Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 2 3 [4]  Sve   Dolje

Autor Tema: Yamaha Tmax 560  (Posjeta: 4308 )

Bruno1

• **
  • Spol: Muški
Odg: Yamaha Tmax 560
« Odgovori #75 : 08. Studeni 2019, 20:10:13 »

Ja san 170 i meni je normalno sve, čak i za guranje u rikverc, na svima do sad. Ova slika je sa najnovijeg.  Obično inaće najviše "širina" smeta onima šta ga nikad nebi ni(mogli) kupili.
Joke lav si,da ih nisan ima 2 nebi ni bia u ovoj grupi nego sic je širi to je istina i za suvozača i vozača.
Evidentirano

joke

• Vozi: šta stigne : )
« Odgovori #76 : 09. Studeni 2019, 13:34:13 »

Širina sjedala ovog i prethodnog modela je identična, a na širinu se prije navedeni tuže od 2008.
Evidentirano

Boxer_st

• **
« Odgovori #77 : 10. Studeni 2019, 13:03:12 »

... širina sica i mora bit ista kad pašu sport i comfort sicevi iz dodatne opreme starog i na ovog novog... pretpostavljam da su suzili bumerang koji je noge izbacivao dodatno vani i onemogućavao da se stane sa punom nogom na pod... sa niti jednim sicem kod prijašnjih modela nije bilo tih problema jer je naprijed bio uži i na svakom sam punom nogom stajao na semaforu bez problema... tako da me baš zanima ta razlika sad na novom... :021:
Evidentirano
Ja ne vozim brzo, samo nisko letim

Srki

• Dezurni pojebavatelj koji živi na rubu!
  • Vozi: Type R, CBR 600F
« Odgovori #78 : 10. Studeni 2019, 17:27:39 »

ovaj je definitivno flatoguzi, liči na Kiju sa tim kineskim svjetlima

a širina sica je problem kad si mali čovječuljak, pravi maškarci čak i na ovom modnom skuteru mogu do poda

uostalom, radi se o sigurnosti, ko nemre punom nogom do poda ne bi se trebao izlagat opasnosti da se pred svjedocima izvrne ko kornjača na semaforu

a koji je od svih skutera unazad 10 god bolji teško je reći, zadnje 2-3 generacije imaju samo kozmetičke modne promjene, stvarne koristi uopće nema

Srki
Evidentirano
tu pola nije istina, a pola je zajebancija

Boxer_st

• **
« Odgovori #79 : 10. Studeni 2019, 21:40:14 »

ovaj je definitivno flatoguzi, liči na Kiju sa tim kineskim svjetlima

a širina sica je problem kad si mali čovječuljak, pravi maškarci čak i na ovom modnom skuteru mogu do poda

uostalom, radi se o sigurnosti, ko nemre punom nogom do poda ne bi se trebao izlagat opasnosti da se pred svjedocima izvrne ko kornjača na semaforu

a koji je od svih skutera unazad 10 god bolji teško je reći, zadnje 2-3 generacije imaju samo kozmetičke modne promjene, stvarne koristi uopće nema

Srki

... aj da i ti nekad kažeš nešto točno...  :sucky: :mrgreen:
Evidentirano
Ja ne vozim brzo, samo nisko letim
 Str: 1 2 3 [4]  Sve   Gore

Stranica je generirana za 0.19 sekundi uz 20 upita.