Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 69 70 [71] 72   Dolje

Autor Tema: ATT MOTO SUZUKI Split - Ovlaštena prodaja i servis  (Posjeta: 98988 )

Elias

• Spol: Muški
  • Vozi: '02 K1200RS, '93 XTZ750ST
  • Lokacija: ..........CH=Zürich.......... Sinj-Đakovo=Bananaland
ATT MOTO SUZUKI Split - Ovlaštena prodaja i servis
« Odgovori #1750 : 10. Rujan 2019, 21:58:57 »

Švicarska je po statistikama u vrhu po “broj motora po glavi stanovnika.
Naravno statistikom su obuhvaćeni samo registrirani motori.
Ima ih jako puno po kolekcijama i raznoraznim garažama koji nisu registrirani.

Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
« Zadnja izmjena: 10. Rujan 2019, 22:12:23 Elias »
Evidentirano
Vlast je NAJVEĆI neprijatelj naroda!!!!
htp://www.youtube.com/watch?v=rmfezDOSd2g

s2r

• Vozi: S2R 1000 , SFS
Odg: ATT MOTO SUZUKI Split - Ovlaštena prodaja i servis
« Odgovori #1751 : 11. Rujan 2019, 03:27:03 »

Švicarska je po statistikama u vrhu po “broj motora po glavi stanovnika.
Naravno statistikom su obuhvaćeni samo registrirani motori.
Ima ih jako puno po kolekcijama i raznoraznim garažama koji nisu registrirani.

Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
Da.
Plus rejseri.
Dosli amateri totalni na grobnik, uzeli 3 dana, vozio s njima. Opreme skoro ko Vugrineci, van pameti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Evidentirano

Bob Rock

• Vozi: Suzuki GSX-S750
« Odgovori #1752 : 11. Rujan 2019, 06:09:08 »

al se išta isplati slagati za švicarce,
aj za talijane znam da je ali nebi reka da su u švici ludi za motorima u toj nekoj mjeri
bobe imaš li kakvih info za crnog sokola ?

Nema ništa novih informacija...Nova Hayabusa je trebala biti predstavlhena krajem ove godine, ali nitko ništa još ne govori :misli:
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split
Ovlaštena prodaja i servis

piljun

• Vozi: ヤマハFZ6n / gsxr 600
« Odgovori #1753 : 11. Rujan 2019, 06:52:56 »

RYUYO JE

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Evidentirano

Bob Rock

Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split

BlindBird

• **
  • Vozi: Z750R
« Odgovori #1755 : 11. Rujan 2019, 09:05:34 »

Vidio sam ga čak uživo ove godine u Veroni.. Znači čudo od motora  :0648:
Evidentirano
Brže, brže, brže dok uzbuđenje brzine ne pobijedi strah od smrti.

DA-IM

« Odgovori #1756 : 11. Rujan 2019, 13:32:05 »

Nema ništa novih informacija...Nova Hayabusa je trebala biti predstavlhena krajem ove godine, ali nitko ništa još ne govori :misli:

čudno s obzirom da će brzo i taj kraj godine,
bruse oni to bruse  :cool:
Evidentirano

gvo

• Reinkarnirani Krleza
  • Vozi: cb600f '07, Z1SX
« Odgovori #1757 : 12. Rujan 2019, 11:34:12 »

Pa istina..no kawicha sam kupio u kaptolu jer je jeftiniji bio...neke opreme da ali sve je skuplje bilo.Al da..mozda jednog dana i bude nesto

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Onda se ne moraš nadat da će jednog dana biti bolje. Ne prozivam tebe osobno, da se razumijemo, ali to je naš mentalitet, kupit će onlajn za uštedit 10%, a onda
njorgat kako nema đe provat kacigu, vindjaku, itd. Ja sam u Dantea kupovao što god sam mogao, iako je bio skuplji i često pametovao. Tu razliku u cijeni mi je opravdao komod i mogućnost probe...Jbg. U principu cu uvijek podržat lokalnog prodavača, čak iako je skuplji, dokle god je ta razlika u nekim razumnim granicama.
Evidentirano

MaRi0_St

• **
  • Vozi: Z 750
« Odgovori #1758 : 12. Rujan 2019, 12:25:56 »

Dokon um je đavolje igralište :LOL:
Servis mog ljubimca :palacgore:

šta radiš jadnom motoru, a nov je :shock: :shock: to se promijeni ulje i vozi dalje :jesus:
Evidentirano
"Kawasaki voze oni ljudi koji si nisu mogli priuštit Suzuki, pa su uzeli zeleno smeće, stavili neki auspuh i glume da imaju GSXR-a..."

