz 2018, 12:32:09 »

Evo bas se vratio sa dvodnevne vikend voznje od 1500 km i sa prosvjetljenjem da su ti veliki putni enduro motori ustvari idealni za bezmude PICKICE koje nisu u stanju voziti R motor ili supernaked 800  km u danu na temperaturama od minus pet do plus pet po losim cestama australske ili neke druge pripizdine, po kisi i mjestimicnom snijegu...I poslije toga provedu vece u pubu...
Dva prava muskaraca Suzuki Mike i Kawasaki Dave ( pravi nadimci) su nama pokazali kako voze prave muskarcine i drzali su se vrlo cvrsto.... za motore kad smo ih lopatama lupali po rukama i nogama da se otkrave kako bismo ih, mi pickice na putnim endurkama, mogli skinuti sa njihovih pravih svrsishodnih japanskih masina od iljadu kubika i bacili ih u tople kade da nadodju...
Srecom danas na putu kuci temperstura nije padala ispod nule pa ce valjda zene vozaca svrsishodnih motora imati manje problema kad se te dve muskarcine pojave u dvoristima... :wink:

Jebate objasnjenje..zboris ko klasicni hrvatski politicar, uhljeb ili lazni branitelj kojem kada postavis pitanje koje mu se ne svidi, odmah te proglasi jugonostalgicarom, komunjarom i partizanom  :LOL:
Evidentirano
Brži od kuma  😁
A meni je palia !!!

tomo3

• Vozi: Samo katoličke motore
« Odgovori #50 : 19. Kolovoz 2018, 12:36:39 »

Voziš da bi došao negdje gdje je 10 C. Npr. na Plominku zimi. :)
Evidentirano
Došlo je vrijeme da je bolje imati nego nemati....

DaRRth Vader

« Odgovori #51 : 19. Kolovoz 2018, 13:00:53 »

Isti kao i na plus 30... :wink:   ali samo za piskice na maxienduracama... :LOL: 
Jebate objasnjenje..zboris ko klasicni hrvatski politicar, uhljeb ili lazni branitelj kojem kada postavis pitanje koje mu se ne svidi, odmah te proglasi jugonostalgicarom, komunjarom i partizanom  :LOL:
A ja bas sve suprotno :jesus: ..... to mozda zato sto sam na drugoj strani planete. :LOL:
Trazio si prosvjetljenje... :afro:
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz 2018, 13:05:05 DaRRth Vader »
Evidentirano

mate

• Administrator
« Odgovori #52 : 19. Kolovoz 2018, 15:10:49 »

Prosvjetljenje je u tome da cu te na R-u na D1 namazat sa novom Multicom ili recimo Caponordom.  :jesus: Na suhoj cesti, na mokroj stignem i cevape pojest.
A ja sam i dalje R-ovca.  :LOL:
Evidentirano

oceangoing

• Vozi: BMW 1200 GSA, K1600 GTL
« Odgovori #53 : 19. Kolovoz 2018, 15:40:53 »

Prosvjetljenje je u tome da cu te na R-u na D1 namazat sa novom Multicom ili recimo Caponordom.  :jesus: Na suhoj cesti, na mokroj stignem i cevape pojest.
A ja sam i dalje R-ovca.  :LOL:

da, ali maksimalno "5 u pola", ne vjerujem da si toliko brz da bi uspio 10ku sredit...   :wink:
Evidentirano
Bolje bit malo lud nego malo pametan
Ne vjeruj ženi koja laže

mate

• Administrator
« Odgovori #54 : 19. Kolovoz 2018, 18:18:50 »

Ma zajebavam se u smislu da cu nekog namazat, samo sam gotovo siguran da bi osobno bio brzi s navedenim ili recimo XRom vs bilo kojeg R-a.
Za mokru cestu sam defnitivno siguran, to sam probao.
Evidentirano

Sredju

« Odgovori #55 : 19. Kolovoz 2018, 18:34:51 »

bravo darth vaderu.

Ti si kao i makazica, prihvatio si se poravljati najvece krntije na svijetu, jer, tu je lova.
Ko mile kitic, rock je rock, ali tubro folk je para.

