Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Dolje

Autor Tema: Benduro 8, Pakrac - 2019  (Posjeta: 15150 )

davor_77

• Shampoo boy
  • Spol: Muški
Odg: Benduro 8, Pakrac - 2019
« Odgovori #250 : 17. Svibanj 2019, 11:47:17 »

aj ne drami.....
nekom benduritis.... nekom trolitis........
bolest je bolest........

:mrgreen:
Evidentirano

delbi

« Odgovori #251 : 17. Svibanj 2019, 11:57:32 »

aj ne drami.....
nekom benduritis.... nekom trolitis........
bolest je bolest........
Ako je samo trolitis, onda je to ok...jbg, forumske su rasprave zajebane kada se ne vidi lice...sve ok, ne dramim, cak..podrzavam trolitis ;)
Nasmijani dan ti zelim ;)
Evidentirano
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

davor_77

• Shampoo boy
« Odgovori #252 : 17. Svibanj 2019, 12:19:48 »

Uzmite si sobu.  :mrgreen:
Evidentirano

davor_77

• Shampoo boy
« Odgovori #253 : 17. Svibanj 2019, 12:20:59 »

Delbi, kad se vraćamo?
Evidentirano

delbi

« Odgovori #254 : 17. Svibanj 2019, 12:23:27 »

Delbi, kad se vraćamo?
nema natrag, samo naprijed ;)
Evidentirano
Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die

lesli eldridž

• **
  • Vozi: sumiko i tabasko pita
« Odgovori #255 : 17. Svibanj 2019, 12:26:21 »

Uzmite si sobu.  :mrgreen:
skupo je......
namam dopunsko......
Evidentirano
samo je katana sudija

AnteK

• Vozi: DR 350 SE
« Odgovori #256 : 17. Svibanj 2019, 13:12:33 »

Čisto mala informacija - VIP aka A1 mreža ima gore na Omanovcu vrlo slab signal, pa ako vam treba neki dobar
podatkovni promet, računajte na to.  :mrgreen:
Evidentirano

clox

• Vozi: Tenere Picasso, KMX200 (XT600E, KMX125)
« Odgovori #257 : 17. Svibanj 2019, 13:35:42 »

Čisto mala informacija - VIP aka A1 mreža ima gore na Omanovcu vrlo slab signal, pa ako vam treba neki dobar
podatkovni promet, računajte na to.  :mrgreen:

sto znaci da Tcom ima dobar signal ili ga uopce nema?
Evidentirano
ništa ne prodajem i ništa ne tražim trenutno

AnteK

• Vozi: DR 350 SE
« Odgovori #258 : 17. Svibanj 2019, 13:52:09 »

sto znaci da Tcom ima dobar signal ili ga uopce nema?

Tcom ima bolji signal.
Evidentirano

davor_77

• Shampoo boy
« Odgovori #259 : 17. Svibanj 2019, 14:21:11 »

Ako je problem što ima signala, možemo riješiti. Ima Struja čovika.
Evidentirano

stane

• Vozi: Suzuki DR-Z400S
« Odgovori #260 : 17. Svibanj 2019, 18:56:58 »

Evidentirano
Slavonija enduro - K.P.D.

2wheels4life

« Odgovori #261 : 17. Svibanj 2019, 19:40:33 »

