Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Dolje

Autor Tema: NOVA MITAS TOURING FORCE GUMA  (Posjeta: 17701 )

črnomerec

• Ponosni vlasnik kade i weceja sa tekućom vodom
  • Spol: Muški
  • Vozi: Onda ne ronda
Odg: NOVA MITAS TOURING FORCE GUMA
« Odgovori #75 : 30. Svibanj 2019, 21:38:50 »

Montirane MITAS TOURING FORCE. Ovaj vikend ih testiram  :mrgreen:

bit ce to pravi test,u svim uvijetima :mrgreen:
Evidentirano
zbog anice i bokala vina...for a home ready!

motorash

• **
  • Vozi: YZF 600R Thunderpussy
« Odgovori #76 : 30. Svibanj 2019, 22:00:03 »

Extra su, siguran sam da ce se dobro pokazati, ja se bas bio naostrio da ih uzmem, ali nikako da se pojavi zadnja u dimenziji 160/60-17 za moj motor, pa sam odustao i uzeo druge.
Evidentirano
I feel the need... the need for speed!

tomikawa

• **
« Odgovori #77 : 04. Lipanj 2019, 21:20:38 »

Uzeo ih danas u intercarsu, u petak montaža, a u subotu ako Bog da nadam se do Plomina,pa ćemo vidjeti kako se ponašaju na duže staze  :021: :021:
Evidentirano
Prva, druga, niža, graba, plot, hiža

t0k

• **
  • Vozi: Versys 650 '08
« Odgovori #78 : 04. Lipanj 2019, 22:31:31 »

Citat:
Extra su, siguran sam da ce se dobro pokazati, ja se bas bio naostrio da ih uzmem, ali nikako da se pojavi zadnja u dimenziji 160/60-17 za moj motor, pa sam odustao i uzeo druge.

Izgleda da je izasla i 160/60 17, na idealo.de ima .. a nije bilo prije, mozda par tjedana kad sam gledo..
ima u ponudi i na gume.com.hr, neam pojma jel ta trgovina chemu, set 160 - 120 dojde 1215kn
Evidentirano

motorash

• **
  • Vozi: YZF 600R Thunderpussy
« Odgovori #79 : 04. Lipanj 2019, 23:40:48 »

Jbg ja u medjuvremenu uzeo Diablo Strada na popustu, al kad njih potrosim sledece su sigurno Touring Force
Evidentirano
I feel the need... the need for speed!

ybr125

• **
« Odgovori #80 : 08. Lipanj 2019, 21:55:26 »

Evo da podijelim dojmove nakon 800 km vožnje s mitas touring force gumama. Prije same kupnje očekivao sam da će biti bolje od pireli angel st i nisam se prevario.

Gume su odlične za moj pojam i za ono što sam do sada imao (michelin pilot street radial, pilot road 4, continental road attack 2 i pirelli angel st). Nešto sitno su lošije samo kod prebacivanja iz zavoja u zavoj u odnosu na angel st. Bolje drže cestu od angel st. Jako su precizne kroz cijeli zavoj. Uglavnom ako budu trajale više od angel st (6700km), biti ću prezadovoljan.

Evidentirano

Boogie

• *
« Odgovori #81 : 09. Lipanj 2019, 21:47:55 »

Evo da podijelim dojmove nakon 800 km vožnje s mitas touring force gumama. Prije same kupnje očekivao sam da će biti bolje od pireli angel st i nisam se prevario.

Gume su odlične za moj pojam i za ono što sam do sada imao (michelin pilot street radial, pilot road 4, continental road attack 2 i pirelli angel st). Nešto sitno su lošije samo kod prebacivanja iz zavoja u zavoj u odnosu na angel st. Bolje drže cestu od angel st. Jako su precizne kroz cijeli zavoj. Uglavnom ako budu trajale više od angel st (6700km), biti ću prezadovoljan.

Pa svaka guma do te kilometraže mora biti odlična...
Evidentirano

tomikawa

• **
« Odgovori #82 : 09. Lipanj 2019, 23:22:00 »

Danas ih probao od Senja do Karlobaga i Karlovac - Pisarovina malo žešće i moj prvi dojam je da je guma odlična za te pare, čak i bolja od nekih renomiranih, brzo se grije, drži ko žvaka, lijepo pada u zavoj, drži putanju, jedino mi je Z8 bio sigurniji kod prebacivanja iz jednog u drugi zavoj. Po meni gume  :palacgore: i uzet ću ih opet, naravno ovisi i koliko ću kilometara s njima napraviti
Evidentirano

al_cr0

• *
« Odgovori #83 : 17. Lipanj 2019, 01:34:58 »

