Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Problem vodena pumpa aprilia sportcity 200ccm  (Posjeta: 652 )

neos ....

• *
Problem vodena pumpa aprilia sportcity 200ccm
« : 07. Veljača 2019, 03:09:36 »

Pozdrav, Do sada sam samo citao forum i trazio razna rijesenja za neke probleme koje sam imao sa motorima.. Eh sada posto sam naisao na problem koji jos uvijek nisam uspio rijesiti odlucio sam i da ss registrujem. Problem je sljedeci:
Imam aprilu sportcity 200ccm 2005godiste uzeo sam je nedavno odmah nakon mjesec motor se sasuo pukao je remen i radilica je prolupala uglavnom odvezao u ovlasteni servis i covjek mi je uradio nove lezajeve i radilicu navodno i glava je mjesala ulje i vodu pa je i to zamjenio navodno jer nisam dobio nista od starih dijelova osim glave prem da sam platio 600e za te popravke.. Motor je radio oke nekih mjesec dana i dosla je zima sezona end... Prije par dana upalim motor reko da malo odradi i da naspem permant mada sam se kasno sjetio ali etoo..Skontam da se motor pregrijava to jeste da voda ne kruzi jer je hladnjak hladan (znaci ne dolazi topla voda u njega) a masina je vruca.. Kontam zaledila voda negdje sacekam da otopli i opet istoo motor se pregrijava voda ne dolazi u hladnjak.. Pomislih da se nije bila zaledila pa kada sam upalio mozda sam polomio propeler na vodenoj pumpi otvorim pumpu propeler kao nov dihtung takodjer ne pusta nigdje probam da okrenem propeler okrene se.. Eh upalim motor i vidim da mi se propeler na vodenoj ne okrece ( ne znam da li treba da se okrece po nekoj logici mislim da treba) i etoo to je to sto sam skontao da li neko imo slican problem, da li se moze skinuti pumpa bez da rastavljam masinu, ( ja sam skinuo ssmo poklopac od propelera gdje dolaze 2 cjevi za vodu, sta pokrece vodenu pumpu to me.najvise zanima odnosno sta pokrece taj propeler. Pa da pogledam da nije to otislo..LP
Evidentirano

Sredju

• Spol: Muški
  • Vozi: Yamaha MT07
Odg: Problem vodena pumpa aprilia sportcity 200ccm
« Odgovori #1 : 07. Veljača 2019, 08:07:22 »

Pozz.
Ja mislim da je to piaggio Leader Motor. 125/150/200 ccm.
Vrti po internetu, naletit ces na nesto, ako ovdje nista ne bude.
Sad sam vidio shemu kako je to rijeseno, u pravilu, leader je zrakom hladjen motor na koji je nadodano vodeno hladjenje i upravo tako je to i sklepano.
Ako leader, onda samo zrakom hladjen.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.165 sekundi uz 20 upita.