Bob Rock

« Odgovori #1759 : 12. Rujan 2019, 13:03:50 »

Onda se ne moraš nadat da će jednog dana biti bolje. Ne prozivam tebe osobno, da se razumijemo, ali to je naš mentalitet, kupit će onlajn za uštedit 10%, a onda
njorgat kako nema đe provat kacigu, vindjaku, itd. Ja sam u Dantea kupovao što god sam mogao, iako je bio skuplji i često pametovao. Tu razliku u cijeni mi je opravdao komod i mogućnost probe...Jbg. U principu cu uvijek podržat lokalnog prodavača, čak iako je skuplji, dokle god je ta razlika u nekim razumnim granicama.

E, ovo je pravo razmišljanje  :palacgore: .. Nije lako nikome, a posebno servisima koji žele ostati na visini zadatka, poštovati (financirati) garancijske zahtjeve.. Salonima koji moraju platiti 10-ak motora, napuniti se opreme.. I onda kupac dođe, vidi da je u njega 10% skuplje nego li na internetu, proba kod njega i naruči od drugog..To je pravo kupca, ali onda nema grintanja kad taj mali salon/ servis sutra propadne i treba otići u drugi grad na najobičniji servis..
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split

Bob Rock

« Odgovori #1760 : 12. Rujan 2019, 13:04:38 »

šta radiš jadnom motoru, a nov je :shock: :shock: to se promijeni ulje i vozi dalje :jesus:

A bolest..Svjećice, filter zraka.. Tako, bacit oko ispod rezervara :LOL:
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split

Srki

• Dezurni pojebavatelj koji živi na rubu!
  • Vozi: Type R, CBR 600F
« Odgovori #1761 : 12. Rujan 2019, 13:21:04 »

E, ovo je pravo razmišljanje  :palacgore: .. Nije lako nikome, a posebno servisima koji žele ostati na visini zadatka, poštovati (financirati) garancijske zahtjeve.. Salonima koji moraju platiti 10-ak motora, napuniti se opreme.. I onda kupac dođe, vidi da je u njega 10% skuplje nego li na internetu, proba kod njega i naruči od drugog..To je pravo kupca, ali onda nema grintanja kad taj mali salon/ servis sutra propadne i treba otići u drugi grad na najobičniji servis..

iz perspektive prodavaca, takvo razmisljanje je pozeljno

za mene kao kupca je pozeljno imati gdje probati, a onda kupit gdje mi je drago. obicno prek neta.

a imanje ili nemanje servisa s time nema nikakve veze, tvoja obaveza je imati sve sto proizvodac propisuje ako zelis s njim poslovati. ako to nekom ducanu/servisu predstavlja problem, nek se bavi necim drugim

a to da li bude neki ducan lokalno propao, zabole i mene i 99% ljudi ona stvar. to je problem vlasnika, a ne kupaca, oni ce bez tog ducana kao i prije tog ducana. a grintaju u oba slucaja ionak.

Srki
Evidentirano
tu pola nije istina, a pola je zajebancija

Igor28

• **
« Odgovori #1762 : 12. Rujan 2019, 13:30:37 »

za mene kao kupca je pozeljno imati gdje probati, a onda kupit gdje mi je drago. obicno prek neta.
Srki

Zato bi dućani trebali kao odvjetnici uvest tarife, možeš probavati, prepisivati kataloške brojeve, gnjaviti prodavača da ti sat vremena nosi kacige i jakne dok ih isporbavaš, pa ako niš ne kupiš platiš 200kn, koliko košta drkanje prodavača i svi sretni i zadovoljni.
I onda lijepo sa svim slikama i šiframa, ideš na net i kupiš iz Zanzibara jeftinije.
Evidentirano

Bob Rock

« Odgovori #1763 : 12. Rujan 2019, 14:20:53 »

iz perspektive prodavaca, takvo razmisljanje je pozeljno

a imanje ili nemanje servisa s time nema nikakve veze, tvoja obaveza je imati sve sto proizvodac propisuje ako zelis s njim poslovati. ako to nekom ducanu/servisu predstavlja problem, nek se bavi necim drugim

a to da li bude neki ducan lokalno propao, zabole i mene i 99% ljudi ona stvar. to je problem vlasnika, a ne kupaca, oni ce bez tog ducana kao i prije tog ducana. a grintaju u oba slucaja ionak.

