Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 347   Dolje

Autor Tema: ×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×  (Posjeta: 570698 )

jure83

• Spol: Muški
  • Vozi: r6 08
Odg: ×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×
« Odgovori #1250 : 04. Ožujak 2012, 23:07:57 »

ma nema sikiranja.jos malo pa ce bit kao u grckoj pa cemo moc kako ocemo  :LOL: :LOL: :LOL:
Evidentirano

seki22

• Pjađo me vodio kroz djetinjstvo i pomogao da postanem muško, tako mi Tmaxa
  • Vozi: ملك عجلتين
« Odgovori #1251 : 04. Ožujak 2012, 23:23:58 »

Zože jel zato ti nećeš u Klub? Zbog straha od identifikacije kad juris dionicom ST-MA? 

Sented from my iBok juzing Tapatok
sad si ga prokuzija
da je broj na tablici onda bi se uclanija. :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano
Kralj Majka

Zog

• Vozi: "šporki enduro"
« Odgovori #1252 : 04. Ožujak 2012, 23:29:27 »

Zože jel zato ti nećeš u Klub? Zbog straha od identifikacije kad juris dionicom ST-MA? 

Sented from my iBok juzing Tapatok

E. :misli: :neznam:
Evidentirano

SP

• Vozi: Suzuki
« Odgovori #1253 : 05. Ožujak 2012, 14:00:16 »

ne bi tija izazivat vraga ali mozda su poceli slikavat i zapisivat tablice jer su vidili mali miljon slika na onim kamerama sta snimaju brzinu di motoristi projure sa 100,150 i vise kmh  a mogu in onda puvat u guzicu jer se snimi samo od sprida tj. nema tablice
Da ne bude sad usporedivanja :misli: :wink:
iman tamo jednu tako lipu sliku da sam u napasti da im se prijavim samo da mi je daju  :mrgreen:
Evidentirano

Mario T

• Vozi: Fazer 600 S2
« Odgovori #1254 : 05. Ožujak 2012, 14:38:48 »

Bas me zanima jeli zaustavljaju Keruma juniora,mulac od dvadesetak godina vozi M3 od nekih 600ks,a nebi smija vozit jace od 90 konja,jazavci policijski  :palacdolje:
Evidentirano
Šaltung majka

cosmic

• Vozi: Nita
×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×
« Odgovori #1255 : 05. Ožujak 2012, 14:47:42 »

Bas me zanima jeli zaustavljaju Keruma juniora,mulac od dvadesetak godina vozi M3 od nekih 600ks,a nebi smija vozit jace od 90 konja,jazavci policijski  :palacdolje:
Je, mos mislit.

©
Evidentirano
"Dress for the crash, not the ride"

vjeko46

• Predsjednik razreda
  • **
  • Vozi: YAMAHA XJR 1300SP ;Nrg50
« Odgovori #1256 : 05. Ožujak 2012, 17:49:58 »

:021: :LOL:
Evidentirano
JA sam na moru i MORAM SE

KAD ODRASTEN BIT ĆU VELIKI

bešo

• *
« Odgovori #1257 : 05. Ožujak 2012, 19:27:14 »

Evo malo detalnije izvješče za one koji nisu prošli ovaj novi sistem kontrole prometa!!!
U Brelima , kad ideš iz MA u ST , iza restorana Šampion 900 m , u dvorištu prve kuče s desne strane stoji policijska kamera Multanova. Ograničenje je 60 km/h. Nakon kamere 1600 m je veliki parking s live strane ceste. Ovi s kamerom snimaju brzinu , priticanja - jer je puna linija, i sve ostalo i onda stanicom javljaju blokadi. Na srid magistrale di je veliki parking je prava blokada prometa! Parkiraju policijski kombi na srid magistrale popriko i nemožeš proč ako se oni ne maknu. Ima i pandur na motoru ako se promisliš bižat. Interesantno je šta SVE , ali ama baš SVE motore skreču na parking bez obzira jesi li u prekršaju ili nisi! Mi smo prošli 55 km/h jer smo znali za sve i opet nas je pripratilo! Nezamisliva policijska tortura! Napisali su u dva dana ,subotu i nedjelju , tisuče i tisuče kuna kazni !!! LUDA KUČA !!!
Slažem se i podržavam Poštara da se odma ovaj vikend pokrene neka zajednička akcija i obavezno , ako se može sredit , uključit medije! Nas iz Makarske je puno fasovalo , tako da mislim da neče bit problema za odaziv!

SLOBODA SVIMA A NE SAMO NJIMA !!!

Uploaded with ImageShack.us
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak 2012, 19:30:45 bešo »
Evidentirano
Freedom for D8

Gašo-oš

• **
  • Vozi: yv 535
« Odgovori #1258 : 05. Ožujak 2012, 19:32:07 »

triba samo odredit uru pa od vruje do šampiona kolona tamo amo dok nekom ne dopizdi  :mrgreen:
Evidentirano

cosmic

« Odgovori #1259 : 05. Ožujak 2012, 22:10:16 »

Ovde cemo sve dogovorit...ako ko ima koga u nikoj novini ili radiju ili bilo kojem drugom obliku medija,neka pokrene nesto. Ja sam u petak doma nakon 24 sata putovanja, al' sam u subotu i nedilju na relaciji dubci - MA- Dubci - MA ....
Evidentirano

Mario T

• Vozi: Fazer 600 S2
« Odgovori #1260 : 05. Ožujak 2012, 23:01:21 »

Valjda ce Index.hr podrzat ovo,jer samo sta san pogleda ovu sliku digla mi se kosa na glavi,jebote ko da ganjaju Al Caponea,smecari policijski  :palacdolje:
Evidentirano
Šaltung majka

angelo.ma

• profesor lakat
  • Vozi: R6
« Odgovori #1261 : 05. Ožujak 2012, 23:16:25 »

triba samo odredit uru pa od vruje do šampiona kolona tamo amo dok nekom ne dopizdi  :mrgreen:
Radi se na tome, zborno misto bi tribalo bit Dubci, nedilja, 13:00.
Sutra bi se triba i klub očitovat i pa ću moć potvrditi detalje.
Evidentirano

Nero

• Vozi: Češće guram
« Odgovori #1262 : 06. Ožujak 2012, 00:25:38 »

Ala ludila, morat ću montirat tablicu natrag :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Ako mislite tražit i dobit podršku medija za manijakalnu vožnju do Makarske....mislim da ste previše optimistični. Blago rečeno. Jako blago  :LOL: :LOL: :LOL:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  :jesus: :jesus: :jesus:

Al dobro, policija će imat finu bazu podataka s našim motorima, tablicama, slikama, olakšat ćemo posao prometnim policajcima i sucima za prekršaje. Pojačat ćemo učinkovitost policije i pravosuđa.
Evidentirano

cosmic

« Odgovori #1263 : 06. Ožujak 2012, 00:25:53 »

Radi se na tome, zborno misto bi tribalo bit Dubci, nedilja, 13:00.
Sutra bi se triba i klub očitovat i pa ću moć potvrditi detalje.
ja cu onda prenit isto svom klubu, ako vec neko nije ucinija to. Nije bitno jesu li motori ili skuteri u pitanju...bitno se pojavit i odaslat poruku...

Tko god ima nekog u drustvu da nediljon u tu uru nije na obidu ili u crikvi...u 13:00 Vruja!!
Pokret iz Splita u 11:00 za one sto vole grupnjak, na Kapula Oil,Sirobuja. Za ostale...samo dodjite do 13:00 na Dubce, tj. Vruju.
Ako nas bude previse za Kapula Oil, onda cemo se nac na ogromnom parkiralistu Lovrinac, nasuprot Fiata...

Endurasi i skuterasi su dobrodosli... :mrgreen:
Evidentirano

cosmic

« Odgovori #1264 : 06. Ožujak 2012, 00:27:24 »

P.S. Ako mislite tražit i dobit podršku medija za manijakalnu vožnju do Makarske....mislim da ste previše optimistični. Blago rečeno. Jako blago  :LOL: :LOL: :LOL:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  :jesus: :jesus: :jesus:

Al dobro, policija će imat finu bazu podataka s našim motorima, tablicama, slikama, olakšat ćemo posao prometnim policajcima i sucima za prekršaje. Pojačat ćemo učinkovitost policije i pravosuđa.
ocito nisi skuzija...brzinom od 45km/h po GPS-u se vozimo u krug izmedju Dubaca i Brela...
Evidentirano

Nero

« Odgovori #1265 : 06. Ožujak 2012, 00:35:46 »

ocito nisi skuzija...brzinom od 45km/h po GPS-u se vozimo u krug izmedju Dubaca i Brela...

Očito ti mene nisi skužija.

Skupimo se svi, fino legalni i uredni. Policija nas zaustavi, popiše, poslika i tako te fine stvari. Idući vikend opet demontiram nosač tablice, protutnjim kraj patrole, a oni me dočekaju kući. Ipak imaju i moju sliku i registraciju.

Što se medija tiče, prošao sam slične gluposti dok sam manita s autima. Nijedan pozitivan prilog o idiotima koji divljaju s autima nikad nigdje nije objavljen. Povuci paralele s idiotima koji divljaju motorima.

P.S. Pardon, izaša je jedan pozitivan članak, Korida na asfaltu, u Slobodnoj daavno.
Evidentirano

seki22

« Odgovori #1266 : 06. Ožujak 2012, 00:38:32 »

ti bas moras ubit zabavu  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano
Kralj Majka

seki22

« Odgovori #1267 : 06. Ožujak 2012, 00:39:23 »

Očito ti mene nisi skužija.

Skupimo se svi, fino legalni i uredni. Policija nas zaustavi, popiše, poslika i tako te fine stvari. Idući vikend opet demontiram nosač tablice, protutnjim kraj patrole, a oni me dočekaju kući. Ipak imaju i moju sliku i registraciju.

Što se medija tiče, prošao sam slične gluposti dok sam manita s autima. Nijedan pozitivan prilog o idiotima koji divljaju s autima nikad nigdje nije objavljen. Povuci paralele s idiotima koji divljaju motorima.

P.S. Pardon, izaša je jedan pozitivan članak, Korida na asfaltu, u Slobodnoj daavno.
Opet ti  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :mrgreen: :mrgreen:
Evidentirano
Kralj Majka

Anticitizen419

• **
  • Vozi: Šitko! FTW. BMW K1300R
« Odgovori #1268 : 06. Ožujak 2012, 00:40:20 »

ako smo kod krivog kuženja...radi se o tome da vi tražite da se motoriste ostavi na miru...dok svi vozači automobila mole boga da nas sve zatvore zbog načina na koji mi provodimo vikend na toj dionici, a ne zbog defilea u kojem bi ti vozio 45kmh po gps-u.
tražiš podršku novina - a možeš dobiti samo podršku motorista, jer nitko normalan neće uopće probati razumjeti već će shvatiti da su policajci konačno odlučili stati na kraj jurcanju...što im je nekako i u opisu posla sviđalo se to nama ili ne
Evidentirano
Bolje biti bogat i zdrav
jer kad si siromašan džaba ti što si bolestan

seki22

« Odgovori #1269 : 06. Ožujak 2012, 00:43:22 »

ako smo kod krivog kuženja...radi se o tome da vi tražite da se motoriste ostavi na miru...dok svi vozači automobila mole boga da nas sve zatvore zbog načina na koji mi provodimo vikend na toj dionici, a ne zbog defilea u kojem bi ti vozio 45kmh po gps-u.
tražiš podršku novina - a možeš dobiti samo podršku motorista, jer nitko normalan neće uopće probati razumjeti već će shvatiti da su policajci konačno odlučili stati na kraj jurcanju...što im je nekako i u opisu posla sviđalo se to nama ili ne
jos jedan party pooper :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL:
Evidentirano
Kralj Majka

cosmic

« Odgovori #1270 : 06. Ožujak 2012, 00:44:09 »

