Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Prerada Kawasaki Er6-F u N  (Posjeta: 467 )

Neno Puška

• *
Prerada Kawasaki Er6-F u N
« : 22. Rujan 2019, 14:17:42 »

Pozdrav ekipi na forumu!
Molim za pomoć... Prije kojih mjesec dana pao sam sa Er6f 2008 g... Gužva u gradu, kolone, nisam stigao odreagirati i zviz! U biti bacio se da ne udarim frontalno u auto ispred sebe, motor klizao na desnom boku i podvukao se pod auto. Brzina nije bila velika ali šteta je poprilična... Vizir, koš, vezne plastike, oba gornja oklopa, volan, tank, lijevi prekidač na volanu i šta je najgore urice.
Dobro u svemu je da ono vitalno nije stradao nimalo, čak ni hladnjak nije ni taknut, a ni vilice.
Ali sad vratiti ga na staro košta ko suho zlato, pa čak i rabljeni dijelovi su preskupi da se ne isplati ulagati.
Zato razmišljam o pretvorbi u N model, ali jako je teško doći do ikakvih informacija je li to moguće s obzirom na instalacije... Je li moguće prilagoditi đekove urica od F modela za N model?? Ima li tko iskustva u tome ili kakva saznanja?
Evidentirano

stipe_zxr

• **
Odg: Prerada Kawasaki Er6-F u N
« Odgovori #1 : 22. Rujan 2019, 19:58:42 »

Nemozes naći dijelove na e bayu ?
Evidentirano
Black Ninja

Neno Puška

• *
« Odgovori #2 : 23. Rujan 2019, 09:18:26 »

Mogu naći dijelove skoro sve, ali bez obzira na sve popravak i uz dijelove sa e-baya dođđe preko 1200 € šta mi je previše...
Jeftinije i to za više od pola je pretvoriti ga u N verziju i tražim nekoga tko ima iskustva s tom opcijom...
Evidentirano

ropee

• **
  • Spol: Muški
  • Vozi: zr7s
« Odgovori #3 : 23. Rujan 2019, 11:21:39 »

Ne znam kako ćeš onda proći na tehničkom?
Više to nije kao nekada, sad imaju slike od motora i ako je primjetna razlika u odnosu na godinu prije - pad.
A atest prerade opet košta
Evidentirano
SPOR I

Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.289 sekundi uz 20 upita.