Probao sam na Crossrunneru prvo SF+ i zadnja mi je izdržala 3.500 km - super guma, super drži, odlična na mokrom. Nakon toga sam samo iza stavio TF i napravio 2.500km i tada ga prodao i guma je bila na 70% - super guma, super drži, skoro kao SF+, ali se ne troši toliko, na mokrom je bolja od SF+, a bolja je od SF+ na bijeloj crti i na zmijicama. Sada imam S1000XR i na njemu su skoro nove Roadtec 01 (1.500km) i mogu reći da je TF na Crossrunneru bolje držao od Roadteca na XR-u. TF je bio bolji od Roadteca i na crti i na zmijicama. Kad potrošim Roadtec stavit ću TF pa ću bolje znati pošto je XR ipak puno jači stroj od Crossrunnera. Eto, to su moja iskustva... Lp.
Evidentirano
A3MS, APN6S, BT50, KX125, Agility 125, Nexus 250, NC700D, VFR800X, S1000XR  :)

ybr125

• **
« Odgovori #84 : 17. Lipanj 2019, 11:18:58 »

Evo i meni je slična potrošnja. Prošao za sada 1200 km i ovim tempom trošenja trajati će cca 8000 km.
Evidentirano

cadjo

« Odgovori #85 : 17. Lipanj 2019, 21:19:08 »

Evo i meni je slična potrošnja. Prošao za sada 1200 km i ovim tempom trošenja trajati će cca 8000 km.
Meni se isto tako čini na svakoj,kao ima je,nije se ni pocela trošiti I onda se samo istopi ;)
Do sad mi na Zr-7,Z750,Hornetu 600 ni jedan set nije priša priko 7000 km (do konaca) a na Hornetu 900 max je bija 6000 km,isto konci vani :( a sve sport touring segment,od sport guma san odusta davnih dana jer je u prosjeku trajnost 3500-4500 km...

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

Evidentirano

antkes

• **
  • Vozi: CBR 600 F
« Odgovori #86 : 25. Lipanj 2019, 11:49:51 »

U petak namontiran set u bimbe

Motor preporoden, zalegne u zavoj brzinom munje, odlicno drzi cestu

Bimba mi je obratio pozornost na par stvari , medutim ja il nemam dovoljno iskustva il osjecaja jer meni se po magistrali na f2.4 r 2.5 se ponasa skoro identicno ko f2.5 i r 2.9

zadovoljan kupnjom, vidit koliko ce potrajat, ocekujen 8000 jer nisan cesto u brzoj voznji  :021:
Evidentirano
Per aspera, ad astra

črnomerec

« Odgovori #87 : 25. Lipanj 2019, 22:11:24 »

ako je tako mala kilometraža ocekivana za touring gumu,ostat cu ipak na z6,koja mi izdrzi i puno autoputa i tri kofera i suputnicu,i nimalo nježne vožnje,barem 15000
Evidentirano

grafit

« Odgovori #88 : 25. Lipanj 2019, 22:29:04 »

ako je tako mala kilometraža ocekivana za touring gumu,ostat cu ipak na z6,koja mi izdrzi i puno autoputa i tri kofera i suputnicu,i nimalo nježne vožnje,barem 15000
15000 na vfr to je bas penzionerski ,vidiš pčelicu na svakom cvijetu,pokraj ceste  :palacgore:
Evidentirano
u dobru se ne uzvisu ,u zlu se ne ponizi!

črnomerec

« Odgovori #89 : 25. Lipanj 2019, 22:39:10 »

15000 na vfr to je bas penzionerski ,vidiš pčelicu na svakom cvijetu,pokraj ceste  :palacgore:
vidim,ako sam pod dopingom :mrgreen: ne samo pcelice,vidim janjce na ražnju,male zelene,iskrivljene face ...
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj 2019, 22:43:33 črnomerec »
Evidentirano

črnomerec

« Odgovori #90 : 25. Lipanj 2019, 22:41:03 »

pa pirelli gt i st su trajale 10 do 12,a ako se taj mitas tak troši nije zanimljiv ni malo,pa nije to sport guma
Evidentirano

ybr125

• **
« Odgovori #91 : 25. Lipanj 2019, 22:54:17 »

Meni pireli angel st trajala 6700 km. Sve zavisi kako voziš , kuda voziš, u dvoje itd ali računaj da bi ti mitas touring force trajala preko 10 000km ako ti je toliko trajao angel st. Za sata sam prošao 1500 km i ugodno sam iznenađen kako gume drže :)
Evidentirano

MOONSHIELD

• Vozi: 0
« Odgovori #92 : 26. Lipanj 2019, 07:20:10 »

na x11 sam pred 2 god. imao diablo stradu (koja je navodno identična guma kao z6) i koristio sam je pretežito za touring, izdržala mi je taman od servisa do servisa, 7500 km

te lovačke priče ostavi za kafanu, ako ti guma izdrži 15 tkm voziš ko penzić :jesus:
Evidentirano
MK 1. POSJETA GROBNIKU
you will never quiet this storm!!

