Molimo prijavite se ili registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Napredno pretraživanje  

Novosti:

Str: [1]   Dolje

Autor Tema: Uvoz novog (ili rabljenog) motora  (Posjeta: 1953 )

MarkoZg

• *
Uvoz novog (ili rabljenog) motora
« : 24. Studeni 2004, 11:07:57 »

Pozdrav svima

kako već dugo pratim vašu stranicu, jer me motori vuku otkad znam za sebe (a to je već stvarno dugo :wink: ), stekli su se uvijeti da vam se i ja uskoro pridružim na cesti. Svega sam se nagledao i teško je objektivno reči koji je motor najbolji. Kako nisam baš iskusan, najviše me privlači BMW GS650, no iznenadila me razlika u cijeni kod nas i u Njemačkoj (oko 2800 EUR). Zanima me što sve točno treba za uvoz i kolika su davanja.

Marko
Evidentirano

spox

Re: Uvoz novog (ili rabljenog) motora
« Odgovori #1 : 24. Studeni 2004, 12:01:26 »

Citat: MarkoZg
Pozdrav svima

kako već dugo pratim vašu stranicu, jer me motori vuku otkad znam za sebe (a to je već stvarno dugo :wink: ), stekli su se uvijeti da vam se i ja uskoro pridružim na cesti. Svega sam se nagledao i teško je objektivno reči koji je motor najbolji. Kako nisam baš iskusan, najviše me privlači BMW GS650, no iznenadila me razlika u cijeni kod nas i u Njemačkoj (oko 2800 EUR). Zanima me što sve točno treba za uvoz i kolika su davanja.

Marko

Ovo pitanje je postavljeno do sada 33 puta ,od toga 5 puta u zadnjih mjesec dana.Ima po forumu u nekoliko puta detaljno objašnjeno.Za još bolje informacije pitaj bandita na PP
Evidentirano
Moto shop "Moto Bean"
KTM official shop
KTM, Aprilia, Derbi official service

tomee

• BANMAHER
  • Spol: Muški
  • Vozi: Kredenc koji vleče frižider
« Odgovori #2 : 24. Studeni 2004, 12:07:20 »

odi na jankomir i prvog špeditera pitaj tko najviše radi aute i motore-uvoz- svaki to zna.
taj koji radi uvoz najviše odgovorit će na sva tvoja pitanja
Evidentirano

Freshman

• Vozi: Super Tenere
« Odgovori #3 : 25. Studeni 2004, 23:12:23 »

Jel netko zna koje je porijeklo službeno navedeno za suzukije, japan ili EU? Ak se slučajno slažu u Europi mogla bi carina biti 0 % (govorim o novim motorima) ali mi se čini da to nije slučaj.
Apropos toga, danas gledam u suzuki salonu u mađarskom selu Fonyod (uz Balaton) cijenu novog V-stroma od 6.900 EUR, pa kad bi se odbio Mwst od 25 % dolazimo do zanimljive osnovice za HR namete i baš ću probat izračunati koliko bi se tih nameta još nakupilo na neto cijenu.

Btw, toliko motora u moto-salonu kao tamo nisam vidio ni u jednom dućanu u HR. Ne moš vjerovat, nema šta nema.
Evidentirano

Saša 69

• motori.hr
  • Administrator
  • Vozi: Suzuki
« Odgovori #4 : 25. Studeni 2004, 23:21:15 »

Slazem se sa Spox-om da je ovo pitanje postavljeno vec x puta. Neznam samo da li su neke od rubrika toliko jako skrivene da se do njih ne moze doci, ili se stranica ne prati temeljito kako bi trebala.
U svakom slucaju evo direktan link na vec dosta davno objavljen tekst Bandita.

http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=199

PS : Igore, mogao bi malo preletiti po tim tekstovima i pogledati da li ima kakvih izmjena od onda kad si ih pisao pa do sada !!
Evidentirano

XJR

• **
  • Vozi: GSX R 1000 K7
« Odgovori #5 : 27. Studeni 2004, 12:41:26 »

Preporučam svima kojima se ova tema mota po glavi a neznaju kako da odustanu od takvih ideja i kupe svog ljubimca u domačoj prodajnoj mreži jer tu ima dosta "cirkusa" prije a i kasnije u tijeku eksploatacije.  :wink:  8)
Evidentirano
Suzuki forever

matej

• Gost
« Odgovori #6 : 27. Studeni 2004, 17:18:34 »

jpreporučam ti da ga kupiš u hrvatskoj,pun kurac papira i sranja-na kraju te ispadne isto ko i doma , plus švabe još imaju i zatvorene motore na 98 ps,užas,...kolega je izvana nabavio motor na kredu i za par mjeseci se ispostavilo da je ukraden i sad plača rate a vozi se na biciklu
Evidentirano

Getriba

• **
Odg: Uvoz novog (ili rabljenog) motora
« Odgovori #7 : 20. Veljača 2019, 19:13:08 »

Da malo podignem temu... jedno kratko pitanje.

Otici u Italiju npr i kupiti Hondu tamo (novu u ovlastenog zastupnika) ili je kupiti kod nas? Izađe li na isto?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Evidentirano

wd41

• *
Odg: Uvoz novog (ili rabljenog) motora
« Odgovori #8 : 20. Veljača 2019, 20:05:49 »

Honda NC750x kod nas je oko 8500€, a npr u Sloveniji ravnih 6890€.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore

Stranica je generirana za 0.197 sekundi uz 21 upita.