2Nero

Bez tablice... sve mi govori... Moja je vidljiva na svim slikama, uvik na motoru... nemam sta skrivat...kad me UVATE u prekrsaju neka pisu...a nije bilo jednom... Nemoj nista zavidavat jer nas zbog takvih i ganjaju...fino odmori u nediju i cekaj izvjesce ovde u temi... :palacgore:
Evidentirano

Shepa

• Sarkazam se u Dalmaciji još uvijek smatra dijelom crne magije
  • Vozi: smireno i staloženo
« Odgovori #1271 : 06. Ožujak 2012, 00:45:09 »

Evidentirano
Tapeciram siceve i popravljam oštećenu moto-odjeću.

Nero

« Odgovori #1272 : 06. Ožujak 2012, 00:45:13 »

Opet ti  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :mrgreen: :mrgreen:

Ok Ok,

Idući vikend idemo, nosim ja gradele, vino i domaću teletinu.

Poznajem par novinara, dovest ćemo ih, počastit njih i policajce. Potpisat ćemo peticiju da se cesta do Makarske proglasi pistom i bit će u subotu prva legalna nagrada Makarske. Vozači auta, majke male djece u naručjima će pozdravit novonastalu situaciju ovacijama poput onih kad smo dobili Hrvatsku. Čak će se i ponudit da operu suđe, ako nabavimo Jar, on je ipak najbolji za otapanje masnoća.

Istog trenutka ću iskidat svoju vozačku, skinit tablicu, farove i srušit svoje dotadašnje prolazno vrijeme uz prosječnu brzinu 232,6 Km/h. Zbog mog junačkog podviga, načelnik policije će mi ponudit djevičanstvo svoje 19ogodišnje kćeri i get out of jail free card ako budem divlja van Makarske rivijere.
Evidentirano

Anticitizen419

• **
  • Vozi: Šitko! FTW. BMW K1300R
« Odgovori #1273 : 06. Ožujak 2012, 00:47:47 »

ljudi ima i ljepših stvari od pobjede na specijalnoj olimpijadi. recimo za vas možda i nema al meni je draže da nisam retardiran.
Evidentirano
Bolje biti bogat i zdrav
jer kad si siromašan džaba ti što si bolestan

seki22

« Odgovori #1274 : 06. Ožujak 2012, 00:48:34 »

Ok Ok,

Idući vikend idemo, nosim ja gradele, vino i domaću teletinu.

Poznajem par novinara, dovest ćemo ih, počastit njih i policajce. Potpisat ćemo peticiju da se cesta do Makarske proglasi pistom i bit će u subotu prva legalna nagrada Makarske. Vozači auta, majke male djece u naručjima će pozdravit novonastalu situaciju ovacijama poput onih kad smo dobili Hrvatsku. Čak će se i ponudit da operu suđe, ako nabavimo Jar, on je ipak najbolji za otapanje masnoća.

Istog trenutka ću iskidat svoju vozačku, skinit tablicu, farove i srušit svoje dotadašnje prolazno vrijeme uz prosječnu brzinu 232,6 Km/h. Zbog mog junačkog podviga, načelnik policije će mi ponudit djevičanstvo svoje 19ogodišnje kćeri i get out of jail free card ako budem divlja van Makarske rivijere.
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Evidentirano
Kralj Majka
 Str: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 347   Gore

Stranica je generirana za 0.189 sekundi uz 21 upita.