tomikawa

• **
« Odgovori #93 : 26. Lipanj 2019, 12:23:40 »

Meni je Metzeler Z8 izdržala jedva 8000km, Mitas je puno mekša i koliko vidim brže se troši(ali zato se i brže grije), tako da očekujem max 7000km, ako ne i manje. Da li bi je uzeo opet? Naravno  :palacgore:
Evidentirano

3alfa3

• Vozi: Z750 '12
« Odgovori #94 : 26. Lipanj 2019, 12:56:44 »

A kaj je s teorijom da se gume jace trose kako se kilometru sakupljaju? Ja imam oduvijek suprotnu praksu: u pocetku se trose jace i to onda pada kako se priblizavaju kraju. Mozda se varam, al objasnio sam si to na nacin da kroz puno ciklusa grijanja i hladjenja gume gube elasticitet i postaju tvrdje. Kazem, mozda sam u krivu, ali, prvih 2000km mi je potrosnja zadnje gume 0,8mm/1000km, a ukupni prosjek kad ih mijenjam 0,6mm/ili mrvicu manje. Pricam o cestovnoj voznji gdje je prosjecni djir 50km pa bi to u grubo  bilo nekih 150tak voznji sa setom u prosjeku, aj nek bude 300 ciklusa grijanja i hladjenja jer znam i na kavu u grad s motorom.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj 2019, 13:01:29 3alfa3 »
Evidentirano
A weekend wasted isn't a wasted weekend

SpoRRi

• Vozi: Akobogda FZ1
« Odgovori #95 : 26. Lipanj 2019, 13:03:08 »

Ja sam prosle godine kupio ove gume, bilo je tu svega ali sve su to bile relativno manje kilometraze i gume su bile skoro ko nove. No napravio sam nekih 1500 km u kratko vremena ali dosta je bilo magistrale i auto puta i doslovno se gume pojele. Sve dok sam se drkario na manjim kilometrima bez obzira vozio polako ili brzo one su bile okej.
Evidentirano
Citat: Sredju
Njemacke gume i japanske kondome ne kupujem.
:LOL:

Igoreta

• Vozi: Beciklin
« Odgovori #96 : 26. Lipanj 2019, 13:19:49 »

Jesi ziher da nisi mislio na SF?

Naime, Touring Force je tek od ove godine u prodaju. Ispričavam se ukoliko sam u krivu, ali za tu TF sam čuo tek proljetos.
Evidentirano

SpoRRi

« Odgovori #97 : 26. Lipanj 2019, 13:42:13 »

Jesi ziher da nisi mislio na SF?

Naime, Touring Force je tek od ove godine u prodaju. Ispričavam se ukoliko sam u krivu, ali za tu TF sam čuo tek proljetos.

Da u pravu si moja je greska. Htio sam se nadovezati na pricu ali svakako mislim kupiti touring model :D planiram nesto vecih djireva i ne isplati se uzimati sport force jer se pojedu po sredini a sada i nije neka uzivancija jurit po ovoj vrucini i guzvama..
Evidentirano

3alfa3

• Vozi: Z750 '12
« Odgovori #98 : 26. Lipanj 2019, 13:56:55 »

Da u pravu si moja je greska. Htio sam se nadovezati na pricu ali svakako mislim kupiti touring model :D planiram nesto vecih djireva i ne isplati se uzimati sport force jer se pojedu po sredini a sada i nije neka uzivancija jurit po ovoj vrucini i guzvama..

Ako su temperature ovakve, a ne vise od tjelesne, onda je sve ispod 100+ kmh patnja (meni, na nakedu). I to uz mesh jaknu, moje iskustvo .  Ako bi bile vise od 37C, onda je frka, jer se zapravo zagrijavas i bolje se termicki izolirat i naravno, hidratizirat. Trik je i namocit majicu, jaknu, kaj god, na benziskoj se zalijes (dok se ne osusi, a to je brzo) pa ponovit kad se osusi. Al nisam probao, sve preko 30C mi je neprihvatljivo,  eventualno me zadesi malo preko 30C i onda se mrzim, ali to je jaaaaako rijetko, na prste jedne ruke bi mogo nabrojat takve situacije

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Evidentirano
A weekend wasted isn't a wasted weekend

SpoRRi

« Odgovori #99 : 26. Lipanj 2019, 14:36:38 »

Istina bas je patnja ljeti ali eto imam neke planove :D
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Gore

Stranica je generirana za 0.105 sekundi uz 21 upita.