BENDURITIS
Benduritis je opaka bolest, usporedio bi je(po nacinu djelovanja) sa herpesom. Svi ga u sebi nosimo ali on samo odjednom bukne i napravi sranje. Tako je slicno sa Benduritisom....tijekom cile godine se pojavljuju tako zvani flashback-ovi gdje mi se vizualiziraju slike, gdje osjetim mirise i cujem glasove, lica i osmjehe... Tinja tako cijele godine i bezbroj stvari potice da Benduritis ispolji svoje djelovanje. Tijekom godine i nije tako strasno, rekao bi da cak i uzivam u tome...smijesno, ali da, uzivam u toj bolesti....no, vec pocetkom godine simptomi pocinju biti sve jaci i jaci. Slike postaju sve jasnije, pojavljuju se i u snu, budim se po noci s osjecajem..jebote, moram krenuti da ne zakasnim. 'Pozalim' se ja i doktoricama na tu opaku bolest....one kazu da je nemaju kao dijagnozu ali da je ne smatraju tako opakom kako je ja dozivljavam. I, kao sto rekoh, tamo negdje vec od nove godine simptomi postaju sve jaci i jaci. Nervozno se gleda po forumu, klika nasumicno po postovima trazeci uvijek onaj jedan...s naslovom Benduro. Benduritis pocinje sve jace i jace svoje djelovanje....i pocinju se ruke znojiti. Imena sa liste sve vise i vise pojacavaju slike, scene....glasove i osmjehe. Tesko je to izdrzati i ostati priseban. Opisao bi to kao neku unutrasnju radost..jebote, zar moze bolest biti radosna....izgleda da moze. Benduritis snazno napreduje i sada je vec u terminalnoj fazi, gotovo svako jutro mislim da sam zakasnio, pocinjem se bojati hoce li motor upaliti....vec i u svijesom budnom stanju pocinjem s motora padati. Nema veze, jer se nakon svakog pada nasmijem....Benduritis ucini da u biti volis padati, ne kao mazohizam nego jednostavno kao sastavni dio te opake bolesti. Pretrazene su mnoge medicinske knjige i pomoci/lijeka jednostavno nema. Treba se napatiti i pricekati da prodje to neko vrijeme koje ne prolazi, kao da je stalo...dani postaju sve duzi i duzi a grc u zelucu sve jaci i jaci. Jebote, pa ja ni ne znam voziti...trebao bi sanjati da znam, onda mi bude lakse...ali kako sanjati da znam voziti kada ne prestajem biti u frci da ne zakasnim. Benduritis te tjera i da pocnes pratiti vremensku prognozu iako mi je svejedno..kako je jedan veliki covjek rekao...pa nema veze, nismo od cukra. Sve je to sastavni dio jedne avanture..koja u pravilu brzo prodje..ali taj Benduritis ostaje tijekom cijele godine....glupo je reci ali, uzivam u svom Benduritisu. I nije me briga, i nije me sram....Benduritis je bolest od koje ne zelim ozdraviti. Sada je gotovo u terminalnoj fazi...jbg, zivot je okrutna prica i treba se i s tom teskom bolescu nositi.
Zivijo nam Benduritis i, neka se nikada ne pronadje lijek ;)

:0648: :0648: :0648:

Dado33

• Vozi: Glomazni otpad
« Odgovori #262 : 18. Svibanj 2019, 00:57:53 »

BENDURITIS
Benduritis je opaka bolest, usporedio bi je(po nacinu djelovanja) sa herpesom. Svi ga u sebi nosimo ali on samo odjednom bukne i napravi sranje. Tako je slicno sa Benduritisom....tijekom cile godine se pojavljuju tako zvani flashback-ovi gdje mi se vizualiziraju slike, gdje osjetim mirise i cujem glasove, lica i osmjehe... Tinja tako cijele godine i bezbroj stvari potice da Benduritis ispolji svoje djelovanje. Tijekom godine i nije tako strasno, rekao bi da cak i uzivam u tome...smijesno, ali da, uzivam u toj bolesti....no, vec pocetkom godine simptomi pocinju biti sve jaci i jaci. Slike postaju sve jasnije, pojavljuju se i u snu, budim se po noci s osjecajem..jebote, moram krenuti da ne zakasnim. 'Pozalim' se ja i doktoricama na tu opaku bolest....one kazu da je nemaju kao dijagnozu ali da je ne smatraju tako opakom kako je ja dozivljavam. I, kao sto rekoh, tamo negdje vec od nove godine simptomi postaju sve jaci i jaci. Nervozno se gleda po forumu, klika nasumicno po postovima trazeci uvijek onaj jedan...s naslovom Benduro. Benduritis pocinje sve jace i jace svoje djelovanje....i pocinju se ruke znojiti. Imena sa liste sve vise i vise pojacavaju slike, scene....glasove i osmjehe. Tesko je to izdrzati i ostati priseban. Opisao bi to kao neku unutrasnju radost..jebote, zar moze bolest biti radosna....izgleda da moze. Benduritis snazno napreduje i sada je vec u terminalnoj fazi, gotovo svako jutro mislim da sam zakasnio, pocinjem se bojati hoce li motor upaliti....vec i u svijesom budnom stanju pocinjem s motora padati. Nema veze, jer se nakon svakog pada nasmijem....Benduritis ucini da u biti volis padati, ne kao mazohizam nego jednostavno kao sastavni dio te opake bolesti. Pretrazene su mnoge medicinske knjige i pomoci/lijeka jednostavno nema. Treba se napatiti i pricekati da prodje to neko vrijeme koje ne prolazi, kao da je stalo...dani postaju sve duzi i duzi a grc u zelucu sve jaci i jaci. Jebote, pa ja ni ne znam voziti...trebao bi sanjati da znam, onda mi bude lakse...ali kako sanjati da znam voziti kada ne prestajem biti u frci da ne zakasnim. Benduritis te tjera i da pocnes pratiti vremensku prognozu iako mi je svejedno..kako je jedan veliki covjek rekao...pa nema veze, nismo od cukra. Sve je to sastavni dio jedne avanture..koja u pravilu brzo prodje..ali taj Benduritis ostaje tijekom cijele godine....glupo je reci ali, uzivam u svom Benduritisu. I nije me briga, i nije me sram....Benduritis je bolest od koje ne zelim ozdraviti. Sada je gotovo u terminalnoj fazi...jbg, zivot je okrutna prica i treba se i s tom teskom bolescu nositi.
Zivijo nam Benduritis i, neka se nikada ne pronadje lijek ;)