Srki

Vidi.. Ja sam radio u servisu KIA Motors Prizmić i sada vodim prodaju i servis ATT Moto Suzuki.. To su firme kojima ništa nije problem financijski izdržati,a ni podmirivati svoje obaveze.. Govorio sam o manjim servisima/salonima... Takvih ima dosta kod nas.. Ljudima je teško opstati..
Kad zatvore, onda je svima žao...A nije im bilo žao kad su kod njih dolazili probati kacigu ili jaknu, pa je naručivali preko neta za 100 kn jeftinije.. Meni je lako dignuti nos i napisati- Šta su se toga hvatali, kad ne mogu financijski izdržati, ali neću.
Podržavam svaki mali servis i dajem im dobar rabat na rezervne dijelove..A to šta pišeš- imanje ili neimanje servisa nema veze.. Itekako ima veze.. Ne da mi se po tko zna koji put pisati koliko održavanje servisa košta ...Oprema, mehaničar, edukacija, certifikati, spec. alati, poštivanje garancijskih popravaka, gdje platiš dijelove, a onda čekaš uvoznika da ti to plati nakon 45 dana-što je čest slučaj..Zamisli, imaš opoziv na nekom dijelu šta košta 4-5.000,00 kn.. Imaš prodanih takvih vozila 20-ak komada.. To naručiš, promijeniš, ispostaviš račun uvozniku i čekaš da ti plate..
Smatram da smo malo tržište i da moramo jedni druge podržati...Saloni i servisi kupce, kao i kupci nas..
To tvoje da te zabole neka stvar ako salon zatvori je tvoje pravo..Ali, smatram da to nije ispravno razmišljanje..
Ja sam i trgovac i kupac...Ne prodajem sve što mi treba za život.. :wink:
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split

Kasho

• *
  • Vozi: Yamaha XJ6
« Odgovori #1764 : 12. Rujan 2019, 14:59:48 »

Vidi.. Ja sam radio u servisu KIA Motors Prizmić i sada vodim prodaju i servis ATT Moto Suzuki.. To su firme kojima ništa nije problem financijski izdržati,a ni podmirivati svoje obaveze.. Govorio sam o manjim servisima/salonima... Takvih ima dosta kod nas.. Ljudima je teško opstati..
Kad zatvore, onda je svima žao...A nije im bilo žao kad su kod njih dolazili probati kacigu ili jaknu, pa je naručivali preko neta za 100 kn jeftinije.. Meni je lako dignuti nos i napisati- Šta su se toga hvatali, kad ne mogu financijski izdržati, ali neću.
Podržavam svaki mali servis i dajem im dobar rabat na rezervne dijelove..A to šta pišeš- imanje ili neimanje servisa nema veze.. Itekako ima veze.. Ne da mi se po tko zna koji put pisati koliko održavanje servisa košta ...Oprema, mehaničar, edukacija, certifikati, spec. alati, poštivanje garancijskih popravaka, gdje platiš dijelove, a onda čekaš uvoznika da ti to plati nakon 45 dana-što je čest slučaj..Zamisli, imaš opoziv na nekom dijelu šta košta 4-5.000,00 kn.. Imaš prodanih takvih vozila 20-ak komada.. To naručiš, promijeniš, ispostaviš račun uvozniku i čekaš da ti plate..
Smatram da smo malo tržište i da moramo jedni druge podržati...Saloni i servisi kupce, kao i kupci nas..
To tvoje da te zabole neka stvar ako salon zatvori je tvoje pravo..Ali, smatram da to nije ispravno razmišljanje..

Joke jel presta pucat :D ?

Rijetko kad pisen na forumu ali na ovo cu tako rado odgovorit jer mislin da su u biti oba razmisljanja ispravna a jedini je problem kao i uvijek u nofcima i realno osobnom osjecaju pokradenosti.

Ukratko da je neka normalna razlika u cijeni, uistinu normalna razlika u cijeni, cak ni ne mora bit 100 kn ali da se ja ka kupac ne osjecan prokleto pokradeno kod xy covika.

Nije normalno da je razlika u cijeni kacige cca ovakva : Online shop(nebitno) = 3,740.94 kn ; Lokalni shop(nebitno) = 4.799,00 kn. Obe bez snizenjam, cijene provjerene u trenutku pisanja

E za tu razliku u cijeni ja itekako moran radit i to par dana. Vecina ljudi kad vidi ovo zapita se koja racunica je tu ? Meni osobno nije normalna i iman osjecaj da me se oce zalevatit. I ova ekipa u online shopu imaju par fizickih ducana i oni imaju iste troskove poslovanja ka i ovaj lokalac ako ne i vece.

Da je ta kaciga u lokalnon ducanu 4000kn to bi se i nekako dalo pregrist i sam sebi rec ok je online je jefitnije ali kvragu ja cu svog lokalca podrzat, ali ovako nema smisla.

Necu ni pricat kako vecina shopova danas ti bez greske zamjene i velicinu i sta ja znam sta a i osiguran si EU zakonima.

Digitalno je doba, koliko ti triba na mobu da provjeris cijene u n zemalja i n shopova. To napravis dok si u ducanu. Pa nisan ni ja mazga da ostavljan 1000 kn svog zaradjenog novca a za sta ?

