Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Trogir  (Posjeta: 2111 )

Kawah

Odg: Trogir
« Odgovori #1 : 02. Kolovoz 2019, 21:06:45 »

Žao mi je ,najiskrenije mi je žao . I poginule ,njezine obitelji i njezinih bližnjih  No ,nekako se ne mogu oteti dojmu da su našim dičnim novinarima od pera nikako ne može utuviti u glavu razlika između motociklista ,skuteraša ,mopedista,biciklista ,itd Sve je to njima u istom košu .  8) :021:
Evidentirano

ROMANISTA

• Spol: Muški
  • Vozi: S10 & Vespa Super Sport 300
« Odgovori #2 : 02. Kolovoz 2019, 22:51:07 »

Ma moran napisat. Ne za ovaj slucaj.  Ne znam ni tko ni sto. Al kako su ljudi u autima kreteni, tako su i motoristi, skutersti i biciklisti. Nema nikave razlike

Kad covik  vozi ( bilo sto) po propisu i nesto mu se desi, bad luck. Al vecina izaziva. I to je prava istina. Necu dalje. Nema potribe
Evidentirano
KEITH FAKIN RIFFHARDS

snoopyx

• **
  • Spol: Muški
« Odgovori #3 : 03. Kolovoz 2019, 09:28:21 »

Ma moran napisat. Ne za ovaj slucaj.  Ne znam ni tko ni sto. Al kako su ljudi u autima kreteni, tako su i motoristi, skutersti i biciklisti. Nema nikave razlike

Kad covik  vozi ( bilo sto) po propisu i nesto mu se desi, bad luck. Al vecina izaziva. I to je prava istina. Necu dalje. Nema potribe

Na žalost nije dovoljno da sam voziš po propisima. Jedan vozač bilo čega, vozeći se nepropisno može biti dovoljno za tragediju.
Evidentirano

Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.175 sekundi uz 20 upita.