.:: MOTORI ::. > Generalno o motociklima

Baza podataka za fiksne kamere

(1/10) > >>

koshchall:
pozdrav,

U fazi sam izrade aplikacije za fiksne kamere pa trebam vašu pomoć oko baze podataka.
Aplikacija je načelno zamižljena kao ''vulgaris'' koja radi u pozadini, ne troši bateriju i radi offline uz update po potrebi.
I nije WW nego samo za SEE ( aka balkan ) odnosno za početak HR.
Ista je prvenstveno namijenjena za vozače na dva kotača pa je problem sa definicijama stacionarnih kamera jer za većinu nisam siguran kuda gledaju i što snimaju.
Prvi korak je stvaranje baze podataka što sam pojednostavnio malom aplikacijom za android telefone, ali ista zahtjeva zaustavljanje kod svake kamere.
Ako ima interesenata za prikupljanje podataka i kasnije testiranje aplikacije molim javite mi se na PP/gmail.

U biti tražim 2-3 entuzijasta po županiji da u nekom periodu ili u prolazu obiđe poznate mu kamere i napravi 'izvid' uz pomoć aplikacije na mobu.
ZD i ŠI-KN županija je isključena jer tu se muvam.
Ne mogu obećati da će ista zaživjeti i biti prihvaćena ili da će dobro raditi no valja pokušati...

Elias:
Snecer ima veliku bazu podataka. Možeš li nju koristiti?

Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

koshchall:
Ima i koristim ju, svaka mu čast na trudu.
Problem sam spomeno odnosi se na to da mi treba izvid direktno sa terena: koordinate, max dozvoljena brzina na prometnici koju motri kamera, azimut, karakteristike kamere što će reći dali slika u DOLASKU, ODLASKU ili OBOJE i DALI je DUAL kamera - odnosno da li kamera snima recimo ISTOK ili ISTOK i ZAPAD...
to je bitna stavka za one koji imaju jednu tablicu iza.. :-)

PP..
Job nije neki naporan, staneš kod kamere, upališ APP, stisneš 4 dugmića i vozi dalje....

Danijel 23:

--- Citat: koshchall - 13. Srpanj 2019, 00:11:26 ---Ima i koristim ju, svaka mu čast na trudu.
Problem sam spomeno odnosi se na to da mi treba izvid direktno sa terena: koordinate, max dozvoljena brzina na prometnici koju motri kamera, azimut, karakteristike kamere što će reći dali slika u DOLASKU, ODLASKU ili OBOJE i DALI je DUAL kamera - odnosno da li kamera snima recimo ISTOK ili ISTOK i ZAPAD...
to je bitna stavka za one koji imaju jednu tablicu iza.. :-)

PP..
Job nije neki naporan, staneš kod kamere, upališ APP, stisneš 4 dugmića i vozi dalje....

--- Kraj citata ---
Nema problema.
Koja su to 4 gumba?

koshchall:
Nije gotova, nešto sam zapeo sa hostom online baze ali javim se.
Za sada je pokriven i Karlovac, ti ako budeš grad ZG.... to je za prvu ruku više nego dovoljno..
hvala u svakom slučaju.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju