Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Ducati SS600 i SS750  (Posjeta: 1384 )

#Desmo#

• **
  • Spol: Muški
Ducati SS600 i SS750
« : 20. Svibanj 2007, 12:20:58 »

imam kombinaciju za uzet SS600 il SS750 u savrsenom stanju,motori su '01. god.

Pitanje: htjel bi gore stavit masinu od Monstera ili SS-a 900 ili 1000 ,dal je to moguce radi rame ,velicine cilindara
ili neceg tome slicnom????

p.s. isplativost...to je moja stvar,ne radim to radi konja vec jedino radi suhog kvacila u ciji sam
zvuk zaludjen, citajte zaljubljen il sta vise,a i postoji mogucnost relativno jeftinog nabavka zadnje vilice i masine
od SS900 iz Italije!!!
Evidentirano

zvonko situm

• bRz,bRRži,Mamojebac
Odg: Ducati SS600 i SS750
« Odgovori #1 : 20. Svibanj 2007, 13:03:57 »

ako je samo radi zvuka suhog kvačila.....na bilo koji motor zaveži konopac a na drugi kraj zavežeš nekoliko starih šerpi ili praznih konzervi i tako se vozaj po asvaltu.... :misli:
Evidentirano
ŠILE- VINKOVCI ....brži sam i od sebe !!!

#Desmo#

• **
« Odgovori #2 : 20. Svibanj 2007, 15:08:12 »

ako je samo radi zvuka suhog kvačila.....na bilo koji motor zaveži konopac a na drugi kraj zavežeš nekoliko starih šerpi ili praznih konzervi i tako se vozaj po asvaltu.... :misli:

sprdaj sprdaj,al imas i ti nekog asa u rukavu,pred cca god. dana meni si slao zadnji amortizer od 916 u Ri
al nije iso unutra bez nekih zahvata  :wink: ....znaci u garazi ipak lezi kakav Duc  :mrgreen:

...p.s. molim vas bez off-ova ....imam kaos u glavi radi tog motora i kombinacija :mrgreen:
Evidentirano

ib

• Gost
« Odgovori #3 : 20. Svibanj 2007, 15:13:38 »

Molim pogledati dopunu pravila foruma:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,43039.0.html

Ljudima koji odrzavaju forum puna je kapa djecijih prepucavanja i off-topica. Za tjedan dana pocinje primjena novih pravila.
Evidentirano

Tuono 06

• Dee Jay u godinama
  • Vozi: Tuono, Beverly, GTV, SR...BMW
« Odgovori #4 : 20. Svibanj 2007, 15:28:29 »

Molim pogledati dopunu pravila foruma:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,43039.0.html

Ljudima koji odrzavaju forum puna je kapa djecijih prepucavanja i off-topica. Za tjedan dana pocinje primjena novih pravila.

...brijem da za tjedan dana bude puno manje aktivnih članova ak bu se ta pravila primjenjivala!

Nego, Desmo, di nađeš tolike Ducatije? Sad mi nekak dođe žao kaj i ja nisam uzeo Ducatija...al nikad se ne zna...ako bude para, i neka zanimljiva ponuda...
Evidentirano
Kvazi Novinar!

ib

• Gost
« Odgovori #5 : 20. Svibanj 2007, 15:49:11 »

...brijem da za tjedan dana bude puno manje aktivnih članova ak bu se ta pravila primjenjivala!

Mozda forum bude kvalitetniji. Vidis li smisla u Zvonkovom postu u ovoj temi i grupi Tehnicka pitanja?
Evidentirano

Tuono 06

• Dee Jay u godinama
« Odgovori #6 : 20. Svibanj 2007, 15:54:54 »

Mozda forum bude kvalitetniji. Vidis li smisla u Zvonkovom postu u ovoj temi i grupi Tehnicka pitanja?

:misli: :misli: :misli:

...al to je Šile...navikli smo...Ducati je crvena krpa za njega! 8)

...iskreno, ti sitni komentari koji su često off, meni imaju najveću draž na ovom forumu...inače bi ovo bio service manual za motore... 8)
Evidentirano
Kvazi Novinar!

ib

• Gost
« Odgovori #7 : 20. Svibanj 2007, 16:09:41 »

...iskreno, ti sitni komentari koji su često off, meni imaju najveću draž na ovom forumu...inače bi ovo bio service manual za motore... 8)

Sto je s ljudima koje ti nepotrebni komentari smetaju i objektivno nemaju veze s temom?