:0648: :0648:
Evidentirano

kk

• **
  • Vozi: KTM990Adv, Suzuki DR-Z400 S
« Odgovori #263 : 18. Svibanj 2019, 00:58:37 »

Susid,

Onda ako ništa drugo bicikla pa u kombi sa ostalim Ošamutima!  :mrgreen:

Ne picaji!
Evidentirano

boyze

« Odgovori #264 : 18. Svibanj 2019, 17:22:22 »

Evidentirano

EnduroLab

« Odgovori #265 : 18. Svibanj 2019, 20:47:33 »

183+(2x120)+183= 606

Taman!
 :mrgreen:

Montirat staru gumu, nabavit neko stivo za citati i ja sam spreman!
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj 2019, 21:03:44 EnduroLab »
Evidentirano
EnduroLab

isvedic

• *
  • Vozi: Zuti DR-Z
« Odgovori #266 : 19. Svibanj 2019, 17:03:56 »

Benduro 8, 24.-26.05.2019.
DISKLAJMER'n'INFO

• Benduro je prijateljsko druženje i ne postoji službeni organizator. Postoji par ljudi koji su se malo više potrudili da osmisle trasu i način na koji ćemo se ove godine na Benduro 8 družiti i voziti.
  • Vožnja nije organizirana i svatko vozi po svom guštu i na vlastitu odgovornost, i to po gps track prijedlogu koji je ovdje u sklopu ovoga teksta dodan kao link.
  • Noćenje, hrana i druženje su dogovoreni u prostoru PD Omanovac.
  • Ove godine nismo jedini za vikend u objektu preko dana pa računajte na to da će biti drugih izletnika i korisnika doma pa zato imajte obzira za druge a pogotovo na obitelji sa djecom te zato smanjite brzinu i buku oko doma
  • U naknadi su uračunata dva noćenja, hrana i majica. Cijena sudjelovanje je za sve ista neovisno da li ste došli na tri, dva ili jedan dan i iznosi 50€ ili 100KM ili 400kn (nije bas naj tečajna lista al nema provizije na konverziju)
  • Tko spava izvan objekta cijena se umanjuje za 200kn
UPOZORENJE:
Na dijelovima trase šumari izvode radove (rušenje i izvlačenje stabala na put)
Iako su prošli vikend sve šumarske rampe bile otvorene (7 ukupno na najdužoj trasi) postoji mogućnost da je koja od njih sada zatvorena pa pripazite i pripremite se na obilaženje (soft ruta ih nema)
Zbog nestabilnog vremena zadnjih tjedana postoji mogućnost palih drveća, nabujalih potoka, dubljeg blata i većih lokvi a na 2 mjesta je odron pa pripazite
Potrudite se da preticanja bude što manje na svim dijelovima trase, a kad ga bude obavezno koristite sirenu kao upozorenje!
Bez obzira što vi mislili u prednosti je onaj ispred vas a sasvim je normalno da tražeći najbolju putanju koristi cijelu širinu puta!!!!
Na južnim obroncima Psunja moguće da ulovite inozemne mobilne operatere pa pazite na roaming
Na trasi budite fini, pristojni, usporite kroz naseljeno
Zbog toga sto ima vise ruta pazite na na križanjima jer postoji mogućnost da vam prilaze motoristi iz drugih smjerova
Smjer trase je suprotno od kazaljke na satu.
Resetirajte ODO prije kretanja i u slučaju potrebe za astitencijom javite na kojem kilometru se nešto desilo na +385919728726