E da bar pricamo o razlici o 100 kn nikom ne bi bia problem, nazalost razlika je cesto pun kufer veca.
« Zadnja izmjena: 12. Rujan 2019, 17:26:21 Kasho »
Evidentirano

Bob Rock

« Odgovori #1765 : 12. Rujan 2019, 16:19:19 »

Presta je :)...Ma dobro, ima svega...Nisu svi trgovci mirisno cvijeće :D
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split

Faber

• GOSPAR SLAVONSKI
  • Vozi: GSR 600 L0
« Odgovori #1766 : 12. Rujan 2019, 20:03:40 »

Ma lako za opremu..i ja sam uzimao opremu a i djelove za apriliu puno ranije.. jer mi se nije dalo zahebavat...malo u nas malo gore.kazem kawasakia sam uzeo u Zagrebu.Al kad je to bilo

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Evidentirano
!BMK!

Srki

« Odgovori #1767 : 12. Rujan 2019, 20:18:44 »

znam da je poslovanje i dućana i servisa skupo, al mene se to ne tiče. možemo si bit dobri, al ti si tu da prodaš a ja da kupim ak mi odgovara

nisu tvoj problem ljudi koji dolaze probat, pa kupe na netu. tvoj pravi problem je biti konkurentan u današnjem svijetu on line trgovina, velikih igrača, nelojalne konkurencije, lopina koji u fušu šarafe po garažama i nemaju obaveze kao ti, opće sranje u Hrvatskoj i deranje porezne i ostale bagre koja ti sjedi za vratom.

trgovci koji ne kuže kujca, najčešće se žale na kupce, vaki su naki su zahtijevaju grintaju kupuju na net. takvi su kupci svugdje, ne samo u Splitu, Dubrovniku ili Zagrebu. to je ko da se žališ kaj pada kiša, ili je magla ujutro  :mrgreen:

uostalom, svako može otvorit online trgovinu, plus imat mogućnost isprobavanja za svakog ko dodje u skladište. možeš kupit hebenu halu u Rumunjskoj i iz Splita prodavat online

anyway, dobro je vidjet da u Hr neko uspijeva u auto moto poslu, al žalit se na kupce je tupavo.

Srki
Evidentirano

infinity

« Odgovori #1768 : 12. Rujan 2019, 20:36:39 »

aj srki ne pizdi bzvz...
Evidentirano

Bob Rock

« Odgovori #1769 : 12. Rujan 2019, 21:18:38 »

anyway, dobro je vidjet da u Hr neko uspijeva u auto moto poslu, al žalit se na kupce je tupavo.

Srki

Srki..Ja se ne žalim na kupce, od njih živim i vjeruj mi, nisam tupav..Krivo si me shvatio..Ja sam ti opisivao probleme s kojima se bore manji saloni/servisi..Htio sam da shvatiš da im nije lako..Ali ti se ne daš :D ..Sve ok..Ne mogu više o tome..
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split

Srki

« Odgovori #1770 : 12. Rujan 2019, 21:21:54 »

Srki..Ja se ne žalim na kupce, od njih živim i vjeruj mi, nisam tupav..Krivo si me shvatio..Ja sam ti opisivao situacije u kojima posluju manji saloni/servisi..Htio sam da shvatiš da im nije lako..Ali ti se ne daš :D ..Sve ok..Ne mogu više o tome..

mislio sam općenito slušam od trgovaca te priče o kupcima, nisam na tebe mislil

ak dobro radite, znači da vodite računa o kupcima

osim ak dodje infinity, njega pedalom anva, tak dolazi samo probat  :mrgreen:

Srki
Evidentirano

Bob Rock

« Odgovori #1771 : 13. Rujan 2019, 05:48:33 »

Dobro da si mi rekao :LOL:
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split

Bob Rock

« Odgovori #1772 : 13. Rujan 2019, 10:12:01 »

Meni je SV650 stvarno prelijep motor za nevelike novce..Jutros stigao :palacgore:
Evidentirano
ATT MOTO SUZUKI Split

Sinna

• Vozi: Pirellice na V90
« Odgovori #1773 : 13. Rujan 2019, 11:03:09 »

Kopiraju Monstera od prije 30 godin!!! :wink:
Evidentirano
#FORZA DUCATI - #DESMOSINNA
Tuono V2- the best naked

ttboy

• **
  • Vozi: ukradeni romobil od male
« Odgovori #1774 : 13. Rujan 2019, 11:14:15 »

ili Cagiva Raptor 650, ima čak i istu mašinu  :mrgreen:
Evidentirano
 Str: 1 ... 69 70 [71] 72   Gore

Stranica je generirana za 0.375 sekundi uz 21 upita.