Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: DIVLJI RR Slavonski Brod - 30.03.2019.  (Posjeta: 780 )

oki

• *
DIVLJI RR Slavonski Brod - 30.03.2019.
« : 05. Veljača 2019, 08:45:19 »

Poziv na PARTY  :021: :021: :021: za datum 30.03.2019 (Subota) u organizaciji -DIVLJI RR-
Slavonski Brod
održavanje partyja će biti u prostorijama Mjesni odbor Brodsko Vinogorje -centar sa početkom u 18h .
Pozivamo sve bajkere, klubove i zaljubljenike 
sve informacije na telefon 00385 91 567 33 36-Zoran (predsjednik kluba)
« Zadnja izmjena: 13. Veljača 2019, 13:35:15 Iwa »
Evidentirano

Iwa

• Nemesis
  • Spol: Ženski
  • Vozi: XX
Odg: DIVLJI RR Slavonski Brod - 30.03.2019.
« Odgovori #1 : 13. Veljača 2019, 13:38:10 »

stavljam vas uvjetno na kalendar. uvjetno jer nemam pojma ko ste, jer se niste deklarirali kao mk, jer se niste predstavili i jer niko od Slavonaca nije rekao : ovi su ok i nisu nikome blebnuli u termin, ako bude prigovora oko istog - zna se

Evidentirano
In a land of sheep a few wolves still roam....

oki

• *
« Odgovori #2 : 13. Veljača 2019, 14:14:05 »

Pozdrav, obzirom da baš nemamo iskustva vezano za objave ovoga tipa učinio sam grešku pa ću je pokušati ispraviti sada, moje ime je Zoran Ključević i kao voditelj skupine Divlji RR iz Slavonskog Broda moram priznati da nismo registrirani kao MK  pred zakonom i stoga nisam  niti naveo titulu MK. No postojimo i djelujemo na području Slavonije već 10 godina i kao takve nas prepoznaju svi ostali klubovi bili registrirani ili ne. Osobno poznajem i mene poznaju večina klubova iz naše a i šire regije. Strogo smo pazili da ne "ulijećemo" nikome u termin i sve klubove u krugu od 100km obavjestili o našim namjerama te su nas upravo neki od tih klubova i naveli da upišemo termin na ovaj forum i ovu temu. Ako eventualno postoji neki problem vezano za našu objavu spremni smo na vaše eventualne radnje koje ćete poduzeti u vezi toga i naravno prihvatiti ih kao pravilo..Hvala i Lijep pozdrav
Evidentirano

Iwa

• Nemesis
  • Spol: Ženski
  • Vozi: XX
« Odgovori #3 : 13. Veljača 2019, 14:26:38 »

sve ok, ja samo sebe u startu ograđujem da meni neko poslije ne j*** majku  :D
inače, za "nove" klubove bilo kojeg predznaka ili bez istog je običaj da se prestave prije prve objave na kalendaru. jer imamo pravilo da ne dopuštamo objave ičega što nije organizator moto klub (razno-razni pokušaji objava komercijalnih zabava).
registracija kluba pri nadležnim ustanovama nije bitna, bitno je kako se vi deklarirate. u hr postoji puno skupina i nakupina sa urednim mk oznakama iako se nikada nisu prijavili niti jendoj ustanovi, bitno da ih ostali doživljavaju kao takve.
smatraću ovu prepisku predstavljanjem kluba  :wink:
Evidentirano
In a land of sheep a few wolves still roam....

oki

• *
« Odgovori #4 : 13. Veljača 2019, 14:36:37 »

Hvala i u slučaju da vam nije predaleko također vas pozivam na naš party koji smo upriličili upravo zbog višegodišnjih gostovanja kod klubova ili skupina "zaraženih" ljubavi prema motociklima i rock nad rollu . Čisto da im se odužimo za sve lijepe trenutke provedene kod njih i sa njima..Lp
Evidentirano

Nero

• Spol: Muški
  • Vozi: Češće guram
« Odgovori #5 : 13. Veljača 2019, 14:44:25 »

Jel moguce uci na parti sa super boldorom? On je bio RR u svoje vrijeme!
Evidentirano

oki

• *
« Odgovori #6 : 13. Veljača 2019, 14:49:23 »

Moram vrata izmjeriti a ako ne ide, gurat ćemo boldorku kroz prozor ako treba. :021: :021: :0648: :palacgore:
Evidentirano

BEŠO - SB

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: Yamaha Fazer S2
« Odgovori #7 : 18. Veljača 2019, 06:57:59 »

DIVLJI RR -šta reći o toj skupini,dobri su ljudi(nekom više,nekom manje)...a da se mogu vidjet mogu,prepoznatljivi su,i hoće pomoć ako nekom pomoć zatreba,i hoće počastit iako zauzvrat ne traže ništa :ples: :piva:
Evidentirano
Darko Ćušković - BEŠO Više volim da me mrze zbog onog što jesam nego da me vole zbog onog što nisam.
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.147 sekundi uz 21 upita.