Igrokaz:
24.05. (petak) – okupljanje na lokaciji PD Omanovac, vecera gulas 18-22h, zbog zauzetosti prizemlja doma obitavamo u vanjskim objektima do 22h
25.05. (subota) – doručak 8-10h , vožnja po track-u Psunj, ručak meza, večera gulaš 19-21h
26.05. (nedjelja) – doručak 8-10h i razlaz

Trackovi:
https://drive.google.com/drive/folders/1AvoKoY8dLweooPU9pZbOPMgRq4Vt8Gx_?usp=sharing
Benduro soft 70km - za teske motore sa 50/50 gumama, plavi trek
Benduro kratki 100km - zuti trek
Benduro 135km - zeleni trek
Benduro extra 170km - crveni trek
(ako tko pita koji software za mobitel koristiti... OsmAnd skinite karte hrvatske i svi putevi na Psunju su tamo)
Ako zapne s trackovima pitajte

Hvala svima koji su pomogli u organizaciji i dali svoj doprinos da se ovaj event održi... i ne zaboravite da većinu truda oko ovoga svega uložio jedan čovjek uz pomoć nekolicine i budete oprostili eventualne propuste...
Dobro došli, izvrsno se proveli i sretno vratili doma! Zdravi i veseli bili!
Evidentirano

davor_77

• Shampoo boy
« Odgovori #267 : 19. Svibanj 2019, 19:43:16 »

1.) Hoće li mrežu za odbojku skinuti domaćin ili ćemo sami?
2.) Tko će ga najdublje zakopati u pijesak?
Evidentirano

EnduroLab

« Odgovori #268 : 19. Svibanj 2019, 21:17:32 »

A nema ni jedan da je skroz cesta?
Evidentirano
EnduroLab

Branko-ST

« Odgovori #269 : 19. Svibanj 2019, 21:34:43 »

A nema ni jedan da je skroz cesta?

stelaj sag da nebi opet cmoljio  :kiss2:

Davore ponesi senzaciju tu ce sigurno bit sljive  :0648:
Evidentirano
▒▓█▀H▄A▀J▄D▀U▄▀K▄▀▄S▀▄P▀▄L▀▄I▀▄T▀█▓▒

EnduroLab

« Odgovori #270 : 19. Svibanj 2019, 21:54:22 »

stelaj sag da nebi opet cmoljio  :kiss2:

Davore ponesi senzaciju tu ce sigurno bit sljive  :0648:

Bi volio da si imas kaj postelat prije bendura? :jesus:
Evidentirano
EnduroLab

Dado33

• Vozi: Glomazni otpad
« Odgovori #271 : 19. Svibanj 2019, 22:10:14 »

Ja nemam niš za štelat  :neznam:
Evidentirano

Zorro

• Vozi: Pegaso Factory, DR-350
« Odgovori #272 : 19. Svibanj 2019, 22:11:43 »

..kako i naslov kaže..prošli smo danas otprilike 1/5 tracka..digli se iznad Šnjegavića, a spustili se u Mijače. Dobro smo odlučili jer da nismo oprala bi nas kiša negdje u pol šume.
Jučer uvečer je kiša lijevala 3-4 sata..i danas nije pretjerano blatno..bar u tom dijelu koji smo vozili. Tak da..ako kiše ne bude padala bar 2 dana prije bendura..bit će idealno

https://www.facebook.com/zorrrrrro/media_set?set=a.10218326521702797&type=3&comment_id=10218326867831450&notif_id=1558296285335450&notif_t=photo_album_comment
Evidentirano

clox

« Odgovori #273 : 19. Svibanj 2019, 22:17:31 »

Igore ovo izgleda mrak!
Jel netko ovaj vikend brljao šumom?
Ja sam šetao svojom i ne pamtim toliko blata od ne znam kada.
Evidentirano

clox

« Odgovori #274 : 19. Svibanj 2019, 22:18:16 »

I da sam ontopic, poštelao sam si napetost lanca.
Jel to dovoljno?
Evidentirano
 Str: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Gore

Stranica je generirana za 0.206 sekundi uz 21 upita.