Po 1000-ti puta, ako zelis prepucavanja, odes u birtiju.
Evidentirano

#Desmo#

• **
« Odgovori #8 : 20. Svibanj 2007, 18:55:30 »

Nego, Desmo, di nađeš tolike Ducatije? Sad mi nekak dođe žao kaj i ja nisam uzeo Ducatija...al nikad se ne zna...ako bude para, i neka zanimljiva ponuda...
[/quote]

DUCATI i samo Ducati  :wink:.... i kad ne prodajem svojeg pratim i po talijanskim stranicama,sta ima, sta se desava itd.itd.  VOLIM DUCATI!    :palacgore:

....p.s. dobih informaciju da vilicu zadnju bez ikakkvog carobiranja mogu pripasat na 600 i 750 ,a za masinu od 900 il 1000
jos cekam odgovor iz Italije,dobit cu ga sutra ako Bog da.

Bilo bi strava placat reg. za 600 a vozit 1000  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i da na oplatama pise 600 hehe
Evidentirano

Tuono 06

• Dee Jay u godinama
« Odgovori #9 : 20. Svibanj 2007, 19:01:04 »

Sto je s ljudima koje ti nepotrebni komentari smetaju i objektivno nemaju veze s temom?

Po 1000-ti puta, ako zelis prepucavanja, odes u birtiju.

...ok...razumem... :palacgore:
Evidentirano
Kvazi Novinar!

ib

• Gost
« Odgovori #10 : 20. Svibanj 2007, 19:56:34 »

...ok...razumem... :palacgore:

Hvala na razumijevanju.
Evidentirano

zvonko situm

• bRz,bRRži,Mamojebac
« Odgovori #11 : 20. Svibanj 2007, 21:02:13 »

Al si ti neki krut..... samo sam htio pomoči čovjeku da uštedi a postigne isti akustični efekat  :misli:
Evidentirano

zvonko situm

• bRz,bRRži,Mamojebac
« Odgovori #12 : 20. Svibanj 2007, 21:04:52 »

sprdaj sprdaj,al imas i ti nekog asa u rukavu,pred cca god. dana meni si slao zadnji amortizer od 916 u Ri
al nije iso unutra bez nekih zahvata  :wink: ....znaci u garazi ipak lezi kakav Duc  :mrgreen:

...p.s. molim vas bez off-ova ....imam kaos u glavi radi tog motora i kombinacija :mrgreen:
nekoliko njih je upokojeno...
Evidentirano

zvonko situm

• bRz,bRRži,Mamojebac
« Odgovori #13 : 20. Svibanj 2007, 21:13:51 »

imam kombinaciju za uzet SS600 il SS750 u savrsenom stanju,motori su '01. god.

Pitanje: htjel bi gore stavit masinu od Monstera ili SS-a 900 ili 1000 ,dal je to moguce radi rame ,velicine cilindara
ili neceg tome slicnom????

p.s. isplativost...to je moja stvar,ne radim to radi konja vec jedino radi suhog kvacila u ciji sam
zvuk zaludjen, citajte zaljubljen il sta vise,a i postoji mogucnost relativno jeftinog nabavka zadnje vilice i masine
od SS900 iz Italije!!!
Ducatijeve rame su podosta kompatibilne sa paletom njihovih pogonskih agregata tako da mislim da nečeš imati problema oko ugradnje bilo koje od tih mašina koje bi ti htio.... 916 SPS je imao jednu neuobičajeno- ukoso postavljenu cijev kao pojačanje u predjelu usisnih tijela ali uz pomoč brusilice i švajsaparata ništa nije neriješiv problem ! 
 Šta li če sad kruti Ib reči  :misli: :jesus:
Evidentirano

zvonko situm

• bRz,bRRži,Mamojebac
« Odgovori #14 : 20. Svibanj 2007, 21:20:47 »

DUCATI i samo Ducati  :wink:.... i kad ne prodajem svojeg pratim i po talijanskim stranicama,sta ima, sta se desava itd.itd.  VOLIM DUCATI!    :palacgore:

....p.s. dobih informaciju da vilicu zadnju bez ikakkvog carobiranja mogu pripasat na 600 i 750 ,a za masinu od 900 il 1000
jos cekam odgovor iz Italije,dobit cu ga sutra ako Bog da.

