Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Kaciga  (Posjeta: 462 )

Vabi

• *
  • Spol: Muški
Kaciga
« : 27. Studeni 2019, 11:29:41 »

Pozdrav.
Nedavno sam u "rinfuzi" kupio divnog starca. GPZ 550 Unitrack 1982. Nakon puno uloženog truda i volje doveo sam ga u stanje u kakvom je danas. Ponosno prilažem slikicu i filmić.

Želio bih sada nabaviti "čeladu" koja odgovara za taj motor. Dakle, mora vizualno odgovarati tom dobu, mora biti zatvorena (ako zastružem asfalt ili poljubim rubnjak da mi spasi njuškalicu), ne želim nešto što samo udovoljava zakonskoj normi već mi daje neke šanse u lomljavi iznad 50 km/h, mora biti rabljena jer mi je žao šarati po novoj kacigi, a namjera mi je uskladiti je sa motorom. 

Svi prijedlozi i ponude su dobrodošli.

Veličina je M.

Evidentirano

Vabi

• *
Odg: Kaciga
« Odgovori #1 : 27. Studeni 2019, 11:43:19 »

Kako ova tema ne bi bila samo o meni, a mislim da je jako važna, bilo bi dobro da podijelimo iskustva sa tim komadom zaštitne opreme jer mislim da na tržištu postoji puno toga što udovoljava zakonskoj normi, a ne bi se trebalo naći niti na glavi biciklista.
Evidentirano

MaRi0_St

• **
  • Vozi: Z 750
« Odgovori #2 : 27. Studeni 2019, 11:48:24 »

slučajno na moto forumu postoji prilično opsežan topic na tu temu.... s niti 650 stranica :mrgreen:

https://www.motori.hr/forum/index.php?topic=22253.16275
Evidentirano
"Kawasaki voze oni ljudi koji si nisu mogli priuštit Suzuki, pa su uzeli zeleno smeće, stavili neki auspuh i glume da imaju GSXR-a..."

ZP1993

• **
  • Vozi: Aprilia Red Rose Classic
« Odgovori #3 : 27. Studeni 2019, 12:52:25 »

Ne kužim se baš u te retro kacige (ja imam Nolan N104 flip up kacigu),al vidio sam da ima nekih modela u trgovini The Back Door Store/Tomić Moto Shop.

Evidentirano

Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.104 sekundi uz 20 upita.