Kad smi pravili te ture sa transama, danasnji benvejasi su nosili zahnspange.
Evidentirano

oceangoing

• Vozi: BMW 1200 GSA, K1600 GTL
« Odgovori #56 : 19. Kolovoz 2018, 18:38:04 »

Ma zajebavam se u smislu da cu nekog namazat, samo sam gotovo siguran da bi osobno bio brzi s navedenim ili recimo XRom vs bilo kojeg R-a.
Za mokru cestu sam defnitivno siguran, to sam probao.

ma zajebavam se i ja jer te ne poznajem osobno i uopce nemam pojma koliko si brz ni na suhome, ni na mokrome .... a ni u jedenju cevapa  :wink:
Evidentirano
Bolje bit malo lud nego malo pametan
Ne vjeruj ženi koja laže

Sredju

« Odgovori #57 : 19. Kolovoz 2018, 18:40:35 »

Zimi si brzi sa jimnyjom od ferrarija.
Evidentirano

lb

• Vozi: KTM 950 Adv
« Odgovori #58 : 19. Kolovoz 2018, 19:01:34 »

bravo darth vaderu.

Ti si kao i makazica, prihvatio si se poravljati najvece krntije na svijetu, jer, tu je lova.

glupane
Evidentirano
"Ja sam mojoj spendirao, po mom misljenju, najbolje ulje, motul 10w60 i opet me frka navrnut je preko 6000" -
Sredju, internet ekspert za mehaniku, jubito, ovjese i strojarstvo općenito,  komentira MT-07

DaRRth Vader

« Odgovori #59 : 19. Kolovoz 2018, 23:27:47 »

bravo darth vaderu.

Kako bi moj kum Dreco reko:
MA BRAVO...

Pazi ovo,,, bemebure mozda i jesu kante no,
dvadest godina sam u hr sarafao i slusao kako su japanci superiorni, nisam to skuzio tada, dosao down under i 6 godina sam bio tu glavni mehanicar ( zahvaljujuci poznavanju Aprilije i balkanskoj snalazljivosi i dugogodisnjem  stazu ) i voditelj radione u najjacem yamaha dealershipu i srafao superiorne Yamahe i nisam nikada dokucio zasto su superiorne, kvare se abnormalno,dijelovi skupi, voze se ko tacke, niti jedne milisekunde nisam pomislio da bih imao jednu u garazi ( osim kralja mozda kad bi bio normalne cijene) ostale ne bih vozio niti dzabe..... garancija im je jedina dobra strana... u stvari kad razmislim najbolja yamaha je XVS 650...

u BMW u sam tek malo jace od mjesec dana i ne znam koji bih vise zelio u garazi,,,,GS, GSA, XR, R1200R ili NineT cak.. R1200RS je hebeno dobar, S1000RR i S1000R su ok ali imajuci Tuono i RSV4 oba se cine smijesna...srecom pa mogu koji hocu i kad hocu  :jesus: necu samo one GTove, nisam toliko star...
Mislim, mogao sam i yamahu ali nisam... uzeo cetiri pet-puta puta, da pokusam prisilno ih zavoljeti,,,jednom cak nisam niti otisao na voznju s njom jer mi se gadila...

No to ne znaci da cu se rijesiti mog SMRa i RSV4.. 😂

I da otiso sam u BMW zbog para...Radije bih u KTM ali ne placaju toliko...  :wink:
Evidentirano

EnduroLab

« Odgovori #60 : 20. Kolovoz 2018, 00:34:46 »

bravo darth vaderu.

Glupane
Evidentirano
EnduroLab

DaRRth Vader

« Odgovori #61 : 29. Kolovoz 2018, 12:18:01 »

pitanje za znalce...
Koliko treba vremena da se promijene semerinzi na oba stapa prednje vilice i koliko to otprilike kosta... motor 2015 R1200GSA sa 85.000 km ......
Evidentirano

frx1

• **
  • Vozi: Groma iz tvornice
« Odgovori #62 : 29. Kolovoz 2018, 12:32:34 »

pitanje za znalce...
Koliko treba vremena da se promijene semerinzi na oba stapa prednje vilice i koliko to otprilike kosta... motor 2015 R1200GSA sa 85.000 km ......

Nisam znalac, ali ovaj je to promijenio za 7:27  :mrgreen:

Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #63 : 29. Kolovoz 2018, 13:29:59 »

Nisam znalac, ali ovaj je to promijenio za 7:27  :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:

Al ga opravi ..... vidio samo prvih 10 sekundi i skuzio da tako ni onaj pekar iz Endurolaba ne fushari...  :LOL:
Evidentirano

DaRRth Vader

« Odgovori #64 : 16. Rujan 2018, 22:32:11 »

daje se na znanje....

2016  bijeli labud ( bolje mu pase kormoran) GSA  je u garazi...
Nakon prve testne voznje sa zenom na GSA ona rece da nece sjedati vise na neke druge motorcice... ovakav ili ona vise ne ide sa mnom nikuda...

Makazica, jel to znaci da ni ona ne smije u HR 🤔🤔🤔🤔
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [Sve]   Gore

Stranica je generirana za 0.586 sekundi uz 20 upita.