Bilo bi strava placat reg. za 600 a vozit 1000  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i da na oplatama pise 600 hehe
Nakon što izčarobiraš vađenje zapečenog imbus vijka (nevjerovatno mekane glave vijka)amortizera...dalje nema problema osim možda sa dužinom poluge ovjesa-a to je vrlo jednostavno za riješiti...
Valjda neču opet naljutit IB-eja  :misli:
Evidentirano

ib

• Gost
« Odgovori #15 : 21. Svibanj 2007, 09:20:19 »

Valjda neču opet naljutit IB-eja  :misli:

Bok Zvonko,

nisam se naljutio niti bih citao ovu temu jer me ne zanima, ali stigla je prijava od korisnika. Zadaca je administratora i moderatora da postuju pravila foruma, budu neutralni i sve korisnike tretiraju na jednak nacin.
Evidentirano

#Desmo#

• **
« Odgovori #16 : 21. Svibanj 2007, 15:27:48 »

HVALA na informacijama.

ovako stvari stoje,ako se uspijem dogovorit sa tipom ovaj tjedan,uzimam SS750 ,kroz mjesec dana ako Bog
da financija i zdravlja stavljam gore masinu od 1000 i vecu zadnju felgu radi gume. Ukoliko mi
upali sve to,nakon zamjene motora i masina racunica ce me izac oko 500€ cu morat dodat da ostvarim zelju  :palacgore:

....zivili
Evidentirano

Tuono 06

• Dee Jay u godinama
« Odgovori #17 : 21. Svibanj 2007, 15:35:08 »

HVALA na informacijama.

ovako stvari stoje,ako se uspijem dogovorit sa tipom ovaj tjedan,uzimam SS750 ,kroz mjesec dana ako Bog
da financija i zdravlja stavljam gore masinu od 1000 i vecu zadnju felgu radi gume. Ukoliko mi
upali sve to,nakon zamjene motora i masina racunica ce me izac oko 500€ cu morat dodat da ostvarim zelju  :palacgore:

....zivili

...ak ti kaj ostane, a da je u voznom stanju i da ne mora ić svaki vikend kod Tončija...javi :palacgore:
Evidentirano
Kvazi Novinar!

#Desmo#

• **
« Odgovori #18 : 21. Svibanj 2007, 19:46:37 »

bas si nevjerni Toma...DUCATI CORSE of course  :palacgore:

...ja sa svojim zracnjacima apsolutno nikad nisam imal problema,a vjeruj mi i da se vozim a na
kraju svega na Monsteru imam oko 70.000km u guzici i stvarno imam zelju za probat kakvu lezaljku
a onda za god. ili dvije opet Monstera u garazu i to '93.god. prvi modeli,cisti iskon Ducatia ili ti
Monster kulture,kulta ili sta vise!!  :jesus:
Evidentirano

M900

• Vozi: sreća
« Odgovori #19 : 22. Svibanj 2007, 00:33:54 »

bas si nevjerni Toma...DUCATI CORSE of course  :palacgore:

...ja sa svojim zracnjacima apsolutno nikad nisam imal problema,a vjeruj mi i da se vozim a na
kraju svega na Monsteru imam oko 70.000km u guzici i stvarno imam zelju za probat kakvu lezaljku
a onda za god. ili dvije opet Monstera u garazu i to '93.god. prvi modeli,cisti iskon Ducatia ili ti
Monster kulture,kulta ili sta vise!!  :jesus:

1994. doobra godina i 1957. jubilarna
Evidentirano
God must have been an engineer....who else would put a waste disposal unit next to a Reproduction Plant???

#Desmo#

• **
« Odgovori #20 : 22. Svibanj 2007, 07:21:48 »

1994. doobra godina i 1957. jubilarna

ima jedan M900 u Ri, 1993.god., motor ima cca oko 150.000km, frenda preklinjem da mi ga proda al kaze da jos nije
vrijeme,uglavnom kroz par mjeseci bi mogo bit moj,motor ide ko prvi dan,svi djelovi na njemu koji nose nekakav pecat ili oznaku god. proizvodnje je '92. god., znaci djelovi su vec radeni u tvornici kad su se pojavile prve slike,svaki dio nosi oznaku CRC, svugdje su simboli slonica(Cagiva) pocevsi od cepa rezervara, vilica pa na dalje...
jednostavno fenomenalno!!!!!  :wink:

Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.303 sekundi uz 20 upita.